Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

beruska2x
autor
4. čer 2009

ahoj pati, no taky jsem se bala aby ty jeho place vecer nebyly trvale ☹ ale jen 3 dny a preslo to, asi ty zuby 😝

ted sli ven s R a ja jdu delat testovinovy salat a lososa k obedu ale je tam kosa, je 9 stupnu a fouka hnusne 😖 to je zase ceven 🙄 ja uz se tesim k mori!!!!!!!!!!!!! 😎

patricia1971
4. čer 2009

ahoj berus 🙂 a kedy ideš k moru???? 😕 u nás je tiež kosa,ale nefúka,to fúkalo včera....malá spí na balkone a potom ideme na nákupy,lebo zajtra padáme k svokrovcom a v sobotu je oslava,tak musím niečo aj pokúpiť 😵

beruska2x
autor
4. čer 2009

no pati prave az pristi rok 😀 😀 😀 😀 😀 letos s manzou chceme tak v zari, nebo koncem srpna do Parize ale jenom tak na 4 dny do Louvru a tak na kavicku na Champs 😉 tak snad to vyjde, jen musim zjistit jak ted delaji pasy , nemam ho na nove jmeno jeste a chci si tam rovnou nechat dat Simu...

saska.t
4. čer 2009

Kocky tak ja som skoro odpadla dnes som volala na socialku co dalej kedze mi konci materska a oni mi povedali ze nech ide mala do jasli a ja do roboty, tak som jej povedala ze nech na to zabudne ze ja nedam tak male babo do prepchanych jasli kde na nu bude kazdy srat a bude im jedno ci place alebo nie no tak tam buduci tyz. pojdem a zaziadam o prispevok aj keby sme mali predat auto a vsetko co mame mala do ziadnych jasli nepojde 😠 ☹

beruska2x
autor
4. čer 2009

ty jo sasi to je mazec, bodejt by pak nemeli nemci z deti takovy spratky 😝 🙄 co jim slapo po hlave, kdyz byli u nas na hotelu tak 12-ti lete slecny tipaly cigaretu o zed.. ja je vidim a mam rudo pred ocima 😖

daskak
4. čer 2009

ahojki babenky,
no my sme boli v noci hore len 2 krat.. takze relativne celkom ok noc.....
sasi: ta museli poriadne nasrat... ides terz robit,?
berus : no ja som raz tiez skoro odpadla ked som pocula ako sa cca 14 deti ako baba hovorila chalanovi: uz nefajci tolko vecer ti bude smrdiet semeno.... mala som co robit aby som to rozdychala.....
inak na kavu do pariza by som sa dala nahovorit 😀 😀 😀
pati, eri,kiss ahooojte

patricia1971
4. čer 2009

berus aha,som myslela že tento rok idete k moru 🙂 no a ten Paríž nech vám výde 😵

sasi to je des,čo si napísala,no ja som mala deti v jasliach,ale až ked mali 2 roky,to bol taký akurát vek a bolo im tam dobre...ale to boli vtedy aj dobré jasle a nebolo tam moc detí a boli štátne...tie súkromné sú u nás drahé,štátne síce tiež,ale tiež tam Lili šupnem,keď bude mať asi tak 2,5roka...no ale uvidím......sasi a dá sa aj uskromniť,my tiež žijeme z jedného platu,sme 5ti a dá sa to.....tiež som bola zvyknutá na super luxus,handry,no ale bohužial,teraz handry kupujem len deťom, sebe len sem tam nejaké triko...a tiež ma to štve,ale nedá sa a to M aj dobre zarobí.....ale berem to uskromnovanie ako dočasné, ked pôjdem do roboty,tak to bude iné...takže neboj, zvládnete to a určite je Ella ešte maličká na jasle,to ja by som tiež malú nikam nedala 😢

beruska2x
autor
4. čer 2009

dasi ahooj 😉 jj to ti verim ale my pojedeme sami 😀 nikde jsme nebyli, po svadbe jsem musela do prace, namohla jsem na dlouho vypadnout a pak uz jsem byla tehu tak si to ted uzijeme... konecne trochu soukromi a klidu 😉

s tim semenem je to pecka, ja se bavila s byvalou svagrovou a jeji 15-ti leta dcera se rozesla s klukem protoze chlastal a vyspal se s jinou dobry co?? ty jo co asi ceka nas 😕 😕 😕 😀

beruska2x
autor
4. čer 2009

ja byla v klasicke skolce od asi 2,5 ale to jen proto ze tam babicka pracovala... me se to zda desne brzo 😅

beruska2x
autor
4. čer 2009

pati letos nee, Sima je jeste malej, nechodi, tahnout sebou pliny, Nutrilon a jak jidlo kdyz mu varim?? to neee to neni dovolena 😝 to muzu byt doma a zase na tak dlouho bych bez nej ja nejela 😉 budu mit co delat ta 4 dny 😢

patricia1971
4. čer 2009

jeej baby, vy teda píšete...to môj syn má 17 a stále sedí doma,tak to sa normálne aj teším, i ked niekedy mi pripadá divné,že nikam nechodí,len sedí doma u pc 🙂

berus je to na každej mamine,moje deti boli také,že zbožnovali jasle aj školku,strašne radi tam chodili,lebo tam boli deti,ale u Lili uvidím,čo ako 🙂 ...no a čo sa týka dovolené,tak s Pauli sme boli v chorvatku,to mala 10 mes. a bolo super,lenže to sme boli na 5 dní,tak sme to zvládli nejako,ale s Lili by som si netrúfla ani teraz ☹ ona mi pripadá taká iná...a to máš pravdu,vláčiť pleny, jedlo...no to nemusím ani ja ☹ ...a tiež si neviem predstaviť dovolenú bez detí,to mi teda pripadá úplne o ničom....ja som bola raz s M v Chorvatsku,to sme spolu ešte len chodili, Pauli Erik boli so svojim otcom v tom čase v Chorvatsku a ja som si myslela,že tam bez nich asi umrem,bola to taká nuda....no ja som zvyknutá od 20tich rokov byť s dieťaťom,takže dovolená bez nich nie je pre mna dovolena 😢

saska.t
4. čer 2009

no kocky este teraz vo mne vrie .. ved ja jej vycistim zaludok pixle jednej ...
dasi - do roboty sa nechystam najskor za rok aj keby som zrat nemala ...
pati tiez rozmyslam ze od 2 rokov je to akurat zacat aspon bude v kolektive tu je taka skolka kde je 5 deticiek jedna ucitelka a krasne sa im venuje som tam bola s kamoskou kuk ked som bola tehu je to len na 4 hodky doobeda, malej sa tam bude urco pacit. Neboj ja sa radsej uskromnim ako malu dat do jasli... 😅

beru- mi vykladaj o debilnych nemcoch vidim to tu kazdy den, inak oni jasle do teraz nepoznali ale maju velku nezamestnanost tak to riesia takto lebo vsetky zeny su do 6 r. dietata doma a to sa im nepaci tak im zobrali prispevky

daskak
4. čer 2009

pati:sedim na pokeci urcite 😎 😎 😎 😀 ....
no veru co nas ceka ked uz dnesne 15 rocne decka riesia taketo veci...

inak viete co sme dnes s davidkom urobili??? zachranili sme 4 male vtacatka co vypadli z hniezda... dali sme ich do krabice a zavesili na strom... za chvilku ich maminka zacala krmit. 😀 😀 😀

saska.t
4. čer 2009

dasi - no krasne D musel byt nadseny ...
kocky este teraz som nasrana normalne som s malou ani spat nemohla, ale dosli mi z Quelle veci na oblecenie tak sa mi trochu nalada zdvihla ako spravnej zenskej, nech si aj ja doprajem.... 😀

daskak
4. čer 2009

sasi: bol uneseny.. chcel ich chytat... len sa mu nedali... ja ta chapem... birokracia ako hovado 😖 😖 😖 .... ale aspom malinka naplast na nasratie su tie veci... 😉 ... 😀 😀 a co si si objednala???

saska.t
4. čer 2009

objednala som si veci na leto , tricka , tristvrtove gate, a mali pekne podprsenky a dokonca su mi aj dobre co sa mi nestava po porode som nebola nejak schopna trafit velkost ale tieto mi sadli chvalabohu 😀
dasi - asi by ma chapala kazda matka ktorej povedia ze ma dat dieta v roku do jasli 😠 ale dakujem uz sa trosku ukludnujem 😉

beruska2x
autor
4. čer 2009

sasi sad to bude v poho, ja bych chtela chodit se Simou do materskeho centra at si zvyka byt mezi detma, on je miluje 😉 hned jak zacne chodit a pak bych ho davala do skolky na ty 4 hodky v tech 2,5 roku to muzes myslim 2x tydne... a pak se uvidi, kdyz bych sla do prace tak od tech 3 by sel no...

tady je taky problem s umistenim deti, skolky jsou precpane 😅

dasi jee to je pekny, jeste ze je mama chtela zpatky 😉

pati jojo tak to mame stejne ja myslim ze ty 4 dny budou tak akorat na odreagovani a nacerpani novych sil 😀 a pristi rok poradne vyrazime vsichni nekam na 2 tydny se vsi paradou 😉

erika107
4. čer 2009

ahojcek maminky ako sa mi mate? no tuto noc sme mali zase bojovu a nevidim to neako ruzovo ani dnesnu noc ☹ uz som bola pri nom dvakrat

beruska2x
autor
4. čer 2009

ahojky holky, R me nechtel pustit k PC 🙄

kde jste kdo??

erika107
4. čer 2009

ahojcek berus... ja kukam na nete modre z neba zatial kym tu nikto nebol .o)

dnes som dalaa malemu tekvicovu omaku juuuj ale ju jedol :o)) moc mu chutilo

saska.t
4. čer 2009

ahojky baby,

no mam strasne spatny den ako ma nasrala ta krava, uz som sa stihla aj s D povadit tak sa dnes na vsetko vykaslem a pojdem asi spat, fakt den D najradsej by som sa zbalila a vratila na SK aj ked by to v podstate nic nezmenilo ale aspon by som zmenila vzduch a este na mna aj nieco lezie no uzasna kombinacia 😠

beruska2x
autor
4. čer 2009

cim te proboha D tak nastval sasi ???? 😕

erika107
4. čer 2009

sasi neboj vsetko bude oky ... hod si vanu zrelaxuj

saska.t
4. čer 2009

namiesto toho aby ma chapal tak dobre ze nie este so mna urobil hysterku, ze si robim starosti 😠

erika107
4. čer 2009

sasi: ono chlapy si nevedia predstavit co ta matka preziva ked dieta musi take male dat niekam do jasiel ... a este ktomu ked vieme ako sa o tie deti tam staraju :o((

beruska2x
autor
4. čer 2009

no pokud si nemas delat starosti tak si je nedelej, asi to znamena ze mu nevadi ze budes doma dal a tak si to uzivej 😉

beruska2x
autor
4. čer 2009

aha tak ja to pochopila tak ze to bude o.k. ze to financne zvladnete a ze si nemas delat starosti 😕

saska.t
4. čer 2009

on by ju nikdy nedal do jasli o tom sme ani neuvazovali ale potrebovala som trosku podporit a povzbudit a namiesto toho sme sa akurat chytili ze som nervozna a neorijemna, no chci nieco od chlapa to skor traktory zacnu padat z neba...

erika107
4. čer 2009

sasi: neboj vyspite sa a bude vsetko oky

beruska2x
autor
4. čer 2009

sasi kdyz jste zajedno tak to neres, dej si vanu s bublinkama, tabulku nejlepe Milky 😉 a na nejakou kravu na urade se vykasli, nestoji ti za to aby ses hadala doma s milackem ne??? 😉

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru