Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

beruska2x
autor
12. bře 2010

ja jsem dosmazila livance, vezmu je dedovi, jeste ze jdeme zitra na ten karneval, venku to na courani asi moc nebude, tak se aspon vylita tam 😀 😀 😀

holky mejte se moc pekne, hezky vikend....

sasi ty si odpocin, uzdrav se 😉
kiss at se vam povede oslava, budu myslet na to koleno, taky bych si dala 😀
dasi pati eri pa v pondeli 😉

pancake
12. bře 2010

beru si na fb?

pancake
12. bře 2010

jasne ze si. to som sa pekne kopla. prepac 😔 😀

patricia1971
12. bře 2010

ahojte, prajem vám krásny víkend 🙂

pancake
13. bře 2010

tu nikto? vikendujete ci co? mate pekne oddychovat na nete.haha 😀

saska.t
13. bře 2010

zuzi, vidim, ze tebe uz je lepsie 😀 , no chvalabohu 😀

pancake
13. bře 2010

nie je to tak pravda ale ked vravis.... 😀
boli prave kupci pozerat nase auto a hned k...t aj pichol koleso. tak to p. meni a zajtra sup do servisu 🙄 🙄 🙄
krasny vikend inak. 😵

patricia1971
15. bře 2010

ahojte 🙂

no my sme víkendovali tak návštevne, tak bolo super.....v sobotu som od 14tej do 19tej bola spolužiačky,teda bboli sme 4 aj s deťmi,tak bolo super sa takto stretávame 4x do roka.....Lli bola úžasná,ani sa mi domov nechcelo ísť a v nedelu poobede sme boli našich,akže tiež super......noci sú u nás už lepšie......dnes sme boli už vonk,ale strašne fúka,tak sme sa vrátili domov......a dnes večer budem asi 3 hodky žehliť....tiež ani neviem kde mám žehličku ako saska,ale musím, Erik má zajtra matritu, tak musí mať ožehlenú košelu a ja som si oprala celú moju uniformu do roboty, asi 20 košiel, gate,sukne,takže mám čo robiť.....a to ma ž potom čaká stále,do kelu,ja to žehlenie neznášam.....pekný deň, možno na obed kuk, ale začala so čítať knihu,tak si asi lahnem a bude čítať...pa zatial 😵 😵 😵 😵 😵

zuzi to je blbé 😝

daskak
15. bře 2010

ahooojte 😀 😀
pati: no to ti nezavidim,,, uniformy sa otrasne zehlia,,,, otec je zelezniciar, tak si na to sbolom pamatam 😝 😝 😝
aj u nas je otrasne veterno,,,,, raz svieti slno a miestami snezi,,,, no des,,,

ostatne dievcata ahojtee

beruska2x
autor
15. bře 2010

ahojte kocky 😉

my vikend celkem dobry, akorat pocasi bylo hnusny jak brno, prselo takze venku jsme byli jen malinko, karneval dobry, hafo lidi a Sima liiital az jsem nestihala...

dneska je protivnej od rana jak vcela, asi dalsi zub, ani spat ted nechtel 😝 tak pak pujdeme ven at se utaha 😅

dasi uz mi prisly dneska fotky z Happy, pekne jako vzdy 😉 uz jsem mmu je nahazela do alba 😀

kisska
15. bře 2010

Ahojte babulky, odrana vas len docitavam 😅 😅 😅

my super vikend - splnila som svojmu drahemu slub, takze si ma mozno este chvilu necha (slubila som, ze ked odrodim, skoncim 600 a este mozno aj dokojim, ze budeme sexikovat ako zamladi - strasne casto a strasne dobre... zatial je aspon to strasne dobre 😉 ) 😀 . Inak vikend celkom pohoda, az na to,ze mala mala cely vikend krizu - papala kazdu hodinu a pol a trvalo jej to minimalne 20 minut. Takze moji zlati hostia sa obsluhovali sami a boli veeelmi trpezlivi (poobednajsiu kavu k torte ani nedostali, lebo MM sa sice spytal kto si da, ale zabudol ju urobit 😅 ).
DNes trochen bojovejsi den - doobeda pistali a plakali obaja na striedacku, chvilami aj naraz... tak som si chvilu porevala na nich, potom s nimi a teraz je chvilu klud...

beruska2x
autor
15. bře 2010

jee kiss to je vseude blbe dopo ne? taky doufam ze az se vzbudi tak bude lip 😀

daskak
15. bře 2010

ahoooj
berus: ja somich len vcera poslalatak dorazia asi tento vikend 😀 😀

saska.t
15. bře 2010

ahoj kocky

tak mi klasicky a skolkovy den, mala konecne 1 den nebola usoplena ako hovado, tak snad nestihne tento tyzden opät nieco chytit 😅
boli sme v meste, uvalila som 100 euro kupila som si boty, malej sportovu flasu od aventu aby mala na leto + nakup a bolo to v prdeli, este musim zaplatit 80 eur za HAK a peniaze su v prdeli, strasne rychlo sa to zialbohu rozkotulava ☹
malej vyliezli opät 2 trojky takze je dost upistana, ale inak vsetko po starom... ale vidim, ze u vas vsetkych tiez celkom veselo 😀

beruska2x
autor
15. bře 2010

Sima ted usnul, jsem dneska kocky total ko... jdou mu zese zuby, asi dalsi stolicka, rve si do pusy celou pest, do too resim s ucetni ty dane no mam toho pokrk...
jdu umejt nadobi at se zklidnim a asi si pustim nejaky odpocinkovy film nenarocny na mozek 😝

vsem moc moc pekny vecer.. snad zitra pa 😉

patricia1971
16. bře 2010

ahojte,teda,takže víkendovali sme všetky super 😝 😀 😀

u nás noc perfektná, Lili si len 1x vypýtala čaj, tak som nromálne vyspaná,ani sa mi nechce tomu uveriť......no M má dnes dovolenku, ja idem na neurologiu konečne odniesť výsledky,tak aspon vypadnem sama z domu 🙂

baby a Erik dnes má písomnú maturitu zo slovenčiny, tak ja som v strese a on sa tu kludne prechádza po byte....no sjuper,že on je aspon kludný 🙂 🙂 🙂

na obed vás kuk, tak pekný deň všetkým 🙂 🙂 🙂

beruska2x
autor
16. bře 2010

ahoj pati 😉

no zato u nas noc des, 😒 jeci a jeci, venku snehu jak v pr..li uz mam z toho depky 😝

pati my jsme se byli v sobotu pred maturou jeste na disce se opit a v pondeli jsme to udelali vsichni a bez nervu 😀 hlavne tohle neni az tak o znalostech - hlavne aby tam bylo nejaky slusny tema a mel se ceho chytit...
na to se moc pripravit ani neda 😉

budem drzet palce jo? 😵

daskak
16. bře 2010

ahojteee... No u nas sa nakydalo viac snehu ako na vianoce... Uz mi to pekne lezie na nervy. Ved v sobotu je jar uz chcem snezienky a narcisky a tulipany a nie sneh... Bleble... Berus uplne chapem tvoju depku. A sima ma aj teplotu? Pati: kluuud... Dam krk na to ze ty sa viac rtresujes ako erik. Ale aj my mu drzime palce

beruska2x
autor
16. bře 2010

ahojky dasi 😉

no, ne ze bych ti to nadelani prala ale jsem rada ze tom nejsem sama 😀 mit prachy navic tak nakoupim znova darky a mame vanoce jak vysite 😝

teplotu nema, jen blbe spi, jak ve dne tak v noci, furt jeci, chodi s dadakem, cpe si ruce pomalu do krku az a kadi a kadi 😀 😅
no ted jsme byli venku tak to slo, odpo pujdeme zas, doma se s nim neda vydrzet 😖 sice lize snih ale to studeny mu asi pomaha 😅
a zitra jdeme ke kamosce, tak si spravim naladu, koupim nejaky dortiky a dame si 😉

daskak
16. bře 2010

berus: no diiiik,,,,, 😀 😀 😝 ,, aleje to faktotras,,, tu tak strasne to toho snehu fuuuha,,,,,, ja somto vcera povedala, zeidem do pivnice po stromcek,,,,
vies aky som si urobila obediiik,,, cervena cibulka, olivovy olej, bylinkova sol, paradajky, mozarella, spagetky,,,, a navrchu porik,,, mnam mnam,,,sledujes kooolko zdravia,,,?? 😀 😀

pancake
16. bře 2010

neblaznite,to je tolko snahu??? 😀 😀 😀 a my tu uz v kratkych rukavoch. 😝 😝

daskak
16. bře 2010

no pekne pekne 😝 😝 😝 ,,, zuzi slepa zavist,,, aaale v sobotu ma byt aj tu ze 15 stupnov,,,, no uvidime

saska.t
16. bře 2010

ahoj babule 😀 😀

pati u nas tiez super raz som bola dat dudsu a o pol 5 vstavala na mlieko 😀 je to podozrive ale fakt su ako dvojicky 😀

kocky aj ja som uz deprimovana z tohoto pocasia, ani zit sa mi ale len lnechce ked kuk von tu teraz stale len leje 😝

kisska
16. bře 2010

Ahojte, jaaj pocasie ani nespominajte, hlavne, ze som vcera poobede okopavala jahody a hladala, kolko mi ich prezilo a vecer bola taka chumelica ze az 😠
Aby tych 15 stupnov nebolo tak, ze rano 5, na obed 5, vecer 5 😠

beruska2x
autor
16. bře 2010

kiss 😀 😀 😀 😀 😀 to je dobre, no u nas se ma od ctvrtka oteplovat jen nevim od kteryho 🙄 rano jezdil pluh jak se celou noc sypalo 😝

dasi tyjo to varis specialitky 😉 u nas Sima zase nic nez polivku nechce 😝 mel cockovou a ted strouhanou hrusku, jablko nechce ze je kysely 😒

my jsme meli karbanatky se syrrem a brambor a mamka mi dneska priveze koprovku a knedlik 😀 😀 😀 😀 umi ji skvelou tak se nechame rozmazovat - no udelame ji za to na vikend bramborovy salat 😉 - asi fakt planuje ty vanoce 😉

me ted nesel net, porad se nam na bezdratovy routr nekdo napojuje, tak jsem tam volala samo mi technik rekl ze to NENI mozny!!! no udelal ze me takovyho blbce, ze jsem mu rekla ze mu zaplatim benzin, at prijede....
no cucel jak jojo ze fakt jo, takze nam dal novou kartu, zmenil hesla, zlepsil zabezpeceni.. ani nechtel kafe 😀 a za celou dobu ani nepipnul...

az mi ho bylo trosku lito 🙂

daskak
16. bře 2010

berus: tak mu treba,, jooojako ja milujem takychto majstrov,,,, 😎
kiss: noo to bolo dobreee

daskak
16. bře 2010

waaaaw,,, tie okalen tak ziaria,,, supeer 😎 😎 😎 😎

beruska2x
autor
16. bře 2010

jooooo super, musela jsem ho prevliknout a zidli umejt celou 😝 😀

daskak
16. bře 2010

to nevadiii,,, ale mate super fotky 😀 😀

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru