Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

patricia1971
25. led 2010

no u nás je obliekanie v pohode,dúfam,že to aj tak vydrží 🙂 🙂 🙂 my sme boli len chvílu vonku,ale pooobede pojdeme na dlhšie,lenže u nás sú problém rukavice,najskor ich má na rukách a potom po pol hodke už sú dole a potom má ladovvé ruky a padáme domov,lebo rukavice neche 😝

beruska2x
autor
25. led 2010

no u nas taky pati nevim co to na me dneska zkousel 🙄

patricia1971
25. led 2010

beru skášajú a skúšajú,ja to tiež vidím,ako skúša,pokial jej dovolím a niekedy sa hodí aj o zem,hlavne vonku,ked sa chce hrať pri schránkach a ja ju ťahám domov 😝 😝 😝 sú to potvorky 😝 😝 😝

beruska2x
autor
25. led 2010

hm Simu nej bavi mi utikat a nejlepe kdyz mam plne ruce 😝 marne doufam kdy dostane rozum 😀

patricia1971
25. led 2010

to poznám....zas sa mi zobudila,neviem,ale dosť často sa mi po hodke zobudí a potom ju ešte uspím 😵 berus padám,idem hodiť nejaký obed do seba...pa zatial

kisska
25. led 2010

Ahojte babulky, ako po vikende?
sasi mala ako? berus, pati aky bol vikend?
Zuzi jaaaj samostatne obedy, to je u nas kapitola sama o sebe. Najblizsie sa chystam zaskolit moju mamu ako to u nas funguje, lebo naposledy maleho pri obede furt kibicovala a opravovala, tak po piatich minutach a 10tich lyzickyh povedal hotovo a bolo dojedene... Doelzite su bezpecnostne patrenia 🙂 velky podbradnik, prisunuta stolicka co najblizsie k stolu a tanier co najviac pod bradu. Maximalne este tak pajac pri tanieri, aby mohol papat aj on 😉 Vtedy je maly sustredeny na tanier, papa pomaly, v klude a celkom mu to ide. Akurat ked uz ma vychodenu cesticku v strede taniera, tak mu urobim novu kopki, aby sa mu dobre naberalo a nakoniec si necha pomoct s poslednymi lyzickami, ktore sa mu uz nedaju nahanat po tanieri... Alebo voda z polievky ked mu zostane, lebo do tej fuka bublinky...
Ale ked som videla moju mamu, ako mu preklada lyzicu z pravej ruky do lavej, ze "tu ma sikovnejsiu" (naozaj ma, ale je mu jednou ktorou je, akurat lavu ma natrenovanejsiu) a ked mu koriguje mnozstvo nabrateho na lyzici, ked ma vela alebo malo... tak to by som velila "hotovo" aj ja 😒 A najviac bordelu je vtedy,ked sa mu snazi brat lyzicu a on s plnou uhyna... Mam hrozu z toho, ked ma byt s malym tyzden sama a chrust v robote... Ale mozno mu bude maminka vzacna 😉
Inak babulky, ako dlho sa blizi porod? Na to, ze by som mala mat este vyse 3 tyzdnov do oficialneho terminu (doki hovori, ze 20.2.), tak vcera sme tutu-mutu a Chrust to skoro vzdal, lebo ze citi malu... Tak idem asi dobalit tasku, nech to mam nakomplet 😉

kisska
25. led 2010

naty vitaj - kludne sa pridaj 😉 Preberame kazdodenne starosti a radosti...

babule, kym som ja dopisala, tak vy ste tu aj boli a zase nie ste 😕

patricia1971
25. led 2010

som ešte tu 🙂

patricia1971
25. led 2010

kiss no u nás víkend unaveno, v sobotu večer sme boli v bare pri dome,kamoš mal narodky aj meniny,ten majitel baru,tak sme tam boli do pol noci, decká strážili Lili,ale to je ok,lebo je to 3 min.pri dome,tak by som hned dobehla a Erik chodí aj tak spať až neskoro,takže nebol problém....lenže v nedelu som už od 7mej fungovala a som ešte tarz unavená,vieš,my chodíme spávať tak po 21,takže pre mna je to desné 🙂 ale bolo fajn......nejako ma začína bolieť hlava 😝 😝 😝 ...no a neviem,ako sa blíži porod,mám len 3 deti,ale vždy to bolo iné 😀 😀 😀

kisska
25. led 2010

pati na teba som sa najviac spoliehala 😉

inak citam temu Trapas a rehlim sa jak koza... este si maleho zobudim, su tam vyborne historky 😀 😀 😀

patricia1971
25. led 2010

kiss neboj 🙂 🙂 🙂 no ja som prvé dve deti prenášala 2 týždne, a Lili išla von 2 dni pred termínon,a to som bola u doki a tá mi vtedy povedala,že týžden ešte bude v brušku a herečka už v noci sa rozhodla,že ide von....takž eje to všelijaké,ale neboj,tutu mutu Barborke neublíži 🙂

kisska
25. led 2010

o to sa ani ja nebojim... sak konecne po sto rokoch som vcera dostala taku chut, ze az 😀 a este mi povedzte, ked mam termin toho 20. kedy je pondelok v mojom 38tt? 1. alebo 8.? Uz som z toho taka zmagorenkovana, ze az... uz vymyslam, kombinujem...uz nech to mam za sebou...

Boooze zozrala som plnu misu salatu (ladovy salat, paradajka, paprika + cottage s pazitkou) a mala robi take kotrmelce, ze az... a to som si chcela ist lahnut... no nema to vyznam

pancake
25. led 2010

kiss... ze chrust citi malu>>> 😀 😀 😀 😀 😀 😀 az mi zabehlo 😀 😀 😀 😀 😀

kisska
25. led 2010

zuzi a to uvazujem, ci je mala tak velmi nizko, alebo chrust tak velmi daleko 😉 😀 😀

boooze, prave sa mi dieta napilo vody z psej misky... ☹

saska.t
25. led 2010

ahoj kocky

tak po dnesnej otrasnej ublvanej a prebdenej noci som sa rano zbalila a isla k Dr... Elli ma normalnu chripku dokopy s crevnou a vyzera naozaj hrozne 😝 je mi jej hrozne luto ☹ Atb nam nedal, lebo by jej zaludok este viac posral dostali sme elektrolity spolu bifibakteriami na obnovenie imunity 😔 tak snad to zaberie...mala len polehava a mrnci je uplne bezvladna ani chodit poriadne nemoze, stale do nej tlacim pitie a uz zjedla aj 2 kolecka z kukur. chleba lebo samozrejme mame aj dietku, ale aspon nieco, no a nakoniec ja mam anginu ale uz sa to lepsi takze mozem od malej dostat crevnu chripku pri nasom stasti, kedze na smradlaveho aj hovno spadne 😝 a D vynadal ucitelke v skolke, ze ako moze pustat chore deti do kolektivu ked potom to dostanu vsetci ostatni,takze sa so mnou mozno ani bavit uz nebudu 😅
Asi tu budem pomenej, kedze musim byt stale pri malej strasne na mne vysi ani D jej nestaci a place aj pri nom...
vecer vas urcite kuk pa

kisska
25. led 2010

moooje chuda, mala by si si podat Loto, lebo niekde sa toto musi kompenzovat. Sasi drzte sa...

beruska2x
autor
25. led 2010

teda sasi to je pech ☹ to sand neni pravda...

kiss no to mas pekne 😉 to ja k sexu v tehu R nedomutila dlouho, ten se klepal strachy aby se neco nestalo 😀 a rodila jsem den pred terminem 😉

jinak o vikendu super, byla jsem s brachou a kamaradama na tom karnevalu, dala jsem si par panaku 😀 a bylo veselo... 😉 akoat jsem se nemohla nacpat do spolecenskych kalhot takze nezeru uz 😝 a mam chuuute ☹

saska.t
25. led 2010

tak mala prave zaspala v nasej posteli, ale asi ani nema vyznam ju brat do jej postielky kedze je kazdu chvilku hore..
uz aj poriadne kasle a tecu jej sople takze ak sa to do stredy nezlepsi dohodla som sa s Dr. ze dojdeme a da nam lieky 😝
ja uz trosku lepsie ale kohrnam ako prefajceny pes a to som uz 3 dni nehulila, co mi nechuti 🙄
Dufam, ze ju to coskoro prejde, lebo sa z toho zblaznim ☹ a uz sa aj D stazuje ze ho boli zaludok a je mu zima 😅

beruska2x
autor
25. led 2010

sasi snad to bude dobry 😕 ja jdu prepalovat DVD, R donesl z prace krtecka 😉 tak pak juknu...

kisska
25. led 2010

sasi nastastie tieto crevne trvaju maximalne 2-3 dni...neboj, bude dobre. D si aspon moze dat smectu alebo nieco ucinne...

pancake
25. led 2010

saska my mame presne to iste co tvoja mala. hnackuje uplne zelenu vodu. len tak z neho spliecha. a mlieko uplne odmieta.takze sme len na caji a to vypije deci denne. 😝 😝 aj by som isla k dr. ale dal by mu paracetamol a to mu mozem dat aj bez ,,mudreho dr,,

berus ja sa nezmestim ani do vlastnych vytahanych teplakov ked stale sedim doma. 😔 😔

caute.

beruska2x
autor
25. led 2010

no ja mam hotovo a nikdo tu... 😲 ale zase mame 5 dilu krtka 😉

zuzi no ja doufam ze na jare jeste schodim , hele jas sladke uz nejim, fakt nezeru a pohyb mam se Simou ale stejne mi to nejde 😠

tak zatim papa 😵

patricia1971
26. led 2010

ahojte, baby,to je strašné taká črevná chrípka, chúďatka moje ☹

ja zas diétujem od včera,tak snáď mi to vydrží 😝 😝 😝

pkený deň 😵 😵

saska.t
26. led 2010

cauky

tak baby aby toho nebolo dost tak mala ma este laringitidu tak som zasa utekala k Dr, ale crevne tazkosti su uz prec, takze teraz soplime, kasleme, dychame ako stary hrniec no uplna katastrofa, mala ani nemoze normalne spat a kazdu chvilu je hore..
Takze to vyzera ze volame babine nech ju dojde vartovat, lebo urcite aj dalsi tyzden bude ko na skolku 😖 niekedy si fakt hovorim ze zasrany zivot 😝
mala prave drieme dycha cez usta tak bude za chvilu hore a chcem jej urobit v ramci diety mrkvovu polievku aj ked jedlu moc nedava ale suchare a biely jogurt uz spapala
tak zatial pa

beruska2x
autor
26. led 2010

sasi to je desny, chuda malinky 😔 tomu se rika materske radosti vid 😒 ☹
no u nas mrzne takze bacily se zatim tolik nesiri, ja cekam na ty jarni plyskanice 😖 to urco neco zase chytneme..
jinak u nas sviti slunce tak jsem byli dlouho venku, i zubare jsme zvladli, ale videla jen spodni Simovi zuby, jinak ani tuk 😀
no hlavne ze mame razitko v prukajde 😝 ale byl pred nama asi 12ti letej kluk a delal vetsi vyrval nez Sima 😀

ten mi zase tak rozmatlal obed ze mam chut vysprchovat obyvak 😝 no musim pouklizet a i koupelnu dneska...

patricia1971
26. led 2010

sasi to je strašné, chúďatko, tak prajem rýchle uzdravenie 🙂

berus to už chodíte k zubárke???? mne povedala že až od 2 rokov 😕 😕 😕 a to malý už papá sám???? lebo Lili to zatial nechce,pekne sedí a krmim ju,ale keď si pamatám,tak staršie decká už papali samé a boli zlaté,no tiež bolo všecko zasrané,ale zvládali to..no Lili je asi iná 😝 😝 😝

aj tu svieti slnko,tiež pojdeme pobede na dlhšie von,len mna bolí nejako hlava,tak si idem asi šupnúť liek 😝 😝 😝

beruska2x
autor
26. led 2010

pati tebe furt boli hlava a pijes dost???? a alkohol nemyslim 😀

jo chodime, dostal prukajdu a od roku MUSI byt registrovany, tak kazdy pulrok tak zajdeme , vyceni tesaky (nebo taky ne)
a jdeme pryc, to je asi aby si zvykli...

jinak my mame furt tech 8 zubu a o pul roku mladsi od kamaradky uz 12!!!! 😲

on ma lzicku a ji sam a ja ho jeste krmim, je ode me by nejedl.. je cune ale uz mu to docela jde, spis mu to dneska nechutnalo 😝

patricia1971
26. led 2010

no, pijem málo,ale ja to mám z krčnej chrbtice 😢 😢 😢

8 zubov????? 😕 😕 😕 Lili má 16,neviem,kde ich zobrala...Pauli a Erik mali v jej veku tiež len 8.....a kamoškin syn má 7 mes. a 6 zubov a to ho stále len kojí a bradavky má chúdatko dohryzené 😝 😝 😝

beruska2x
autor
26. led 2010

tak zkus vic tekutin, ono to fakt dela hodne, me driv taky furt bolela hlava tak jsem zacala "nasavat" a je to v poho 😉

no jen 8, zubarka na to nic nerekla, no stejne bych mu je klestema nevytahovala ze 😀 ale je to des, bez stolicek nic neukouse.... no prave ta moje kamoska taky jeste koji a je taky nestastna z toho 😖

ja ted prochazim MMB, schanim mantinel/kapsar za tu Simovu postel at ho nestudi zed a neni taky spinava... to je furt neco 😝 😀 ale maji tam docela pekny veci nektery...

patricia1971
26. led 2010

idem aj ja kuk MMB,tento koník mi nejako zas nejde,hodinu mi to načítava 😠 😠 😠

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru