Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

patricia1971
8. čer 2009

kisska aj ja žerem v kuse a to nemám mať ani MS...ale váha stále rovnaká,ttak aspon to 😀

sasi tak sa teš o mesiac,ked bude behať....ale je to zlaté po vonku, už chodí ssama na prechádzke,ale hlavne vždy oopačným smerom ako chcem ja

saska.t
8. čer 2009

kocky musim vas pochvalit dnes sme sa tu naozaj stretli vsetky konecne to vyzera ako debata 😀

erika107
8. čer 2009

berus: no tak keby si dosla tak by sme to oslavili .o)) i ked ja moc toho nevypijem ale tak raz za cas mozem :o))

kiss: ja si tiez neviem predstavti ze by som bola teraz tehu ...je to krasny pocit ale asi by som to nezvladla lebo s drobcom stale po vysetreniach :o( na kontroly to by bola velka zaberacka asi by som skoncila na psychiatrii .o)) ved pezinok nemamee tak daleko

daskak
8. čer 2009

kiss: krasne si to nazvala.. pracovat na babanku 😀 😀

patricia1971
8. čer 2009

no ja som hcela ísť žehliť,len som vás chcela pozdraviť,ale neviem sa odtrhnúť,fakt je to super,že sme tu 😵

kiss to tak býva,hračky sú nezaujímavé 😵

kisska
8. čer 2009

sasi aj ja sa obdivujem, ale radsej ich zmaknut oboch teraz a neskor mat pokoj, ked sa budu vediet spolu zahrat... aj tak uz teraz bude medzi nimi 2 roky... cim neskor, tym tazsie ma bude presvedcit a jedinacika urcite nechcem 😎 , ale ako to zvladnem... nad tym radsej neuvazujem, lebo by som asi cukla 😉

saska.t
8. čer 2009

kiss- ja viem ze to tak chodi... aj mala je naspokojnejsia s travou v puse 😀 a hracky idu bokom 😀
pati nestras uz teraz je to katastrofa

patricia1971
8. čer 2009

sasi straším 😀 ale nie neboj, je to zlaté a lepšie,iked dávam na nu väčší pozor,ale je to lepšie,ked už chodí,je strasne zlatá 😵

kisska
8. čer 2009

tak dufam, ze sa nam to tak podari aj nazivo 😉 😀

patricia1971
8. čer 2009

kiss podarí,aj berus presvedšíme 😀 😀 😀

kisska
8. čer 2009

tak ja uz mam doma dalsiu fazu... nie len ze chodime, ale vieme uz aj bezat... najradsej smerom - priamo prec od mamy 😀

erika107
8. čer 2009

no dnes sme sa tu stretli teda :o)) len berus niekam asi odbehla lebo akosik nepise

pati: ja budem rano zehlit aj upatovvat dnes sa mi nechcelo nic :o))

kiss: deti su zlate ked si najdu uplne najjednoduchejsiu hracku .o)) ... alebo ked su na ihrisku a chcu papat to co ma to druhe babo :o))

babulky ja zerem stale ako prasa a ani MS nemusi mat a priberam jak ta svina uz som schudla 2 kg a mam ich naspat na sebe :( uz to kaslem rezignovala som co s tyka chudnutia :o))

beruska2x
autor
8. čer 2009

jezis holky vy jedete 😕

patricia1971
8. čer 2009

kiss no sa teším,teraz už chodí odo mna,potom ked bude behat,no to teda bude 😵

daskak
8. čer 2009

pati: presne viem o com hovoris.... opacnym smerom idem vzdy....dnes chcel mat v ruke asi 10 sisiek naraz... a za certa nie pochopit ze sa mu vsetky do ruky nezmestia...

babenky je mi s vami super, ale idem zobudit mareka... zas zaspal aj s davidkom... hruza.... ked nie je doma maly zaspinkava v pohode sam, ale ked je doma ocino... zaspavaju spolu...uz aj patko spi....
hmmm a mne sa vobecnechce upratat kuchynu 😝 😝

erika107
8. čer 2009

akoze nestazovala by som sa keby dnes bola romantika ... musim ist napadnut asi L

kisska
8. čer 2009

eri - ja som uz v tej istej faze...chudnutie neriesim... radsej, akurat sa zabavam, ked nezabudnem cvicit brusaky, tak mi kazdy hovori, ze som schudla a pritom vaha to neukaze... mozno sa len meni drzanie tela 😉 tak poctivo kazde rano cvicim aspon 50 brusakov... maly ma z toho ohromnu zabavu 😀

saska.t
8. čer 2009

no krasne to nas este s elli cakaju zazitky a nebojte stretko vyjde 🙂

eri ja uz tiez serem na diety hlavne ze D nepinda 😀 a zevraj sa mu aj pacim ked nie som taka vychrdla, uz asi nemoze pocuvat to moje neustale stazovanie 😀

kisska
8. čer 2009

dasi musia byt rozkosni 😉 obaja spiaci chlapi... ci vsetci traja...

patricia1971
8. čer 2009

dasi no poznáš to 🙂 a kuchynu upraceš zajtra,i ked ja ju musím mať upratanú večer,na to si potrpím 😀

eri tak chod za ním,aj u nás bude,tiež mám nejaké chute 😀 😀 😀 😀

beruska2x
autor
8. čer 2009

ja na dietu taky kaslu, pak delam R veceri a kapou mi sliny 😝

erika107
8. čer 2009

kiss: brusaky? 😀 😀 😀 😀 😀 to je co??? to som robila naposledy na zakladke :o))

sasi: no moj L tiez radsej moju postavu nekomentuje lebo by bol umlcany slovami vedel si co si beries za zenu xixi :o))

patricia1971
8. čer 2009

sasi ty s tými 53kg tu nestraš 😀 😀 😀 😀

beruska2x
autor
8. čer 2009

se holky mate ja si romanticke chute muzu nechat zajit, kdyz ma R nocni ale pry se tesi na vikend 😀 ale zase spim tento tyden se Simou 😉 to je neco za neco 😀

beruska2x
autor
8. čer 2009

eri stejne by nejakou mladou vychrtlinu nezvladnul 😝 😉

kisska
8. čer 2009

pati podobne - tiez ju neznasam upratovat, ale este viac mi vadi, ked na druhy den uz potrebujem nieco robit, ale nemozem, lebo sa tam neda hybat... ale odkedy mam umyvacku je to super, lebo vacsinu upratovania tvori, ze ju nalozim a aj ked ju pustim az rano, tak to tam hned lepsie vyzera...

daskak
8. čer 2009

ja ja kaslem na dietu.... sere ma ten byt.... 😒 😒 😒
pati: to je moja choroba... upratana kuchyna....inde nie ale kuchyna musi byt cista.... mozno preto lebo som si ju sama navrhovala a zboznujem ju 😀 😀 😀 ... no dufam ze si teraz o mne nemyslite ze som total cvok

eri, pati: co je dnes v ovzdusi??? ze by som urobila nalet na marecka??? 😀 😀 😀 😀

beruska2x
autor
8. čer 2009

hm tak ja jsem akorat uvarila Simovi, vyndala maso a zvarku na knedlicky nazitra a skoncila jsem 😝 ale zitra musim rano setrit byt a zalit kytky tak mi Sima pomuze.. 😉

erika107
8. čer 2009

no neako to namna doslo .o)) asi idem nieco s drahym poriesit

tak sa citame zajtra uz teraz sa vopred tesime bru nocku a sladke snicky pajem papa

kisska
8. čer 2009

jaaaaj babulky, len nech mi nejde drahy citat cez plece... bude zavidiet... alebo si bude mysliet, ze ste mi vy narobili chute a on si to potom odnesie 😀

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru