Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

saska.t
15. čer 2009

kocky idem vyplnat dalsie lajstra na socialku takze sa lucim rano sa este ozvem ale potom si pridu po PC takze dufam ze skoro popiseme pa a pekny vecer 😉

patricia1971
15. čer 2009

babulky aj ja sa lúčim,som nejaká mimo a hlavne hladná ☹ držím nejakú diétu na 4 dni a tam sa nič ani neje,tak od hladu už nevidím ani na pc ☹ tak pa zajtra 😵 dobrú nocku všetkým 😵 😵 😵

dididi30
15. čer 2009

pati vyskusaj 😉

erika 😀 😀 😀 co je ta tvoja lekarka?? ono je to pravda, naco natierat ale zas ked je to na to a cim sa to zahoji?? alebo prelieci, no ja neviem...a tiez sa mi nezdalo,zeby to malej mokvalo pod tym kremom 😕 az na to podobkane telicko a ten bordel z toho.. 😉
no tak ho v tom potom ovlaz, lebo ozaj je moc teplo, tak na 3 den to bude hruza a ked das krem, tak katastrofa 😀

saska kde si 😕 😀

dididi30
15. čer 2009

pati , jasne teba aj zajka 😀 😀 😀
dobru nocku 😵 asi ma mate dost 😀 😀 😀 😀

aj ja idem hajat, papa 😵

erika107
15. čer 2009

moja lekarka je s prepacenim puca nevie mi s nicim poradit ... no a ja neviem ale citala som aj na nete ze bysa to nemalo natierat toto bolo tam pisane... Čím je vhodné natierať vyrážky? Je púder vhodný?Ošetrovanie ovčích kiahní si vyžaduje podobnú liečbu ako iné vírusové ochorenie – teda v prvom rade pokoj, izolácia, dostatok tekutín a prísun vitamínov. Nie je vhodné natierať vyrážky žiadnym tekutým púdrom či inou masťou. Proti svrbeniu môžete použiť niektoré z antihistaminík, teda liekov proti alergickým reakciám. Neodporúčame ani natierať mastičkami s antihistaminickým účinkom, ale podávať skôr antihistaminiká v kvapkách/tabletkách.

pati: bru nocku prajem

sasi: tak prijemne vypisovanie papierov ... a do skoreho citania :o))

erika107
15. čer 2009

tak caute teda vsetky :o(( ma tu nechate samu vy ste ale kamosky :o((

patricia1971
16. čer 2009

ahojte všetky 🙂

tak u nás noc na prd, si 10x som k nej vstávala ☹tak so zas po nočnej,asi si pôjdem cez den pospať,lebo m aj hlava bolí,no asi z toho úžasného počasia ☹

tak pekný dník všetkým a ja budem kuk 🙂

saska.t
16. čer 2009

ahojky,

pati tak my sme na tom rovnako tiez som po nocnej a nervozna z nevyspatia 😝 za chvilu este aj nebudem mat PC som zvedava co budem robit ....
mala zatial nejaci ale aj to urcite pride ak budem mat PC este sa ozvem, takze pekny dnik a nasledujuci tyzden ak pojdem ku kamoske tak sa ozvem cez jej PC pa 😉

saska.t
16. čer 2009

inak som vam zabudla povedat vcera som malej kupila novy pohar na pitie bez ventilu lebo vzdy ju to oprskalo ale tiez netecie ked ho hodi o zem no a D sa nechcel ist opytat kolko stoji a pri kase nas skoro jeblo bol drahsi ako Avent!!! 8,90 som zan dala no katastrofa a tiez som jej kupila ponozky hrube s protismykovou podrazkou aby doma nemusela chodit v botach a tie staly 6,49 nezda sa vam to drahe alebo to len ja zijem v inom svete??? 😕 😅

patricia1971
16. čer 2009

ahoj sasi, no ja som kúpila AVENT za 11 EUR, a ponožky neviem,to sa mi zdá dosť,ale ja také nemám 😒 no ináč na SK sú tieto veci pre deti drahé,všetky moje kamošky chodia nakupovať do AT,tuto do Hainburgu,napr.že ja Hippky sú tam lacnejšie,aj plienky,aj oblečko.....no ja sa tam tiež chystám,aspon kuknúť,nech to viem porovnať......no ja našťastie handry pre malú mám,som aj písala,že kamoška mi dala mechy oblečka a sú ako nové,a i ich všetky nevynosíme,toľko je toho 😵

saska.t
16. čer 2009

fuha tak ja som dala za avent 6,40 preto sa mi to zdalo drahe 😅 a oblecko je tu lacne to je pravda ale tiez dostavam po kamoskynej malej takze tolko nekupujem 😉
mala zatial nejaci za chvilu ju supnej spat a pojdem trosku pospratat dufam ze dnesna noc nebude taka strasna ale pojdem s malou poobede spat nech tu noc dospim 🙄

patricia1971
16. čer 2009

sasi ani u nás nie je dnes jačanda,tiež ju šupnem za chvíľu spať...som si chcela s nou lahnúť,ale ona mi stihla narobiť taký bordel,že to budem len pol hodku po nej spratávať 😠

ináš berus kde si?????? 😠 😠 😠 a kisska tak isto!!!!!!! 😠 😠 😠 a aj daska!!!!!!!nejako na to tu kašlete!!!!

erika107
16. čer 2009

bre ranko babulky tak dnesna noc v poho maly bol o polnoci hore na mliecko a potomo o 4 zase ale zaspinkal asi tak po hodine zle robenia maminke :o)) ... uz mu vysli dalsie vyrazky na povrch :o( a najma v hlavicke ma toho vela :( hodila som nasej salamandricky fotecky tak mozete kuknut :o))

teraz mi spinka tak ja trosku relaxujem nechcem moc upratovat aby smo ho nezobudila nech spinka drobcek ...

sasi: tak to je riadna palka za flasku ... ja som dala za tu hrncekovu z ktorej mi nechce ani pit tiez okolo 11eur ...

a to mate vyhodu babenky ze nemusite kupovat oblecko ja musim celu vybavicku kupovat lebo u nas nikto neni v takom veku po kom by sme mohli dedit .o(( neva tak ja si pekne vsetko odkladam a hadam sa nam este niekedy postasti drobcek aby nebol sam Matthiasko :o))

saska.t
16. čer 2009

eri ahoj tak to nie je take strasne videla som aj horsie 😉 no ved to je tiez pohar na pitie ale ide jej to lepsie ako z aventu tak snad sa to vyplati 😀

pati malu som uz ulozila a v poho zaspala no mohla by aspon hodinu idem nieco rychlo uvarit asi kelovy privarok 😀

kocky lucim sa mozno sa este stihnem kuk kym odide ale keby nie tak vsetkym pa a budete mi chybat ☹

patricia1971
16. čer 2009

eri on je také chudatko malé,no nezávidím ti to,ale aspon,že je dobručký 🙂

sasi aj moja spí,snád bude aspon do 11.30,ja idem variť franczske zemiaky....a ja mám diétu,takže sa budem len pozerať na jedlo 😀

erika107
16. čer 2009

no len keby mi chcel papat :o(( odmieta mi vsetko :o(( ... a na tych fotkach neni vidiet vsetky vyrazky :/

saska.t
16. čer 2009

eri tak davaj len mliecko ked mu ide podstatne je aby mal tekutiny a mliecko ho zasyti ved sa nic nedeje ked par dni nebude papat normal stravu ved on to dozenie 😉

patricia1971
16. čer 2009

eri to je normálne,že nechce papať,ale neboj,to on doženie 🙂

daskak
16. čer 2009

AHOJ dievcata..
uz som tu...
nejako som sa posledne dni zamotala a vcera ked som si nasla chvilku tak zas nesla stranka...

idem vas docitat aby som vedela co mate nove 😉
ako sa mi mate?

eri: stihla som urobit kuk na fotecky... hmmm aj s tymi dobkami je krasny 🙂 🙂 pozdrav ho od nas cmuk...
pati: 😉 😉 😉 uz sa polepsim s flakanim
sasi: ten PC budes mat od kedy prec?
beru: ako je malemu?
kiss ahoj

v nedelu sme boli v ZOO v bojniciach maly bol spokojny a najviac sa mu pacili mackovia a kozy... 😉 😉
no chlap..

beruska2x
autor
16. čer 2009

ahojte holky, dnes bylo tak hnusne ze jsem Simu ani ven nebrala, sla jsem nakopit sama, stejne 2 hodky dopo spal a ted spi zase!!! teplotu teda uz nema, ale protivnost mu zustala trosku 😀
nastesti teda ji ai trosku pije 😅

eri to je veselo co... 😖

ja udelam dneska leco a ted jsme meli lasagne, na vikend udelam kachnu, meli slevu 😀

kisska
16. čer 2009

Ahojte babulky, ospravedlnujem sa za flakanie, ale nejak nestiham... a prave som rucne vykostkovala prve vedro (z troch) visni a idem robit lekvar. Keby ste ma videli, ruky mam ako keby som niekoho zavrazdila 🙄 Neveiete mi poradit, co sa da robit z visni a aby ich nebolo treba vykostkovat? 😒 Aky je z nich kompot? Alebo viete ich niekto nakladat do rumu? Je mi ich skoda vyhodit, ked som ich uz dostala... ale nemam cas sa s nimi piplat...

Babule Adam je uz druhy tak strasne uplakany a mrzuty, ze ho asi hodim z okna 😠 Jeden ocak mu uz vysiel, tak cakam, ze sa pretlacia aj ostatne, ale uz na neho nemam nervy...dnes som mu skoro jednu facla... no uz sa ovladam len kvoli fazulke. Krpca uz mam plne zuby, asi idem na dovcu bez neho 😒

Sasi je super, ze prides skor... skoda, ze ja budem v chorvatsku. Kludne si dajte aj skorsie rande, ale nechajme si prosim aj ten dalsi termin... prosim, prosim, aj ja vas chcem vidiet a vsetky 😉

Gali aj ty si nitrancanka? A kde tam byvas? Ja som byvala 25rokov na Klokocine. Inak ak by si cokolvek potrebovala, ked pridete, tak mi daj len vediet. U maminy mam od postielky, kocikov, ohradky skoro komplet vsetko a co nemam, to ti mozem priniest a pozicat od nas 😉

Ozaj dievcata, neviete mi poradit,kde by som kupila cestovnu stolicku? Nieco taketo http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5518101, ale cena sa mi zda vela, na to, ze ju potrebujem na tyzden 😒

beruska2x
autor
16. čer 2009

ahojky kiss mama naklada visne do rumu, cele jdu ji napsat at mi posle recept a hodim ti ho 😉 no ty cestovni zidlicky maji to problem neni ale jsou drahe no..a kam jedes?, neda se tam nekde v miste pujcit??

beruska2x
autor
16. čer 2009

aaa uz vidim do Chorvatska, na tak to leda ji pak zase strelit 🙂

daskak
16. čer 2009

kiss: hmmm... kluuud teraz sanomozes rozculovat 😉 😉 😉 .. ozaj a ako sa citis??
no z visni robieva moja mamka kompot aj s kostkami a je super.. zistim ti ako??
so stolickou ti neporadim....

skorsi termin?? som niec prehliadla???

kisska
16. čer 2009

Berus budes zlata, a som rada, ze si uz ok, chybala si nam 😉 Aj tak som nad nou rozmyslala, hlavne ked sme sa nedavno rozhodli, ze k mamine potrebujem stolicku, tak aj takato by nebola zla... aspon nebude zavadzat,ked tam nebudeme...

dasi - daj aj recept na kompot, mam ich tolko, ze mozem kombinovat... 😀 v alkohole ich asi uzijem maximalne vo vianocno m pecive 😒 (ak vobec)... boooze tak som sa tesila, kamoska s ktorou idem na dovcu ma uz nabalachala, ze budeme chlastat bavoraky... a prdky, prdky, ale zase uz som nepila dva roky, dalsie dva kludne vydrzim 😅

Citim sa ok, len mam stale pocit, ze mi brucho rastie zo dna na den 🙄 Vo stvrtok idem za gyndakom, nech ma kuk a uvidime, co mi povie (okrem toho, ze som sisi) 😀 😎

kisska
16. čer 2009

eri - tie kiahne ma mrzia... aj som najprv rozmyslala, ze zbehnem k vam po jednu varku a budem mat klud... ale uz nestiham... Ja mam z kiahni paniku,lebo mne zostali na cele skarede jazvy, lebo som sa dostala z rukavic 😒

patiiiii aj ja chcem francuzaaaaakyyyy 😝 😝 😝 mnaaam, mavala som obdobie, ze som ich robila 2x do tyzdna a chodili na ne kamosky z BA 😀 😝 😀

beruska2x
autor
16. čer 2009

kiss:
visne do 4l sklenice, zasypat cukrem a zalit rumem - nebo jinou koralkou a nechat v chladu a temnu cca mesic 😉 ale pak vydrzi dlouho, ja je mam dole v lednici snad rok 😉

kisska
16. čer 2009

berus supeeer, dakujem velmi pekne, presne takuto narocnost som si predstavovala 😉 😀

beruska2x
autor
16. čer 2009

jinak mam nekde i kolac z vusni naskeniju a poslu recept jen mi hod mailik do IP 😉

patricia1971
16. čer 2009

ahojte moje,vy teda píšete 🙂 🙂 🙂

nie,stretko ostáva na ten termín,ja som len písala saske,že ked teda príde do BA skôr,tak sa môžeme stretnúť aj viackrát,ak ona bude mať čas...takže nič sa nemení 🙂 🙂 🙂

kiss ale ja zas hladujem ☹ ale už len 2,5 dňa,je tu téma na 4dňovú diétku,ale je to brutus,odpadávam od hladu,ale musím to vydržať ☹ aj nám tam múdre radia,je to zábava,ale ten hlad 😠 no hrozné....ale ked to vydržím a dám dole 4 kf,tak budem mať už 71,čo by bolo fakt super,no budem hotová twiggy 😀 😀 😀

berus a daska no konečne!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru