Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

beruska2x
autor
12. led 2010

no holky ja Simu taky prebaluju v noci... a to moc nepije, v noci vubec a prodojenej je jak cune 😅

zrovna mi prisla ta maska na sobotu, ja se tesim vic nez deti 😉 ale ty budou koukat..
odpo mi prijde kamaradka s Kackou tak vecer pisnu pa 😉

saska.t
12. led 2010

no dieta som supla do postele tak snad mam 2 hodky klud, opät k nam pridu vo stvrtok dzokeji tak musim nieco uvarit a upiect 😀 lebo oni fakt zozeru vsetko 😎 hlavne ze domace.

pati aj ja si zavidim lebo stereotyp ma fakt zabija a ja uz som doma vyse 2 rokov kedze som od 3 mes. tehu doma koli nebezpecnemu povolaniu 😠 a kedze je to fakt na par hodiek tak to bude akurat...

beru tak si to s kamoskou uzi 😉 a maska je fakt super..

patricia1971
12. led 2010

beru super, maska krásne,bude fešák 🙂 🙂 🙂

sasi ja som na to tiež tak,som bola od 3.mes.PN,mne bolo ale strašne zle od žalúdka,takže doma mi bolo vtedy lepšie 😝 😝 😝

beruska2x
autor
12. led 2010

fiha holky, ja chodila do 8m tehu do prace 😝 no asi proto mi to jeste tolik nechybi 😀 ale lakaji me porad 😝 jenze oni by radi kdyby to bylo kdy oni chteji a nejlepe zadaco 😝 tak se vzdycky zasmeju at si to patlaji sami a je to... 😉

pancake
12. led 2010

caute.
tak ja som bola v praci na nadcase este 5 dni pred porodom. sefko ma poprosil,lebo nemal kto robit. ale ja som 8 hodin sedela za pocitacom, hodinu som si odrobila co som potrebovla a 7 som lietala po internete. este aj caj mi robili kazdu hodinu kolegovia. a kazde ranko som si vylozila nohy,pritiahla pocitac a skoro v stave ,,lezmo,, som bola cely cas.taku robotu uz nenajdem 😢 😢 😢 😢

ano len som ho pomiesala mixerom a vyliala na vymasteny plech. uz mam iba posledne 2 kusky,lebo tu bola kamoska co mi dala lekvar. 😠

pancake
12. led 2010

inak ani mne praca nechyba. je mi doma fain.

saska a pockaj.zacnes chodit do prace, a budes potom lutovat ze nie si doma. 😀 ale ja nechcem ist do prace, lebo som mala matersku iba 9 mesiacov a potom som musela nastupit zase. takze ja som si este 4 mesiace odrobila a az potom zostala s malym doma. keby nam firmu nezatvorili tak by som musela pracovat nadalej. 😔

saska.t
12. led 2010

kocky ved ja budem doma cele poobedie od 12,00 takze urcite mi nebude luto, ze nie som stale doma, kedze skoro stale doma budem, aspon väcsinu dna 😀 takze to bude iba pekne spestrenie dna 😀

pancake
12. led 2010

no to sme si vydychli. 😎 😎 😎

beruska2x
autor
12. led 2010

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

koukejte tetky 😉

me detatko ted usnulo, jdu varit a zehlit budu zitra 😉 mam tyhle vecery nejradsi - Sima spi, R v praci a v byte ticho, Tv vypinam jak je R z bytu a mam kliiiiiid a udelam si nejvic prace 😉

hodim to do hrnce a jsem tu.. budu delat veprovy gulas s testovinama, Simovi bramboracku a mam tam cibulacku pro R na zitra jeste...
to je furt co varit 😝 😝 😝 😝 😝

daskak
12. led 2010

ahooojteeee......... 😎 😎

aj mne ide MK strasne na h... 😝 😝 😝 uz som to skusala dnesniekolko krat.. teraz vampisem z telefonu 😒 ...
zajtra vas nakuknem...
pekny vecer

kisska
12. led 2010

berus maly na zozranie, uuuuuplne stobodovy 😀 😀 😀 zavidim ti ten klud...

daskak
12. led 2010

ahooojte... uzni ide net...
berus: pripajam sa ku kiss... zavidim t ten klud.... 😉 😉 a maly je uzasnyyyyyyyy 😀 😀 😀
sasi normalne chapem ze sa tesis.. aj ja by som uz isla pracovat 😀 😀
kiss: a ako sa nam ma barborka???? 😉
pati: plienky co kupujes maju ake kg rozhranie??? 🙂
zuzi: ahoj 🙂

beruska2x
autor
12. led 2010

holky diky 😉 deda rikal ze pirat je jeho postava jaky je cislo 😀 😀 😀 😀

no kiss bylo by bomba kdybys rodila na Valentyna ne? ja ti zaaaavidim, miminko celkove a holcicku k tomu 😔 😀 malinky saticky jeeeeeeee 🙂

daskak
12. led 2010

nooo kiss to by bol nadhrerny darceeek 😉 😉

no sommyslela ze s vami trosku pokvakam, ale M zas potrebuje PC 😖 😖 😝

som hodila nove fotecky, tak ak stihate urobte kuk..papa zajtra 😉

beruska2x
autor
12. led 2010

dasi no maly je kulisak vid, kouka mu to z oci 😉 ty jo a jak je velikej... toto leto to je desny vid.... 😔

daskak
12. led 2010

anooo: meriame cca 89 - 90 cm a vazime 13,5 😒 😒 ... ty brdo...
berus: mate sneh???? my vobec ☹ ☹ ☹

daskak
12. led 2010

mrzi ma to ale uz M za mnou dupka.... tak dobru nocku papa

beruska2x
autor
12. led 2010

snehu mame 3 prd..e jestli chces napytluju a poslu 😀 me to teda ani neva, s kocarem jsem zvykla, na prochajdy pesky je to lepsi nez bahno, autem nejezdim ... ale hazet kazdej den rano auto nez jdu do prace 😝 to by se mi neeechtelo 😉

kisska
12. led 2010

jaaaaj babulky, to by bola Valentinka 😀 akurat neviem, ci by sa malej neskor pacilo, ze musi Valentinovat s rodinou a nies frajerom... alebo frajer s rodinou 😀 😀 😀

dasi aj vy ste nas uz prerastli 😅

beruska2x
autor
12. led 2010

neboj kiss ona by to nejak vykoumala ale Barborka je krasne jmeno... a narozky??? mela by 2x vic kytek 😀

beruska2x
autor
12. led 2010

tak jsem stmelila veskery svuj um a zkratila jsem Simovi ten kostym, kalhoty a rukavy byly desne dlouhy... tak snad to nebude na me 😀

uvareno uz mam tak asi pockam na R jeste....

patricia1971
13. led 2010

ahojte 🙂

berus Sima je úžasný v tom kostýme,stašne zlatunký 🙂 🙂 🙂

dasi ja kupujem 4, to je od 7-18 kg,ale Lili je chudunká a sú jej aj velké,ale kvoli objemu musí mať vačšie...ale už idem kupovať veci 80tky 😀 😀 😀 😀 ...už sú nám 74 také akurát 😀 😀 😀 😀

sasi máš to super,aj sesternica v AT robí v H&M len na 4 hodky denne a je to super,na obed je vždy doma,takže jej ani nepríde ten stereotyp a má čas na všetko...no u mňa v robote by sa dalo vybaviť ísť na polovičný úvezok,teda na 4 hodky,ale hovno by som zarobila,pretože som štátny zamestnanec a mám všelijaké príplatky, napr.hodnotné,výsluhový,osobný príplatok...a to by mi všetko podla zákona museli dať na 0,takže sa mi to neoplatí a včera som zistila,že jasle stoje 300,-EUR na mesiac,takže desné,to sa mi neopatí vobec...ale doma je fajn,len mňa teraz deprimuje to počasie,v lete to budem ínáč brať 🙂 🙂 🙂

zuzi,kiss,eri 🙂

saska.t
13. led 2010

Ahojky kocky

tak ja som si vcera bola pokecat so susedkou ruskou u jej sestry a o pol 11 som sa vratila domov, tato ma uz obhanal ze kde som, ale bol vzorny - ulozil malu, poupratoval barak zbezne a este aj riady umyl, takze parada a ja som si spokojne pokecala aj po rusky 😀

beru, dasi chalani su krasny a velki na fotkach 😀

pati, tak to s ti naozaj neoplati 😝 ja budem platit za jasle 164,- takze este menej ako na SK 😅 aj ja uz kupujem 80-tky aj nozka nam narastla 😉

kiss - jaaaj zeby valentynka? 😀 no myslim ze samotnej Barkorke by sa to naozaj nepacilo aj keby to bolo romanticke

kisska
13. led 2010

Ahote babulky, aky mate den?
U nas celkom pohoda. Z Adama sa stava televizny maniak, dnes mame pre zmenu Nema (Mrazika som videla za posledne tyzdne asi 10x, Shreka 3 asi 5x)... este mame v zasobe Auta, Dinosaurov, Medvedich bratov... a este par rozpravok tak to je tak na tento tyzden 😒

Sasi - drahy je sikovny...ked chce 😉
Pati ja som teraz kupila tie vynovene Tesco plienky a zdaju sa mi, ze ich o nieco vylepsili. My sme uz museli prejst na 4+, lebo objemy cikancov uz 4ky nestihali a aj 4+Babylove mali problemy, ale tescove to zatial zvladaju... dokonca aj nocne napory a to som zrovna vcera drzala v ruke taku, co som sa bala ju stlacit, lebo bola plna az po okraj 😉
Inak ja zatial namiesto prace planujem asi od aprila kurz francustiny - 2x do tyzdna na hodku a pol, tak som zvedava, komu zavesim na krk 2 deti 😉 A ked si to spocitam - 2x jazykovka, 1x plavanie, po pol roku 2x... tak to bude celkom zaberacka, ale aspon zacnem konecne nieco robit 😉 😀 😀 Ale plany su to pekne, ze? 😉

beruska2x
autor
13. led 2010

ahojky, u nas dobry, Sima spi, R odesel 😀 do prace, prijde kamaradka s malou a prijedou nasi, takze mame naslapnuto 😉
jen jsme dopo venku nekde ztratili rukavici 🙄 kdyz oni je delaji tak debilni, uzky, nejdou poradne natahnout a je to no... mame jeste dvoje ale tyhle byly fakt teply 😖

uvarila jsem si vejce a udelam vajecnou tlacenku, jen jsem zapomela koupit majolku.. jak ji delate doma? zajima me pomer kolik oleje na 1 zloutek...diky 😉

no ja pouzivam taky kiss ty nove Tesco plinky a jsou super... uz mame 5 velikost, Pampersky jsem uplne zavrhla, mel je jak bokovky a byly hned procurany, za tu cenu 😝 😝 😝 😝 at si je nabouchaj a jeste jsou fajn Huggies Premium ale u nas je malokde maji 😖

pancake
13. led 2010

tak ja pouzivam tesco plienky 4+ aj na noc a 12 hodin v nich pohode prespi.v noci ho neprebalujem,lebo by sa mi tym padom zobudil. a on spi v kuse celu noc.
no a vcera sa mi uz v postielke zase dovracal, aj matrac som musela tepovat tak teraz som to prala. este jednu varku mam nachystanu ale nemam ju kam vyvesat tak musim pockat.

no ja nevarim, lebo idem na pracak o tretej, tak sa tesiiiim 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄
zase
zase
zase
uz musim ist odtialto prec uz mi vsetko lezie na nervy. ☹ ☹

daskak
13. led 2010

ahojki 🙂 🙂 🙂
pati: n to sa ti fakt neoplati...ja co som sa pytala tak u nas u jasle za 120 eur... ale od septembra ideme do riadnej skolky a ja zacinam nalno pracovat... nie tak lazo plazo ako popri MD 😉
sasi: jaaaj aki vedia byt chlapisikovni ked chcu 😉 😉
berus: aj my mame velkost 5 😎 😎 😎 ... a s majolenkou ti zial nepomozem, leboju nerobim...
zuzi: kam ides?? 🙂 😕

pancake
13. led 2010

daska idem naspat na slovensko. jupiiii. uz len dva mesiace 😵 😵 😵

majolenku nerobim ani ja. uz sme aj prestali mat radi tatarsku omacku.teraz ficime na majoneze helmans. anglani nepoznaju tatarku a toto je veru lepsie. uz som si zvykla. 😔 😔 😔

daska to uz mate 5ky? ved 4ky co mam ja su do 18kg. 😕 😕

beruska2x
autor
13. led 2010

ja kupuju taky Helmans ale moc to nejime, ale potrebuju to ted do te vajecne tlacenky... 😖

pancake
13. led 2010

moj p. uz sa naucil helmans ku vsetkemu. ☹ 😔 😔 😔

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru