Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

patricia1971
9. bře 2010

berus tak nech si ide zabehat a simu nech si da na chrbat 😀 😀 😀 😀

beruska2x
autor
9. bře 2010

chudak dite 😀 ty mu prejes veci... dneska me zase dostal, lehnul si venku doprostred silnice a ze odpociva 😝 😀

patricia1971
9. bře 2010

jeej,to je vymyselnik 🙂 🙂 🙂 berus, a sima ti uz pekne rozprava??? Lebo Lili len tak v skratkach,ja jej rozumiem,ale zda sa mi,ze malo rozprava oproti pauline a erikovi

beruska2x
autor
9. bře 2010

pati jen to co se mu hodi 😝 on treba desne rad ma knizky, my furt prohlizime a cteme, zviratka umi docela dost ale a pak rodinu a kolo a tak.. takovy jednotlivy slova, moc spolu nesouvisej.. ale jinak nic moc, taky me to docela bere...
on me spis capne za ruku a dovede me kam chce 😅 jako ja mu rozumim co chce ale moc nepovida - nebo tou svou hatmatilkou 🙂

patricia1971
9. bře 2010

tak to su uplne rovnaky s nasou...ta tiez len za ruku taha...padam berus...pa 🙂

beruska2x
autor
9. bře 2010

pa 😵

saska.t
9. bře 2010

tak mala rozprava dost slov samozrejme vety nespaja ale slova vyslovi 😉 ci je to dost neviem, nemam s kym porovnavat, ale do 3 rokov maju casu dost a samozrejme si aj hatla tou svojou recou 😉
ved ich nechajte oni sa rozkecaju 😀 a potom budete pindat, ze sa nezastavia 😅

erika107
9. bře 2010

ahojcek tak dnes dalsi narocny den za nami

rano nas tato zobral na rehabku predtym sme sa naranajkovali v bufete 2 oblozene chlebicky a mamca henrivajco...a maly stihol zjest jeden sladky rohlik plus mamce celu sumku z toho a mne zjedol s chlebiku ...ma apetit dnes velky potom sme dosli domov polku moravskeh kolaca polku presnidavky ovocnej
a cely tanier koprovej omacky s maskom a zemiackami a ked sa zobudil tak zase si dal banan a ked sme dosli z vonku celu misku kase no dnes mu to ide keby kazdy den tak pekne papal
potom ked sme sa napapali sme isli na rehabku dole... chodil si tam po chodbe ako taky pan s choditkom a zrazuuuuuuu ostal stat a ničoho sa nedrzal kukali sme s maminou ako puk nevedeli sme ci ho mame ratovat aby nespadol alebo co tak som rychlo ku nemu sla aby nespadol nestastne neako...
v pohode si odkracal aj do rehabilitacnej miestnosti ale ako sme sa blizili ku kabinke kde cvici spustil reva xixi ...ale tak trochen si to odreval rehabilitacna povedala ze tie ortezy mu nemali davat ze on je chodiaci a v noci potrebuju nozky oddych a nie aby sa este hneval s ortezami tak ze to musi este prediskutovat s nasou lekarkou...
no a potom ked sme isli do vody??? to bolo zuzo najskor chcel plakat ale sestricka mu tam nahadzala kacku taku gumenu babiku a hrkalku a sme si spievali tak prestal a ked zbadal babinu ked dosla za nami ku virivke zacal sa jasit spliechat vodou no uzasny nabuuduce chcem zobrat fotak ... takehoto besneho som este nevidela vo vode 🙂

keby boli taketo vsetky dnicky usmevne a hlavne jedacie 🙂 lebo poslednu dobu odmietal papat

a ked tu rozpravate o rozpravani prckov tak my sme natom asi stejnako ako vy 🙂 maly si povie svojou recou slova xixi napr. kapky (gatky) alebo babka (gabka) ... potom povie hopa, hojda, rodinu vymenuje, teta Tana na krstnu, havo, zvuky zvieratiek, co ja viem co este povie ...kedysi hovoril pekne lopta a lampa teraz to uz schomoli neviem preco :( ... auto, papa, hami, mnam, na tu jeho diagnozu co ma som rada ze mi hovori aspon toto a ze nepovedia dr. ze ma aj mentalne zaostavanie ...dost ze nam povedali ze ma lahku formu DMO dolnych koncatin

a ako sa mate vy? dnes krasne vykuklo slniecko sme boli hodku vonku 🙂

erika107
9. bře 2010

no a este som vam zabudla poveat ze v piatok na 100000000000000ˇ% mu idu pichnut ten botulotoxin fuuu mam obavu ale ked to pomoze aspon aj docastne tak som rada 🙂 ...mozno po viacejkrat ked mu to popichaju ze to zabere nastalo

a tiez ideme pre tie ortezy tak si to neviem vobec ale vobec predstavit potom vam ho nafotim v nich aby ste videli mojho maleho forestika gampa :(

patricia1971
9. bře 2010

jeeeej eri, ahojky 🙂 neboj, bude to všetko len dobré pre Mathyho,uvidíš a dostane sa z toho..... mentálne on je ok,takže uvidíš,akého chlapinu ty z neho urobíš 🙂 🙂 🙂 viem,že sa teraz trápite,ale bude to len ok 😵

sasi ahojky 😵

daskak
9. bře 2010

eri: ahooooj 😀 😀 ,,,, nooo aj ja bysom bola v takej virivke vyrechtana,, xixi,,,, a neboj sa mati je sikovny fesak a ako piste patka vseeetko bude ok,,,
berus: no vy ste pekne kvietka,,,, 😎 😎
sasi, kiss, zuzi ahojte 😉

erika107
9. bře 2010

caute babulky

tak vo virivke sme boli tusim 4 krat a az teraz sa mu to zapacilo 🙂 ...som radaa vo stvrtok ideme opat aj mne sa ta virivka paci xixi si sedkam drzim maleho a lebedim xixi len mi tam chyba chlap so sampanskym v ruke 🙂

saska.t
9. bře 2010

eri ahoooj

no to ste pasaci, neboj to bude dobre 😀 a rozhodne je mentalne ok tak sa tes a casom si na tieto starosti ani nespomenies, ked bude nahanat baby 😀 to budes mat starosti,aby nedosiel s nejakou tehulkou a ty sa nestanes skoro babkou 😀 😀

erika107
9. bře 2010

nevadi len nech je zdravy a nech sa zo vsetkeho vystrebe to je moje najvacsie prianie 🙂 ... asi ten co si to neobskace po tych lekaroch nepochopi ako je vzacne ZDRAVIE.... nie peniaze ako iny povazuju za najhodnotnejsiu vec

patricia1971
9. bře 2010

sasi to si pekne napísala 🙂 no počkaj ked Mathy dobehne do DE za Eli, ale nás má bližšie,takže... 🙂 🙂 🙂 🙂

dasi ahoj 🙂

patricia1971
9. bře 2010

eri je takých vel ludí,čo si zdravie nevážia,len chcú prachy,ale fkt,to zdravie je najdoložitejšie 😵 ale tvoj Mathy je ok, a tie nožičky sa dajú dokopy,uvidíš 😵 a ty si super maminka,takže držím palčeky.....vieš,moj svokor robí s postihuntými,dáva im vozíčky,robí im servis,má asi 5 tis. klientov a viem,ked nejaké detičky prídu na dom za ním,je to strašné,ale ie deti sú v´dačné za kaťdý úsmev,pohladkanie....ale tvoj Mathy aký nie je,on je ok,takže to tak ber a on bde ešte behať,len ty nebdeš stíhať behať za ním 😵

erika107
9. bře 2010

pati:ved Eli je uz zadana Simcovi 🙂 xixi ... ja som hrozne zvedaava nato ked bude mat frajerku ci budem taka ista mrcha ako byvaju mami ked im syna bere neake dievca 🙂 ale asi hej tomu sa neda zabranit 🙂

erika107
9. bře 2010

babulky diky za podporu ste fakt super 🙂 dakujeeeeeeeeeeeeem

pati: juuuuj ja uz mam pripravene korcule este som nemala moznost ich otestovat tak rada nasadim korcule a mozem lietat z anim 🙂 ... a svokor ma len vozicky alebo aj ine pomocky pre chore deti? lebo ak by sme nieco potrebovali ci sa mozem obratit na teba

patricia1971
9. bře 2010

eri on má vozíčky,kočíčky a doplnky k tomu, ale ak by si niečo potrebovala,tak daj vedieť,on spolupracuje so všetkými možnými firmami na SK a určite by vedel pomôcť 🙂

saska.t
9. bře 2010

pati jaaaaj elli ma uz vela frajerov, len v skolke sa taha min. s tromi uz 😀 tato uz zacina byt nervozny 😀 😀 povedal ze vsetko, len nie turka, rasista jeden....

eri ved ty vies, ze ta za tvoju oddanost malemu a obetavost obdivujeme 😉

erika107
9. bře 2010

oky ked nieco budeme potrebovat tak sa spytam dakujem 🙂 ....

sasi: ja by som tiez nezniesla taku neaku doma takze povedz muzovi ze nech bere pistol a nech to odstrani 🙂 xixi este by ti skrizil malu 🙂

patricia1971
9. bře 2010

sasi no ved je kočka po maminke,nie?????tak sa na nu lepia chlapci 🙂 🙂 🙂 🙂 juuj a turek ju opaluje?????no nevadí, ved to ešte nie je na svadbu 😵

eri jasné,hned daj vedieť a vyzistím,on pre vela ludí všeličo vybavuje,on tým žije a pomáha luďom 😵

berus kde si?????? 😕 😕 😕 😕 😕 😕

erika107
9. bře 2010

beru este asi uspava Simu 🙂

patricia1971
9. bře 2010

mne uspava M malú je to je parketa 🙂 🙂 🙂 ako si ju nuačil,ak nech ju má....no vidíme,ako to bdú zlvádať na materskej spolu 😀 😀 😀 😀

erika107
9. bře 2010

pockaj akoze M bude na materskej? to mi je novinka?

patricia1971
9. bře 2010

eri áno,som to tu písala,nastupujem do roboty 1.4., už to mám vybavené,super plat a idem n úplne nové oddelenie,čo už funguje v EU ale na SK je len v Žiline,takže to bude dobré....M v servise za posledné mesiace zarobil len 350 EUR a z tohoo sa žiť nedá....a nestíha robiť fušky garáži....takto moja mama bude Lili varovať ked on bde mať robotu a zarobí viacej 😵 😵 😵

erika107
9. bře 2010

juuuuuuuj tak to je super potom 🙂 ... ked sa to da sklbit ... no ja tak skoro do roboty nepojdem ked sme u lekaroch stale :( ale tak ked sa to utrasie tak od decembra si chcem zacat hlaadat robotu lebo tiez sa neda dychat s tak malo penazi... a ty robis tusimv statnej sprave

daskak
9. bře 2010

babenky dobru nocku 😉 😉
zajtra vas docitam
papa

erika107
9. bře 2010

bru nocku dasi

patricia1971
9. bře 2010

no veď to, robím v Colnej správe, som tam už skoro 20 rokovv,takže.....ale akurát som zobrala aj to super upratovanie s kolegyňou,mám to tu pri dome a za hodku zarobím 16 EUR,to chodím 2x do týždna a striedame sa po týždni,takže super 🙂 no uvidím,ako to budem všetko zvládať 🙂 no ale s robotou je to ťažké,ale uvidíš,ja si myslím,že vždy sa dá niečo nájsť 🙂

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru