Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

beruska2x
autor
20. dub 2010

http://www.super.cz/clanek/38869-kohoutovi-zavr...

holky to je kabrnak chlap 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

beruska2x
autor
21. dub 2010

ahojte 😉 tak u nas je dneska silene, zima, vichr a stridave sviti slunickoa padaji takovy krupicky 😝 no asi uz se ven nevykopem ☹ Sima byl dopo zmrzlej jak fik tak at jeste nenastydne 😔

saska.t
21. dub 2010

Ahoj kocky

ja mam dnes uplne zly den, mala sa zobudila s nadchou/rymou jak svina samozrejme v skolke mi ucitelka povedala ze ostatne uz od pondelka soplia, tak som nasrana ako hovado a to ma rano seklo pod lopatkou, no a chod tak do prace...

vcera som musela varit aj pre nas aj do skolky no stala som 3,5 hodiny pri sporaku a dnes uz skoro nic nemame no na blitie, ale serem na to a idem si k malej lahnut, dnes uz nic nerobim
a vcera som predala este tu nasu staru bugynu peg perego a dostala som za nu este 70neur skoro som odpadla tak aspon nieco pozitivne
tak zatial pa aj tu padaju krupy a prsi no klasicke aprilove/dubnove pocasie 😝

erika107
21. dub 2010

uz ma to sere ... 3krat ma to vyhodilo asi to budem vkladat po castiach sorry ale inac sa to neda

erika107
21. dub 2010

myslela som do sukromnej ale 🙂

beruska2x
autor
21. dub 2010

eri cauky, uz jsme to cetla 😵 no vidis, nakonec to bylo v klidu, o maleho se neboj, aspon L uvidi co je s tim prace, on se postara bude muset 😉 ten jeden den 😉

aspon ze to bylo v klidu a bez scen mas uz klid 😉

sasi no ty jsi vydriduch za kocarek 😀

holky jdu na zitra jen udelat bramborak a prijdu, Sima sel dlouho spat a mam skluz 😝

jo a dneska tu snezilo, malem me trefilo 😠

daskak
22. dub 2010

ahojjj
berus: aj u nas dne ranko snezilo 😠 😠 😠 😠 😝 😝
sasi: tak ako ste to doriesili???

eri, pati,kiss, zuzi ahojte 😀

beruska2x
autor
22. dub 2010

ahojik dasi 😀 taky tu bloumam 😉 Sima mi usnul na kocaku tak jsem ho jen prendala dopostele, je nejak ko denska 😅 ani v MC se mu nelibilo tak jsem sli dom brzo....
jdu si udelat kafco kdyz uz jsi tady 😉

daskak
22. dub 2010

aj mne sa uz vari voda,, 😀 😀
aako sa mate? co si varila??

beruska2x
autor
22. dub 2010

docela dobre 🙂 jen nam asi leze dalsi stolicka 😀 venku je hnus - tada hnusne ne ale jsou 2 stupne 😅

vcera jsem chtela vecer delat bramboraky ale Sima sel pozdejc spat a uz semi nechtelo tak jsem jen testo vylila na pekac a upekla a mame domaci kureci polivku 😉

beruska2x
autor
22. dub 2010

co Patko??? nejaky novy prusvih? 😀

beruska2x
autor
22. dub 2010

Sima je asi posranej a spi v tom klidne dal 😀

daskak
22. dub 2010

mnamky 😉 😉 😉
u nas su cca 4 - 6 stupnov,, podla slnieka,, hruuuza,,,
a fuuuuuuka,,,,,,

patko zatial ok,,, seka dobrotu, aj postel si sam dne popravilacelkom dobre,, neodflakol to,, doteraz sa vzdy na to vykaslal a dnes som skoro odpadla rano,,,,
no ale ukazal ze vie, tak to uz bude jeho robota,,, xixixi 😉 😉 😉

beruska2x
autor
22. dub 2010

tak to je dobre... 🙂

no ta zima me stve, furt nosim vestu a Sima teplou bundu 😒 a to mam strach aby mu nebylo zima na nohy, ty uz ma slaby jarni 😖
a R na vikend nalozil zebra na gril tak jsem zvedava 😉 bracha s tatkou maji svatek tak at jim udelame neco dobryho, jeste vecer udelam vetrniky...

daskak
22. dub 2010

cez vikend ma byt teplo 😎 😎 😎
hmmm,,, taka fajna grilovacka 😀 😀 😀 aj mo M ma v nedelu sviatok, tak mu chcem urobit nepecenu jahodovu tortu, alebo tiramisu,,,
este si rozmyslim,,,,,

inak nieco dobre by som zjedla,ale najhorsie je ze neviem co,,, 😒
citala si najnovsiu knihu od Browna???

beruska2x
autor
22. dub 2010

no ja budu dortik delat pristi tyden, mamka ma narozky 😉 takovy coko piskot a na to se dela krem z mascarpone 😉
j akoupila jahody taky ale jeste to neni ono, ale asi 3 Sima snedl a ani se neosypal 😵
je uplne bez exemu tak mam taaaaakovou radost...

necetla, ja mam vytahnutou Nedele jako stvorena pro vazdu od Frybove a pak tu knizku od kolegyne ale nemuzu se k ni najke dostat 😨

beruska2x
autor
22. dub 2010

pro vrazdu - tam ma byt 😵

beruska2x
autor
22. dub 2010

vidis, Andele a demoni ma pujceny bracha, musim to od nej stahnout nez mi to nekde prosustruje 😝

daskak
22. dub 2010

hmmm,,, ani ja vobec nestiham citat,,,,,
akosi stale nieco robim

to je supeer,,,, inak ja som dadkovi davala jahody tak, ze som mu ich pridavala do jogurtu a postupne aj samostatne,, poradila mi to doktorka vobec sa uz potom nevyhadzal

daskak
22. dub 2010

http://www.bonprixshop.eu/sk/offer.htm;jsession...

tieto saty sa mi celkom lubia 😉 😉

beruska2x
autor
22. dub 2010

hele to on vubec nechce ani original v jogurtu ani ovocko pridane - driv to jedl, treba pomackany banan, asi ze ten je najemno ale jak ma treba v jogurtu kousek jahody, tak ho precizne ocuca a vyplivne.... 😝 😀
takze zatimco jini pasou po kouskach ovoce v jogurtu tak my presne naopak 😉

no taky mi to cteni docela chybi, driv jsem cetla hodne, a ten novy Brown je dobry?? co to je zac? neco taky podobneho jako Sifra a nebo Andele???

beruska2x
autor
22. dub 2010

jsou pekne 🙂 ja mam z bomprixu docela dost veci, i mamce k narozkam jsem tam koupila 2 ticka, sobe plavky, dzinovou sukni, takove halenko- kosile na leto, trcko s lebkou 😉 maji pekny veci a pekny matros.... mela jsme loni odtamtud i baleriny a prochodila jsem v nich cely leto, letos uz jsou tak na pisek 😉

daskak
22. dub 2010

😀 😀 😀 😀 no pekne,,,,
este som to necitala,,, mam to na policke,,, ale M to cital a povedal ze je to dost tazka kniha,,

inak vies so sa mi stalo?? Marek mi doma skolaboval a ja som volala 112 a nikto mi nezdihal telefon,,,, sila ze??
tak sme to priesili inak a diagnostikovali mu : TOtalna prepracovanost,,,,,, 😔

daskak
22. dub 2010

peknee 😀 😀
aj ja mam odtial par veci,,,

beruska2x
autor
22. dub 2010

😲 😲 😲 😲 teda to musi prece zdvihnou vzdy ne, to je sila, tp bych se posr.la 😲

dasi Sima je vzhuru, jdu ho vybalit z tech hoven a dam mu polivku tak pa 😉 vecer skocim na chvilku...

daskak
22. dub 2010

ok,, papa

beruska2x
autor
22. dub 2010

teda to bylo maso, malem jsem z nej blinkala 😅 co ty mamy vsechno nevydrzi 😀 😝

saska.t
22. dub 2010

Ahoj kocky

tak D zrejme ostava v starej robote vsadime na istotu a vyzera ze sa s tym aj zmieril a je uz v celku v pohode, bohuzial by sme to neutiahli so zvysenymi nakladmi kedze to bolo az o 500 euro viac a to je vela penazi mesacne, akurat by sme si urobili dlhy a to nechcem
mala nachcipana ako pes vobec sme v noci nespali dopujem ju nosnymi kvapkami a echinaceovkami aby sa jej rychlo polepsilo a este si furt chyta dierku na uchu s nausnicou a samozrejme si tam zaniesla infekciu tak liecim aj hnisajuce ucho no uplne na blitie vsetko a to si vzdy poviem ze uz horsie ani nemoze byt a vzdy sa nieco vyskytne 😝
Mozno vas vecer este stihnem podla toho ako bude mala spat, vcera zaspala az o 21,30 chuda tak jej bolo zle...

beruska2x
autor
22. dub 2010

sasi kdy vam tyrymy skoncej 😅 a nemuze to uz mit nejakou alergickou rymu ☹ ? no 500eur je hodne 😖

me uz Sima dnes spi, dneska den desnej, roste mu 100% zub, byl 4x posratej az na zada, takze mel zadek 4x pod sprchou chudacek, uz je tak zvyklej na to 😀

jdu delat at to mam hotovy a pak kuknu 🙂

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru