Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

beruska2x
autor
7. kvě 2010

cauky hoky... ja sla v cera brzo spat uz mam z toho desnyho pocasi depky a jarni unavu 🙄 je to tu jak v aprilu a leje stridave se slunickem 😝 vsechno nacucany tak asi jak vypada Sima po prochazce ze 🙄
doufam ze nenastydne...

densak jdeme do toho bazenu vyvalit speky 😀 tak snad se mu to bude libit, unavi se a bude spokojenej 😉
vecer by mela prijit kamoska mi udelat vlasy, tak se mam aspon na co tesit 😉

tak jdu to pobalit dokud spi a vecer snad pisnu jaky to bylo 😉

beruska2x
autor
7. kvě 2010

zuzi no ten dum je moc moc hezky 😉 a ze tu pujcu by vam dali jinak nebo na nekoho jineho nejde???

saska.t
7. kvě 2010

ahojky

beru ako v bazene, tak ja som dnes tiez bola u kadernicky mam novy melir a malu som tiez dala ostrihat takze brce su prec 😅 snad sa jej to bude este kuceravit, ale jacala ako blazon, mala hysterka klasicka zenska 😀
tu tiez leje ako blazon tiez som uz z toho deprimovana 😝

pancake
7. kvě 2010

ahojte. my sme dnes behali po navstevach, zajtra musim nieco poupratovat..... ☹
no nic moc na vikend plan.

ucitel v autoskole mi povedal :budes potrebovat jazdy na viac... 😝 😝 tak teraz neviem ci som fakt taky debil alebo potrebuje vytlct nejake prachy.... 😠 ☹ ☹

saska uz som bola kupit dalsie pudingy. idem piect zajtra znova. 😎 😎

beru myslim ze si nikto nevezme taku pozicku na seba.jedine ze by si to zobrala ty. 😀 😀 😀

dnes sme boli zase v banke a ze pozicku nam daju na 350eru mesacne na 30rokov, 50 000eur /jeden a pol miliona/
no a ked si to laicky zratam tak im po 30tich rokoch zaplatim 4 200 000sk, takze 2 700 000sk PREPLATIM. a to ked som sa jej spytala po hodine /co do nas hucala/ tak povedala ze ano a sklopila oci.no tak je to jasne. dom nebude. musim nam stacit bytik. ved mam pud sebazachovy a tolko penazi som pokope ani nevidela a nie este preplatit banke. seriem na nich.

no a inak nic nove, my tu mame krasne a teplucko.slnko sice nesvieti ale neprsi.

pekny vikend vam prajem. ahojte. 😵 😵

beruska2x
autor
7. kvě 2010

zuzi ty jsi dobra 😉 to vis ze preplatis, vzdyt ty banky tim zijou, to je normalni, to tak ma kazdy kdo ma hypo 😉 no u nas to znamej udelal tak ze jemu by jeste taky samotnemu hypo nedali, tak si ji vzal napul s maminkou - jen papirove, plati to on - a uz to bylo v poho 😉

sasi to mame obe nove hlavy 😀

holky jinak ja ted skoncila v kuchyni, fakt ted!!! mam na zitra hotovou hovezi polivku, svickovou z toho kance, knedlik mam vlastnorucne koupenej 😀 a je to....
Sima jak na potvrou nechtel spat, myslela jsem si jak bude z bazenu unavenej a nic moc 😅

ale jinak super, koupila jsem mu v bazenu ten pas plovaci, ani rukavky nemel, nejdriv se bal uz u sprch brecel, nesnasi kdyz mu tece voda na hlavu 😝 no ale pak se rozkoukal a super...hrali jsme si s micem ve vode, cakal se, pak i na atrakce sel, do vetsi hloubky, drzel se me jako kliste ale pak si zvyknul a bezva....

vyrivka mela 32 stupnu no co mam povidat 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 snad to bude na ten jeho exem v pohode a budeme chodit kazdych tak 14 dni... mame to kousicek 😉

R uz sel spat ani na me nepockal 😝to je uroven co... pujdu taky, snad bude zitra pekne a pujdeme na hriste....

tak papa 😵

patricia1971
8. kvě 2010

ahojte moje 🙂 trošku som vás rýchlo dočítala,ale je toho moc,tak nestíham 🙂

no včera tu bola kolegyňa,tak sme to roztočili a ešte teraz mi je trošku blbo ☹Lili spinká aj s M, ten mal zas stretávku po 15tich rokoch zo základky,tak prišiel až ráno.....vonku je pekne,tak pôjdeme spolu aspoň von 🙂

no písala som mail iba beru a saske,ale už mám na vás všetky mail,tak z robotky vám napíšem 🙂

no máme sa dobre,nejako to zvládame, Lili zlatá, Erik týždeň pred maturitami a Pauli len samé poznámky,takže u nás veselo....no a v robote supiš, už by som si nezvykla byť doma....ale som spokojná,lebo Lili je v dobrých rukách, moja mama sa strieda s M,takže super

baby a čo je s erikou?????? Jej som tiež písala,ale nič a nevidím ju ani tu,viete niečo nové?????

takže vám prajem krásny víkend a snáď niekedy dorazím aj navečer,len cez týždeň to nestíham,to som rada,že ležím pri tv a čumím do Paneláku....pa zatial 😵 😵 😵

berus, to enduro ju super,asi to pôjdeme dnes aj niekde pozrieť a potom ti dám vedieť 😵

saska.t
8. kvě 2010

Ahojky kocky

tak ja dnes navarene upratane ale cely den som v pyzame a uz sa mi ani neoplati prezliekat 😅 tak sa ani nebudem
dieta je maly panchart cele dni len zle robi tak som z nej uz na nervy a stale len jacim aj MS som dostala tak si to viete predstavit 😉
zuzi babovka je fajn, len mi bola trosku sladka ale inak super
pati to ma tesi ze ste sa tak krasne vsetci zohrali
ostatne kocky ahooooj

erika107
9. kvě 2010

Ahojcek babulky

Zijemeeeeeeeeeeeeeeeeee nebojte sa i ked tazsie ale zijeme :o))

maly bol 2 tt chory mal horucky kasel a sople a naskoniec z toho vykvitlo Zapal priedusiek ... jasne ze som to od neho schytala a este stale som neni z toho ja vonku. Behali sme aj po lekaroch malemu budu opat pichat botox a este nas caka v juny alebo july MRI mozgu mam paniku uz teraz opat bude v narkoze to uz bude 3 :( ... od 7-17 budeme chodit kazdy den na Mokrohajsku lebo tam bude seminar Baby bobath koncept pride najlepsia bobat-herka povodom z Polska ale zije v amerike...tak sa tesim lebo nie kazdy den dostane clovek taku moznost ... bude tam aj nasa rehabilitacna sestra matthi aspon nebude v takom velkom strese aspon dufam 🙂 ... a potom nas caka este v july alebo auguste ked sa podari tak aj skor 2-3 tyzdnovy pobyt v dunajskej luznej... a este medzi tym vsetkym by som chcela konecne zacat chodit s malym na Hippoterapiu len neviem kedy to postihame :o)) ...

teraz by sa mi zisiel neaky osobny sofer lebo je to narocne jazdit mhd a tato stale tiez nemoze a ide aj na mesiac prec tak budem to musiet neako vymysliet Krstnu neako zaangazovat a "milujuceho otecka"

idem Vas docitat babulky a troska sa pridat do debatky 🙂

erika107
9. kvě 2010

Zuzi. ten dom je prekrasnyyyyyyyyyyyyy nemoze byt blizsie k BA hned by sme ho brali mamce som ho ukazovala :o)) ... my by sme chceli ist tiez prec z bytovky aby sme mohli ranajkovat na zahrade no proste rodinna pohoda :o)) ... u nas je ta vyhoda ze ked sa nieco s mojimi rodicmi porobi dufam ze nie tak skoro tak byt ostava mne ...jedine stastie lebo inac by som bola na ulici

berus: a to chodite na neaky kurz plavania deticiek alebo len tak sami chodite do plavarne? a virivka je super vec to viem 🙂 teraz nam uz skoncila nema maly narok ale povedali mi ze to mozem si uhradit 20 minut 5 eur a mozeme nadalej chodit potom na jesen nam daju zase zadara 10 vstupov. to je super zdravotnictvo co?

Pati: mam na teba otazocku budem potrebovat asi pre maleho casom taketo nieco http://www.ottobock.sk/index.php?p=36&itemId=174 ma tvoj svokor aj taketo chodulky alebo len vozicky? ... a taktiez ci sa da u neho uplatinit cast uhradenia zdravotnej poistovni.... Dakujem moc.... a je super ze ste zohrany aspon M si uvedomi ake si to mala tazke starat sa o 4 deti 🙂

Jaaaaaaaaaaaj a este som vam zabudla napisat uz mal L dojst od sudu na navstevu a este tu nebol dobre co? na druhy tyzden ma zase navstevy tak som zvedava co si tentokrat vymysli 🙂

idem lebo maly uz zacina mrncat je poslednu dobu hrozny :( obcas mi ide dost na nervy a musim sa drzat aby som mu jednu nefukla... 🙂

tak pekny zbytok vikendu ja sa opat ozvem 🙂 xi

beruska2x
autor
9. kvě 2010

ahojte 😵 kluci spi tak se jdu podivat za vama 🙂

eri ahoj, mate to nabity 😉 ale aspon to k necemu je vid... no L je fraja ☹ to bylo reci, no ty muzes byt v klidu a on to pozna dyl, az s nim Mati nebude chtit byt , nebude na nej zvykly... to pak bude koukat 🙄

my jsme byli jen sami plavat s R, chtela jsem zkusit jak to bude pusobit na ten Simuv exem, abych nezaplatila kurz 2500,- a nezjistila ze tam nemuzeme chodit.. no ma to na kolenacha na tech loziscich sussi malinko videt ale alergii nema na chlor, takze tak 1x za 2 - 3 tydny s nim pujdu ale vic asi ne aby nemel presusenou kuzi.... a to ho mazu furt 😅

ja vcera vecer ani nadobi neumyla - chtela jsem mit volno a ted mam kuchyn ja k po boji, takze vecr budu muset zabrat 🙂 a zehlit.....

beruska2x
autor
9. kvě 2010

cusik vikendacky 😉

Sima uz vytuhnul - odpo jsme stravili venku s detma na hristi, tak ho utahaly 😉

jdu makat a prijdu 🙂

pancake
9. kvě 2010

ahojte

vsetko naj k vasemu sviatku. ja som dostala orieskovu cokoladu /oblubena sladkost p./ ale lepsie ako nic. 😀 😀 😀
ja mu pod stromcek kupim make up. vratim mu to. 😀 😀 😀
boli sme cely den u svokry bolo fain, a teraz uz som pozehlila 3 pracky a este sa idem ucit ten zasraty vodicak. zajtra mam stretnutie s realitkami tak idu pofotit byt a uvidime co bude dalej.

pa zajtra. 😉

saska.t
9. kvě 2010

ahoj kocky
gratulujem ku dnu matiek 😀 , moje dieta uz tiez vytuhlo tak sa teskam..... uz som pozrala zmrzlinu cipsy a zapijam to vinom, to mi bude zasa zle 😅 😀

beruska2x
autor
9. kvě 2010

😵 holky ja nedostala nic... jen R rikal..."Jeeeeeeeeeeee dneska je den matek, to by jsme ti meli poprat" a to bylo vse 😝

Preju vam vsem taky vse nej 😉

zehleni mam nastesti zasebou ale jeste domyvam nadobi a umyla jsme si WC a koupelnu... R jde za chvilku do prace tak si dam Chipsy a pustim si film 😉

saska.t
9. kvě 2010

jaj beru ja som dostala rafaelo a spomenula som si ze mame sviatok az ked D povedal 😀 tak som hned pisala mame aby sa neurazila 🙄
mala bola dnes opät ako cert uz mam na nu fakt nervy fakt sa musim drzat aby som jej jednu neplesla, mala vzdorovita ludra je to 😠
tiez pojdem do postele uz som docitala vsetky knizky tak cumim na pojistovnu stesti 😉

kisska
10. kvě 2010

Ahojte babulky, no priznavam, ze ja som na mamu zabudla... a to mi Chrust nieco spominal o nejakom sviatku, ale nedocvaklo mi. Este ma aj vlacil v sobotu po nakupoch, aby som si vybrala tenisky 😀 Bohuzial vsetky, co sa mi pacili, boli male 😒 , tak snad nabuduce.
Aky ste mali vikend?
My celkom v pohode. V sobotu sme boli pozriet koniky, Adam sa aj vozil, aj pomahal kamoske cistit kona, dokonca aj umyval kopyta... len ja som to bohuzial nevidela, lebo som bola s malou vonku, ktora skoro cely cas preplakala... teda cely, co som ju nemala na rukach ☹ Vzdy pridem o tu najvacsiu zabavu 🙄
Vcera sme boli vencit hafacov, nahanali zajacov a chuda Arka si asi uhnala svalovicu, lebo vecer ledva chodila. Normalne krivala na pravu prednu a lavu zadnu nohu, ani zo schodov nevedela zist. No uz je to tiez dama v rokoch. Ja dopadnem presne tak isto, ked sa najblizsie dostanem do telocvicne 😎 Potom sme mali totalne pohodovu nedelu, s kamoskou sme si urobili dobry obed (placky s pecienkou), na balkone kava so zmrzlinou, ked sa krpci vyspali, tak sme isli von a bolo uplne super.
Vecer mi este drahy zafarbil vlasy, takze zacinam aj pripravy na buducotyzdnovu svadbu. Len sa obavam, ze ta farba na vlasoch bude to jedine. Neviem zohnat kadernicku, ani manikerku, co by mi spravila pekne packy a tak, aby som sa nemusela objednavat na presny cas, lebo pri malych sa to neda. Uplne najlepsie by bolo, keby vedel prist niekto za mnou domov... No mozem snivat... Tak sa na svadbu aspon umyjem, ocesem, hodim nejaky nater na ksicht a budem sa tvarit, ze co by ludia chceli od matky na materskej... Kua a tak som chcela ist za kocku 😠

Eri ste sikulky, ale vazne si neviem predstavit, ako to vsetko zvladas MHD. V nitre trva pol dna, kym sa dostanes busom z miesta na miesto. Za rovnaky cas to prejdes peso krizom. V Ba mas aspon normalne spoje. Adam ma z toho obrovsku zabavu, len sa vzdy hanbim, lebo on vykrikuje na cely bus, ked sa tesi a naozaj je vidiet, ze nie je mestske dieta 😉 Ale trenujeme, aby z neho nebol dedinsky balvan 😉
Berus, je super, ked sa malemu tak voda paci. V lete sa aspon poriadne vyblaznite 😉
sasi, pati, zuzi, dasi... ahojte 😉

beruska2x
autor
10. kvě 2010

caute holky 😉

u nas dneska venku des, prselo jak z konve, jako nakoupit jsem dosli, ale pak nas to z hriste hned zase hnalo domu 🙄 takze jsem musela Simu zabavovat vlastnimi silami a navic mam doma R, je nemocny - no nemocny 😅 je pretazeny, ma odpocivat a cekat do pondeli na vysledky krve... no chlap simulant 😝

kiss.. Sima je ve meste desnej suveren, ale jak prijede na vesnici, tak ho navliknu do teplaku a stary bundy tak vidlak jak visitej 😀 uplnej hnojar 😉 znamejch kluk se boji dokonce ve vytahu... 😀 slamari 😀

my jsme dneska meli bramboracku, br. kasi, kapustovy karbanatky a jdu udelat ten kolac s bananama od Pati 😉

tak dorazte nekdo ju 🙂
eri.. no, narocny to nekdy je.. ja taky vsude pesky, MHD a s golfkama 😀 ale je to asi o zvyk ale je pravda ze od nas, at bydlime na uplnym okraji jezdi bus co 15 minut 😉

saska.t
10. kvě 2010

ahojky

tak mala dnes zaspava s D a moc sa im nedari 😅 a zacala mi vstavat o 5,30 takze sme z toho na mrtvicu a o pospani rano sa ani neda rozpravat, dufam ze ju to coskoro prejde 😝
inak vsetko po starom, u nas je stvrtok a piatok nejaky sviatok tak budeme pekne doma vegetit a ma byt aj pekne pocasie tak snad to aj vyjde konecne 😉

beruska2x
autor
10. kvě 2010

sasi no Sima ted taky tak vstava uz asi 14 dni zase 😝 a to vydrzel treba do pul 7, do 7 a ted kolem 5:40 je auf 😔 chvilku se mazli, pak se presuneme do obyvaku, pustime si pohadky aj doklimbavam a jdu delat snidani tak na 7, pul 8...

taky bych si pospala do 9 😉

beruska2x
autor
10. kvě 2010

kolacek se pece, tak jsem zvedava ale na nadobi jsme se opet vyprdla 😅

saska.t
10. kvě 2010

beru tak daj vediet ako dopadol kolac spravim aj ja 😉
no u nas tiez nejak tak akurat riady som strcila do mycky, odkedy pracujem umyvacka sa nezastavila a pritom doteraz som ju dost ignorovala alebo to umyl D, je to jedina vec v nasej domacnosti ktoru nenavidim- umyvat riady esteze tu mycku mam 😅

beruska2x
autor
10. kvě 2010

hm tu ti zavidim, jenze tady je desne debilne resena kuchyn . velikost dobra ale dispozice linky desna... a prekopavat cizi kuchyn se mi nechce 😝

saska.t
10. kvě 2010

neboj tiez by som ju asi nemala ale tu to patri k zakladnemu vybaveniu chvalabohu 😀
beru idem do postele lebo urcite budem mat skoreho budicka bohuzial... pa zajtra a uzi si to s R 😀

beruska2x
autor
10. kvě 2010

😝 t o ti dik je doma nejmene do pondeli 😝

dobrou 🙂

beruska2x
autor
11. kvě 2010

ahojte holky...

sasi kolac si urco udelej je suuuper 😉 a rychly jednoduchy a levny 😉

R mi okupuje PC 😝 🙄 tak pisnu vecer...

erika107
11. kvě 2010

caute babulky idem vas docitat 🙂 dufam ze ste toho vela nepocmarali

erika107
11. kvě 2010

poslem vam zopar fotiek naseho lotrika ako vyrastol 🙂

1. takto vydobkal bagetku
2.

erika107
11. kvě 2010

ty vole ten net mi ale hapruje ... neposlalo mi to predtym

daskak
11. kvě 2010

ahohte 😉 😉 😉
jaakosi nestiham ☹ ☹ ☹ ,, idem vas aspom docitat,,,

eri: ste krasnyyyyy 😎 😎 😎 😎

erika107
11. kvě 2010

Ahojcek dasi aspon ty si dosla konecne sa dopracem na net a nikooho tu neni :( ...Dakujem ... to len maly je krasny xixi ja som neni na fotkach xixi som za fotakom stale 🙂

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru