Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

patricia1971
21. led 2010

ahojte,tak ja vás večer vobec nestíham,ta krpaňa mi chodí spať až o 20.30 a potom ma ani decká nepustia na pc 😠 😠 😠 teraz idem rýchlo vyglančiť byt,hlavne kúpelnu,tak cez obed budem mať snáď veget a dobehnem sem a dočítam vás.....pekný deň všetkým 😵 😵 😵

beruska2x
autor
21. led 2010

caute holky tak jsem se nasrala dneska a sla jsem objednat Simovi postel, odpo vyklidim postylku, nasi ji po nedeli odvezou na pudu a bude to 😝 na valende mam strach ze spadne a moc zdrave spani to neni 😖

a ja spim bud s nim nebo u nej na zemi 😝 a uz me to sejri 😉 R nez se rozhoupe tak bude Simovi 15 🙄
to bude cucet az prijde domu 😀 tak do 14ti dnu nejvyse bude doma, uz se tesiiiiiiiiim......

maji tam i pekne skrine ale nemela jsem moc cas to s malym prohlizet 🙂 vezmu kamaradkua zajdeme tam znovu..

patricia1971
21. led 2010

berus a on nechce spať v postielke????

beruska2x
autor
21. led 2010

ahoj pati, v postylce nespi uz pres mesic, mozna dyl... on se hoden namela v noc a bouca se o spruncle... takze se budi, breci.. v normal posteli nebo na valende spi celou noc v klidu 😉
on tam bude mit zabranu a u zdi mantinel a slizat umi z postele snad od roku 😀

patricia1971
21. led 2010

je pekná ta postel 🙂 Lili spáva v postielke,ale takto cez den spí v našej posteli,tiež vie zliezať,len na noc tam treba mať určite zábranu,aby ti nespadolmne sa akurát Lili teraz zobudila,spala asi 35 min.,tak som ju ešte rýchlo uspávala,neviem,prečo nevie niekedy tak dobre spať ☹

beruska2x
autor
21. led 2010

ani mi nemluv se tesim 😀 😀 😀 😀 hlavne je to masiv a je to jednoduchy a neni problem pak k tomu od nich dokoupit skrin, knihovnu, psaci stul.. no cokoliv...

patricia1971
21. led 2010

veď to,že k tomu možeš vždy všetko dokúpiť....berus,Sima ti ako spáva???? od kedy do kedy???aj cez deň aj v noci...

beruska2x
autor
21. led 2010

od cca 19:00 do pul 6 to si da lahev a drimeme tak do 7, nekdy ted i pul 8 a pak chodi po obede tak v pul 12, 12 a spi tak hodku az hodku a ctvrt...

uz to ma ted docela v pohode 🙂 jen mam obavu az zase preridi cas ze se mu to rozhazi 🙄 😅

patricia1971
21. led 2010

no lebo moja vstáva o 7mej, idem spať itež tak okolo pol12 až 12,spí hodku niekedy dve,ale večer nevie o 20tej zaspať,trvá jej to až do 20.30,tak som z toho na nervy 😝 😝 😝

berus a co dnes varíš???? ja nič,mám takú cestovinu s omáčkou, potom rajčinovú polievku a aj trošku segedínu od mamy 🙂

beruska2x
autor
21. led 2010

brambor a jitrnici opecu R, Sima mel jeste svickovou a vecer budu delat kure na paprice a pozu to zitra k mamce at nemusi varit...

po nedeli udelam rancerske fazole nebo hrachovou kasi s uzenym... 😉

to ale zase nechodi tak tragicky spat ne? kamaradce chodi holcina kolem 23:00 😅

saska.t
21. led 2010

Ahoj kocky

tak hlasim pokrok, moje dieta sa hralo s detmi a nevyselo len na mne 😀 aj ked sa nechce prebalovat a umyvat si tam ruky ale aj tak to bol pokrok, zajtra vyskusame ze odidem na kratke doby aby vedela ze sa vzdy vratim tak uvidime co na to mala povie, ale rozhodne mam dnes z toho lepsi pocit 😀 a inak som chora ako hovado asi mam hnisavu anginu a nemozem prehltat ale lokal. ATB zacina zaberat tak snad to skoro prejde 😉

beruska2x
autor
21. led 2010

sasi ahoj tak vidis 😉 asi ti chce mala udelat radost... jen se uzdrav, pekne lehni a at si s D hraji na sestricku osetrovatelku 😉

patricia1971
21. led 2010

berus neni to tragické,je to v pohode,len tiež by som bola radšej,keby o 20tej už spala 🙂 no mne hrachovú kašu nelúbia,ani neiem,čo budem variť,už nemám ani nápady 😝 😝 😝

ahoj sasi,no vidíš,už to bude len lepšie a lepšie...joooj,si chorá???? to je strašné,to by si sa mala liečiť 🙂 len kam dať malú,že???

beruska2x
autor
21. led 2010

me se vzbudilo dite, presne 1hodinu 12minut spal 😀 😀 😀 jak svycary.. tak zatim 😉

patricia1971
21. led 2010

no mne ešte spí,našťastie 🙂 🙂 🙂 pa 🙂

saska.t
21. led 2010

aj moje spi a dufam ze este dlho bude, nasadili sme jej homeopatika na spanie a vyzera to ze to zabera, v noci je len 1x hore na mlieko 😀 konecne sa maminka s tatinkou vyspia v jedne posteli a nemusia spat s malou v izbicke 😀 😀 no ale samozrejme maminka ma svoje dni 😀

patricia1971
21. led 2010

sasi,kamoškina malá má 2 roky a tiež jej v noci pije mlieko,okolo 2-3hodky,tiež je z toho na nervy,ale tiež jej malá nič iné nechce....aj u nás Lili len 1x v noci zamrnčí,vypije trošku čaju a spí do rána,dúfam,že jej to vydrží....no už za chvílu mi príde Pauli,takže zábava začína,je to iná puberťáčka 🙂 🙂 🙂

pancake
21. led 2010

ahojte krasky. tak ja len na skok.prave som vas docitala....

saska super. vidis ako sa to lepsi??? 😵 😵 k nam chodi tiez kazdy den na hodinu ta mala amelia a dnes sa usmievala ked nas zbadala. takze hadam uz bude lepsie aj u nas a nebude vkuse plakat. 😉

no a bola som dnes v ikea a zase som tam nechala haldu penazi. 😔 😔 no ale co ked tam je tak vsetko lacne. nekup to. 😔 😔 😔 mam taku radost ze tam zajtra pojdem asi zas. 😀 😀

to uz zartujem. to by p. nerozchodil. ☹ ☹

berus a kupila som tam ten podstavec pod umyvadlo co si spominala ze stoji 300ceskych. tak v ikea je za 2 libry. 😨 😨

no kocky tak papa.

a varila som dnes br.sote s lecom/take zmiesane/ a chlieb vo vajicku. na to som dala to maso a postruhala syrom. je to najoblubenejsie jedlo mojho p. 😉

beruska2x
autor
22. led 2010

caute holky kde se falkate 😀

ja jsem uvarila omacku a povesila pradlo Simovi a rozmontovala tu postylku, nasi ji v nedeli vezmou na pudu, jen musim jeste sehnat nejaky igelit na matraci.... To je najednou mista v pokojiku 😀

patricia1971
22. led 2010

ahojte,tak mne to strašne blbne,neviem sa prihlásiť na koníka,hodinu mi to načítava 😠 😠 😠 ja som uvarila sviečkovú na smotane, Lili ju zblajzla,som bola až prekvapená a teraz sa krmim ja 🙂

zuzi to som ešte nevarila,ale vyskúšam to 🙂

berus ale keď tam šupneš postel tak už miesto nebude 🙂

beruska2x
autor
22. led 2010

ahoj peti...

no jo ale zase budeme mit kde spat 😀 😀 😀 😀

beruska2x
autor
22. led 2010

teda ja pisu to je des a jeste je to zase spomaleny jak snek 😝

patricia1971
22. led 2010

berus,to je ok,je to ale otrasné,mne to vobec nejde 😠 😠 😠 😠 a idete k vašim dnes???

beruska2x
autor
22. led 2010

jojo jedeme ale bez R, vcera jsme se pohadali 😝 ale psala mi ted kamaradka jestli nepujdeme na Sibrinky 😉 tj karneval pro dospele 😀 tak jdu najit nejaky model a vyrazim do viru zivota 😉

at si tu tvrdne sam 😝

beruska2x
autor
22. led 2010

jinak vsem preju krasny vikend 😉 sand nekdo prijdete jeste... tady je pocasi pekne, sviti slunce ale desne mrzne je -7 😅

pancake
22. led 2010

pekny vikednd aj ja prajem vsetkym. ja ma o hodinu tu malicku.privezu mi ju

berus kolko stoji ta postel?

patricia1971
22. led 2010

berus tak sa dobre zabav 🙂 🙂 🙂 a čo R šibe?????

zuzi a kolko ju varuješ?????dá sa to vydržať???

beruska2x
autor
22. led 2010

3400,- postel + 700,- zabrana ) pak se odmontuje a je univerzalni, jde na spoustu posteli hlavne z jejich nabidky) a 1400,- matrace....

je to masiv smrk rozmer 90 x 200.. 😉

beruska2x
autor
22. led 2010

zuzi tak si to uzij 😉

dohodly jsme se s kamaradkou ze pujdeme za suchej chleba a namazeme se az tam 😀 😀 😀 😀

R se nekdy chova jako vul....mysli si ze mam svatou trpelivot a ze mi nikdy nemuze dojit 🙄

hoplky tak papa ja jdu zkontrolovat veci at zase neco nezapomeneme 😉

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru