Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

beruska2x
autor
3. zář 2010

@pancake jooo to urcite 😀 to bych si musela orezat ziletkou i ty speky ale 😀 mam pocit ze to ani oholene nohy nezachrani 😀 ale tsim se, Sima bude dovadet, hupsnem si do vyrivky... 😉

beruska2x
autor
4. zář 2010

caute holky, ...
jak vikendujete??
u nas bazen super, byli jsme na vsem vcetne divoke reky, vlnobiti jen na tobogan jsme Simu nepustila ale teda tahal me tam asi 3x 😀 je to vodni zivel no... a usnul z toho u TV jak starej fotr jen misto lahvace mel flasu mlika 😀 😀 😀 😀

co daska, kiss, eri?? koukejte dat nejake foto a info jak zijete 😉 😝

daskak
9. zář 2010

dievcata moje ahoooooooooojteeee 😀 😀 😀 😀

ja uz naplno zarezavam v praci, a dadko v skolke,,,,,zvlada to celkom hrdinsky,,, trosku si poplace a potom kedsi houz vezme pani ucitelka, tak je ok,,,,, maju vtriede 16 deti cca oklo 2 - 2,5 roka,,,, sompovedala, ze klobuk dolu 😉
avy sa mi ako mate??? co deturence???
vsetkym posielame cmuk 🙂 🙂

beruska2x
autor
9. zář 2010

@daskak cauky 😵 je super ze jste to presli bez kolapsu 😉
moc zdravime oba kluky...
me kamaradce se v pondeli narodil kluk, tak se tesim ze si pochovam mimi zase 😉 , chtela jsem jit dneska neco ji koupit ale vytrvale leje jak z konve tak asi jindy 🙄

jinak dobry, Sima pekne sam ji, chodi na nocnik, obcas uz i naznaci, ale spolehnout se na to jeste neda...trenujeme pohyb po meste bez kocarku - aby mi neutikal a poslechnul stuj auto a tak a docela nam to jde 🙂

R znenil praci, v tyhle konci v patek a do nove nastupuje 20teho, tak s nama bude pristi tyden doma, tak asi pojedeme na vylet vlakem - jen kousek do LBC at Sima zkusi jestli se mu to libi 😉

Chystam se pict dortik, nasi budou mit vyroci svatby 😉

do skolky se mame jit podivat v pulce rijna asi.. tak snad to bude bez problemu, okoukneme to a od zari by sel 😉

beruska2x
autor
9. zář 2010

no tak jsme v tom nejvetsim desti museli ven, Sima jecel jak blazen, pak zas jecel ze mu nepujcim destnik.. no veselo, jdu ohrat jidlo pomalu at se aspon najime, kdyz uz se susime... 😉 prisli jsme jak vodnici ale mame koupeny rohliky zas... 😉

daskak
9. zář 2010

berus:
to je super,,, vidim, ze sa nenudis,,, 🙂 🙂 🙂 Sima je pasak,,,,
hmmmm aj ja by som si dala taku domacu tortu,,,, mnam mnam,,,,

a aku ma R novu pracu??

beruska2x
autor
9. zář 2010

@daskak to fakt ne dasi 😉 pa na FB 😉

pancake
10. zář 2010

ahojte baby. 😵 😵
tak hlasim z poradne ze pipik nasej slecne nenarastol, tak je to stale dievcatko 😵
vcera mi dala sesternica oblecko po dcere co ma 1,5roka tak sa vytesujem. mam vianoce. vsetko zadara a vecicky ako nove. hrabem sa v tom a voniam a predstavujem si uz nase babatenko v postielke. 😵 😵

pancake
14. zář 2010

co je? zase na tretej strane. nemam ani co citat... ako sa mate? co nove??? 😕 😕

saska.t
14. zář 2010

ahojte kocky

vidim ze sa to tu flaka o stosest a o kiss a pati ani nechyrovat, asi to bude aj FB ze su tam vsetci a rychlejsie sa dohovoria

u nas nove skoro nic, malej sa tlacia posledne stolicky takze je na zabitie a my s D riesime kupu domu- bungalovu co sme si nasli,vsetci sme odusu nachcipany a tak sa liecime ale v pondelok mam volno tak sme sa rozhodli, ze malu supneme do skolky a my si spravime romanticke dopoludnie vo welness centre 😀

beruska2x
autor
14. zář 2010

@pancake cauky, no kecame na FB no 😅 😀 je to rychlejsi...

u nas dobry, zitra jedeme na maly dinopark.. dneska Sima usinal chudak bez Nutrilonu, dosel mi a cely odpodeeesne lilo, ze jsem ani paty nevytahla... udelal ajsme mu ze suseny mliko ale to nechtel, tak snad v noci nube vyvadet 😅

pancake
14. zář 2010

cauko.
saska tak to mate super. ze mate uz vybrate.. ti zavidim. my nemozeme zohnat pozemok. chceli sme 700metrok stvorcovych kupit za 1 300 000sk /som este v korunach/ a ktosi nas prebehol dal zalohu tak sme v prdeli. iny pozemok u nas v meste nie je. iba v okolitych dedinach.

beru a ja rozmyslam kazdy den aky program spravim malemu,,,, a vy to mate pekne nahustene. my chodime iba do mesta alebo pred panelak, alebo preliezky, alebo centrum...alebo teda k babke alebo dedkovi. 😝
stale dokola to iste.. 😔

pancake
14. zář 2010

no a p. uz by mal ist do prace tak si uzivame posledne spolocne dni aj ked len doma...

beru a tu je krasne a ja dnes v satoch letnych. aj vcera. 😀

idem vam poslat fotky z dnesneho rana.cakajte 😠

pancake
14. zář 2010
saska.t
14. zář 2010

zuzi cakame poslem link na barak 😉

beruska2x
autor
14. zář 2010

@pancake to docela jo, chteli jsme jet na maly vylet vlakem ale prsi tak tohle je schovany a je to ve velikym nakupaku tady, tak jeste u toho kouknu mu po oteplenejch kalhotach, jede s nami i muj bracha.. Sima se ho nemuze dockat - porad Jiza, Jiza 😀

beruska2x
autor
14. zář 2010

@pancake slusi ti to 😉 a Samkovi takyyyyyyyyyyyyyyyy 😉

pancake
14. zář 2010

tykokso poslala som este 6fotiek a ani jedna sa mi neukazala. tak pockajte

saska.t
14. zář 2010

zuzi musis na stranke dolu a su tam aj ine fotos 😀

http://www.immobilienscout24.de/expose/56111478...

este brusko odfot nech vidime

pancake
14. zář 2010
beruska2x
autor
14. zář 2010

@pancake v tech zelinkatych satech ti to moc slusi 🙂 to jsou fakt pekny fotky...

pancake
14. zář 2010

kokos tak pekny bungalov. aj velkostou vam staci az az. no super. nech vam to vyde uz konecne. ked ste sa tak rozhodli ze zostavate. 😉

pancake
14. zář 2010

ta prva to samko nam prinesie jeho paplon a povie ze chce byt babo. musime ho tam zabalit ako do zavinovacky a on nam lezi na rukach ako babo a robi sa ze spinka. 😀 😀
asi uz zacina ziarlit ked mu stale rozpravame ze budeme mat babo. tak on chce byt to babo asi. 😔 😔

saska.t
14. zář 2010

@pancake zuzi ma to 5 izieb s 2 velke chodby 160 m2 s pozemkom skoro 900m2 D sa uz tesi ze si kupi kosacku-maly traktorik a bude sa na nom drncat a kosit travu 😀

pancake
14. zář 2010

no to je dost na vas. nie? nam by stacil 4izb. okolo 700m. a to tam chceme byt s dvoma detmi 😝 😝 a obytna plocha nasa od 80 do 100m.

beruska2x
autor
15. zář 2010

Cauky kocky, u nas hnusne jak v pr..li ale vylet peknej, dali jsme si KFC 😀 koupila jsem si tricko, dziny nemeli nic moc a na Simu taky kalhoty ne, jen dziny, na ty jim prdim chtela jsem neco "mekkeho" - oteplene bavlnene nebo manzestraky... ale i tak jsme utratili dost 😀 jako vzdycky no...

Modely kraaasny, i tam byly pohyblivy, Sima se nejdriv bal ale pak uz okukoval statecne, i si hladil.. daval jim najist 🙂 fakt pekny....
R a bracha ho honili tak jse si okoukla taky jednou neco v klidu 🙂

pancake
15. zář 2010

u nas je zase krasne ale nemame peniaze na utracanie 😀 😀 😀 😀

beruska2x
autor
15. zář 2010

@pancake tak moc jsme zase neutratili 😉 ted jsem taky koupila hodne veci Simovi uz na podzim/zimu tak musim zacit setrit 😅 ale co se da delat kdyz tilka a pyzamka nemel, puncochace atd ma maly...

ted spi tak snad odpo se to umoudri

pancake
15. zář 2010

jeej maly sa musel aj zblaznit. my sme boli v lete v dino parku v bratislave 🙂

beruska2x
autor
15. zář 2010

@pancake no prav eu nas je v Plzni, Vyskove a Ostrave - coz je od nas fakt daleko, to bych s nim absolvovala tak za rok , protoze pres 2 hodky cesta tam, 2 hodky zpet.. 😅 to je na nej desivy 😀

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru