Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

beruska2x
autor
7. říj 2009

no holky na nas pekne prdej no 😲 aspon zaskocit by mohly 😔

no to si poridis nove saty ne? mas neco v oku?????

patricia1971
7. říj 2009

šaty mám,s síce staršie,ale krásne,také ramienkové čierne,ale sper strih,mala som ich asi 5x oblečené,ale sú fajn a dobre sa v nich cítim....no ja si na také veci moc nepotrpím,hlavne nech je erik fešák 🙂 🙂 🙂hlavne sa teším aký robia program a na jedlo 😝 😝 😝no ale bude to sranda, s bývalým manželom a jeho priateľkou sedieť pri stole,no uvidíme ,to bde iná haluz 😵

beruska2x
autor
7. říj 2009

hm tak to bude maso 😀 ale co ty muzes byt nad veci, jsi stastna, mas krasnou dcerku 😉 at si trhne pantofli... ja mam saty taky uz dyl ale funkcni 😀 taky se mi to nevyplati na to ze je vezmu 1 az 2x za rok kupovat nove 😝

beruska2x
autor
7. říj 2009

to vetsi prcabude s lodickama ty 1. nemam uz a za 2. jsem v nich nebyla ani nepamatuju, ted mam tak Adidasky 😀 po podpatkach ani pamatka tak si asi namelu hubicku 😀 😀 😀 😀 😀 😀

patricia1971
7. říj 2009

ale ja mám bývlého u riti 🙂 no ved to je to,šaty si kúpiš a potom čo,trčia v skrini...ja radšej kúpim deckám niečo 😵

berus idem do hajan,nejako ma to už bere,tak dobrú nocku 🙂 🙂 🙂

beruska2x
autor
7. říj 2009

o.k. pati papa 😉

kisska
8. říj 2009

Ahojte babulky, pozeram, ze mate krasnu temu 😉
Pati ja ked si spomeniem na svoju stuzkovu, tak mi naskakuje husia koza, lebo mamina mi kupovala saty na poslednu chvilu a podla toho aj vyzerali... neznasla som ich 😒 S chlapmi to mas ale jednoduchsie, daju si oblek a hned su chrum, chrum 😀
Ja by som uz aj isla na dobru akcosku, ale momentalne asi tiez len v teniskach 😅

sasi tu soooom - ale pozeram, ze mas asi teraz lepsiu zabavku. Ja osobne neznasam prekvapka, ale keby prisla mamina a este k tomu tak daleko a necakane, tak asi odpadnem 😉 😀 Uzivaj si a liecte sa 😉

beruska2x
autor
8. říj 2009

ahojky kociny 😉 teda tady pusto pusto... my tu meli dneska navsetevu, vubec bych nerekla jak si ti dva vyhrajou, honili se na 4 kolem stanu atak 😀 , pristi tyden jdeme v utery do te skolicky do MC tak jsem zvedava 😉

jeste peru pracku a varim Simovi, ja jsem mela mnamku, udelala jsem pstruha po mlynarsku a hranolky no labuzo... zbyl tam i pro R ale taktak 😀

erika107
8. říj 2009

ahojcek babulky

poslednu dobu vas troska zanedbavam ... maly mi robi celodenne programi ze namam cas a vecer uz ani chut ist na net som rada ze odpadnem do postele... este stale nechodime :( ... robi zlobu rabuje skrinky to mu stale zakazujem ale co otocim sa a je tam opat 🙂 ... aspon on ma z toho radost 🙂

berus: a co budete robit v MC je to neake platene jasle alebo co?

beruska2x
autor
8. říj 2009

eri nene jen si tam deti hraji, rikaji s nima a maminkama rikanky a tak.. proste aby byli v kolektivu 😉 ja jdu vylozit nakup, R dorazil z Makra ale jsem tu hned 🙂

saska.t
8. říj 2009

ahojky kocky

mam opät problem, moje dieta uz nechce pit na veceru mlieko 😖 konecne uz papa varene jedlo tak zasa nechce pit na veceru mlieko uz fakt netusim co si vymysli na buduce...

beru eri ahojte

inak babina uz zasa nosi malu len na rukach tak mi je jasne co ma caka ked odidu elli si ma uz ani nevsimne 😠

erika107
8. říj 2009

no my na take nieco chodime tiez ale neni to materske centrum je to cvicenie pre deti ... tiez im spievame tancujeme s nimi maju tam rozne hracky na vyvolavanie novych podnetov, instruktorka nam radi co by bolo fajn aby sme robili...napr. aj masaze, cvicenie na fitloptach vselico proste :o))

cakam ta 🙂

erika107
8. říj 2009

ahojcek sasi: tak tento problem riesime aj my on mi nechce ani rano pijavat mliecko vypije tak 150 a to je vsetko tak potom po hodke mu dam jogurt...a vecer mliecko pijeme asi pol hodinu po troskach a aj to nevypije vsetko :(

beruska2x
autor
8. říj 2009

uz jsom tu 😉 R privezl vody ochuceny, syr 3kg eidam za 70,- kg!!!! a me pistacie 😀 caje a tak..

beruska2x
autor
8. říj 2009

no me Sima nejak nechce rano chlebik 🙄 plive ho ale banan sni, to je spis truc nez co jinyho, dneska mi usnul v sede ve stolicce u obeda jak byl k.o.

saska.t
8. říj 2009

eri - no mala rano vypije 240 ml ale vecer tak 80 ml a koniec uz 2 den isla hladna spat, musim vymysliet co jej budem davat na veceru, aby to zjedla 😅 a hlavne bolo to pre mna pohodlne strcit jej vecer flasu a sup do postele 😒
beru dobry nakup 😀

beruska2x
autor
8. říj 2009

to on toho koupil vic 🙂

no ty deti s tim jidlem.. Sima teda basti super ale s tema vecerema... taky vubec nevim co mu budu davat u flasky mi usne a pohoda a jak ho budu potom uspavat 🙄 on ale vypije 240ml

saska.t
8. říj 2009

skusim este kasu dat z lyzicky co povie a ked nie tak fakt neviem, musim sa spytat pati ta s tym ma bohate skusenosti 😀

patricia1971
9. říj 2009

ahojte, no pekne sa opičia tie naše deti 😀 😀 😀

sasi mne nepije mlieko vobec,ani kvapku,tak dávam na ráno jogurt,potom jej dám do ruky syr,ten si kúska,no aj do obeda napchám smotanu,tak za 2 lyžičky, večer kašu /no tú ale zas nechce/....no ja som sa s tým natrápila dosť,ale tiež teraz to papanie rozbiehame a ide nám to...len mlieko do nej nedostanem a to som jej dávala všetky značky,skúsila som aj normálne,kravské,len tak na skúšku,ale ani to,takže tak 😝...a večer ja jej strkám flašu s čajom,pri tom zaspí,ale teraz jej tam šupnem odšťavené ovocie,takže to vylogá a spí 😵

beruska2x
autor
9. říj 2009

dobre ranko,
tak Sima dneska nesnidal vubec, zato mu R vcera privezl z Makra Aquilu, obyc vodu ale ma to ten sportovni uaves s membranou ze to nevytejka zpet.. od rana pije vodu 😝 😀 novinka no....

pati ty me deptas s tim odstavovanim, dostali jsem odstavnovac k svadbe a jeste jsem ho nepouzila 😀

saska.t
9. říj 2009

ahojky,

tak dnes tu mame krasne takze sa tesim ako pojdeme von aj ked mala sople este stale ma ale uz je to o 100% lepsie 😀
pati - a co davas malej na veceru, chleba?
beru - no neboj ono ho ta voda prejde 😀 a s tym odstavovanim to je u mna tak isto este je zabaleny v krabici od svadby 😀
dnes sme vyskusali 1x mandarinku 😅 zobrala si 1 kusok a uz nechcela a to iste aj s rajcinou 😀

patricia1971
9. říj 2009

berus,mňa to odšťavovanie nebaví,je z toho bordel a ešte to vždy musím aj umývať,ale mne malá odmieta ovocie,od tej choroby vôbec nechce,tak to riešim takto a šťávy jej chutia.....keby jedla ovocie,tak jej to neodšťavujem 😝

sasi na večeru ako kedy,dávala som kašu,potom výživu,jogrt,chlebík,teraz 2 dni jedla náš kurací paprikáš z cestovinkou,to jej šmakovalo....ja skúšam všetko,len hlavné je,aby niečo jedla,tak jej ponúkam hocičo.....ale obedy jej stále varím zvlášť,tie jej našťastie chutia 🙂

beruska2x
autor
9. říj 2009

no ja se chystam na zimu to vytahnout kdy ovoce neni nic moc a bez presnidavek aby mel nejake vitaminy a tak.. jsem na to zvedava jen nevim kam to na lince dam, uz tam mam presovac, konvici 😅

uz mam skoro sbaleno, babi si pro nas prijede, nastesti je tu pekne, zima ale slunecno tak si ujeme venku dokud to jde...
uz jsem konecne objednala Simovi tu kombinezu, tamta mi neprisla tak pristi tyden bych ji mela mit, sice uz nemeli barvu co jsem chtela ale on to prezije i v tehle 😀 😝

beruska2x
autor
9. říj 2009

sasi diiiik aspon nejsem lenoch sama 😀 😀 😀 😀 😀

patricia1971
9. říj 2009

berus no u nás je škaredo,asi saskiny rodičia zobrali to teplo od nás do DE 😝 😝 😝 no ja mám ten odšťavovač taký malý,mám ho inde na poličke,tiež mi zavadzá a je ešte ktomu dosť blbý,lebo je malý a hneď sa ucpe....fuuuuj,leze mi to na nervy,ale musím,nech má vitamíny 😵 no super,že idete k babi,jak vám bude dobre, mz budeme doma, M zajtra robí 4 hodky,ale nevadí,potom niekam pojdeme,ale u nás hlásia zimu a dažde 😝

beruska2x
autor
9. říj 2009

no ja jdu zitra vecer parit vis, kamaradka ma ty narozky 😉
se tesim jak vypadnu 😀 od obou chlapu 😝

holky mam dva vanocni darky uz.. 🙂 jen nevim jak stromek, udelam asi pernicky a vezmeme to po selsku at Sima nerozbije vsechny koule v jeden rok..

beruska2x
autor
9. říj 2009

sasi a na jak dlouho tam rodice mas?

patricia1971
9. říj 2009

jooj berus,no super,že vypadneš od chlapov 🙂
no ja dárky nakupujem 10 dní pred Vianocami, v tomto som nepolepšitelná 🙂
aj my sme sa akurát včera s M bavili o stromčeku,no asi to bude tento rok veselé,ja mám ozdoby strieborné a také nerozbitné,takže ich tam kludne dám...ale decká budú len pri stromčeku,to ich bude baviť 😵

beruska2x
autor
9. říj 2009

no ja mam prave naadrhernou sadu sklenenych koli co se uz neda sehnat, byly pekne drahe tak udelam pernicky, jablicka, orechy a retezy z popkornu at nedojdou k ujme 😅 😀

patricia1971
9. říj 2009

ja som minule robila z ovocia, citrony,pomarance,jablka, usušila som to, dala na šnurku a bolo to super,teraz to už nerobim,ale toto ovocko si ukladám na adventný veniec 🙂

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru