Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

patricia1971
22. čer 2009

ahoj dasi 🙂

no super,že ste boli v lese 🙂 to muselo byť fajn 🙂 my tak nechodíme,ani tu nemáme poriaadne kde,všade sa musíme dopraviť autom 😢 ale tiež už nieoč také musíme vymyslieť....ja pre Lili nemám ani gumáky ani pršiplásť ☹ ale je to super,ked už tak chodia samí,že??? jeto už také iné 🙂

no tu je zima ako v ruskom filme,ja neviem,kedy bude leto,ešteže ten bazén čo som kúpila máme nafúkaný v obývaťke,nech si ho malá užije,lebo aj pochybujem,že ho niekedy dáme von 😀

daskak
22. čer 2009

pati je to naozaj ine su take samostatne tie nase radosti, ak ked teraz aj robia vacsiu neplechu.... Dnes sa mi vystveral na patkovu postel a vykrikoval na mna... Skoro som odpadla ked som ho nasla... A on usmev ako mesiacik... U nas je nastastie kam ist... Je to fajn, taky berp

daskak
22. čer 2009

cerstvy vzduch - som chcela napisat

daskak
22. čer 2009

pati: vsetko najlepsie Paulinke k menikam 😎 😎 😀 😀

patricia1971
22. čer 2009

dasi dakujeme,odkaz odovzdám 🙂

beruska2x
autor
22. čer 2009

ahojky holky 🙂

pati porad si opakuj.. deti jsou poklad 😀 ale abys vedela tak v tom nejsi sama... dneska jsem rano vsude vyluxovala, setrela a Sima vyhrabal kytku , v pohode si k ni dojel na auticku, sedel na nem a vyhazoval hlinu z kvetniku 🙄 fraja, no... tak jsem luxovala znovu

odpo jdeme do lekarny pro kapicky na rymu, snad se toho konecne zbavi ☹ v noci nemohl chudak dejchat a rano si kejchnul tak to z nej vylitlo 😔 no humus...

dasi ja pujdu o vikendu na boruvku se taaak tesim, mam to moc ada, uz se tesim na kolac a udelam tvarohovy knedliky a omacku z boruvek na to mnam...

no dnaska jsem rychle spatlala mozecek z kvetaku , brambor a okurkovy salat a Simovi jsem u varila cervenou repu, tak k tomu privarim vecer brambor a kousek masika a je hotovo...

beruska2x
autor
22. čer 2009

jinak pocasi nic moc, porad jsou prehanky 🙄

erika107
22. čer 2009

pati: vsetko naj naj paulinke moja mamina ma dnes narodky :o))

dasi: my mame blizunko male karpaty chodievame tam obcas ale nie na huby .o)) tam ziadne nerastu :o))

berus: ahojcek a kde si bola vcera mala si tu slubenu romantiku? xixixi hadam sa uz ten hnusny soplik zduchne od simuska....a nerob mi prosim chutky s boruvkama :o)) ja ich mam moc rada a najma tie knedliky tvarohove :o))

ja som dnes robila patizon a zemiacky :o)) a maly mal hippku lebo som mu vcera varila a vykaslal sa mi nato tak nebudem vyvarat zbytocne a dnes tu hippku zlupol ved ani sa mu necudujem vcera nic poriadne nejedol dosla mu asi po chuti :o))

aj u nas stale leje ma poraza ale aj som z jedneho hladiska rada ze maly neni doma zavrety s kiahnami zbytocne :o)) ale myslim si ze tak koncom tyzdna by sme uz isli troska von uz ma len 2 pluzgieriky :o))

patricia1971
22. čer 2009

berus ahoj 🙂 som sa nasmiala,čo si napísala,no Sima je iný fraja 😅 ..a jasné,že deti sú poklad,hlavne moje 😀 😀 😀 ....a vieš čo zas Paulína dnes vyviedla,ma skoro zas piclo...v škole majú dnes športový deň...tak tu behali okolo domu,no všetky deti mali bundy,mikiny, a len Paulina v krátkych rukávoch!!!!!! 😠a vonku 13 stup....no kým som vyšla do okna,tak už som ju nestihla,tak potom som po pol hodine počula jej učiteľku,že sú tu vonku,tak som vybehla von aj s mikinou...a pýtam sa jej,že kde má tu v ktorej išla ráno do školy...a ona na to,že nevie,že niekde v škole si ju zabudla....a to bola v škole pol hodku.....jaaaj dnes jej ešte k tým meninám naložím aj na zadok,lebo ona už nie je normálne

berus a akú robíš omáčku z boruvek????to musí byť fajne,nie???...ja dnes nevarím,máme grilované kura a ešte aj segedín....a Lili mala navarené,no aspon obed zjedla......ale ideme k lekárke,lebo zas má teplotu,ale len 37,5,tak uvidím,čo mi povie,či je to choroba alebo zo zubkov

beruska2x
autor
22. čer 2009

jeeee eri no slava tak mate po nestovkach, no a mate to za sebou.. 😉

no romantika nebyla, trosku jsme se chytli 😝 ale uz asi dobry, .. ale byla jsem nejak k.o. sla jsem spat brzo..

no u nas je boruvek hafo a houby taky, chodim na oboje moc rada, jen Sima bude muset byt doma, jeste nechodi a je tam spatny pristup je to nastrani ☹.. jinak ale pekne stoji u postylky nebo tak, musim ho vyfotit..

pati .. lili ma svatek?, tak vse nej nej ...

patricia1971
22. čer 2009

berus nie Lili,ale Paulína má meniny 🙂 ale to je taký nijaký sviatok,ja ho moc nemusím 😒

eri ahoj,neboj, už Mathymu bude len lepšie,len keby aspon to počasie bolo normálne 😵

erika107
22. čer 2009

pati: xixix tak ta Pauli je teda trdielko ved nachladne a nebude moct ist na plavecky ... tak hadam povie doyk ze to je zo zubkou a nie z chorobky :o(

berus: tak sima je teda sikovnucky ja jedine ked maleho postavim aby s drzal tak sa udrzi ale sam sa este nepostavy ani neposadi :o(( uvidim co mi povie 16.7 neurologicka "sa tesim"

patricia1971
22. čer 2009

berus super,že u vás sú aj huby,aj boruvky, my tu nič nemáme ☹

eri dobre bude,uvidíš,Mathy je šikovný,za chvílu už začne behať,ale šte má aj trošku čas 😵 on všetko doženie 😵 no a Paulína je úplny lajdák,ju nič netrápi 😒

beruska2x
autor
22. čer 2009

pati ... jo fraja.. gauner je to, rano mu prevlikam postylku a nez jsem povlikla prosteradlo tak mi vytahal doleni suplik v e skrini, proste furt nejaka lotroviny, nic kloudnyho, s nim si jeste uzijem a nejhorsi je ze mu to kouka z oci ale smeje se jak andilek 🙄 no trefilo by me...

omacku z borivek, jen je trosku pomackam vidlickou a necham projit varem a prisladim, muzes tam dat i smetanu nebo pak dat kysanou navrch 😉 pak ti jen ty knedlicky prelijes a nemusis se patlat s plnenim 😉 ty tvarohove jsou jednoduche a hned, poslu ti mailikem recept 😉

eri on to jidlo dohoni.. Sima ted vse "cedi " pres ty zuby dela to M taky???

erika107
22. čer 2009

vies co nie normalne papa ked papa :o))

beruska2x
autor
22. čer 2009

eri ale Sima se sam z leho taky neposadi.. to asi umi nejdyl je to namahave na brisaky 😀

ja ho ted nechala uz spat bez vaku, byl spocenej tak mi cetstuje po postylce 😕 to jsou nekdy pozice, tak ho nekdy v noci musim jit tak 2 - 3x otocit protoze se "zasekne " a nevi jak z toho 😖

beruska2x
autor
22. čer 2009

eri.. no on taky ale nekdy dela blbiny, a kdyz pak uz nechce tak to prska, no radost... 😀

beruska2x
autor
22. čer 2009

pati asi bude Pauli nejaky volnomyslenkarsky umelec 😀 😀 😀 😀 ma dulezitejsi starosti no.. 😉
tak ji vse nej.. jsem to popletla 😔

erika107
22. čer 2009

berus ja nechvam maleh ostale v spacom vaku lebo cez den sa mi spoti ale v noci neviem preco vzdy je studeny ako psy cumacek ...

patricia1971
22. čer 2009

berus no super,že mi pošleš receptík,len mi potom pošli aj boruvky 😀 😀 😀 mnam,ale dala by som si 😵 ...no to aj Lili mi toto robí,je v každej skrinke a všetko vyhadzuje....to tiež mi minule vošla do spálne a kým ja som si stihla dať podprdu,tak mi vyhádzala skrinku s jej oblečením,hlavne veštkko šaty pekne oprané a ožehlené,no des 😠 no idem,lebo malá síce spí,ale zas revala,no je nejaká mrzutá...ale ja dne ešte prídem,tak zatial pa 😵

beruska2x
autor
22. čer 2009

pati recept je universal, muzes to udelat s jahodama, tresnema, blumy, svestky... 😉

hele holky a ja to snaseji manzilci ze deti po vsem lezou?? Simu zajimaji kabely, suplik s CD, no uuuplne vsechno co nema a R je uplne hotovej ale ja nechci na malyho furt je - to nedelej, to nesmis, na to nesahej.. bych se musela zblaznit za cely den... 😅 😀

a R je nepricetnej ze... 😝

beruska2x
autor
22. čer 2009

eri.. no on se obcas odkope ale uz se to docela naucil, mel uplne spoceny zada 😔 z toho vaku.. chodim ho vic kontrolovat no ...

beruska2x
autor
22. čer 2009

dasi.. a jakou ma maly plastenku?? kde jsi ji koupila? ja videla tady ve vyloze naaadhernou s krteckem ale vim jak je to tam drahy tak se bojim dojit zeptat 😅

ale kdyz pak chodi tak asi uz je potreba ze 😕 a chodi malej hodne mimo kocarek uz?

beruska2x
autor
22. čer 2009

eri a co delas z patizonu? rizky?

daskak
22. čer 2009

http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/refle...

ahojki: babulky nechala som vam link ... nemusite pozerat vsetko... len prvu reportaz...je to patkova spoluziacka.... uz hodinu tu obaja reveme ☹ ☹ ☹

berus: prsiplat mame este od patka.... aj ja si prosim ten recept.. dakujem
pati: paulinka je teda poriadne cislo 😉
eri: 🙂

erika107
22. čer 2009

ahojcek babulky

tak dnes bol maly docela v poho uz spinka :o)) som zvedava kolkokrat sa bude este dnes upsavat .o))

tak uz mam aj navarene na zajtra kolosvarsku kapustu :o))) mnamky :o))

berus: patizon obalim v 3 obale supnem vysmazit k tomu zemiaky a mnamka je hotova alebo mozes urobit aj plneny ako keby si plnila cuketu alebo baklazan...

tak ja osm zatial oslobodena od tolkeho upratovania maly mi nikam nejde :o)) xiix kam ho posadim tam sedi zatial vyhoda :o)!

dasi: tuto reportaz som kukala je to hrozne to dievcatko nezije ale len preziva chudatenko male :o(( aj ja som si poplakala

erika107
22. čer 2009

berus my nedavame ten stuhany pernik lebo u nas v BA som ho este nevidela ... :o(( ale raz nam to doniesol ujo z ciech a to bolo pootm mnamkovejsie

erika107
22. čer 2009

tralalal dnes si tu asi sama budem pisat :o))

daskak
22. čer 2009

eri ahoj 🙂

patricia1971
22. čer 2009

ahojte 🙂 aj ja možno budem na 5x uspávať,no neviem 🙂

dasi ja som to tiež videla,je to strašné 😢

eri bud rada,že ešte nelozí všade,je to hrozné,ja upratujem 20 min.ked ide spať 😀

berus kde si???? 🙂

kiss,sasi,didi 🙂

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru