Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

pancake
2. pro 2009

saska ale som hnila ako vos. no idem na to. este ma cakaju riady.... 😝 😝 😝

beruska2x
autor
2. pro 2009

ja dopikam posledni plech, musim si jit taky umyt hlavu, jdu rano opet k zubarce 😝 a jeste ma zehlit 🙄

zuzi no nevim, asi nejakou panenku, to nema co vim... ja se prave nechci ptat ale vim ze Jana Simovi neco chysta 😅

saska.t
2. pro 2009

kocky tak ja som si urobila satocky plnene syrom a spenatom z listkoveho cesta, zozrala som cely plech a teraz mi je strasne zle 😝 neviem ci to nepojdem vyblit na wc, som nechutna ale fakt mi je velmi zle 😅

beruska2x
autor
2. pro 2009

to mas z toho ze se nerozdelis s kamaradkama 😝 😝 😝 😝 😉 tohle ma R vzdycky se desne precpe, splaca vse najednou a pak skuci 🙄

jdu si donyst teda to zehleni ☹

saska.t
2. pro 2009

beru uz som si supla iskru - je to take sumive na zaludok alebo travenie 😀 ale zatial mi je stale zle 😝 urcite som zcemerena ako svina 😠 som pazrava svina 😅

daskak
2. pro 2009

sasi: ano aj sezona zacala ale aj M zalozil k1.11. novu firmu tak mu pomaham tam...
berus: co pecies? 😉

jeeej aj ja som dnes lezala vo vani 😀 😀 😀 😀 .....
babenky uz mate vianocne darceky?? ja este vobec nie

saska.t
2. pro 2009

dasi ahoj
jediny darcek mam pre nasich kafemasinu ostatne nic 😅 ale snad to dobehnem 😀
fuha vy budete bohati, ked tolko pracujete, len to neprehanajte, peniaze nie su vsetko 😉

daskak
2. pro 2009

sasi: ja viem.. ale hypotela je svina 😝 😝 😝 .... a spekulujeme nad domcekom 😉 😉

beruska2x
autor
2. pro 2009

cusik das 😉
pecu vinne cukrovi, teda uz ne ted zehlim 😝

daskak
2. pro 2009

vinne cukrovi???? hmmmm znie to dobre.. ale co to je??? 🙂 🙂

saska.t
2. pro 2009

dasi to bola sranda, ja vam to prajem aj s tym domcekom, tiez to bol moj celozivotny sen, aj ked tento este nie je nas ale snad raz bude 😀
ja uz si tiez zhanam robotu aj ked mam zatial dohodnutu 3x tyz. od januara a mala nastupuje do predskolky nech sa vyzije s detickami tak snad to vsetko dobre dopadne 😀

beruska2x
autor
2. pro 2009

VINNE 1 a ctvrt hrnku hl. mouky, 1 máslo, 5PL bílého vína

vykrájíme, upeceme a obalíme ve směsi mouč. a vanil. cukru (pro deti jen lehce posypat)

dasi 😉

daskak
2. pro 2009

sasi ja viem 🙂 🙂 🙂 ... nieco take ako u nas jaslicky?? 🙂 🙂 neboj urcite to dobre zvladne 🙂 🙂 🙂 a aku robotku mas dohodnutu??

daskak
2. pro 2009

berus: jaaaaaaaj hmmm vyzera to aj ze sa to celkom lahko robi 😉 😉 😉

daskak
2. pro 2009

inak som sa zabudla pochvalit ze som ostrihana...... 10 cm z dlzky dolu 😲 😲 😲

beruska2x
autor
2. pro 2009

hoky me uz prisel meilik ze mam hotovy to mensi platno, to je fofr co??? 😲 😲 😲 😉

dasi darky - brachovi zaplatim navigaci, R jsem koupila parfem, cyklomapy a byli jsme se v atelieru fotit na tajno se Simou 😉
mamce parfem, hodinky a opet Simu v ramecku 😉 , tatovi nugat 1kg - miluje ho a Cinzanko a R udela utopence 😉
neco koupim dedovi to zaboha nevim co a pro kamaradcinu holcicku asi panenku..

Simovi darky uz mam ve skrini, a sobe jsem si poridila foto na platno 😉

saska.t
2. pro 2009

dasi - ono to nie su jaslicky, je to polosukromne nieco ako keby si si najala opatrovatelku akurat tu je jedna opatrovatelka a 5 deticiek a funguje to len doobeda, uz som tam bola s malou kuk tak uvidime 😉
a pracovat zatial idem k D do prace (jazdit koniky) su my jediny schopni tolerovat ze kedykolvek odidem alebo nepridem a je to na 3x tyz. 3 hodky 😉

beruska2x
autor
2. pro 2009

teda me taak svedi ruka, pod tou naplasti asi umru 😕

daskak
2. pro 2009

berus: klobuuuk dolu si sikulka 😉 😉 😉 ja este ani netusim komu co... ☹
sasi: uvidis ako ti to dobre padne 😉 😉 😉 je to podla mna super

saska.t
2. pro 2009

beru a preco mas naplast?

dasi tiez by som potrebovala ostrihat mam uz vlasy do pol chrbta, v zivote som ich nemala take dlhe 😅

beruska2x
autor
2. pro 2009

dasi jo dela se to dobe ale vcera jsem dopila tu flasku vina (bez tech 5 Pl) a mela jsem ji jak z praku, ani nevim kdy R prisel z prace 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sasi jak jsem si pichla nuz do ruky 😅 uplne se mi pod tou naplasti osypala rua a to to je spesl z lekarny 😝

daskak
2. pro 2009

sasi: no aj ja som sa zbadala ze som uz rok nestrihana... tak som nabehla do mesta..
berus: aj ja som sa to chcela opytat..

beruska2x
autor
2. pro 2009

ja vzdycky kdyz si necham ostrihat vlasy tak pak lituju 😲 ale o vikendu necham ostrihat Simu, je jak vodnicek Cesilko 😝 😀

saska.t
2. pro 2009

aha esteze si sa nepichla niekam inam 😀

beru mne staci 2 dcl vina a som na srot, taky som uz abstinent 😀

daskak
2. pro 2009

dievcata moje taka som rada ze som s vami na chvilku bola, mrzi ma to ale uz mi klipkaju oci.... tak dobru nocku a pozdravte deturence 🙂 🙂 🙂
papapa

saska.t
2. pro 2009

dasi pa idem aj ja som ko a este mi je aj poriadne zle 😀 lebo som pazrava svina a tak mi treba!!! 🙄

patricia1971
3. pro 2009

ahojte zlatká moje 🙂 🙂 🙂
som vás trošku znedbávala,ale konečne mám ž týždeň auto,tak lietam všade tade,včera zubárka,v pond. s Lili kardio-sper,už tam nemusíme ísť,srdiečko má v poriadku,aj tú chlopničku....no mám aj zblbnté pc,obidva,takže to mám spomalené a len tu vždy nerváčim ☹

j ešte nemám ani jeden darček,ani netuším,čo kúpim,vždy si to nechávm na poslednú chvílu 😝

berus ty si super,ty tolko pečieš,no ja nebudem,kašlem na to,veď to ani neviem a mám od teba tolko receptov 😉
dasi ja sa strihám sama,mám len jednu dĺžku a ku kaderničke sa bojim ísť,lebo vždy som odtial išl s plačom 😢
sasi to máte super takú akože školku,aj ja by som Lili nieka dala aspon na 3 hodky 🙂

no mne sa moja mama ponúkla,že keby som chcela ísť do roboty,že mi bude Lili varovať,ale neviem, vôbec sa mi do roboty nechce,i keď m robota moc bavila a je mi aj lúto Lili,príde i ešte taká maličká 🙂

ináč baby,keď chodíte s deťmi von a sedia v kočíku,čo t máte,deku,alebo fusak???? Ja som tam nemaa nič,le už mi príde dosť zima,lebo ona mi aj tak v kočíku nesedí,to najradšej chodí vedla neho,tak teraz neviem 😲

beruska2x
autor
3. pro 2009

ahojik pati 😉

no my bud mame fusak - to ma jen pomozky a kalhoty na sobe a nebo ma kombinezu a pod ni puncochy a to je bez fusaku.. kdyz bude mrznout tak mu dam jeste pod to teplaky a svetr 😉

no pecu 4 druhy a pak 2 nepecene tak to neni tolik 😉

ja mela jit k zubari dneska ale nesla jsem, Sima celou noc se budil, spal se mnou na valende, a stehoval se 🙄 zatroleny zuby, jem nevyspala a rozlamana ☹ jak kdybych sbirala brambory 😝 na poli

nechapu jak muze bejt rano tak zivej 😒

patricia1971
3. pro 2009

hoj berus 🙂 to už aj Sima v noci vymýšla????nejako sa kazia tie naše detičky...no nám idú očné,už jeden je vonku,ale tiež tie noci sú desné,ale ž som si nejako zvykla 🙂

no ja ju tiež tak obliekam,ale von choddí v pnačuchách a ešte v takých podšitých nohviciach,no keď bde overal,tak tiež len pančuchy a potom pridám j niečo viacej,ale tiež asi vo veľkej zime šupnem fusák 🙂

beruska2x
autor
3. pro 2009

no nevymysli az tak 😅 to jen asi posledni 3 noci spi malinko hur, jdou mu obe horni 3ky najednou..ale dneska to bylo asi nejhorsi no 😖

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru