Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

saska.t
29. říj 2009

Ahoj kocky

tak u nas stale rovnako prechladnuto takze vam ani nemam co napisat, odkedy D spava u malej som konecne slusne vyspata /chudak a rano do roboty/ bohuzial ja tam byt nemozem kedze kaslem a mala by bola stale hore/

zuzi tak v pindikovi ti naozaj nepomozem ale v babätkach je o tom tema tak skus kuk 😉

a kde ste ostatne kocky? zasa sa flakate ved skoro vsade prsi 😕 ????

pancake
29. říj 2009

nahodou my tu mame krasne cely tyzden. len uz je chladnejsie. ale slniecko svieti nadherne. len maly mi zaspi iba v postielke a musi byt sam. tak vzdy cez obed musime byt doma. 😠

tiez kukam kde ste... 😕 😕 😕 😕

kisska
29. říj 2009

Ahojte babulky, drahy az teraz odisiel do prace, tak som doobeda kmitala - varila dva obedy - malemu brokolicovo-syrovu omacku na cestoviny a tato dojedal gulas, len som mu pripekala zemiaky k tomu. Oboch som vyhodila z domu, tak sa isli ostrihat. Boooze maly prisiel osisany, je strasne zlaty, len vyzera ovela starsie, ked ma taky seriozny uces 😉 Akurat, ze sa strihali na 2x, lebo pri prvej tete spustil rev jak o zivot, ale ujovi sa uz nechal ... len na ofinku sa vrtel, tak to aj vyzera 😎

Zuzi pipika ma na starosti tato - my pretahujeme odmalicka, vzdy po kupani, ked je povolena koza, tak pomailcky jemnucko, len tolko kolko sa same da a pekne mu to povoluje. Je nebezpecne robit to nasilu, lebo ked narobis trhlinky, tak tie sa zrastaju jazvou, cize to potom ide este tazsie az to musia robit chirurgicky... Najviac ma dorazaju pediatricky, ktore to robia detom naraz nasucho v ambulancii 😠 Takej by som hlavu odhryzla.

Ideme dnes plavat, tak sa tesim, ze maly zaspal hned, lebo aj tak ma len dve hodky a budem ho musiet budit 😕 . Pocko je u nas take, ze sa ti nic nechce, len zaliezt do postele s dobrou knihou a vyliezt az na jar 😉

pancake
29. říj 2009

kiss tak moj sa boji strojceka ako cert kriza. preto mu striham iba ofinku a pri uskach. no a trosku z vrchu. keby som vedela ze vydrzi sediet tak ho dam ostrihat aj ja. ma to uz naozaj dlhe. 😒

kisska
29. říj 2009

praveze ho strihali tak, ze tato sedel pred nim, drzal ho za ruky, aby sa velmi nemykal a ukazoval mu sprostosti v zrkadle, lebo sa obzeral za stukajucimi noznickami a ujo holic mal len velmi obmedzeny cas na pracu 😉
Strojcekom sme ho strihali v lete a dokonca on sedel ako vzor starsiemu bratrancovi, ze sa nic nedeje, ale strojcek ho da moc nakratko, tak sa bojim teraz na zimu. Tato ho doteraz strihaval sam vo vani, ale uz je prilis pohyblivy a zvedavy, aby to usedel...

saska.t
29. říj 2009

jaj kocky mala tiez potrebuje ostrihat ale ked som videla co robi pri strihani ofiny je mi zle a nemam odvahu ist ku kadernicke tak este vydrzime 😀

saska.t
29. říj 2009

Ahojky

a tu nikto??? zasa na to kaslete? juj asi sem naozaj prestanem chodit ☹ ...

beruska2x
autor
29. říj 2009

ahojte holky, no my dneska den debil 😠
rano se mi pri csteni ulomil ten zub co me bolel, Sima cely dopo na pest, jen pistel a pistel.. asi zuby protouźe se 4x posral chudak.. odpo bylo lepsi tak jsme sli koupit vajicka a nemeli 😝

no radsi nic nedelam nebo bych to zkazila..
a R ma novou hru Batmana tak mi blokuje PC 😖

zuzi ja to delam Simovi taky ve vane, ma to jeste mekke, nedelam to kazdy den, myslim ze to ma v poho, k Dr jdeme az 8.12 tak snad v poho...

jinak ostrihanej uz je 2x a pokazdy vyrval.. striha mi ho doma kamaradka, musim ho drzet aby nemachal rukama.. docela sarnda.. jinak se mu to desne vzadu krouti a je celej spocenej.. ted na zimu to asi necham a na jare to zkratime ale strojkem ho brat nechci , me se to u malejch deti nelibi...

beruska2x
autor
29. říj 2009

a asi budeme muset koupit Simovi psa, miluje je, na prochajdach jen hledame psi a furt steka 😀 😀 😀

jdu se z toho dne D vyspat tak papa a zitra v plne forme 😉

kisska
29. říj 2009

Ahojte, prave som zozrala tri zapekane rozky so syrom a sunkou. Chrust 4 😲 takze sa za chvilu nezmestim za comp...
Sasi neboj, podla mna kadernici maju na taketo specialne pripady vycvik 😉

saska.t
29. říj 2009

Tak u nas bujacia zuby mala mala dnes 8x plnu plienku skoro som opadla cely den bola posrana 😅 ale vysla jej druha 4 ....

beru jedneho ti darujem a ked chces aj obe psice nech to mate veselsie 😀
kocky mam depku chcem sa vratit na SK nemam tu ziadnu poriadnu kamosku, nemam sa s kym porozpravat, som stale zavreta medzi 4 stenami v baraku no otras 😝 je mi z toho zle mate tiez ta ke nalady? a este ma stve mala zasa nie je v kontakte s detickami a tak po tom tuzi ked vidi deticky je uplne nadsena aj z toho mam vycitky svedomia ....
no aspon som sa vykecala lebo aj s D som sa pohadala... tak vam prajem krasnu noc 🙄

kisska
29. říj 2009

Jaaaj sasi, veru ti nezavidim...ja neznasam ked mavam take nalady... jesenna depka je svina 😒 Vtedy sa len prezieram - ale funguje na to kilo cokolady a dobry sexik 😉 (vraj). A drahy vtedy chodi okolo mna po spickach ako okolo suda s pusnym prachom a ofukuje ma... a nakoniec ma vyzenie z domu, aby som isla na nakup sama, alebo si isla zaplavat a vyvetrala hlavu.
Alebo chodim s malym po vonku jak taky trt, zbieram farebne listy, gastany, orechy a iny bordel a snazim sa doma z toho urobit nejaku "vyzdobu". Aj ked to zalakujem lakom na vlasy(mam kupeny specialne na toto ten najlacnejsi), tak mi to po par dnoch uschne a zacne hnit, tak to musim cele vyhodit, ale aspon na par dni mam pocit, ze som kreativna 😀

A dalsi zub? Nema ich byt do siestich rokov len 20? 😎 Aspon budete mat snimi o to skor pokoj...drz sa zlato

saska.t
30. říj 2009

dakujem Tani 😉

beruska2x
autor
30. říj 2009

sasi nic si z toho neelej, ja mam podzimni depresi kazdy rok, nesnasim totiz zimu.. s R jsme meli ted obdobi napytel, uz jsme myslela ze to ani nema cenu..

jen je blbe ze nemate zadny kontakt s okolim no.. zkus neco pohledat 😉 a pak - mas prece nas...

treba zacni delat vanocni vyzdobu... ja zacnu asi zitra delat ozdoby na stromek ze slaneho testa 😀

saska.t
30. říj 2009

^jaaj beru tiez nou trpim kazdy rok ale tento ma to chytilo akosi viac ☹ no ved ja sa posnazim aby ma to preslo, opät kupim pharmaton geriavit vzdy to pomohlo na dobru naladu tak snad... 😅

beruska2x
autor
30. říj 2009

nebo si dej vinko 😉 dobre cervene je nad vsechny leky a chemi, my to mame v planu vecer s R taky...

kisska
30. říj 2009

Ahojte babulky - berus nehovoris zle 😉 , ja by som ho este aj uvarila, ked je take mrcha pocko 🙄 . Vcera mi drahy doniesol ku compu asi pol centimetra citrusoveho fernetu, k tomu colu v skle (mame kupenu prepravku takejto specialnej pre speci prilezitosti 😉 ) a aj ta kvapka mi tak zaslapala, ze som chvilu musela sediet... no otras, nezodpovedna tehula. Ale nastastie ma to za chvilku preslo, takze to bol asi len zvyseny cukor.

Inak minule som si otvorila na nete quelle a tam som sa motala medzi vianocnymi ozdobami.... jaaaaaj ake krasne maju, zase by som minula milion len na hluposti...
Ozaj vcera este prisiel drahy s tym, ze ci by sme isli na ples - asi za necele 3 tyzdne... Hovoirm, boze laska ved ja sa teraz ledva chrochnim, nieto sa ist este divocit... A ze su povinne masky. Tak ja to mam jasne, ja idem za Kinderko 😉 ... No nechala som sa nakoniec ukecat, tak som zvedava, co to bude. A este - neviete aku masku by mohol mat "plnic kindervajec"? To by bola vhodna maska pre chrusta 😀 😀

beruska2x
autor
30. říj 2009

kiss ja uz chtela tak porodit asi tyden pred terminem ze mi poradili slivovivci - kopla jsem do sebe vecer 2 panaky a nic 😝 a Sima je normalni 😉

ja to pecivo prace chci dat na stromek misto ozdob, aby neprisli k uhone vis.. ji nak ja mam dekorace takove trvale 😀 jen zase koupim svicky na adventni svicen a je to...

hnolky udelala jsem fazolovy takovy gulas a vyyyborny.. jen mi to jde na pulce pusy blbe jist ☹ a zubarka na dovolenou 😢

beruska2x
autor
30. říj 2009

plnic kinder vajec - no to je dobry 😀 😀 😀 😀 😀 to bude mit uspech.. to mu staci neco bilooranz na sebe a na zada cedulku s popisem 😉

patricia1971
30. říj 2009

ahojte moje,no ja vás zanedbávam,viem,vždy vás cez deň rýchlo čítam........mám toho veľa, M mi predal minulý piatok auto,tak som smutná,lebo ten kamoš nám požičal krpaté suzuki swift a tam sa mi neznestí ani nákuup,ani ja,ani kočík,tak som nasraná....a včera bol nás taký realiťák pozrieť na byt,sa mu páčil,že má dvoch kupcov,do kel,lenže mi nemáme prachy na stavanie domu,tak som na nervy zo všetkého.....a to Lili v noci jačí stále,asi j za chvíl vyhodím cez balkon....no baby,ja som už fakt stará na také malé dieťa ☹ ☹ ☹

kiss, keď pojdete na vianočné trhy do BA,tak mi daj vedieť a možeme sa aspon tam stretnúť 🙂 🙂 🙂 🙂

sasi no dvvojčatá jasné,len nám už vyšla štrtá 4 😝 😝 😝 jeeej, a nosíme uuž oblečenie 74!!!!!!

baby, používate pampers plienky????? ja teda len tie,ale stále mi ich preští,ked ju idem prebalovať,vždy má vlhké body a to sa tm vyciká len tak 2x,tk neviem ☹ ☹ ☹

zuzi,no nás ovocie tiež nehrozí,ani zelenina,len v obede,to zje, ináč nie ☹ ☹ ☹

berus,eri 🙂 🙂 🙂 🙂

beruska2x
autor
30. říj 2009

pati ja pouzivala pampersky do vel. 3, pak uz Simovi nesedeli, mel to jak bokovky - byli kratke a navic jsou navonene desne.. ted jsem je na zkousku koupila asi pred 3 tydny a zklamani - mel je okamzite procurany, smrdely mi...

za tu cenu 😝 nic moc teda, to mam plinky za 1/4 ceny a mnohem kvalitnejsi..

jinak mi mame kombinezku 92 a je mu taktak 😅 a oblecko tak 86 az 92 , proste na tech 1,5 roku...

beruska2x
autor
30. říj 2009

pati zkus Huggies Premium.. ty nam vyhovuji a ja pouzivam Tesco ty zelene - me je vozi teda kamaradka, kousek tady je primo vyrabeji a ona tam pracuje v odbytu 😉 tak mam za 2,- Kc kus

saska.t
30. říj 2009

kiss- 😀 tehuozralkyna 😀 ale nie to bola sranda

pati - aj my uz nosime 74 😀 konecne 😀 pampersky nosime stale a v pohode ale bude to tym ze pampers pre SK väcsinou vyrabaju poliaci alebo madari, tieto nemecke su fakt dobre, precurane mala len 2x v zivote a to v noci 😉

beru a ake mas plienky? ja viem ze na SK frcia fialove tescake

saska.t
30. říj 2009

pati a vy ste predali BMW fuha neuveritelne a to sa s tym M ako zmieril??? 😅

beruska2x
autor
30. říj 2009

prave ze ty fialove uz nedelaji a delaji tesco zelene - jsou vic ve stylu pampers ale prijdou mi lepsi 😉 a o moc levnejsi a hlavne nenavonene 🙂

beruska2x
autor
30. říj 2009

no Sima teda ma po tech cca 10ti hodkach v noci plinu snad 3kg nadojenou 😀 ale neprotekla jeste nikdy 😉

saska.t
30. říj 2009

nase nie su vonave su bez zapachu a tiez ju mame po noci aspon 5 kg 😀 😅

beruska2x
autor
30. říj 2009

kdyz me zas prijde blby ho budit kvuli prebaleni a navic se nevzbudim ani ja 😀 😅

patricia1971
30. říj 2009

berus no skúšala som aj tie Huggies,tie neprečúala,ale sa mi zdali také neforemné oprooti pampers,ale asi ich sksim zas, aj tie tecso,skúsim,lebo som sklamaná z pampers,asi má saska pravdu,ide o to,kde ich vyrábajú....alebo vybehnem do AT a tam ich kúpim 🙂

sasi to predal M,dosť pod cenu,ale vie,čo robí, statili sme na ňom skoro 200 tisskk.,ale keby ho nepredal teraz,tk ho už nepredá, ale už máme vyhliadnuté iné BMW, väčšie hlavne,no vidíme,lebo je drahšie a nechcú zatial spustiť z ceny,ale j to neriešim.... 😒 😒 😒

baby a čo varíte??? hodte nejakú inšpiráciu na víkend 🙂 🙂 🙂 🙂

patricia1971
30. říj 2009

no ja j prebajem aj v noci,čo som nikdy nerobila,lebo 3x bola prešťaná a potom som len prala a prala a to jej dávam na noc tie pampers 4,čiže väčšie ☹

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru