Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

daskak
4. čer 2009

ahoj babenky,
sasi: chudatko moje mas den blbec... ale vies chlapi niekedy reaguju uplne inak ako by sme od nich ocakavali... hlavne ked nas n iekto naserie...
sasi zober malu a dojdi ku nam pod tatri... budem sama doma s malym... tak ty si oddychnes a vynenis vzduch.... 😀
eri, berus 😉

erika107
4. čer 2009

presne tak ako pise berus hod vanu relaxni si supni sa s drahym pod perinku a potulkajte sa

beruska2x
autor
4. čer 2009

holky no ja radim a jsem na to zvedaa zitra 😀 babi si ve 14:30 vyzvedne Simu a my jdeme do kina na Andele a demoni a pak romantika, tak jsu zvedava jestli nejsem z formy 😀 😀 😀 😀 😀 😀

saska.t
4. čer 2009

kocky nehnevajte sa idem do hajan asi by som nebola prijemny spolocnik dnes ale snad si zajtra cez den a vecer pisneme pa....

erika107
4. čer 2009

berus isto si to nezabudla :o)) ja som si to vcera pripomenula vecer a islo to :o))

daskak
4. čer 2009

berus: waaaaaaaaaaaaaaaw........... citala som na to vybornu kritiku 😉 😉 😉 😉 😉 a kniha bola super... a potom idete na veceru? 😎 😎 😎 😎
pozooooor: pri takychto akciach sa zvyknu podarit surodenci 😉 😉 😉

beruska2x
autor
4. čer 2009

sasi notaaaak tady prece nejde o to jestli jsi prijemny spolecnik nebo ne 😉 my neco sneseme, ale pekne si odpocin, neboj bude to v poho.. pekne si zalez do pelisku a rano bude lip 😉

beruska2x
autor
4. čer 2009

eri 😀 😀 😀 😀 jsi me uklidnila...

sdasi jojo jsem na to zvedava Sifra mistra Leonarda se mi libila tak se tesim... na vecu ne, jen nekam na vinko posedet na chvili.. 😵

R asi vi jak me zanedbaval s tema starostma a tak tak si mam vybrat darecek 😀 😀 😀 ono nekdy par tezkych mesicu je k duhu 😉

daskak
4. čer 2009

sasi: daj si poharik vinka a chod si oddychnut... 😉 😉 😉
berus: tuj tuj budeme na teba mysliet..
baby aj ja asi urobim nabeh na moju polovicku 😎 😎 😎 😀 ...
eri ake mate v BA pocasie?

beruska2x
autor
4. čer 2009

dasi hlavne neskakej , vis ze je kriticky den at si nezlomis nohu 😀 😀 😀

erika107
4. čer 2009

dasi: neaka si nazhavena dnes .o)) no pocasie je dost naprd bola som doobeda s malym vonku a bola mi riadna zima ...a bacha aby nebol surodenec .o))

daskak
4. čer 2009

eri preco si to myslis??? aj u na10 stupnov....
nie nie vobec nie som nahnevana.. 😀 😀 😀 😀 😀 ....
berus: psssssst budeme ako mysky 😉 😉 😉

patricia1971
4. čer 2009

ahojte 🙂
sasi klud,to prejde 🙂
berus no to bude teda zajtra,fakt daj bacha,ay sima nemal hned surodenca 🙂
dasi uffff 🙂
eri 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

beruska2x
autor
4. čer 2009

hele holky klid, mam HA, jsem natesena ale ne BLAZEN!!!!!!

erika107
4. čer 2009

dasi: ja som nepisala nahnevana ale nažhavena ... ked ides rovno skakat po nom

ahojcek pati

erika107
4. čer 2009

babulky idem sprsnut ale este dojdem kuknut

daskak
4. čer 2009

jaaaj... vidis uz ani citat neviem..... kurna to je asi nedostatkom sexu 😝 😝 😝 😝
pati. ahoj 🙂

daskak
4. čer 2009

pati: prosim Ta uz davas malej pribinacika?????

baby takto pred rokom som uz lezala na porodnej sale,,,,,,,,

beruska2x
autor
4. čer 2009

dasi faakt?? jee tak to Davidkovi blahoprejeme 😉 to jsou vzpominky co?? takovej prdecek to byl a ted...

daskak
4. čer 2009

nooo veru: zacali sme o osmej rano a skoncili sme o deviatej na druhy den rano.... boze bolo to sialene....

patricia1971
4. čer 2009

dasi nedávam,ale už raz ho jedla,asi pred týždnom,kamoško jej doniesla,tak som jej ho dala a chutil jej 😵 jeeej dasi,no vy máte zajtra ročik,ako to letí,že?a už sa vyromantikuj,lebo s tým čítaním máš problém a je to určite nedostatkom sexu 😀 😀 😀 😀 😀

eri tak príjemné sprchovanie 🙂

ja by som mala žehliť,ale nechce sa mi,asi budem až doobeda,ked bude malá hajať 🙂

beruska2x
autor
4. čer 2009

😕 😕 😕 😕 jezis tak to te lituju, ja doufam ze to bude podruhe stejne snadne jako ten prvni 😅

erika107
4. čer 2009

dasi: tak to su krasne spomienky ale stale sa nechytas na mna ja som isla do nemocky v pondelok o 6.00 rano a maly sa narodil na druhy en o 15.00 :o))) nas maly ma zajtra 10 mesiacov :o))

pati: ja som dnes rano zehlila ked chlapy moji este spali

beruska2x
autor
4. čer 2009

ja zehlila vcera 😝 i ten salat jsem dneska udelal v evlkym a zitra jen osmahnu medajlonky, mam panaku veprovou v mazaku a je to 😉 nic nedelam 😝

patricia1971
4. čer 2009

berus len užívaj HAK pravidelne 🙂 hlavneže sme to tu včera riešili, ja mám akurát ovuláciu a bola romantika a to som sa o 4 hod. ráno spamätala,že večer som si zabudla dať HAK 😢 takže pozor na to 😀

dasi tak to ti teda trvalo ☹ my sme skoro nestihli prísť do pôrodnice,došli sme o 6.30 na pôrodnicu a o 7 už bola na svete,bolo to šup šup....takže dasi pri treťom to už vypľuješ,ako sa hovorí 😀 😀 😀

beruska2x
autor
4. čer 2009

eri tak taky predem vse nej nej nej 😉

daskak
4. čer 2009

no prvy bol katastrofa..... vytrapenych 16 hodin... myslela som ze horsie to uz byt nemoze... a bolo.... a nakoniec to aj tak skoncilo cisarskym..... 😝 😝 😝 .... no ale uz dost... je to uz za nami..
babenky nieco som sa vas chcela opytat, ale neviem co 😔 😔 😔 .. chapete to???

erika107
4. čer 2009

pati: tak ty si bola riadne rychla :o)) este ze mas tu nemocnicu tak blizucko :o)) si mohla rovno v pyzamku ist

patricia1971
4. čer 2009

no možno ešte požehlím dnes,neviem,lebo zajtra musím navariť,syn nejde s nami k svokrovcom,tak nech tu má čo jesť 😉

beruska2x
autor
4. čer 2009

no ja jela do porodky v 9,30 v 10,25 me prijimala a 11,30jsem sal na sal a 12,22 byl venku 😉

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru