Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

erika107
27. bře 2009

jeee super krasne fotky mamte babulky ako princeznicky 🙂

berus dakujem :o))

aa uz som nahadzala neake fotecky do albumceka ... maleho playboya

saska.t
27. bře 2009

dasi - zubky 😀 a papanie, fotky upravovat viem 😀

beruska2x
autor
27. bře 2009

😢 😢 😢 😢 😢 ja chci taky ouska to je kraaasa 😀 😀 😀 no plejboj je, to je fakt fesak.. takovy ostrileny vypada 😉

beruska2x
autor
27. bře 2009

sasi je po tobe shanka v prikrmech 😉

saska.t
27. bře 2009

eri - krasny zajko bude z neho playboy 😀

daskak
27. bře 2009

eri: dakujeeeeeeem
tie svadobne su fakt krasne,
sasi: ta prva je super...
berus: no ked budes na to pripravena.... a mozno vas to obide a ani nebudes vediet 🙂

erika107
27. bře 2009

berus maju ich v tescu ak chces mozem ist kupit a poslem ti ich ... ty si mala zelenkave satky svadobne alebo som slepa?

sasi: ty si ako z obrazku prekrasna 🙂 moc vam to slusi ... len som nepochoopila libor boucek je vasa rodina?

erika107
27. bře 2009

berus: bud rada ze vam nejdu zubalky lebo ja som si vytrpela pri prckovi nespal ako saske a dokonca mi tyzden nechcel ziadne prikrmi :( ...

dakujem za pochvalu drobatka

dasi: nemas zaco rado sa stalo aj nabuduce

daskak
27. bře 2009

no to som sa sasi chcela aj ja opytat

beruska2x
autor
27. bře 2009

v tescu?? kouknu tam diky moc 😀 jojo mela jsem zelinkate saty, sukni a vrsek takovy ornamentovy, my meli malo jen se svedky a jejich partnery a kamaradi co se prisli podivat...
byla to uz druha tak jsme to tak neresili 😀 a hlavne ja jsem spis na jednoduchost a tak.. potom jsme meli az oslavu s grilovanim a tak se vsema 😉

saska.t
27. bře 2009

eri - moj bratranec je promi fotograf pre SME, ale mne urobil laskavost a nafotil nam svadbu zadarmo a vzdy si hodi par fotiek z kazdej svadby na net ako prezentaciu 😉

a kocky dakujem za pochvalu 😀 to som este bola krasna a chuda 😀

beruska2x
autor
27. bře 2009

to ne to jsou fotky prezentacni od fotografa z jine svadby hoky 😀 😀 😀

daskak
27. bře 2009

sasi 😀 😀

erika107
27. bře 2009

berus: ale isto splnila ucel aj taka mala svadba 🙂 xixi nas bolo 70 tiez taka mensia svadba 🙂

sasi: tak uz teraz som v obraze perfekne fotky ale 🙂 ,,,a nestresuj aj teraz si krasna a chuda 🙂

saska.t
27. bře 2009

beru - mala si krasne saty 😀
baby viete kolko som dala za svoje svadobne saty?? 60 eur aj s postovnym Ebay (aukcie vsetkeho na nete) je k nezaplateniu a skoro vsetko tam je o polovicu lacnejsie 😀

beruska2x
autor
27. bře 2009

ty jo 70 lidi to by me trefilo 😀 no ja jsem se na tom vyradila, jsem si oznameni, menicko, pozvanky a tak delala sama.. a obrad jsme meli v restauraci kde pak sedime.. jako prvni svadba tam.. a to je to budova z 16.stoleti 😉
my jsme se tam seznamily a vubec tam meli hooodne takovych nasich POPRVE 😀

saska.t
27. bře 2009

a este som zabudla dodat ze som ich zase na ebay za 80 predala 😀

erika107
27. bře 2009

sasi: ty vole moje saty nas vysli okolo 8000 nechce sa mi ratat kolko je to eur...a mala som ich len pozicane :(

daskak
27. bře 2009

no aj moj muz vzdy tvrdi: Vsetko najdes na nete 😀 😀 😀 ...

beruska2x
autor
27. bře 2009

ja ten ebay jeste nikdy nezkousela..

patricia1971
27. bře 2009

ahojte babulky 🙂 🙂 🙂 🙂
som vás teraz čítala
ste krásne nevesty,všetky 🙂 🙂 🙂 🙂zajtra ale pozrem na veľkom pc dôkladne všetky foto,lebo na tomto prdítku tak vidím prd,ale ste tam krásne 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
dasi si to ty????na foto myslím 🙂

erika107
27. bře 2009

ja tiez nie a tam sa da poslat veci aj na slovensko? sisa moohla by si nam to neako predstavit to ebay 🙂 aby sme boli trochen v obraze

saska.t
27. bře 2009

baby ja na ebay zijem , najdes tam nove aj opotrebovane veci za polovicu..., my sme mali svadbu na dostihovej drahe v kolibe drevenej (no kde inde by mali jazdci ze?)

dasi - teraz kukam ze tam mas fotku 😀 juj ale ty si spajdlicka 😀

daskak
27. bře 2009

ja som si objednala tehotenske saty... kedze u nas som nikdenenasla ciernu velkost tehu siat 36..., tak som to riesila netom.... Inakteraz som si spomenula na predavacku co mi povedala ked som si pytala cierne tehu 36 saty..... Ona ze: kupte si obycajne 42,budu Vam dobre.... 😠 😠 😠 ... tava...

erika107
27. bře 2009

ahojcek pati: ako sa mas? aj ty nam ukaz fotecku svadobnu i ked si myslim ze v tvojom pripade to je uz minimalne 16 rokov dozadu 🙂

dasi: a ty nemas nevestickovske fotecky?

beruska2x
autor
27. bře 2009

ja nakupuju pres net hodne a vsechno.. te jsem koukala na nabytek do detskeho pokoje, ale ten si jen vyberu a kamarad nam ho udela 😉

saska.t
27. bře 2009

eri - su to normalne aukcie kde prihadzujes peniaze a najvyssia ponuka vyhrava, ano da sa aj na slovensko (cela europa) ale musi to tam byt napisane 😉 skoda ze to na SK nefunguje usetris na to strasne prachy 😝

pati ahoj

no ja som si bola tehu rifle kupovat ze 36 asi v 5 mes. a muz mi hovori ze kup si o cislo väcsie no vynadala som mu jak hovado ze taka megera nebude 😀 ale predsa som si zobrala 38, kua a mal pravdu 😀 , dodnes mi to vykrikuje a ja musim cusat aby som to nemusela priznat 😠

erika107
27. bře 2009

sasi: tak to muselo byt krasne v tej kolibe 🙂 skoda ze nemas fotky :( ... to je take nieco ako na baby alebo mimibazare? ... ale tam na ebay su veci z celeho sveta vsak? a daju sa potom poslat aj na slovensko?

daska: a preco prave cierne? nebolo ti cez leto v nich teplucko moc?

daskak
27. bře 2009

pati: ano to som ja... 😝
mam aj nevestickovske fotky... ale kedze som sa vydavala pred 8 rokmi tak su niekde na cd.. a ja fakt netusim kde.. 😉 😉 ... ale pohladam

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru