Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

patricia1971
18. kvě 2009

ahoj beru 🙂no my máme nové,že Lili už urobila prvé krôčiky,tak máme z nej zábavku a tešíme sa,tak snáď už začne chodiť 😵 a vy ako????zariaďujete tie veci????

beruska2x
autor
18. kvě 2009

ahojky pati jee to je krasa, no Sima chce taky stat, treba ve vanicce nejlip 😝 ale vrkla se jak blazen.. 😀

o zarizovani mi nemluv, jsem si nikdy nemyslela ze je to tak slozite, ze uradum a vubec vsechno tak trva, tech papiru.. mam hlavu jak balon, cely den jen hledam na netu cisla a info a telefonuju, delame to poprve tak vuuubec jsme nevedeli jak to co chodi a kam dat vedet... desny fakt, uz aby to bylo za nama.

beruska2x
autor
18. kvě 2009

jo pati davala jsei Lili tu repu?? jakt o brala, chutnalo?? Sima ji mel dneskaa mohl se zblaznit, udelala jsem mu ji s testovinama, hovezim a kvetakem a bastil... 😉

erika107
18. kvě 2009

caute babulky

tak dnes som totalne grogi nevladzem nic robit... dnes sme boli hadam pol dna vonku

beruska2x
autor
18. kvě 2009

eri ahojky, nic si z toho nedelej taky uz jsem se na vse vykaslala 😉

pocasi je treba uzit dokud je pekne a detem to svedci tak co.. 😀 v zime budeme zavreni dost..

erika107
18. kvě 2009

ved prave ja som snim radsej vonku lebo ked dojde skarede pocasie sme zase zataraseny v bytovke

pati tak co ta streda plati?

daskak
18. kvě 2009

ahojte babenky,
uz som si povedala ze aj ked s ocaminapoly zavtretymi sem musim nakuknut 😉 ... Odkedy Davidko sam cupka musim davat ovelka viac pozor a vecer odkvecavam do postele 😒 😒 😒 .. ale taaaaaaaaaaky je podareny 😎
a Vy sa mi mate ako??

beru: jaked citam co ty varis tak sa mi vzdy zbiehaju slinky 😀 .. nestiham citat vsetko.. mozem vediet co vybavujes??
pati: no uz uz to pride... drzim palceky
eri: ahooooooj

beruska2x
autor
18. kvě 2009

dasi pohreb tchana, dedicke rizeni a takove veci nic veseleho..

co ty mas hodne prace ze za nami nechodis tak casto??

beruska2x
autor
18. kvě 2009

no s chozenim maleho ti to verim, Sima se "jen" plazi a uz mame nekdy fofry 😀 😀 😀 u nasich na zahrade nejradsi skube sedmikrasky a zuzla je 😅 a babicka mu v nedeli na nakupu strcila rohlik 😝 😀
ten koukal

erika107
18. kvě 2009

berus: asi blba otazka tchan uz zomrel?

beruska2x
autor
18. kvě 2009

jojo eri v patek v noci...

erika107
18. kvě 2009

tak to mi je luto uprimnu sustrast...ako je na tom manza?

saska.t
18. kvě 2009

Caute kocky 😉

tak my mame dnes bohovsky den, bola som si kupit sedacku a stol no a ony my povedali ze stol pride az za 2 tyzdne aj to mozno 😝
mala dnes dosla na to ze aj v postielke sa da stat tak teraz nechce spat len stoji a stoji a stoji a neviem ako ju ulozit ☹

erika107
18. kvě 2009

ahojcek sasi: no este ze ten moj take veci nerobi lebo si neviem predstavit ako by som ho uspavala...ale on poslednu dobu je taky unaveny ze je rad ze spapa mliecko :o)) a mne to tiez vyhovuje lebo mozem s vami trosku pokecat

patricia1971
18. kvě 2009

ahojte,no som tu asi len na skok,tiež som uanvená,som dnes konečne umyla okná 😵

beru ano,repa chutila 😵 a rohlí moja večne žvachle v obchode,mám aspoň klud a nakupujem 😵

eri a kedy v stredu???? mne Lili doobeda spáva od 9.30 do 11.30,tak v tom časovom období sme doma,ale môžeme niečo vymyslieť......vy tam idete kedy???? 🙂

dasi určite sa nám to rozbehne to chodenie,ona je úplne opatrná,ale ku mne sa už pustí a je superská 😵

daskak
18. kvě 2009

berus: uprimnu sustrast... to naozaj nic prijemne taketo vybavovacky ☹ ☹

ale dievcata poviem vam co urobil dnes maly na ihrisku.... oddtrhol taky maly biely kvietok a zaniesol ho o mesiac starsej kamoske 😎 😀 😀 😀 boli nadherniiii a potom este aj mne doniesol..... je mi jasne ze si neuvedomil co vlastne urobil ale bolo to moc mile

beruska2x
autor
18. kvě 2009

dekuju eri.. no R je vykolejenej ale zase to cekal, primar nam to primo rekl at to cekame, ale je to zmatku 😅

cauky sasi 😉 no, to jsem na to zvedava jak ji uspis 😀 proste asi musi vytuhnout, nam dneska Sima usnul poprve v aute..

beruska2x
autor
18. kvě 2009

dasi tak to bude gentleman 😀 😀 😀 😀 😀

patricia1971
18. kvě 2009

ahoj sasi,no to ti nezávidím,to aj moja robila,tak potom som ju mohla dávať do postieľky len total unavenú,takže preto cez deň spí len v kočíku a vonku,ináč by sa mi tam tiež jašila 😵

dasi malý je super 🙂

beruska2x
autor
18. kvě 2009

Sima teda spi ve vaku tak to ma pohyb dost omezenej tak snad mu to vydrzi 😅 😉

erika107
18. kvě 2009

pati: tak doktorka by mala dojst na 9,30 ale zvykne chodit aj neskor ked maju nieco surne hore na oddeleni ... ono to bude asi najlepsie ked si vymenime cisla a si cenkneme ak by ti mala spala tak nic stretli by sme sa inokedy

dasi .to muselo byt hrozne rozkosne :o))

berus: vies mozno to bolo uz pre tchana aj vykupenie ze nemusel trpiet

beruska2x
autor
18. kvě 2009

eri to urco, davali mu i morfium aby nemel bolesti, pry vypadal desne, on byl nemocny vazne dlouhodobe, jen je to desneno, R prisel behem 8 mesicu o oba rodice...

saska.t
18. kvě 2009

No snad ju to coskoro prejde teraz uz odpadla tak snad jej to vydrzi do rana ...

akurat som rozmyslala ze zacnem s malou konecne chodit na plavanie nech sa trosku zoznami s detickami jej veku stale je len sama alebo s nami a zacinam sa bat aby sa ona nezacala bat potom deticiek tak nech si zvyka, smola je ze my tu nemame ziadne deticky jej podobne vekom ako to riesite vy? no ani surodenca nema... 😅 ale musi si zvyknut aj na druhe deti nie?

beruska2x
autor
18. kvě 2009

sam ale uznal ze je to desny ty starosti snim 😀 posledni dobou tak me v lete nebo na podzim vezme na vikedn nekam za romantikou tak se mam na co tesit aspon..

daskak
18. kvě 2009

sasi ahooooj 😉 😉 😉 😉
noooo sa mas na co tesit 😉 .. takto lepsie vidi a je to vacsia zabava 😉 😉 😉 😎

babenky idem sa okupkat a este sem kuk ci ste tu...

beruska2x
autor
18. kvě 2009

sasi az zacne Sima chodit tak s min 1 tydne asi zajdu do materskeho centra do skolicky a budeme chodit na hriste v lete.. ale on i u nasich n´ma "kamarady" v okoli domu 😉

patricia1971
18. kvě 2009

eri tak daj vedieť potom, veď môžete prísť k nám na kafčo,keby mi Lili v tom čase spala,ja sa poteším a aspoň sa stretneme 😵 😵 😵

sasi to je dobrý nápad,ale chce to aj súrodenca 😵 😵 😵

beru aj ja som chcela ten vak,ale nikdy som ho nekúpila ani neviem prečo,ale asi by bola Lili z toho nervozna,len raz spala v takom pyžamku a to vrešťala a bola celá nejaká domotaná v tom 😝

beruska2x
autor
18. kvě 2009

sasi nebo si porid skolku svoji 😀 😀 😀 😀 😀

saska.t
18. kvě 2009

beru - my spavame tiez vo vaku a vobec jej to nevadi pri stavani sa tak sa moc netes 😀
dasi urco tu este budeme...

patricia1971
18. kvě 2009

baby idem vybrať Lili z vane,potom snáď ešte kuk,i keď odpadávam....zatiaľ pa 😵

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru