Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

beruska2x
autor
15. dub 2009

k nasim to je asi 11km , navic vesnice, zahrada... takze poho jen manza by byl sam ale co ja tu s malym bez vody?? no uvidime, kdyz to do rana nespravi tak jedu...

zuzi pokud nema 38 a vic tak je to jen zvysena teplota, vic tekutin a oblekat normalene ale ne na slunicko a radsi nechodit ven, a sledovat jestli se k tomu neco neprida... kdyz budou teploty vic jak 3 dny tak k DR 😉

patricia1971
15. dub 2009

zuzi my už máme prvú chorobu za sebou, liek na stiahnutie teploty sa má dávať až keď je to nad 38 st.,ale ja som tiež dala skorej....a keď je tiež nad 38, tak treba dávať zábaly,aj to už máme za sebou, ale moja mala vtedy 39,3......obliekať normálne, nie prehrievať...a veľa tekutín, musí veľa piť.....skúsim ti nájsť tú stránku,kde som to ja čítala,ale my sme potom išli k lekárovi na pohotovosť, lebo už mala až vysokú teplotu

saska.t
15. dub 2009

zuzi - urcite nedavaj pri tak nizkej teplote sirup je to zbytocne lebo nezaberie, telo sa brani teplotou proti infekcii a ty to zbytocne brzdis, sirup az od 38 stupnov 😉 , k doktorovi zatial nemusis kym nema ine obtiaze a mozu to byt kludne len zuby a kludne moze mat aj hnacku len pridaj tekutiny a pozoruj 🙄

patricia1971
15. dub 2009

zuzu kuk tuto,

http://lesk.cas.sk/cl/10193/143314/Co-robit-pri...

berus to máš super,ja by som určite išla a manža nech je sám 🙂

saska.t
15. dub 2009

no vidim ze vsetky davame tie iste rady :- 😀 😀 😀

patricia1971
15. dub 2009

ale je supper, že si takto pomáhame 🙂

beruska2x
autor
15. dub 2009

pati vid taky si mysli, zavolam mame at ja na nas pripravena 😀
jinak jsem dneska koupila malemu hrusky, jeste jsou tvrde tak snad dojdou a mam nove sklenene struhadlo tak jsem zvedava... 🙂

daskak
15. dub 2009

ahojte babenky 😉
pati,sasi: to je skoda ze mate dievky co nechcu byt v kociku.... my sme vonku cele dni...
zuzi: nie su to zubky?? ale ako pisu holky pokial je to do 38 tak klud....
berus: ahoj 🙂

beruska2x
autor
15. dub 2009

cauky dasi 😉 kde mam ty fotky??

janka07
15. dub 2009

ahojte.....potrebovala by som radu....mam 18 mesacneho syna, nikdy predtym sme nemali ziadne alergie, ekzemy.....uz papa skoro vsetko....pred mesiacom sme sa prestahovali z UK na Island.....presli sme aj na kravske mlieko, ktore tu deticky piju od 6 mesiaca do 2 rokov....je tu aj ina voda, hlavne ta tepla....posledne dni sledujem ze maly sa vyhadzal...najprv na ruckach, vyzera to ako ekzem, je to trosku zacervenane a suche....a dnes som si vsimla, ze to ma aj okolo krku a na hrudi.....nepapal nic nezvycajne ani nic nove.....jeho to nesvrbi, nema ani teplotu....akurat mu idu ocne zubky.....FAKT neviem z coho to moze byt, lebo sme s tym nikdy nemali problem....NEVIETE MI PORADIT????

saska.t
15. dub 2009

janka - ja vzdy ked idem z DE na SK mala sa mi doma vysipe a je to z vody tam je asi viac chlorova a ked prideme spät do DE trva to 2-3 tyz. kym to zasa zmizne, takze ak je to z vody musi si maly zvyknut 😀 a nemyslis si ze je to z toho kravskeho mlieka?? zda sa mi to velmi skoro, mozes ho skusit vysadit na 2-3 tyz. a ked to zmizne vies z coho to je ... 😉

beruska2x
autor
15. dub 2009

my meli taky takovou vyrazku - exem, mame na to kosmetiku a zmizelo to...chce to nejakou nedrazdivou kosmetiku.. Linolu, Oilatum, Exipial...

janka07
15. dub 2009

dik saska, uz som mu vcera nedala to kravske....tak asi pockam a uvidime....mam strach, lebo sme to nikdy nemali a zrazu....ale tiez si s ocinom myslime ze je to najskor z mlieka a ak nie, tak potom z tej vody..... 😒

daskak
15. dub 2009

berus: ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ 😔 hambim sa..... ale esteich nemam vsetky pripravene 😒 😒 😒

kisska
15. dub 2009

Ahojte babulky, ako sa mate?
Zuzi stihla som vidiet, ze mas Samka choruckeho, ale ako pise Saska, do 38 netreba nic davat, az ked to trva dlhsie ako 3 dni. Pridaj tekutiny a neobliekaj velmi teplo, tak teplotu este zvysis. Ozi a nezabudni, ze v konecniku odpocitavas 0,5 stupna a az to je skutosna teplota tela... Drzim palce...

Ahoj jani - nezacal maly v poslednej dobe chodit viac na slnko? Ale moze to byt kludne aj tou vodou, skus mu tyzden dva-vodu na pitie prevarat... alebo aj kravskym mliekom...

berus, dasi, sasi, eri, pati... ako zijete babulky?

Sasi kedy sa chystate na sk? 😉

beruska2x
autor
15. dub 2009

kiss no ahojky, uz jsme myslely zes na nas zapomela...

mame se fajn, jen manza malinko protivi 😝

co ty??

kisska
15. dub 2009

u nas celkom pohodka, drahy cele dni v praci, prave mi oznamil, ze musi ist aj v nedelu po svadbe 😒
Adam sa ma vcera vonku prvy krat pustil a vybral sa sam chodit, takze z neho sa velmi tesim, lebo je to straaasny strachoprdko 😀
Tesim sa na piatok - idem na zahradkarsku vystavu a tak pomalicky....tesim sa z krasneho pocasia...
Ozaj, neviete mi poradit, kde sa da zohnat detske pieskovisko aj s krytom? Uz mame na zahrade 3x3m slnecnik (ci ako sa to vola, ked to neni stan, ale len strecha? 😉 ), tak mi chyba este hojdacka pre mna, pieskovisko a bazenik pre maleho a gril pre tatina... tak snad postupne do troch rokov by mohlo byt 😉 😀

beruska2x
autor
15. dub 2009

kiss zkus kouknout Obi, Baumax Hormbach a tyhle... podle toho co chces...

beruska2x
autor
15. dub 2009

kiss koukni je pekny jen jsem rozhodila celou stanku 😅

erika107
15. dub 2009

ahojcek babulky

tak krasne po sviatkovanie 🙂 ja som tu nebola medzi sviatkami na nete ani kuk lebo lacino bol doma takze sme mali stale neaky program 🙂

dnes sme mali rozbehany den rano sme boli na poradni a potom odtial sme utekali na cvicenie ... malemu sa velmi pacilo kedze nas tam bolo az osem ... a ked sme pri konci cvicili na fitloptach tak malunky mi zaspinuskal v rukach 🙂 taky bol zniceny 🙂

beruska2x
autor
15. dub 2009

ahojky eri 😉
ty jo to jste meli pohodu, to je dobre, malej je taky rad ve spolecnosti?? nas moc..

beruska2x
autor
15. dub 2009

ja jsem se byla vykoupat a spustila se mi chuvicka tak tam letim, zacakanyho pul bytu a malej se rehtal ze spani.. prdlousek, tak jsem zase sla zpatky 😀

erika107
15. dub 2009

to je zlate maly sa este nesmial nahlas zo spanku 🙂 ... ale poviem vam ze dnes mna asi viacej zmohlo to cvicenie s malym 🙂 ... neviete kde by som dostala kupit take male ako keby fitlopticky? dnes sme snimi cvicili a malemu sa to velmi pacilo ze by sme cvicievali aj doma tak

beruska2x
autor
15. dub 2009

zkus lekarnu nebo nejaky sport. obchod... to je dobre ze ho to bavi, ja jsem z toho venku taky hyn, aspon se vam bude dobre spinkat unavou 🙂

erika107
15. dub 2009

no prave kukam na nete kade tade a neviem to najst tak asi budem musiet skocit do neakych zdravotnickych potrieb... no aj ja som z toho unavena este potom som snim bola 3 hodiny vonku takze mam toho dnes dost 🙂

patricia1971
15. dub 2009

ahojte baby....no konečne ste tu
eri chodíte cvičiť?
berus ostala si doma???
ahoj kiss,aj ty konečne tu????

saska.t
15. dub 2009

Caute kocky 😀
eri kiss vitajte, no to uz aj daska chodi castejsie ako vy 😀

kiss - na SK budem okolo 15.8 lebo v BA je vystava tak aby som tam mohla ist kuk 😀 aj so psicou. Tak ja uz mam zahradu hotovu ale na vyst. kvetiniek by som tiez sla ale asi by som odisla s velmi lahkou penazenkou 😝 a D by ma kopol do zadku 😀
eri - aspon ste si s L sami seba uzili 😀

erika107
15. dub 2009

ahoj pati... vies co chodime do race do bfit... je to cvicenie na fitloptach, ale aj na podlozkach spievame im tancujeme snimi masirujeme ich ... ale okrem toho chodim este aj na tuu teslovu bleeee neznasam to tam :(

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru