Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

beruska2x
autor
10. lis 2009

kiss to ti palce drzim, ja jsem to nezvladla, po druhym dousku me netahlo a byl konec, pozvracela jsem se tak mi to radsi DR odpustila 😉 on do 26ti neni povinej 😀

patricia1971
10. lis 2009

ahojte 🙂

kiss držím plačeky,mne to zas docela chutilo,lebo som bola stráááááášne smadná,lebo som radšej predtým nič nepila a potom to išlo 🙂 🙂 🙂

berus hodinky sú pekné,určite sa maminke budú páčiť 🙂

sasi,zuzi,eri 🙂 🙂 🙂 🙂

ináč baby,neviem,či je to na chválenie a na oslavovanie,ale ja mám dnes 38 rokov, do kelu,stará korytnačka som ja už ale 😀 😀 😀 😀 😀 u nás dnes bude oslava,lebo aj Pauli dnes oslavuje jej minulotýždnové narodky,tak možete dobehnúť 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 a s darčekmi si nemusíte robiť starosti 😀 😀 😀 😀

beruska2x
autor
10. lis 2009

jejda Pati vse nej nej nej, pevne nervy 😉 hodne stesti lasky a aspon 3 dalsi deti ti prejeme 😀

saska.t
10. lis 2009

Ahoj kocky...

kiss mne to tiez chutilo 😀

pati no gratulujem ver mi ze by som hned dobehla a aj darcek by som stihla cestou kupit 😀 a vobec nie si stara ved sa na to necitis a ani nevyzeras tak prestan!!!! 😀 😀

beru ahojky...

patricia1971
10. lis 2009

baby velmi pekne ďakujem 🙂 🙂 🙂 🙂

berus daj pokoj,už 3 mám a stačia mi 🙂

sasi škoda,že si tak ďaleko ☹

no idem upratovať,ale cez obed sem snáď dorazím....pekný deň všetkým 🙂 🙂 🙂

kisska
10. lis 2009

Ahojte - pati gratulujem, cmucik, cmucik... len ja uz davno nepriznavam viac rokov, nez na kolko vyzeram, takze ani ty nemusis... aj tak ti to nikto neveri 😉 😀

Gluko nakoniec celkom v pohodke - vypit neni problem, horsie bolo potom vydrzat dve hodky nalacno... skoro som umrela od hladu. A dokonca aj vysledky mam dobre, tak som rada... Ujo doki sa smial lebo ma vysetroval zospodu a nenahmatal hlavicku, tak sa bal, aby ho mala nelapla za prst 😀 No srandy kopec...
Aj sme Adamkovi konecne kupili zimne botky, a superne. Aj ked cislo, co som mu dala v Protetike odlozit bolo velke, ale este mali aj mensie, tak som hned vzala dva pary - obyc zimne zateplene a jedny snehule, ze ked sa pojdeme sankovat, nech ma na vymenu... tak dufam, ze mu na buduci mesiac podrastu nohy 😒 Sme boli dnes s babinou celkom sikovne, akurat, ze cely cas prsalo, tak sa nedalo viac chodit po obchodoch ☹ ale aspon som neminula 😉

pancake
10. lis 2009

pata gratulujeme... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

kisska dvoje topanky si kupila? aku velkost a ake? aby som sa prichystala ked budem byvat doma na zimu. mi tu nemame ani sneh, tak maly ma iba jedny topanky z kazdej velkosti. teraz ma 4 nohu, ale uz obuje aj 21, a ked som mu kupila 5ky topanky tak mu boli moc velke a poslala som ich domov. teraz lutujem lebo mozno by ich uz aj obul. teraz musim ist kupit nove. 😝

pancake
10. lis 2009

berus a ty mas kolko rokov ked do 26tich nie je povinny ten test.??? glukozovy
mne ho nerobili vobec. neviem ani co to je. a na co to vlastne je???? 😕

patricia1971
10. lis 2009

kiss,zuzi ďakujem 🙂 🙂 🙂

zuzi,mne ten tens pri Paulíne nerobili a to som mala 29r., no berus je mladá žabka 🙂 🙂 🙂 🙂

zuzi a ty ideš bývať na SK 😕 😕 😕 😕 😕 ??????

kiss a v protetike majú nejaké dobré boty????

no ja mám upratané,urobená pomazánka sardinková,urobím vangel chlebíčkov a bude...a možeme žrať 😀 😀 😀 😀

pancake
10. lis 2009

pata ano uz buduci rok v marci chceme ist domov na stalo. dufam teda ze sa nic nezmeni.

a tu natierku by som si dala aj ja. ja som taka chlebova. sladke nie, ale chlebicky, ocka.... to by som mohla od rana do vecera. preto sa uz tesim na silvestra a rozmyslam z coho budem robit ocka. mnam mnam 😀

beruska2x
autor
10. lis 2009

me je 27, takze jsem to tenkrat stihla o chlup tak mlada zese nejsem 😀

pancake
10. lis 2009

no pre nas si mlada... 😔 😔

saska.t
10. lis 2009

zuzi - glukozovy test je na cukrovku tehotensku 😉 mne ju tiez robili ale na moje poziadanie a Dr. odporucenie inak to nie je povinne 😀
my stare zeny 😀 😀 😀 😀 😀

pancake
10. lis 2009

no baby vas nikde tak zase cumim v mimibazare na recepty a zjedla by som vsetko naraz. mnam ake su tam zase dobrotky. ukladam recept po recepte len to nema kto spravit. 😔 😔

beruska2x
autor
10. lis 2009

no ja jsem se inpirovala pati a aspon jsme se Simou uklidili byt kdyz uz m,usime byt doma - jeste ted vymeju lednicku a je zas cisto...

pekne se aspon unavil, cele odpo tu pochodovat s vysavacem 😉 je to nej kamarad 😀 a u babi na zahrade se nehne bez kostete a lopaty, sam to neunese ale beda kdyz na to nekdo sahne tak jen doufam ze neskonci nekde u uklizeci cety 😀 😀 😀 😀

zuzi ja udelala vcera hovezi gulas s kolinkama a budu delat bramboraky, mam tam i jednu cuketu jeste tak udelam michane... mam na ne chut, asi tam i nastrouham trosku salamu 😉

snazim se dat dohromady co potrebuju nakoupit na cukrovi, musime letos upect i babicce a dedovi tak jsme si to s mamou rozdelili, s jinou pomoci se pocitat neda a to ma 2 sestrenky, jedna studuje a druha dela ale jsou svodobne, bezdetne ale na navsteve tam byly snat 2x za cele leto a to jen na kafe 🙄
naprezdrzku fakt.. kozy liny, jen dokud babi mohla tak na kolacek a obidek chodily...

beruska2x
autor
10. lis 2009

ted mi prisla SMS ze zitra prijdou ty hodiny, holky ja mam radost jak kdyby byly pro me 😀 😀 😀 😀 jen nevim jak to do vanoc vydrzim 😝 😀

saska.t
10. lis 2009

jaj beru to poznam my sme nasim tento rok kupili kafemasinu (presso) a dnes som sa skoro preriekla 😅 D ma skoro zaskrtil a tiez budem mat problem vydrzat 😕
ja som dnes iba narychlo dole povysavala kvoli psom a zajtra sa do toho pustim, teraz sme boli u tatka v praci kuknut koniky aj ked leje ako z krhle ale v mastali to je jedno, mala bola nadsena achodila dokolecka od jedneho k druhemu a robila mihaha 😀 , aspon si trosku pochodila po vonku
ideme dat nieco na veceru a kupat, tak zatial pa 😉

beruska2x
autor
10. lis 2009

jee o presu mi nemluv, mame ho chvili a mam treti balik kafe, uz ani u nasich si nedavam instantni jak mam rozmazlenou hubu 😀 a v hospode se mi nechce davat za kafco takovy prachy kdyz dobre vim na kolik prijde 😝

no to jsem teda vedela i pred tim ale tolik me to nedralo 😉

nas Sima dela na vsechno haf haf... sousedi maji stene takze taky veselo, obcas kdyz otevru tak nam vlitne do bytu a pak nevim co chytat driv 🙂
babi mu ted koupila na baterky bilyho hafana s ruzovou masli co chodi a nafe 😔 a musea za nim celej vikend behat se psem v naruci 😝 😀

takze uz pomalu zacinam zpracovavat R ze budeme mit asi nejake zviratko.. zatim jsem u krecka nabo zelvy 😅

beruska2x
autor
10. lis 2009

holky jeste davate prckum detsky caj nebo uz normalni? a jogurty? koupila jsem ovocne smetanove od Olmy.. dobre, kvalitni...
dneska jsem dala Simovi kaki a moc mu chutnalo 🙂

saska.t
10. lis 2009

jaj beru my stale robime haf alebo mu proste vsetky zvieratka ktore pozna 😀 so zvieratkami problem nemame 2 psi doma 30 koni v mastali v okoli kravy,sliepky, takze vsetkeho dostatok 😎
beru davam normalne ovocne caje ale kupujem bez farbiv a umelych arom proste iba rastlinky susene 🙂 jogurty uz asi mesiac kupujem aj ovocne so zivymi kulturami bez farbiv a konzerv olmu poznam kludne daj 😉

beruska2x
autor
10. lis 2009

no ja jsem prave nakoupila "lepsi" caje, Pikvik, Teekane.. ja hodne piju caj tak snad mu to neublizi, jen mu je nenechavam tolik louhovat...

ja ted sezrala pytlik pistacii u Titaniku 😉 chytila jsem az konec na HBO.. ach jo romantiko kde jsi??! 😀 😉

saska.t
10. lis 2009

ja teraz tiez dost pijem caje.
Kocky asi musim ist k Dr. 😝 vyhodili sa mi na dekolte take flaky lisaje no teraz uz skor pluzgiere a dnes som si vsimla ze uz to mam aj na prsach a bruchu 😠 myslela som ze to same prejde ale asi ni a pritom som nezmenila nic ani prasok na pranie avivaz proste nic no skoda a ja tak nenavidim navstevovat lekarov 😅

beruska2x
autor
10. lis 2009

ani mi nemluv, ja jdu ve ctvrtek k zubarce, jsem si pri cisteni ulomila zub!!!! prdim strachy uz 2 dny ☹

saska.t
10. lis 2009

tak zubara sa nebojim mam perfektneho fesiho 😀 strasna charizma
beru idem do vane a spat caka ma strasna noc urcite 😠

beruska2x
autor
10. lis 2009

tak se mej pa 😉 u nas dobry, ac je nastydlej tak spi pekne 🙂

kisska
10. lis 2009

Ahojte babulky - pati na www.protetika.sk najdes katalogy s detskymi topanockami, ale rovno ti poviem, ze fotky maju otrasne. U nas v Galante (najblizsia protetika) mali z malych velkosti len vzor Ted a snehule a v skutocnosti su ovela krajsie ako na fotke - kupili sme 22ky a papucky a jesenne botky ma 21ky. Inak som volala aj do protetiky na Sustekovej, ale tam uz nemali zimne ziadne a teta povedala, ze uz jedine na Kramaroch. Treba si asi skor vybrat z katalogu a zavolat si, ci maju vasu velkost. Ale su vazne dobre, certifikovane, s klenbou (co nemaju ani tie od Batu 😒 ), teplulinke a za dobru cenu - obe ma stali necelych 40€(snehule 11 a botky zvysok) 😀 😀 😀
berus - aj ja by som mala ist k zubarovi na preventivku, ale tiez mam bobky 😲 😲 😲
pati tak k tebe na zurku by som sa dala pozvat 😉 U nas medzi babami je oblubenou cinnostou vymyslat na zurky cim viac druhov pomazaniek. A uz som tu niekde pisala, ze sa neserinkame s chlebickami, len nakrajas chleba/rozky do velkej misy, po byte porozkladas misky s pomazankami a ludia len chodia a obsluhuju sa sami. Ty to mas takmer bez roboty a ludia sa nadlabnu... len potom musis porozdavat recepty 😎 😕
ja sa dnes vytesujem, podarilo sa mi v Bille kupit krasne velke gastany - cca 2,70€. Tak planujem na vikend zamestnat babinu my by sme mohli mat romantikus vecer 😀 😀

sasi a co citrusy? take dobre osetrene...

saska.t
10. lis 2009

kiss - este som tento rok ziadne citrusy nekupila takze tymto nebude, neviem, neviem,,,,, 😠

beruska2x
autor
10. lis 2009

my meli pomelo ale Simovi jsem nedala,, ja se bojim kvuli tomu atopaku ale jinak to kaki mu chutnalo, nektarinky taky...

kastany teda kiss nemusim ale ja jsem ullitla na fiky - hlavne cerstve 😅 jsou famozni, drahe ale koupim si taky jen co nekam vyrazim 😉

beruska2x
autor
10. lis 2009

kiss ty jo to jsou pekne boticky, no my asi skoncime u Essi zase na jaro 😉

kisska
10. lis 2009

berus tak za figami som aj ja poblaznena. Hlavne teraz v Chorvatsku sme sa zhodli s kamoskou co bola s nami, tak sme skoro lozili po stromoch, co nam rastli popri ceste. 😀 Ale bohuzial este len zacinala sezona, ale ziadna, co len trochu dozrela nemala sancu 😀 mnaaam... ale u nas som ich uz prestala kupovat, su blue 😝 Hlavne tie cervene nerozoznam dobru od zlej... so zelenymi som macher 😎

sasi lebo podobne priznaky mava moja mamina v lete ked sa opaluje (a zabudne ze je alergicka na slnko 😕 ), tak ze to moze byt alergicka reakcia na nieco...ale na slnko teraz asi tazko 😅

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru