Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

pancake
25. lis 2009

saska ja by som tam zavolala ze mam nejaku infekciu a ze je to akutne. to neni mozne ze az za 3 tyzdne. take ako ekzem chapem, ale ked sa z niecoho vysypes, tak to musis liecit hned. 😠 😠
ach ti doktori. mna slak trafi.

mne zase prisiel papier z uradu prace, zase nejake nejasnosti. kua musim tam zase volat to je 2hod. telefon a cely kredit v prdeli.ale az poob ede aby maly bol s p. aby ma nerozrusoval.
bola som tam za posledne 3 tyzdne 9 krat a teraz zase budem musiet ist. su to svine. svojim anglanom daju podporu hned a cudzincom robia taketo problemy. asi sa nas odchod na sk urychli. 😖 😖 😖

saska.t
25. lis 2009

zuzi ja som tam volala ale povedali ze mam teda prist hned ale cakacia doba 4 hodiny a to si s malou nemozem dovolit...
inak tak je to aj u nas na urade 😝

pancake
25. lis 2009

mal si muz zobrat dovolenku.no boze jeden den. 😖 😲
ja by som isla aj za cenu toho. lebo sa mi tiez raz stal podobny pripad. a dokonca som natrafila na zlu dr. zle mi urcila diagnozu, tak som o dva dni isla k inej. a chvala bohu mi nhned pomohla.
mna to svrbelo ako pes. ani som nemohla spat. som plakala tyzden. 😢 😢 😢

saska.t
25. lis 2009

zuzi - nestras 😠 D si teraz nemoze zobrat dovolenku november-a december musia robit ma to v zmluve toto je ich hlavna sezona v praci ☹

pancake
25. lis 2009

no ak to nemas akutne, tak mozes pockat. ale ja som to naozaj mala. ako aj pred dvoma mesiacmi tu inekciu na dasnach. prvy den som to mala ako pendlikovu hlavicku a na stvrty den uz ako staru desatkorunacku. prisla som k dr. ten mi povedal ze si mam kupit ustnu vodu. 😀 😀 😀 som ho vysmiala ani nepozdravila a isla k zubarovi. tam som chytila mladeho japoncika, co si to odfotil/do sukromnej zbierky!/ a povedal mi ze to musim ist do nemocnice a ze ak mi do MESIACA nepride dopis, tak mam prist este raz, ze mozno na mna zabudnu. ale chvala bohu ze som bola na sk, a kupila som si posrate antibiotika. a preslo mi to.
potom /2 tyz.dozadu/ som bola teda tu v tej nemocnici a sa ma pytali ze kde to mam. a ja im na to ze keby som cakala na teba, tak dostanem infekciu vsetkych korenov! a som bez zubov. tak boli prekvapeni 😕 😕 😕 😕 😕 ze som si sama naordinovala antb.
lebo tu ich nedostanete od dr, ani ked budete umierat.
iba paracetamol a zapijat colou ti odporucia. lebo to ma silnejsi ucinok. NO COMMENT.
len som sa rozculila 😔 😔 😔 😔

pancake
25. lis 2009

no a to ma este riesili ze odkial som mala tie antb. ze kto mi ich dal atd...lebo tu je to ako dealerstvo s drogami.!!!!

kisska
25. lis 2009

zuzi no pekne, hlavne, ze keby nejaka komplikacia, tak ti povedia, ze to sa stava 😠
inak skus @ crtl+alt+V 😉 to mi funguje aj na sk aj na cz klavesnici.

My sme boli vonku, lebo krasne svieti slniecko, aj je teplucko - na rozopnutu bundu. Tak maly opaloval susedovu dcerku (o pol roka starsiu), tak som sa zabavala... tento mesiac uz druha, co sa s nou cmucka... zaletnik jeden 😎 no cely tato 😕 . Akurat, ked som si spravila capuccinko, ze sa vykotim na balkon na slnko, tak zaliezlo....ale aspon dieta spi 😉

sasi skus k dokimu zobrat aj malu a ked im tam po chvili zacne robit rodeo, tak ta snad vezmu skor 😉

pancake
25. lis 2009

@ ano kiss je to ono vdakaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😵 😵 😵

kisska
25. lis 2009

😉

pancake
25. lis 2009

no dufam ze to pochopi. je taky talent na pc ako ja. ☹ ☹ ☹ hadam sa uz konecne zaregistruje. 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kisska
25. lis 2009

inak ficite aj na FB? Chrust mi tam dal teraz maleho celkom chutne fotky - hladajte Tana Eis 😉

pancake
25. lis 2009

tani takych tam je vela. pridaj si ty mna. a ostatne tiez.poslem vam svoje meno v ip.

pancake
25. lis 2009

mne to naslo iba dany a jany. teba nie. ale to je tou klavesnicou mojou. 😠

kisska
25. lis 2009

mas to tam:o))) este inak poznam tvoju fotecku, tiez mi vybehlo 5 menovkyn 😉

pancake
25. lis 2009

ale ja som iba ja. 😀 😀 😀 😀 😀 😀

pancake
25. lis 2009

uz ma tam mas.
zobudil sa mi synak. 😀

kisska
25. lis 2009

hmmm, ako pocuvam, tak uz su dvaja...skoncila mame pohodka 😒 aspon akfco som dopila 😉

saska.t
25. lis 2009

uz som si vas obe pridala 😉

pancake
25. lis 2009

a uz ta aj mam. 😵

kisska
25. lis 2009

a mozeme to mat dvojmo, keby nam nahodou tu bolo malo 😀 😀

saska.t
25. lis 2009

tak ja mam take nervy sme sa s malou vychystali von a ono sa zotmelo, zacalo strasne fukat a prsat a mozme ist do ri... 😠
vobec netusim ako ju uz zabavim 😠

pancake
25. lis 2009

kiss ano. 😀 😀 😀

saska to je naprd. aj ja mavam take nervy. a ver mi ze maly je zly ako cert ked je stale doma. tak ked dlho leje, tak chodime na shoppingy. do hraciek. tam sa mozu vsetky tie hracky aj pouzivat. tak su tam rozne stvorkolky, hupacky atd. tam stravime aj 2 hodiny a nekupime nic. 😔 😔 😔 😀 😀 😀

ja mam zase nervy ako hovado, lebo idem volat na ten zasraty urad zase. kym im vysvetlim co sa mi stalo a preco sa mi to stalo, tak 10libier kredit vprdeli. 😢 😢 😢 😢 za to mozem mat rifle. 😠 😠

kisska
25. lis 2009

sasi my sme dopadli rovnako... uz vyse mesiaca sa kazdy utorok chystam, ze pojdem cvicit a na PFP, vcera to prelozili na dnes... a aj Adam normalne vstal, ale samozrejme zase nam idu busy tak, ze bud sa s nim budem najprv motat hodinu po meste alebo pridem o pol hodku neskor... tak som to aj dnes vzdala, lebo by som sa musela nahanat aj na ten, co budeme meskat... ☹ A to este neviem, co povedia baby, ked tam pridem aj s malym...

kisska
25. lis 2009

zuzi ako si dopadla? Vybavila si?

beruska2x
autor
25. lis 2009

holky ja mam slepeno 😝 ale mam toho plny kecky, ulepena jsem az za usima, jdu do vany a spat dneska 😉
tak zitra papa

kisska
25. lis 2009

tak dobru noc... mna to caka cez vikend... prva varka medovnikov, uz sa tesim 😉

saska.t
25. lis 2009

jaj kocky esteze to ma tento rok necaka, buduci vikend dojdu svokrovci aj s napecenym cukrovim 😀
mala uz odpadla tak som zvedava dokedy to dneska vydrzi 😎
beru dobru

kisska
25. lis 2009

aj Adamsa uz zberaaaaa 😉

pancake
25. lis 2009

no nic som nevybavila, samozrejme ze ked som cudzinka nemam narok na ten benefit co som si poziadala. a klamu. mam nan narok, ale musela by som si pisat odvolanie a ist na Citizen of Borrow ci ako sa to pise, to je spolocnost kde sa mozes obratit na staznost a oni ti maju pomoct to vyriestit. je to zdarma. ale je tam tolko ludi ze 6 hodin cakas len v rade.a neda sa objednat.teda prva schodzka iba.
tak som sa zase dala len na podporu. a budem poberat podporu. je to to iste, aj financne ale hento som sa nemusela chodit hlasit a teraz sa musim zase chodit kazde dva tyzdne. 😠 😠
tak ako v septembri.

volala som s nim 2 a pol hodiny skoro 😠 😠 😠

kiss v pondelok som zohnala baliaci papier,
vcera som to zabalila a
dnes som bola na poste 17:28 maju tam byt do pol a uz bolo zatvorene 😠 😠 tak hadam zajtra ti to uz poslem. 😖 😖 😖 😖
presne ako som ti pisala. cely tyzden robim jednu vec. ☹ ☹ ☹ ☹

no a zajtra mame den D upratujeme, tak poobede nebudem pisat. treba dat do pucu cely dom, lebo som davno neupratovala. teda tak hlbkovo. a potom budem az pred vianocami. 😎

no a boli sme pozriet v obchode aj tu tapetu co maly dotrhal, a nenasli sme taku istu, tak bohuzial budeme musiet pretapetovat celu izbu za svoje prachy 😖 😖 😖 😖 😖
keby to aspon nebolo take drahe do frasa. a dalsia vec, v zivote nikdy som netapetovala. a ani p.
tak sa mame na co tesit. 😢 😢 😢 😢

idem uspat tigra a kuknut si nejake dvd.
p.chcel parky na veceru tak variim. ja dietujem. som sa nasrala sama na seba. som ako skrina a potom sa vyberiem do obchodu si kupit rifle a ked si ich vyskusam tak sa zhrozim ze koho su to stehna.
a to moje 😔 😔 😔

aspon tie vecere si musim odopret. kazdy vecer nieco zobkam a potom sa stazujem ze mi je rano zle, boli ma brucho atd.... dufam ze mi to aspon do sviatkov vydrzi.

zase som sa rozpisala.tak pa zajtra na obed.

saska.t
25. lis 2009

jaj kocky tak dobru noc 😉

zuzi presne viem o com hovoris, cudzinci to maju v tychto statoch tazke 😝

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru