Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

kisska
28. lis 2009

Ahojte babulky, prosim, keby som dnes nahodou niekoho zabila, budete miposielat pomarance do basy? Na to, ze sme aj s Adamom vstavali so super naladickou, za dve sekundy som o nu prisla, ale tak, ze ta sa asi nevrati ani o rok... jebne ma, take mam nervy 😠
Ale bude to asi tym, ze ma zase velmi, ale naozaj velmi boli upon na pravom boku, nemozem ani nohu zdvihnut, ledva sa hybem a maly pokracuje v dni NIEEEEE, takze cokolvek od neho chcem, musim si ho chytit, odniest, nasilu s nim urobit, co potrebujem. Chrust isiel rano do roboty na 5,45, takze nebral rano psicu, tak som sa snazila maleho zorganizovt este pred ranjkami, ze najprv pojdeme s nou (lebo inak sa daostane az okolo obeda, kym sa vymoceme...). A ta krava chlpata namiesto toho, aby sa tesila, ze ide konecne von a rychlo spravila co ma, tak zostala pri nas sediet a nechcela sa pohnut, ked som na nu zacala hulakat, tak sa zacala klepat... no do mna sto certov, raz ju za to zabijem 😠 Tak dostala povel zostan a my sme sa isli s Adamom prejst nasou 50metrovou ulicou a isli sme domov...
Ranajky s Adamom pokracovali rovnako, on nechce jogurt... ale po prehovarani zjedol polovicku, ale vypil pri tom flasu caju, ked som mu ju chcela vziat, tak hukoty, samozrejme, ze potom neje co ma... A uz som rezignovala, uz dnes od nikoho nic nechcem, ale ani nech nikto nechce nic odo mna... Dnes ma vazne porazi...

beruska2x
autor
28. lis 2009

ahojte holky..

kiss nic si z toho nedelej ja jsem dneska na mrtvici jeci a vzteka se od rana, na zadek uz dostal asi 4x, uklidnuje me jen to ze na obed prijde mamka (je v praci a ma to k nam kousek tak prijde na jidlo) a rozptyliho, pac venku prsi 🙄

o tech disluzich - ja uz nikam jinam nez za vama chodit nebudu 😝 vHrozna matka pise jedna pipip ze parky pro rocni dite jsou dobre, co pry je na nich spatneho??? ex delala v takove jedne vyrobe, byla jsem tam nekolikrat.. parky jim veeelmi sporadicky, tvrde salamy vubec a z mekych debrecinku, parmskou sunku a jinak skoro nic..
jako kdyz je na chlebicku kolecko cabajky tak to snim ale ze bych si "pochutnavala" to teda opravdu ne...
a to jsem tam byla pred cca 5 lety a ta vzpominka mi zustala 😅 🙄

pak jsem mela incident kvuli poctu deti - ja vim ze se na to nekdo citi, at si jich poridi treba 20 ale lidi podle me mysli na sebe, ze chteji deti, to je pekne, ale mene uz mysli na budoucnost tech deti... nejde jen ted o detstvi a zabezpeceni normal veci.. ale co az prijdou ze chteji studovat.. posadi je pred sebe a daji jim vybat ze 2 studovat muzou ale dalsi 2 uz ne? protoze to financne neutahnou.. ja bych to neprezila kdybych tohle musela udelat..

kdybych byla nekolika nasobny milionar tak si poridim deti klidne 5 ale me proste lezi na srdci i takovahle jiejich budoucnost a ne jen to jaky koupim pliny 😝

nekery jsou fakt slepice ze skoda mluvit....

beruska2x
autor
28. lis 2009

jinak vcera---

musim rict ze jsem se rozbrecela hned jak jsem videla pred kapli babiccinu nej kamradku, to mi dodalo ale bylo to moc dustojne, takova pani mela peknou rec, fakt ..
dala jsem tam babi za Simu ruzovy ruze tak jsem je pak dali na hrbitov..
no deda bal k.o. jeste ze tam byli i pribuzny co dyl nevidel tak mel rozptyleni ze s nima pokecal.. drzel me za ruku a vubec me nechtel pustit, nej "radost" mel pak kdyz jsem privedla Simu, to se v nem vidi... 😔 tak to ho povzbudilo...

bude to ted tezky, uz jsem mu nakazala ze k nam bude jezdiit na obed a tak... at se v tom sam nepatla ☹

beruska2x
autor
28. lis 2009

kiss jak pises o dedovi - to prave ja prozivam nejvic - ze se babi z Simy tak tesila, prvni pravnouce, to vis 😉 no a nedokazu prenest pres srdce ze on si ji nebude pamatovat 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

beruska2x
autor
28. lis 2009

holky nevidela jste nektera tohle v realu???? me se to moc libi 😕

http://www.dm-digifoto.cz/velke-formaty-a-foto-...

vercak.
28. lis 2009

omluvám se, že vám sem lezu, ale fakt mi to nedá.

Beruška - bylo by docela hezký, kdybys přestala pomlouvat ostatní, my si tě taky do pusy nebereme a pokud Tě to všechno tak žere, tak to prostě nečti, každý nemůže žít tak způsobný a dokonalý život jako ty.
Jinak si myslim, že je báječný, když má někdo víc dětí, protože ty děti jednou vyrostou a budou mít jeden druhého. Víš, já měla dva bratry, jeden se zabil, vzala jsem to časem líp, už je to 15 let, ale jsem šťastná, že mám pořád ještě jednoho bráchu a i naši mají pořád ještě nás. Nevim, ale když má někdo jen jedno dítě, tak to je docela drsný, když to dítě třeba vyroste a nemá žádnou spřízněnou duši.
Pokud budou chtít jít děti na studia a my na to nebudeme mít, tak jsou i jiné možnosti, můžou jít na brigády. Já když jsem něco chtěla lepšího, tak jsem si na to od 16 let musela vydělat. Fakt radši víc dětí než jedno rozmazlený, který dostane všechno a nebude si toho vážit.

Napsala bych toho víc, ale to bych si už zkazila celý den 😖

přeju hezký víkend...

beruska2x
autor
28. lis 2009

ale to neznamena ze to tak musim delat ja ne??? myslim ze to je kazdeho vec...

pastuska
28. lis 2009

beruska, veď si rob po svojom, ale nechaj aj ostatné si robiť po svojom bez toho - aby si ich musela nejako škatuľkovať a ohovárať. Nepáči sa ti, kašli na to. Mne sa tiež nepáči, čo robíš ty...ale je to tvoj život, tak si ho ži po svojom 🙂

vercak.
28. lis 2009

je to každého věc, ale tak nemusíš ostatní snad pomlouvat na jiný diskuzi ne??? někdo je prostě rodinný tip a je rád, když má hodně dětí. Víš kolikrát chudý lidi jsou mnohem šťastnější než ty, co mají jedno rozmazlený dítě, protivný rodiče a konto plný peněz...

saska.t
28. lis 2009

ahoj kocky, tak mi tiez nic moc den, mala jacanda jaci stale takze uz si zvykam 😖
kiss dnes sa na to vsetko vyser vyloz nohy a odpocivaj... 😉

beru koho si kde nasrala??? ked tu mas prispevok??? 😀

beruska2x
autor
28. lis 2009

a pokud si myslis ze na studi na VS, skripta, kolej atd atd se da vydelat brigadou tak jsi padla na hlavu, a aby kvuli tomu moje deti mely dluhy na pul zivota... to ja proste nechci 😕 🙄

lenkavano
28. lis 2009

připojuju se k vercak,asi se juknem kde všude jsi ještě psala.o slepicích bychom mohli možná polemizovat,když nezvládáš ani jedno dítě a musí chudáček dostat 4krát na zadek.ale babička to zachrání....... 😝

beruska2x
autor
28. lis 2009

😀 😀 😀 😀 😀 sasi proste nechce abysme skoncili pod mostem a jedli z popelnice 😉

beruska2x
autor
28. lis 2009

sasi a kdy pujdes s Ellou do ty skolky???

vercak.
28. lis 2009

no ale když někdo jí z popelnice, tak je kolikrát v životě víc k použití než ten, co má vysokou školu. Znám takový případy, vysokoškoláci a v praktickém životě absolutně k nepoužití. Opravdu "šťastný lidi" 😕 😔

lenkavano
28. lis 2009

nebo že by chodili na vš protože se jim nechce dělat rukama?ne všichni jsou samozřejmě takový.

beruska2x
autor
28. lis 2009

dobrej nazor na vzdelani 😲 😲 😲

beruska2x
autor
28. lis 2009

to se rikalo za komunistu ne? 😅

vercak.
28. lis 2009

tady to nemá vejšku. Název sedí, debata o ničem... 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

lenkavano
28. lis 2009

beruska ty máš určitě vš,vid? 😀

danciacik
28. lis 2009

Beruska si dospelá žena, to sa ani trochu nehanbíš? Nemáš trochu slušnosti? Proste tam kde sa ti nepáči tak tam nechoď a daj kočkám pokoj, čo sa do nich navážaš? To hovorí potom o tvojej inteligencii samo.

saska.t
28. lis 2009

beru v pondelok ideme kuknut 😀

beruska2x
autor
28. lis 2009

to ti zavidim ,my se s kamoskou dohodly ze budeme chodit jen k sobe navzajem, ted nam zadne MC ani nic nehrozi - je tu pomalu ale jiste chripkova epidemie 😒

lenkavano
28. lis 2009

saska ty jsi stejná jako berka?tak pak tu debatu tady chápu.jinak šlo o nadávky,když se mi něco nelíbí,taky nikomu hned nenadávám do slepic a pipin,ale u berušky se fakt držím.....

lenkavano
28. lis 2009

a když už jsme u toho tak já mám víc dětí a v pohodě se o ně postarám,takže nechápu její názor že si někdo nafláká děti a pak nemá co do huby,není schopná se postarat ani o jedno a bude moralizovat?takové mám fakt nejradši 😝 😝 😝 😝 ale co jsem si stačila všimnout ona je pověstná po celém koníku,takže vlastně žádné překvápko.a ke všemu na jiné diskuzi šíří rasismus to je taky v pořádku?

saska.t
28. lis 2009

lenkavo chod ohovarat prosim do inej temy temy tu na to nikto nie je zvedavy
beru prosim prestan reagovat na primitvne prispevky, inak to skonci na tomto fore len uzamykanim tem, dakujem 😉

saska.t
28. lis 2009

lenkavo a preco si to beries osobne ??? ak mas dat detom co do huby a do buducna ich vies zabezpecit tak je to v poriadku a beru rozpravala o uplne inom pripade, tak preco sa ozyvas??? nechapem 😅

lenkavano
28. lis 2009

tady to fakt nemá cenu,ten název od zakladatelky fakt sedí.

saska.t
28. lis 2009

lenkavo vies co, myslim ze ty si prave ukazala svoju inteligenciu nadovsetko, chod ohovarat niekam inam to bude najlepsie
a keby ta to zaujimalo nazov som vymyslela ja a my co sem chodime vieme o com to je tak pal do rite lebo zacnem byt fakt neprijemna 😠 !!!! a ver mi ze mi je jedno kolko mas deti a co im davas jest!!!

ygreen
28. lis 2009

stačí jedno blbý dítě a budeš mu berusko muset zaplatit čtvrt mega za VŠ, ale taky mohou být 3 chytré děti, které vystudují státní, na skripta si vydělají a studovat mohou ve městě kde žijou a bydlí u rodičů. Já jsem tedy Ing. ale klidně budu mít doma "jen" zapáleného kuchaře. Zato kdyby se se mnou a mužem něco stalo, tak bude mít syn svoji blízkou rodinu. Doufám, že se nám zadaří 3 děti 😵

mmch - také považuji za nezodpovědné pokud si někdo udělá 5 dětí, má sotva základní vzdělání, žije ze soc. dávek a tatínkové se střídají jak na běžícím pásu. Né však kvůli VŠ, luxusním hadrům apod. Ale proto, že taková osoba nedá dítěti vhodný materiál do života.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru