Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

beruska2x
autor
1. pro 2009

R ne, bracha, asi jsem to blbe napsala 😉 napisu ti do IP co ted bude delat, mamka malem odpadla ze strachu 😅

sonaz
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
saska.t
1. pro 2009

aha asi som to zle precitala 😅 to je ta unava 😀

beruska2x
autor
1. pro 2009

sasi "to" kdyby delal tak jsem klidnaaaa 😉 je hezoun 😀 😀 😀 jsi prdla 😉

beruska2x
autor
1. pro 2009

sonaz pekny ale ja se bojim ze by mel malej jeste sok tak az pristi rok ale ne ze by to nepotreboval , mit pred necim respekt 😉

beruska2x
autor
1. pro 2009

tyy jo tak sedmicka vina v prachu a do cukrovi jsem dala jen 5 lzic 😀 😀 😀 😀 no to uz zehlit nebudu, jeste si nazehlim ruce na triko 😀

saska.t
1. pro 2009

😀 ved vies ze som to bolo prve co ma napadlo 😀
Mati idem do hajan som uplne mimo uz sa mi pismenka mihaju takze pekny vecer a zajtra pisneme pa 😀 😅

beruska2x
autor
1. pro 2009

o.k. tak papa a pozdravuj taky nekdy D 😉
dobrou noc..

beruska2x
autor
1. pro 2009

holky katastrofa, ja vytahnu vino a jsem v pr.... 😅 to jsem drive vydrzela 2 😀 jdu spat radsi pa 😉

kisska
1. pro 2009

Ahojte babulky, tak ja len na vecernu kontrolu 😉

soni to je pekne, nam trvalo vyse tyzdna, kym sme zohnali niekoho, kto by trom deckam v BA urobil Mikulasa. Nakoniec to robi chalanisko, ktory nasich malych vobec nepozna aj ked otcovia maju kopec kamaratov... ale bezdetnych, tak im to asi pride "trapne" 😒 . POdla mna bude stacit, ked sa v kostymoch prejdete po ulici a ludia vas budu volat domov 😀

Dobru noc krasky 😉

beruska2x
autor
2. pro 2009

ahojky,

holky
Tv Minimax ma 6.12. po obede na Zlatych Piskach v shop centru Mikulasskou nadilku, kdo mate moznost... vice na webu minimax.sk 😉

beruska2x
autor
2. pro 2009

holky R lezi ve vane a Sima tam sedi u dveri a dela mu zviratka, se z nich picnu fakt 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kiss no u nas je Mikulas taky zvykem, uz se mi nabizeli asi 4 😀 ale necham to na pristi rok, at nema nejaky sok z certu 😉

kisska
2. pro 2009

Ahojte babulky

berus - my ideme tento rok bez certa, aj ked 5-rocny bratranec by si ho vraj uz aj zasluzil 😀 😀 😀 , ale malych je vacsina, takze bude to bez placu... a mame ho 5. takze 6. stihame mozno aj toho Minimaxackeho 😉 Akurat stale neviem, ci pojdem aj ja... 😒

saska.t
2. pro 2009

Ahojte holky

tak my mame dnes den blbec, som si myslela ze vcera sa mala dostatocne vyzila ale houby, noc strasna a dnes je od 5,00 hore a len pisti, uz som ju aj vytrieskala ale 0 bodov, zacinam byt zufala a napriek tomu ze som ateista asi sa zacnem modlit aby toto skurv. obdobie uz preslo inak sa obesim 🙄
je tu krasne ale -2 stupne takze vom pojdeme az poobede ked sa otepli a hlavne vyzera to tak ze mala ma prievan v oku stale jej slzi tak sa stavime aj v lekarni, nech nam na to nieco daju 🙂

beruska2x
autor
2. pro 2009

sasi ahojky, no dneska nezoufej Sima pisti a pisti, uz aby se mu ty trojky porizly 😖 nic ho neba.. chodim za nim jak blb 😝

tady se udelalo krasne, sviti slunce ale je teda zima jak prase, 😀 tak pujdeme ven az se prospi, mam objednany svicen v kvetinarstvi, tak ho pujdeme vyzvednout 🙂 je to jedina moje dekorace letos...
dam ho do steny a na Stedry den k veceri na stul... 😵

beruska2x
autor
2. pro 2009

tak mi prislo potvrzeni na ty platna, maji to za 5 pracovnich dnu, to je fofr co 😀 to je mozna v pondeli budu mit ale jak to vydrzim do vanoc 😲 😉

beruska2x
autor
2. pro 2009

kiss to ja bych sla, me desne mrzi ze takovedle vetsi akce nemame bliz, fakt to mivaji pekne, ja se treba tesim az bude v LBC to predstaveni Borek stavitel, to s malym pujdu... 😉

beruska2x
autor
2. pro 2009

jo a kiss vykaslala jsem se na vanil. rohlicky a udelam kavove hvezdicky 😉 chces recept?? jen nevim kde sezenu kavova-cokoladova zrna na ozdobu.. tak musim vymyslet neco jineho navrch..

si tu pekne kecam sama ale aspon budete mit vecer co cist pac ja budu pict dneska 😉

daskak
2. pro 2009

ahojte dievcata 🙂
ako sa mi mate?

ja sa priznavam ze som tu uz dlho nebola, ale nie preto ze by som nechcela, ale preto ze som uz zacala pracovat 🙂 takze akosi nestiham... co mate nove??? a ako sa mju deturence??

beruska2x
autor
2. pro 2009

ahoooooooj dasi 😉
no dneska to holky flakaj 😀 no deti - nekdy lip nekdy hur znas to, jsou to pekni darebacci..

co u tebe nove???? krome prace teda 😉

saska.t
2. pro 2009

ahojky
dasi ahoooj, jasne zacina ti sezona takze opät sa dlho nezjavis 😀
asi tak ako napislala beru, stale nieco

beru ty 😀 si tu sama vypisujes?? pekne asi tiez zacnem 😀

beruska2x
autor
2. pro 2009

😝 😉

beruska2x
autor
2. pro 2009

a uz mam doma i svicen 😉 takovy prirodni z vetvicek za 150,- 😀 coz jde ne? nekde tu holky psaly ze maji adventni vence za 600,- u nas ma teda ta holcina mooooooc pekne okolo 300,-
mozna si pristi rok koupim 🙂 ja mam jinak udelany umely jen dam nove svicky 😅

pancake
2. pro 2009

no ahojte. tak som tu. boli sme dnes v meste a na pracaku, tak az teraz sme dorazili. jeziskovi som bola ukazat cizmy a sveter ktory chcem ale pojdem si to kupit radsej sama. 😎

inak aj maly je zly. ked nieco nie je po jeho, tak zacne strasne plakat. a place az dokedy to nedostane. mi ho je az luto, lebo ja som v tomto tvrda.nepopustim. no keby sme sa pred kazdym obchodom mali zastavit a sadnut do auticka a dat libru, tak na konci ulice nemam ani halier. a maly hukoty a hukoty. ako keby som ho bila. no ale asi budem musiet zacat. 😠 😀

beruska2x
autor
2. pro 2009

no holky tak my uz meli dneska Mikulasskou nadilku 😀 byla tu babi no... musim ale pochvalit, drzela se na uzde hooodne, dostal sice adventni cokokalendar s Puem ale jinak pul igelitky ovoce 😀

ale nechapu - jedeme tam v patek a nejak se mi nechce verit ze primo na ten den nic uz nedostane 😉 zname ji ze....

sousedky kluk ma rok tak pujdeme poprat s darkem i my 😉 jen mi poradte co k vanocum pro 1,5 letou holcicku 😅

beruska2x
autor
2. pro 2009

zuzi nic si z toho nedelej , Sima se taky pekne vzteka, nastesti jen doma, vetsinou ze chce to samy co mame my - k jidlu , k piti, ovladace, casopis....atd atd
no, ja teda tak poctive tvrda nejsem 😔 😔 😔 😔 ale taky budu muset asi zacit byt ma ze me peknou prcu 😝

pancake
2. pro 2009

berus mne maly uteka a smeje sa mi. ked poviem ideme obut topanky, tak ich prinesie ale hned mi ujde a musim ho nahanat. 😠

kolko chces investovat za darcek?pre malu?

pancake
2. pro 2009

ale davaj pozor, aby uz nieco take podobne nemala. a vies ako som to spravila ja, ked som bola pred 3 tyzd. gratulovat 7roc.chlapcovi? opytala som sa co ma rad, a co by tak chcel. aby sme vsetci nekupili to iste. a pekne nam to podelila. jednej nakazala kupit hrad, druhej mece na sermovanie a ja som vyfasovala bakuganov. tak som mu kupila za 10 libier bakuganov a take kilove cukriky za 5 libier a maly stasny ako blcha. 😀 😀 😀 😀

pancake
2. pro 2009

zabudla som povedat ze som sa opytala jeho mamy. nie jeho. 😉

teraz si zase pisem sama ja. ze/

a o chvilu sa pojdem kupat mam ocistu tela, lebo nemam si ani kedy vlasy umyt a dnes som robila tie palacinky na slano tak voniam a voniam. 😀 😀 😀 😀 pojdem si tam lahnut, nech sa chlapi hraju. 😝

saska.t
2. pro 2009

zuzi prajem ti to prave som z tej vane vyliezla po 4 dnoch som konecne vlasy zbavila humusu a takeee to bolo dobre 😀 dieta opatroval D a ani ich pocut nebolo no krasneeee 😀

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru