Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

rejocka
27. únor 2009

😉 dididi pokojnú nockuaj detičkám 🙂

saska.t
27. únor 2009

idem aj ja do hajan, 😉 pa

daskak
28. únor 2009

Ahoj baby 😉 😉 ...
Sasi: mam 29r. a polovicka 36 😉 😉 ...
mate uplnu pravdu, ze niedeky na veku nezalezi.... len mladost pochabost... a potostupne clovek zmudrie.../vlastna skusenost 😝 😀 /... aj tak je vsetko podla mna o tolerancii, komunikacii a vzajomnej ucte... a laske je vsade niekde v tom 😉 .. si myslim

daskak
28. únor 2009

teraz ideme s mojimi tromi chlapmi na vylet /neviemkde, vymyslel mangel 😎 😎 😎 / a vecer sem urcite urobim kuk.. snad neodkvecnem do postele ako vcera 😝 😝 😅

3558
28. únor 2009

no ja mam 31 a moj drahy bude mat o mesiac 30. je o dva roky mladsi ale za to mudrejsi 😀 😀 😀 😀 a sme spolu 6 rokov.
ja som mala jeden vazny vztah 7 rokov a stal uplne za h.....
no ale teraz je vsetko ok, a nikdy by som uz nemenila. dufam ze uz ani mebudem musiet. a v dalsom zivote si ho najdem tiez. 😀 😀 😀 😀

3558
28. únor 2009

no samozrejme ze ked som tu ja, tak vy nie a naopak. 😀 😀 😀 😝

junovka
28. únor 2009

ahojte babenky 🙂

mozem sa sem-tam k vam pridat? 😅

Uz poniektore vas tu ako tak poznam, a v podstate som zisila, ze ste aspon 2 mamicky z Anglicka.Chcela som sa vas opytat, z akej casti UK ste?Ste tu niektora zo Skotska?Konkretne od pobrezia Skotska?Pytam sa vas preto, lebo ....mozno som trocha zasnena romanticka, nakolko si nenecham nikdy ujst filmy od Pilcherovej, kde je stale ukazovana prekrasna krajina Skotska, more, skaly na pobrezi, domceky ..... 😵 😵 😵 je to naozaj aj v skutocnosti take krasne?lebo ani nie? ☹ 😕 😀

junovka
28. únor 2009

moj asi nikdy nesplneny sen....dostat sa raz tam ☹ 😔

3558
28. únor 2009

ahoj jun. ja som z coventry a som presne dve hodiny na ktory kolvek smer od mora. takze 😝 😝 😝
kukni na mape. aj mesto je nic moc.no ale zase byvam v krasnej stvrti kde sa nemusim bat cerochov a indov. a inej pliagy.

dufam ze si si to s tou dietou nerozmyslela. mne uz sa drahy smeje, lebo sa napchavam vecer a pri tom si hovorim: nevadi ved to v marci schudnem. no a uz mam zase 2kila navyse. 😔 😔 😔

3558
28. únor 2009

no a to najdolezitejsie som zabudla. nie nie som zo skotska. som zo stredu anglicka. 😝

junovka
28. únor 2009

zuzi, tusim, ze Skotsk je asi predsa o nieco vyssie, ze? 🙂
neboj nic, nerozmyslela....a o tom napchavani po veceroch....to radsej tiez pomlcim 😔 😔

3558
28. únor 2009

ale ak by si chcela tak mozete prist kedykolvek 😵 more sice nemame, a ani by sme tam nemohli ist lebo mame auto pre 5 osob, a to by nas bolo 7. 😀 😀
ale mame podmorsky svet, safari, zamok warwick ktory je uzasny a to ja nemam rada hrady zamky, karibik kde prides a citis sa tam ako keby bolo leto a si iba v plavkach cely den,/pretoze tu su neni kupaliska ani leto/ a tak...

junovka
28. únor 2009

vdaka za pozvanie Zuzi 😵 😀 😀 😀 ....sotva by som sa tam dohovorila 😀 😀 anglictina-spanielska dedina 😀 😀

junovka
28. únor 2009

zuzi, na akej ulici byvas? 😀 ...lebo teraz si pozeram zo satelita mesto kde si teraz....a zobrazili sa mi aj ulice 😀 😀 😎

junovka
28. únor 2009

...nejaky Coventry Market vidim na obrazku....City Council..... 😀 😀

junovka
28. únor 2009

mozno aj tvoj barak by som uvidela....a mozes mi aj zakyvat 😎 😀

3558
28. únor 2009

tak to kukni, ale to je iba fotka z druzice. neni to na zivo. 🙂

saska.t
28. únor 2009

Caute kocky tak ja uz drzim dietu 4 den a celkom to funguje s tou tukozrutskou polievkou 😉 takze este 3 dni musim vydrzat a potom budem krasna chuda 😀 akurat ze ked uz vidim polievku tak sa mi zaludok toci ale ja to dobojujem dnes uz mozem aj chudu kuracinku tak je to ok 😀

dididi30
28. únor 2009

ahojte
saska mas ip 😠 😀 😉

junovka
28. únor 2009

fuuuuuuj saskat, tukozrutska je riadny humus a poriadny zaberak na telo.....pri nej nebola minuta, aby som nehladovala a netocila sa mi hlava od hladu 😝 😀 😀 ....ja uz mam vyskusane nieco lepsie 😵 😎

junovka
28. únor 2009

koncom marca idem opat na nu 😎 😎 ...a zuzka sa slubila, ze to vyskusa so mnou 😎 😕

3558
28. únor 2009

ja si za tym tvrdo stojim. lebo potom by som sa hanbila keby som ti povedala ze som si to rozmyslela. a takto budem aj tvrdohlavejsia, lebo sa budem hanbit keby som si nahodou do niecoho zobla. budem na seba tvrda. 🤐
no ale sa mi to zatial hovor, ked mi pizza rozvoniava po kuchyni 😀 😀 😀

saska.t
28. únor 2009

junovka vobec nie som hladna je to uplne v pohode 😉 a co ine lepsie mas? daj typ

saska.t
28. únor 2009

junovka zda sa mi to drastickejsie ako ta polievka kedze ja mozem tiez ovocie zelenina kuracie grilovane, takze urcite hlad nepocitujem 😉 ale dik za typ

3558
28. únor 2009

ja vyskusam tu ,,magdalenu,, a potom vam poviem ci som ina zena 😀 😀 😀 😀

myska0123
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
saska.t
28. únor 2009

zuzi drzim palce 😉

dididi30
28. únor 2009

saska aj mne sa viac paci ta tukozrava polievka a za nevazime nejako moc nie 😉 teda mne staci len 3 kilecka dole a som ako lan 😀 😉 ale to zacnem az ked prestanem kojit...len mam obavy,ze tak skoro kojit neprestanem 🙄
sasi si este tu?
ak nie tak dobru nocku 🙂

junovka
28. únor 2009

didi, skusala si aj tu, co som dala link?

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru