Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

erika107
25. čer 2009

jaj idete vikendovat to vam ale zavidim ... my sme mali ist tiez mimo domu ale drahy zajtra nadraba a v sobotu ide na fusku aby boli korunky na mathinkov darcek narodeninovy :o)) a na oslavu tiez

beruska2x
autor
25. čer 2009

no a co mu teda koupite ???

erika107
25. čer 2009

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5951055 vies co po tomto choditku alebo ako to nazvat pokukujem lebo je fajn ze by sa mohol aj drzat a chodit pri nom ked bude si este neisty .o) a uz som mu kupila mikinku jednu a co ja viem este co mu pokupujem kym bude mat narodky este toho vela stihnem :o))

inac na druhy tyzden v sobotu ideme na navstevu jednodnovu do ciech .o))

beruska2x
autor
25. čer 2009

jee tak se stav 😉

tohle vozitko mame taky, Sima to miluje, umi jezdit zatim jen pozadu a ted se obkrocmo uz stavi... to je dobrej napad 😉

erika107
25. čer 2009

no my ideme len niekde za hranice tusim uhersky brod alebo tak neako

erika107
25. čer 2009

no my co mame to auticko co mam aj na fotkach tak maly mi na nom sa este nevie odrazat lebo nedociahne poriadne ani na zem .o(( tak skusim toto mozno mu to pojde

beruska2x
autor
25. čer 2009

z tohohle 100% dostane a da se to zozdelit pekne a pak za tim chodi.. myslim ze to brzo vyuzijeme 😀

erika107
25. čer 2009

no tak uz sa teraz tesim co vas to vyslo v obchode? alebo ste to uz kupovali od niekoho?

beruska2x
autor
25. čer 2009

kupovala jsem mu to k vanocum z netu myslim kolem 1200,-

akorat to hraje 2 pisnicky a on to macka furt dokola 😔 jak na tom sedi nebo stoji obkrocmo tak se nahne a furt to macka.. a nechce z toho dolu, mama ho tu tuhe vozila a jak ho chtela sundat tak rev, jenze ona je trop na zada 😀 😀 😀 😀

beruska2x
autor
25. čer 2009

jo a sasi to maji doma taky 😉

erika107
25. čer 2009

mne uz sibe s pesniciek oc ma na takej korytnacke a slimakovy od fischer praisu a tiez knizku furt to hra dokolecka .o)) no som zvedava ci nam to vyjde stou kupou lebo teta je az z kosic

beruska2x
autor
25. čer 2009

no my mame pejsa, housenku, hraci kytaru, tohle... nekdy mi zvoni v usich 😀 😀 😀 no to ti posle v poho postou,... 😉

erika107
25. čer 2009

no len som zvedava kolko ma bude stat postovne isto kopec penazi ale vyzera byt uplne ako nove :o))

beruska2x
autor
25. čer 2009

to jo tak na tom neni co znicit, to by to museli uplne rozslapat, je to pevny...
postovny je traga vsude ☹ ja ted nevim jak s tema golfkama...

erika107
25. čer 2009

no tak niektore som videla take ojazdene tie koliecka a tie boli uplne hladke ako keby len po byte natom jazdilo to deculk o.... a uz mas vybrane golfky?

beruska2x
autor
25. čer 2009

fakt?? to by me nenapadlo vzit to ven, bala bych ze vjede nekde pod auto 😅 mame to taky jen domu...

no uvidim, nejake jen levne bud uplne obyc nebo od nekoho, v podstate jen na chalupu at nemusime tahat velky kocar, stejne v nem nespi a na zahrade bude na dece..

erika107
25. čer 2009

no tak velakrat maju aj v obchodoch take lacne no mne vacsinou vonku v kociku zaspi takze ja musim mat nieco take aby si mohol aj pobuvkat .o))

beruska2x
autor
25. čer 2009

no to jo, ja taky tady budu jezdit s normal kocarem ale u nasich na to popojizdeni.. jeho v kocaru stejne asi dlouho uz neudrzim 😉

erika107
25. čer 2009

no jasne treba vymyslat uz :o))

beruska2x
autor
25. čer 2009

no, dneska byl tak stastnej na hristi ze je venku...

eri pujdu si lehnout.. tak papa a dobrou noc 😉

erika107
25. čer 2009

ja tiez prave dosiel drahy domov idem aj ja do sprchy a haji

beruska2x
autor
25. čer 2009

tak prijemnou noc papa 😉

erika107
25. čer 2009

dobru nocku prajem

patricia1971
26. čer 2009

ahojte moje,som tu len na sekundu,lebo padáme k svokrovcom a prídeme až v pondelok večer,takže tu nebudem.....prajem vám všetkým krásny víkend 🙂 🙂 🙂

beruska2x
autor
26. čer 2009

pari tobe taky at si to poradne uzijete a odpocin si 😉

ja zrovna balim 😀 uz se taky tesim, mama se zase tesi na Simu no idealni 😉

erika107
26. čer 2009

ahojcek babulky

tak vam prajem prekrasny viken ja som doma dojde ku nam synovec prazdninovat 🙂

saska.t
26. čer 2009

Ahojte tak to vam uprimne zavidim ja sa uz tiez tesim domov, takze krasny vikend a pa 😉

beruska2x
autor
26. čer 2009

zahada vyresena 😀 😀 😀 😀 😀

http://www.novinky.cz/koktejl/172207-tajuplne-k...

daskak
27. čer 2009

ahojte dievctata 😀
vikend tu asi nikoho nebude ale nevadi 😉
aj my vam vsetkym prajeme kraaaaaasny vikend 😀 😀 😀 😎

inak dnes sme nasli prych 5 dubakov... tak same sa vytesovali zajtra bude polievocka 😎 😎 😅

berus: ano zubky uz cistime, a Davidko sa pustil chodit presne 8.5. a rok mal 5.6. takze skoro mesiac pred.. ale asi tyzden chytal stabilitu a potom to uz slo a asi po 2 tyzdnoch sa naucil aj sam vstat ked nahodou padol niekde kde sa nemal coho zachytit..

tak sa mi majte zajtra nakuknem

daskak
27. čer 2009

inak sasi:ta pipka vy nasrala aj mna 😝 😝 😝

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru