Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

kisska
15. bře 2009

sasi - no malemu sa najviac pacili nafukane balony a bublifuk 😉 😀 , z odrazadla uz stihol aj padnut, ale ani nemukol. Snad sa mi podari dat par fotiek..

Inak ty si spominala nejake video - skus sa zaregistrovat na Youtube - a potom daj link, tam vies dat aj videjko 😉

saska.t
15. bře 2009

kiss - no skusim alebo vam to poslem na maily, tak to ste sa tiez dost vyblaznili nazrali a pokecali ste 😉 to si neviem predstavit co bude ked bude mala ella rocik vsetci sa z nej pos... a ja nebudem mat kam dat vsetky tie hracky 😀
tak teraz si len musis vyfuknut z vikendu a vzhuru do noveho tyzdna 😝 tiez by som uz potrebovala zmenu z tohoto stereotypu aj keby ma to malo stat tie 4 litre 😉
Ak ti ostalo este koleno hned sa hlasim na veceru, tu v tomto debilno nemecku ich vidis malokedy predavat 😲
hej hej aspon sexu som si vcera uzila a bolo to dost namahave este teraz mam svalovicu, juj po tych 3 tyz. co sa mi nechcelo to stalo za to asi ho budem nechavat vzdy takto nazhavit a budem sa tvarit ze nee a potom to po 3 tyz. zasa na mna vybali 😀 😀 😀 juj uz sa tesim za 3 tyzdne 😀 😀 😀

kisska
15. bře 2009

sasi 😀 😀 😀 😀 aj ja by som sa tesila 😉 , dnes som uz oddychovala, som konecne asi od vianoc mala taku nedelu, ze som nemusela varit, aj upratane bolo, babka s malym, drahy cely den vykoteny pri telke... no nedela ako vysita. Uz by som len do zahrady isla 😉 . Este aj pocasie bolo vcera idealne 😉
Ma obvinovali, ze som robila bavorkse kolena... ale ani neviem ako sa take robia 😉 Ale bola som za hviezdu, lebo stryko, co si vacsinou dava pozor na liniu, si daval 2x 😉 😀

saska.t
15. bře 2009

juuj tak to je super aj nasa nedela zacala idilicky a skoncila bordelom a katastrofou ale co uz a este ma caka tazka noc kedze mala sa uz 3 dni budi od polnoci do rana ☹ a ja som max. nevyspata 😠 No snad to coskoro dozeniem lebo uz fakt nevladzem .... 😢

kisska
15. bře 2009

Neviem, ci som niekde zahliadla spravne - chystas sa do prace?

saska.t
15. bře 2009

nie, ale uz by som aj sla aby som z domu vypadla ale este min. 2 roky budem doma mozno nejaka mala brigadka by sa sikla 😀

kisska
15. bře 2009

neboj - ak su to zubky, tak to prejde v tej chvili ako s vytlacia.. Aj maly si v poslednej dobe zase pcha prsteky do pusy a "hlada" niekde vzadu... Si musim zaklovpat ze uz vyse dvoch tyzdnov spava celu noc a teraz sa dokonca posuva ako slusne dieta tak, ze chodi spinkat okolo osmej vecer... aj ked zase aj o tolko skor vstava - okolo pol osmej -osmej... to by si aj mamina mala upravit vecierku, lebo mi to nestaci, ked sa zachrochnim az okolo polnoci 😒

kisska
15. bře 2009

mi nieco hovor, asi s aidem zahrabat na Profesiu... mamina ide od 1.4. do dochodku a ja som dnes nasla skvely pozemok pri Trnave na predaj - jemny svah s potokom na pozemku... moj sen 😒 Tak neviem, ci nenastupim do prace, lebo aj ceny take ako teraz uz nikdy sai nebudu 😉 Ked predavas katastrofa, ale ked mas prasule na kupu, tak je to najlepsie obdobie 😉

saska.t
15. bře 2009

no krasne to mas vymyslene .... 😀
tak sa chod vecierkovat ja idem tiez aby som nieco pospala pa 😉

kisska
15. bře 2009

dobru nocku 🙂

saska.t
16. bře 2009

caute koculky 😀

tak dnes som toho naspala este menej ako vcera, mala spi uplne katastrofalne stale sa budi a zacala aj nejak dudusu vyzadovat aj ked ju hned vypluje, asi su to uz naozaj zubky, svine jedny zasrane nech uz su vonku !!! 😝 (prepacte potrebovala som si ulavit)
tak vam zatial prajem pekny dnik) 😀

dididi30
16. bře 2009

ahojte

my sme vcera boli na vyletiku, bolo to take stretko ludi inych krajin no a vela zabavy pre deti tam bolo....aj sme si s tamcou dali vytetovat na ruku obrazok, henou 🙂
thomasko bol zlaty pekne sa zabavil, tusim mu zabrali atb a uz ho nepobolievaju usenka, moje zlate 😵
no a pocujte, my mame 14 stupnovu na slnku 17 a to budeme mat cely tyzden 😵

saska no nasmu idu zubky od narodenia, slinta, umrncany je a zuby nikde, uz mu presvitaju take biele kopceky tam ma a nic, ma to dost dlho...tiez ma seru tie zubky, ale co narobim, ani tamca nemala zubky skoro, tusim na 10 mesiac, mojej kamosky maly mal presne k roku, xixi

aj ja prajem krasny dnik

saska.t
16. bře 2009

dididi - tak to ste si pekne uzili 😀 jasne viem ze zubky nemusia tak skoro dojst ale takyto extrem to uz je fakt katastrofa no snad sa to coskoro spravi 😉

dididi30
16. bře 2009

saska, thomasko je od malicka mrzutko a uz sa nevyhovaram na zubky, lebo to je povaha...proste mozu im ist zubky a ani o tom nebudeme vediet, ..pistanie deti je skor citova zalezitost...

saska.t
16. bře 2009

dididi - ale ona je cez den milucka zlatucka a do polnoci uplne bez problemov aj vecer sama krasne zaspinka az po polnoci sa to zacne az do rana a nikdy to nerobila takze to pripisujem zubkom ☹

kisska
16. bře 2009

Ahojte babulky - didi to mohla byt super akcia 😉

sasi a nemoze sa jej nieco snivat?

beruska2x
autor
16. bře 2009

holky cauky, tak jak??

jak poznam pripadnou reakci na lepek? dneska jsme poprve meli tak at vim 😉
jinak jsem koupila malemu kedlubnu, tak musim vykoumat s cim to udelat.. dneska pujde brzo spat, za cely den pospal ani ne 2 hodky.. je protivny jak cinze...

jsem rada ze jsem neztrosotala s dietou sama ale kiss teda kolena jsou silne lakadlo 😀 😀 😀 😉

did se taky tesim na vylety kdyz tady furt leje.. uz mam z toho depky, chce se mi porad spat... 😝

saska.t
16. bře 2009

jaaaj tak ja uz som doma 😀 a nakupene stalo ma to vsetko 100 euro ble 😝
berus to na 1x urcite nespoznas tak nestresuj ....
no my sme toho dnes tiez moc nepospali tak teraz si dava 20 minutovku 😀

beruska2x
autor
16. bře 2009

a co sis koupila??

no doufam ze ten lepek v pohode, hele sasi muzu udelat ovesne vlocky s masem a kedlubnou??

saska.t
16. bře 2009

kupila som si zasa orchidej nic ma ine nezaujalo 😀
jasne ze mozes ovsene mozes kombinovat s cimkolvek, tiez sme mali predvcerom ovsene s mäskoma zeleninkou, akurat som uvarila zeleninku s mäskom a vyvar som si odlozila a ovs. na 20 min. zaliala vyvarom a potom vsetko zmiesala 😉 ked ich uvaris vo vode su dost mazlave a kasovite a takto su len pekne mäkke a nabobtnane 😀

beruska2x
autor
16. bře 2009

a staci to jen je namocit na umixovani?? ja kasi nam vzdy varila...

saska.t
16. bře 2009

berus ak to tam nechas 20 min nie je to ziadny problem mixnut ak to budes varit uz to mixovat nemusis 😉

beruska2x
autor
16. bře 2009

no to jsem na to zvedava, dneska mu moc chutnalo tak at mu to nezkazim - dojem 😀
manza ma tak na 3 dny knedlo zelo vepro tak mam klid aspon... 😉

saska.t
16. bře 2009

ja som dnes bola kupit kel (kapustu) tak urobim privarok 😀 nemusime stale jest 😀 len kopy mäsa a to je tiez aspon na 3 dni a potom francuzke zemiaky aspon na 3 dni aby som mala pokoj s varenim mam akusi krizu a nic sa mi nechce tak to vyriesim takto a mam pokoj 😀

beruska2x
autor
16. bře 2009

francouzske brambory miluju, jen kdyby je manza chtel no asi bude muset 😀

dididi30
16. bře 2009

saska a ako ide dieta?

berus aj ja mam rada francuzke zemiacky, mnam a k tomu kyslu kapusticku, alebo uhorku 😵

beruska2x
autor
16. bře 2009

cauky didi ja rada cervenou repu od babicky k tomu 😉 co je uhorka??

beruska2x
autor
16. bře 2009

vsechny uspavate co? jen ten nas cvok spi od 17:00 😀 😅

cessy
16. bře 2009

😕

beruska2x
autor
16. bře 2009

cessy ahojky vitej, holky tu urco hned budou 😉

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru