Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

beruska2x
autor
2. čer 2010

no Sima skoro nejedl, jen bramborovou polivku, ma u nosu bubliny jak o pouti, chudak, nejvetsi problem mame s tim kdo mu strikne do nosu - ani jeden si to s nim nechceme rozhazet 😀

beruska2x
autor
2. čer 2010

co u vas?????

saska.t
2. čer 2010

mala aj ja stale nachcipana ale uz len trosku, mala sprej do nosu miluje aj sama si ho donesie, nech jej ho dame 😀 asponze je dobry pacient, inak stale rovnako, tiez moc nechce jest ale co uz. Stale sa jej zaparuje prdel takze ju chcem uz oducit od plienok ale ani za boha nechce na nocnik 😅

beruska2x
autor
2. čer 2010

ja necham Simu bez pliny hned jak bude teplo nejaky 🙄 to pocasi me desi uz i ja z toho mam depky... 😠

saska.t
2. čer 2010

u nas je krasne len neviem dokedy to vydrzi, ja som minule nechala malu bez a ostala si nohy a rucala ako blazon tak sa zlakla 😀

beruska2x
autor
2. čer 2010

fakt jo 😀 😀 😀 😀 ja obcas ho necham, nekdy to vyjde v poho a nekdy ma teplaky mokry no 😀 on rika KAKA az kdyz je po a na nocniku je kdyz ho tam posadim ale sam na nej od sebe nejde...

saska.t
2. čer 2010

no bola uplne mimo a jacala ako blazon 😀 neviem co mam varit aby aj mala trosku jedla, taky jedak bola a teraz skoro nic 😝

saska.t
2. čer 2010

beru idem do postele zajtra pisnem pa

beruska2x
autor
2. čer 2010

papa 😉

hele ja varim kdyz Simu zlobej zuby nebo neco podobnyho hlavne polivky - husty at se naji, vyvarovy ale taky bramboracku, kvetakovou, cockovou... to si da vzdycky, lip se to ji, neni s tim tolik prace 😉

daskak
3. čer 2010

ahojte dievcata moje,,,, 🙂 🙂 🙂 🙂
ja som na vas nezabudla, len som robila doma mensie terenne upravy a pc som mala zahadzany tak som sa k nemu nemohla dostat,,,, 😀 😀 😝
ako sa mi mate???? a deturence????
ani neviem ci vas stiham docitat,,,,,, ale hadam do pondelka damvsetko do poriadku a vratim sa do normalu,,,,
tak zatial papa a potom sa ohlasim 😉 😉

beruska2x
autor
3. čer 2010

ahojte holky 😉

dasi budu se tesit na kaficko 😉

no u nas normalka, Sima ma teda rymu ale nijak tragicky to nebere, kdyz umi smrkat tak mi to nejak neva 😀
ja varim, R s nami nejede na vikend tak at neumre hlady 😝 😀 , ma byt konecne lepsi pocasko tak snad pujdeme v sobotu na pout se podivat...

koukejte taky hodit nejaky novy fotky 😉

beruska2x
autor
4. čer 2010

holky unas konecne sviti slunicko 😵 takze si to uzijeme, vsem pekny klidny vikend 😉 pa

saska.t
4. čer 2010

ahoj kocky

tak moja nalada na bode mrazu, moje dieta je maly diabol, nechce na nocnik nechce jest ani posluchat, moj muz si mysli ze jeho uloha je len chodit do prace, kukat futbal robit bordel a zabavat sa s dietatom..
a ja ako taky debil len spratavam, varim a este aj chodim do prace a uz ma to fakt nebavi 😝 a stale dokolecka to iste asi potrebujem uz dovolenku inak ma uz fakt slak trafi, esteze je aspon pekne, to je snad jedine svetlo v mojom zivote momentalne takze asi chapete moju naladu.
kazdopadne vam prajem pekny slnecny vikend 😝

pancake
7. čer 2010

ahojte. baby neviete ci spievankovo od Marie Podhradskej ma iba jedno dvd alebo ich je viac?? neviem kde by som ich stiahla. ten prvy diel je uzasny, maly nedycha uz druhy den ked mu to pustim inak mi telku nepozera vobec. je to velmi krasne dvd, len by som chcela este aspon 3 daslie dvdcka 😀 😀 😀

erika107
7. čer 2010

CAUTE BABULKY

tak tento vikend dosiel ex v sobotu mal navstevny den a boli sme v ruzinove na ihrisku normalne vydrzal s malym 3 hodiny 🙂 ... ale tak jeho pristup neni bohvie aky nema k malemu vobec vztah 🙂 ... inac od zajtra zaciname chodit na tu mokrohajsku cvicit baby bobatha tesim sa dufam ze nas to niekam opat posunie a maly bude chcet spolupraovat 🙂 ...

sasi: ono chlapy maju milnu predstavu o rodinnom zivote myslia si ze my sme ich otrokci a oni len gule valat mozu 🙂 ... neboj bude lepsie aj mates mi nechce ani za boha na nocnik ani na zachod tak ho nenutim raz si zmysli ze to ma robit tam a nie do plienky ...minule bola u nas kamoska a maly videl ako Neita cura na nocniku tak na druhy den chcel aj on ale nic nespravil...videl ako vylieazju na postel tak zacal aj on :o) ... takze asi kamoske nakazem aby kazdopadne chodili len ku nam curat 🙂

pancake: my mame spievankovu uz dobreho pol roka a natom ficime mi ukaze na dvd-cko a povie Lala tak mu musim ot pustit a mam 30 minut svaty pokoj :o) najma rano mi to vyhovuje ked sa chcem este valat v postelke :o))) ... a dalsie nemaju nove ... tuto najdes vsetky ich cd a dvd http://forum.mamaaja.sk/cd/ ...

saska.t
7. čer 2010

😉 zuzi a kde si to ztiahla aj ja chcem pre malu 😉

eri tak vam drzim prsteky aby to pomohlo, jaj D je normalne ok ale to som mala taky zly den ze az, ale uz je to v poho

erika107
7. čer 2010

sasi: no vidis to :o) to bolo tym premenlivym pocasim 🙂

beruska2x
autor
7. čer 2010

ahojte holky, ja se dostala az ted ☹ Sima sel pozdejc spat a mam skluz 😀 ..

vsechny vas moc zdravim... my vikedn peknej, byli jsme na pouti, akorat dedu jsme tam vzali a nebyl to asi dobrej napad - libilo se mu to ale porad jen rikal jak by se to libilo babicce az se rozbrecel.. no asi to bylo i tim ze by mela v tydnu 70. narozky tak byl litostivej.... nevim...

no dneska jsem se nastvala a sama ve vane ostrihala Simu, strihla jsem jen sebe, chudacek malej jen sedel a plakal 😅 😀 ale mel to desny, dlouhy, uz mel zatoceny lokynky 😝 a potil se jak blazen.. zita ho nafotim a hodim 😉
na modela to neni ale jsem spokojena 😀

tak papa dobrou... 🙂

saska.t
8. čer 2010

ahojte kocky

tak ja mam dnes volno a som z toho uplne mimo, uz som stihla odviezt malu do skolky a vyvencit psi a teraz ranajkujem dam kavicku a pojdem upratat a nieco navarit 😀 a este mi aj krasne svieti slniecko 😀 takze vyborna nalada...

beru take zachvaty strihania mam aj ja hlavne ked teraz vidim ako sa elli poti pod vlaskami, keby bola chlapec tak vezmem strojcek a hned ju nim prejdem ako D

beruska2x
autor
8. čer 2010

sasi ahojky 😉 no jo jenze u nas je strihani skoro jako porod 😀 uz jsme to zkouseli u kadenice, kamaradka, strojek, no hysteraky jak blazen, takze u nas je uspech asponm tohle 😀 😀 😀

vecer pisnu pa...

beruska2x
autor
8. čer 2010

Sima a nas dnesni dopoledni vylet na rozhlednu 😉 do prirody... konecne je naaaaaaaaaaaaaadherne 😵 a Sima usnul doma bez jidla jak je utapkanej....

pancake
8. čer 2010

saska je to nieco uzasne. maly pri tom nedycha ....len skoda ze je iba jedno dvd a nie je ich viac.

torrentcz

a tam sa musis zaregistrovat.
maria podhradska aj s nejakym chalanom to spieva a spievankovo sa to vola

sunny_face
8. čer 2010

Ahojky Pan cez tú adresu mi to nešlo, ale podarilo sa mi najst túto stránku a sú tam dobre pesničky pre deti:
http://majusa2.webovastranka.sk/file

ninny
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
beruska2x
autor
8. čer 2010

caute 🙂

saska.t
8. čer 2010

ahoj beru
mala az teraz zaspala tak sa vytesujeme ze je klud 😀 mala este stale nechce moc jest tak si zacinam robit starosti 🙄

beruska2x
autor
8. čer 2010

😵 sasi me Sima taky dneska neobedval, jen potom smetanek a vecer polivku cely talir - uz mel hlad jak vlk, myslim zze to je i tim teplem... taky nemam tolik chut k jidlu 😉

hlavne kdyz pije.... zase je ale schopnej nacpat se ovocem... melouna, dneska hrozno.. takze me to az tak netrapi 🙂

beruska2x
autor
8. čer 2010

ja jeste pecu kruti kridla a zitra udelam br. knedlik, zeli mam hotovy... at si R da... Sima ma vlockovou polivku a je to 😉

hele dneska jsem si koupila v Tescu jogurt nejaky na recky zpusob tam pisou a vyrabi se v D, snedla jsem s medem a jeste mam s ostuzinama, ma teda skoro 8% tuku ale Simovi bude chutnat je uuuuzasnej

beruska2x
autor
8. čer 2010

a koukejte vsechny hodit nejaky fotky at vidim jak ty zlobici rostou 😉

saska.t
8. čer 2010

jaj to ona zje zeleniny a ovocia za tonu a dnes zjedla aj trochu mäsa na stave s ryzou takze aspon nieco a vecer este zbuchala polku velkej okurky tak aspon nieco
tak tie jogurty poznam, zeriem ich na kila a na tuk sa vyser aspon ma vybornu chut 😀 ja som dnes robila brav. roladu ale skoro nic na zajtra neostalo 😅

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru