Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

pancake
13. led 2010

idem sa baby nachystat o hodinu mam byt na urade prace. nech tam nejako vypadam, nie? aspon sa ocesem 😅 😅

kiss zabudla som, uz som ti to kupila, dnes alebo zajtra odoslem.bye

beruska2x
autor
13. led 2010

zuzi tak jak jsi dopadla?????

pancake
13. led 2010

v pohode.bola som sa iba podpisat. tak to bola rychlovecka.chytila som takeho mladeho anglana a ten to chape ze nemozem najst pracu. 😀 😀 😀 😉

kisska
13. led 2010

zuzi tesim, si moj poklad
toho anglana si mala vziat aj do dveri pre benefity 😉 este mlady a naivny? 😀

beruska2x
autor
13. led 2010

jo tak proto ses tak cancala jo??? a co P na to ??? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

beruska2x
autor
13. led 2010

cusik tak nas "milacik" se zasral tak ze jsem ho musela dat do vany mel mrkev z bramboracky v teplakach, ponozkach no vsude 😀 😀 😀 😀 😀 takze to jdu "vykydat" 😀 😀 😀 😀 a udelam tu tlacu a prijdu, snad to slusne pofachci dneska ten kun 😉

beruska2x
autor
13. led 2010

holky jeste dotaz budete na leto kupovat detem plavky???? me se to nelibi kvuli prochladnuti a tak ale mame tu u bazenu pekne brouzdaliste se zahradou a blbinkama pro male deti, rada bych tam chodila se Simou, je to o milion % cistci nez prehrada kde lidi venci psy i sebe 😝

saska.t
13. led 2010

zuzi - tak aspon si mala stastie a nestalo ta to nervy 😀

beru - tak mala sa zasrala tak ze jej ostala zaparena ritka 😅 a straaasne plakala az mi jej bolo luto 😅 ani kupat sa nechcela ☹ asi sme mali agresivny obedik inak si to neviem vysvetlit, o 3 este nebola zaparena a o 5 uz ano 😝 ale bepanthen to isti, vzdy zatial pomohol 😀

kisska
13. led 2010

berus - kupovala som malemu plavky a ked bolo teplo, tak to na malom rychlo schlo a nebol problem s prechladnutim. Ja som ho aj tak balila do osusky, kym nebol komplet suchy... aj v chorvatsku, lebo tam pri mori aj tak stale pofukovalo... Mala som aj take, co vyzeralo ako neopren, kratke nohavice, kratke rukavy s ciapkou, ale to mal na sebe len raz... to schlo trosku dlhsie...

beruska2x
autor
13. led 2010

ahoj holky... no kiss ten neopren jsme meli taky - dostal ho darem i s capkou - tu mel parkrat ale do "plavek" se cvalda nevesel 😀 😀 😀

tak ja koupim nejaky ty klasicke.. uvidim co budou potom mit...

erika107
13. led 2010

Caute babulky

musim sa vam pochvalit 🙂 ...dnes som bola vypudzovat endorfiny 🙂 ... a je mi uuuuuuuuuuuuuuplne superne ... kamoska ma nahovorila na ZUMBU sice nam to neslo ale zabava riadna a myslim ze aj svalovica bude riadna 🙂

idem vas docitat

beruska2x
autor
13. led 2010

eri ahoooooooooooooooj 😉
jee kam to chodis??? co Mati???

kisska
13. led 2010

Ahoj eri - jaaaaj ja mam dobru naladu, len ked si zumbu pustim na youtube... tiez by som sa dala nahovorit 😉

erika107
13. led 2010

tam kde chodievam s mateskom cvicievat tak po veceroch tam majku fit lopty, spining, Zumbu, a kade co ine ...tak sme to skusili s kamoskou 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=NZVIv5Wmlts

kuknite tak takto podobne som sa dnes natriasala 🙂

a co matesko? zase mame dalsie lieky od kaslu lebo moja dr. dnes na kontrole mi povedala ze on nechrci i ked chrci a ze mu da uz len Stoptusin na vykasliavanie ...takze od vianoc sa mame chorobne :(

beruska2x
autor
13. led 2010

eri udelej mu tu cibuli s cukrem, Simovi to zabralo za 2 dny, mnohem lip nez blbej stoptussin 😉

fiiiha to musi bejt sranda 😉

erika107
13. led 2010

kiss: to je take vypustanie endorfinou jedna radost 🙂) ... milujem tu hudbu to jedine ma laka natom xixix tie kroky mi nejdu ale hadam doucim 🙂 ...a velmi pekne meno ste vybrali malo kto ma Barborku 🙂 neni tak v kurze 🙂

berus: malicky je ohromny na spapanie 🙂

pati: a to su statne jasle? mne sa nezda ze by kamoska tak vela platila

juuuj a robota? to u mna tak skoro nehrozi mozno pojdem az v 5 rokoch uvidime aky bude maleho zdravotny stav 🙂

a este som sa zabudla pochvalit vcera som malemu kupila krasne kresielko v IKEA zlacnene z 25 na 15 eur a este taky hlavolam Ikeacky 🙂 ...mal predcasne meninky 🙂) a aj ja som si tym urobila radost

saska.t
13. led 2010

eri ahoj no to je super aspon si sa odreagovala 😀
krpata je ulozena, postarala som sa o orchidejky a D som poslala umyt riady 😀 a ani neviem co mam robit lebo v TV nic nie je 😎

beruska2x
autor
13. led 2010

ja mam holky hotovo jen jestli mi to ztuhne, to jsou vzdycky nervy 🙄 😅

erika107
13. led 2010

sasi ahoj...ani nehovor fajne mi ot padlo takze kazdu stredu budem chodit plna elanu 🙂

saska.t
13. led 2010

kocky uz zasa mi nejde kon stale ukazuje error stranky 😠 uz mam fakt nervy 😝

beruska2x
autor
13. led 2010

sasi ani mi nemluv, uz mam toho dost, kdyz to neumi at to nedelaji 😠

beruska2x
autor
13. led 2010

holky je mi lito ale nemam na to nervy... jdu se vykoupat, umyt vlasy a pujdu asi do hajan za Simou 😉 tak pa rano... 😵

erika107
13. led 2010

no ja tiez nemam nato nerva cakam tu od posledneho prispevku a az teraz sa mi objavial stranka roztrha ma ...konecne ked sa pripojim pokecat chapete to? ... tak bru nocku vsetkym

zajtra sa zobudzam zo svalovicou tesim sa

pancake
13. led 2010

cago belo silenci...

uz spite, co? ja si ide kuk nejake realitky a p. uz ma nachystany film a caka na mna s encianom v ustach. 😀 😀
no tak zajta sa asi nezastavim ale ak budem mat cas co i len minutku tak som tu. 😉
idem rano ku kamoske, a musim varit, lebo dnes som to neodhadla a museli sme ist na kebab. 😔 😔
no nechcelo sa mi. co sa zbijem??? 😕 😕

pancake
13. led 2010

zbijem= zabijem

saska.t
14. led 2010

Ahojky kocky

moje dieta opät jacanda a aj noc bola dost hrozna...
konecne som prestala malej mixovat, odkedy ma stolicky zacala krasne kusat akurat mäsko varim do rozvarenie aby sa samo rozpadalo inak zvlada uz vsetko pekne rozkusat...
dnes som akasi zlomena boli ma chrbat, aj kosti a hlava takze asi zalomim s malou do postele a poobede pojdeme trosku von a vecer dorazia dzokeji tak aspon opät vypadnem zo stereotypu 😀
zatial sa majte pa 😀

beruska2x
autor
14. led 2010

caute holky, me ditko usnulo tak si davam kafco 😀 taky pujdeme ven az se vyspi, neni moc zima jen -2 ale je jako zatazeno -- uplne bila obloha, tak vezmeme bob a pujdeme pro pecivo, uz nemame ani chleba nic 😀

vecer prijdu 100% ale mam tam tak 3 pracky zehleni 😖 tak budu odbihat... dneska jsem si prevlekla postele ale to nezehlim uz 😝

saska.t
14. led 2010

kokos kocky ja uz snad ani neviem zehlit, a zehlicku som tak dobre skovala ze ani neviem kde je 😀

beruska2x
autor
14. led 2010

no tak jsem uz tady, Sima ted usnul... ja ho snad nikdy nevytahnu z vany bez revu 😅 je tam pres pul hodiny, 2x jsem mu dopoustela vodu aby to nemel studeny ale on by se radsi rozmocil nez sel dobrovolne ven.. 🙄

jdu si dotahnout to zehleni no...

jinak jsme byli dneska na bobu 😉venku, vozit se chtel ale i pak doma 😝

patricia1971
14. led 2010

ahojte,tak ja som dnes po pohrebe toho otcovho brata,je to strašné,som urevaná ako hovado,ale jem je už dobre,rakovina je sviňa 😢 😢 😢 😢 😢 .....a ešte Erikové rodičko,neučí sa matiku a ani úlohu nemal dnes,desné,lebo aj Pulína prišla dnes zo školy s poznámkou,že nemala úlohu z matiky....a Lili len jačí a jačí,ešteže som bola celý deň bez nej,M mal dovolenku a bol doma s ňou.....no som ž na nervy z tých detí,stále nejaký problém....le o zdravie je najdoležitejši,takže to idem tak brať.....zajtra vás dočíttam...dobrú nocku 😵 😵 😵 😵 😵

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru