Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

kisska
19. lis 2009

sasi a supom s nou do postele... aspon na chvilku, uvidis, hned ti bude lepsie....

inak ahojte 😉

zuzi tie ceny u nas poznam, preto tu do nextu ani nechodim...a vcera nad nextom slintal aj Chrust... ked som mu ukazovala tie divcenske vecicky, tak sme sa zabavali, lebo si u nas nevieme predstavit ruzovu 😉

pancake
19. lis 2009

tak hlasim ze mam prvy monokel. a nie maly 😎 😎 😎 😎 😎
rano som si chcela schrupnut a maly schytil taky velky krem co mam pre neho a slahol mi ho na spanky pri oko. tak uz mam oko modre ako logo modreho konika. 😢
to mi p. ani neuveri ze som si to nespravila sama.

kisska posli mi adresu do ip. poslem ti to.teda ak nechces nic ine. 😉

beruska2x
autor
19. lis 2009

ahojte holky, my jsme ted dorazili dom, Sima se najedl a jde spat,

kiss ja next objednavam z Uk a super, kvalita cena vse... u nas stoji overal I love daddy 500,- a tam myslim 6liber 😝
no des ty ceny, tady z toho delaji luxus jak blazen, vyplati se jit ale na slevy po vaniocich, to 26 - 27. 12. to maji 50 az 70% slevu a to je super, loni jsem tak nakoupila Simovi tasku veci za 2000,- a nosi to jste ted...

zuzi nic si z toho nedelej, me tuhle uplne stejne svihnul pres oblicej rano Sima autem!!! myslela jsem ze mam zlomenej nos 😢 😲

jinak fixi - urco maji i pro deti , kamaradka ma pastelky, posledne tam Sima lizal zlutou a mej pusu, jazyk.. no jak kdyz sezral Vitacit 😖 a maji doma pomalovany komplet vse - okna, dvere na balkon, nabytek , zdi, takze ja neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeekoupim ani za nic, R by me zabil 😉

pancake
19. lis 2009

berus preto toto je pero iba na vodu. ked to zaschne tak nic nevidis. 😉 ja to vyskusam.pojdem to dnes kupit. teraz som pozerala na nete ze maju este 5 kusov na sklade u nas v meste.

berus ja chodim tiez na tie vypredaje a 26.12. su 75% zlavy. v lete co som bola, tak boli iba 50%.
maly ma nakupene uz oblecko do 5 rokov. ale ja stale nakupujem. 😠
este tu mame jeden ochodak dobry na oblecko a je tam este lacnejsie. vola sa primark, a oblecko je znacky
early days. tiez je super. som spokojna. 7slipiek za 2 libry napriklad. to som teraz pozerala, alebo 3 pyzamka take tie dupackove s dlhym rukavom za 5 libier. skoda ze nemaju netovu stranku. 😠

beruska2x
autor
19. lis 2009

jo o primarku hodme mluvi holky, to me mrzi ze pres net nejde nakupovat ale i Tesco ma v Uk pekne veci - uplne jine nez tady ☹
no to ja tak daleko nenakupuju, jen treba na jare koupim veci a nosi je jeste na podzim a na zimu 😉 , jak co no... kdyz jsou veci kvakitni a dobre padnou strihem tak je to v poho, tu chlupatku jsem takhle kupovala po vanocich a nosi ji jeste ted, je to 12-18m mel jen ohrnuty rukavy, ted je mu akorat a neni na ni noseni vubec videt.. tu miluju 😀
snad se mi podari zese po vanocich jet, my to tu mame blizko tak 20 minut autem 🙂

kiss to auto michacka je super, maji z edice jeste auto jerab a hasicske 😉 nevedela jsem co vzit 😲 vubec ted maji tehle velikych dost a pekne 😉 ale ja mam stopstav 😀

pancake
19. lis 2009

berus ja som videla v tescu to iste oblecko ako u nas na slovensku, akurat tu je 10 krat vacsi vyber a viac je tu toho.

no ja mam besamel hotovy, brokolica sa zapeka a bordel tu mam ako v tanku. 😠

pancake
19. lis 2009

a prave sa mi zobudilo dieta, tak nestiham ani vysavat ani riad umyt. zase budem mat ,,pomocnika,, 😠 😠 😠

beruska2x
autor
19. lis 2009

aj si objednala pizzu tak se cpu, Sima uz spinka byl k.o. z vyletu chudak 😉 a bordel tu mam stabilne, jak jedl ale zitra si ho vezme mamka tak si uklidim ale stejne to nevydrzi dyl jak 2 dny 😠

pancake
19. lis 2009

beru a ja tu mam po zemi chlieb, pernikovy kolac a suchary... no a na pol obyvacky tie gumenne puzzle, takze to musim pekne rozobrat,poutierat, umyt a naspat poskladat. lebo tu bola rano kamoska so synom a vsetko mi to rozhadzali, tak sa tie omrvinky dostali aj pod to.

no a uz musim koncit ten moj synator uz hodil dudel z postielky, to je znamenie ze tam uz nechce byt. 🙄 🙄 🙄 🙄

saska.t
19. lis 2009

tak mala zaspala az o 2 a mna uz spanok aj presiel ale za chvilu ju zobudim a pojdeme za tatom pozriet koniky a potom nakupit nech sa to dieta unavy 😅

kisska
19. lis 2009

tyyy brdo, zuzi nasla som to aj u nas, ale tie ceny su sialene 😠 😠 😠 http://www.familymarket.eu/index.php?main_page=...
Skus prosim zistit to postovne, a ak by to vychadzalo okolo 5-7 libier, tak si to prosim 😉
jaaj isla by som na nakupy - a uz budem asi hadzat do kocika aj dievcenske newborn. Najhorsie je, ze si vobec neviem spomenut ako som obliekala maleho... viem, ze som mala dupacky, kosielky, svetriky, ponozky, capicky, rukavicky, ale ako som to kombinovala si uz vobec neviem predstavit ☹

kisska
19. lis 2009

jaaaj inak kuknite, co som nasla, myslim, ze to robia japonci a je to naozaj krasne 😀
http://free.zoznam.sk/video/Pisanie-a-kreslenie...

pancake
19. lis 2009

tak to idem kupit. 🙂

pancake
19. lis 2009
beruska2x
autor
19. lis 2009

tak holky Sima uz spi, aby ne spal po obede pul hodiny 🙄 byli jsme hodne venku dneska tak byl utahany...
dneska nevarim, jdeme zitra na tu veceri tak nemusime obedvat 😉 😝

asi kazite spotrebice na dalku, protoze nam zacal stavkovat vysavac, mam Etu Proximo 5 let a nejak exne 😅 prehriva se, tak se na netu kouknu po novem a tenhle at si bracha vezme na luxovani auta, na to staci...
jak dlouho vam vydrzel vysavac??????

dneska jsem ve meste potkala extchyni tak okukovala Simu, zavidi baba tak mam radost 😀 😀 😀 😀 😀 😀

beruska2x
autor
19. lis 2009

holky placu 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

http://www.novinky.cz/domaci/184763-vzacnou-bil...

doufam ze to hokejistum neprinese smulu 😲 😲 😲 😲

kisska
19. lis 2009

berus nic tak cloveku nenapravi naladu, ako ked ju niekomu inemu pokazi 😉 😀 😀

dufam, ze aj Adam dnes zalomi normalne, boli sme dnes 2x vonku. A uz mame zase lepsi cas - cesta na postu a spat nam dnes trvala len 45min. (samej mi to trva 5min tam a 5 naspat 😉 ) 😀 . Cely den svietilo slniecko, tak som sa vytesovala... Cez obed som mala na navsteve poistovaka, tak sa Adam predvadzal... ale aspn som sa nemusela tvarit, ze ho pocuvam 😎

beruska2x
autor
19. lis 2009

dalas Adamkovi pojistku???? 😉

beruska2x
autor
19. lis 2009

no extchyne je takovy sportovni typ - ucitelka na telak a nemcinu 😀 😝 a vzdycky basnila ojak by s malyma chodila na lyze a tak.. prala si kluka, sportaka 😉 no a ex ma holku, jsou ji skoro 2 roky (no vlastne maji 4 dohromady 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ) ale moc tam nejezdi a je takova ubrecena pry...

kdezto Sima je sportak a na lidi porad odbre naladenej, spatny chvilky si schovava pro maminku 🙄

kisska
19. lis 2009

berus to mi je luto... u nas v BA mame tiez biele tigre a su nadherne 😉

beruska2x
autor
19. lis 2009

vid... chudinka, my tu mame hlavne tym hokejistu, co jsou maskoti 😉 - Bily tygri tak snad jim to neprinese smulu, jsem verny fanousek vis....

kisska
19. lis 2009

Adamovi sme zalozili hned v breznu, ale rozmyslame ze ju zrusime, lebo jedina poistka, ktora ma asi vyznam je poistka pre zivitela rodiny. Len ja mam kapitalovu a v januari mi ju maju vyplatit, tak som medzi poistovakmi v kurze 😉

beruska2x
autor
19. lis 2009

Adamkovi ji nech, deti maji porad nejake urazy, to se vyplati... ne ze bych to privolavala ale vis jak to je.. tu nastipla ruka, tu sesivany celo.. to je hned, vidim jaky je Sima ozembouch...

ja jemu mam pojistku se sporenim jeste....

tu kapitalovou mam taky, ale jeste mam na vyplatu cas, R chci tat to duchodove ale nemuzu ho dotlacit k nejake schuzce 😖

saska.t
19. lis 2009

beru tak mne vysavac vydrzal len 4 roky a hned zdochol 😝

kiss - ja som vyuzila hlavne dupaky, bodycka a plienky aj tak budes v zasade s malou len doma v takej kose 😀

ja som dnes kupila na nedelu kacicu 😀 aj kel som kupila a drahy mi oznamil ze che tekvicu tak aspon viem co budem varit 😀
inak kacicu len nasolite a date piect alebo mate nejakyextra recept???

pancake
19. lis 2009

tak to my sme na tom horsie. nemame nic. iba maly ma taku ze 500sk mesacne. inak nic. 😖 😖 😖

beruska2x
autor
19. lis 2009

ja ji nasolim vecer pred pecenim, nasolim, pokminuju a rano do mi dam cibuli a jablko, podlivam bud vodou nebo pivem 😉 , pecu pomalu na malo stupnu a kdyz ji odkryju aby se udelala kurka tak ji potru velkou lzici medu 😉

dobrou chut....

to si me potesila s vysavacem, jsem myslela ze jsem ho pako znicila ale oni asi velikou trvanlivost nemaji ze 😅

kisska
19. lis 2009

sasi no obavam sa, ze nebudem, ved by maly aj so psom zozrali, keby som ich nebrala vencit 🙄 To mal Adam trening od malicka, ze bol vonku za kazdeho pocasia... a ma to v podstate dodnes. 😉

kacicu nasol na noc a rano potom umy, osol normalne, napichaj tukove vacky (pod kridlami, pod nohami a tak, nech sa dobre vytopi), pridaj trochu mletej rasce a sups do truby. Ak chces, mozes dat dovnutra aj jablko, ale to bude za 4 hodky na kasu a ani ho nenajdes 😉 Casto oblievat, nech sa nevysusi a bude uuuuuplne bozska 😉

berus, ved prave preto mam teraz vyhodu, ze poistovak chodi ku mne... keby mal cakat, ze sa tam objavim ja, tak ani omylom 😉

saska.t
19. lis 2009

no beru asi viac uz nevydrzia asi to robia iba na 3-4 roky a koniec 😝
dakujem za tip na kacenu skusim po tvojom tentokrat urobit nech nemame stale tu istu 😀

beruska2x
autor
19. lis 2009

hm tak jdu kouknou po novem, nemate spolehlivy tip na nejaky vykonny a dobry???

saska.t
19. lis 2009

beru nemam u nas sa skoro vsetky po 4 rokoch rozpadli 😀 ale my mame vela clpov na vysavanie mozno je to aj tym lebo ja v zasade kupujem vysavace bez sackov s filtrami a to casom asi nezvlada 😅

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru