Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

monkula
21. únor 2009

ahoj, môžem?

saska.t
21. únor 2009

no uz so to nasla tak podme kecat 😀

tinaa
21. únor 2009

ahoj, tak teda o com bude debata? Rada sa zapojim, ale nejako ma momentalne ziadna tema nenapada 😀

beruska2x
autor
21. únor 2009

ahojky

saska.t
21. únor 2009

jasne ....

beruska2x
autor
21. únor 2009

volna zabava devcata 😉

amatula
21. únor 2009

joj to by bolo pre mna 🙂 len musim do sprchy a za mm,,,potom na vas kuknem 😉 zaujmava tema....tu sa neda odbocit 😎

beruska2x
autor
21. únor 2009

sas nam asi lezou zuby, je protivny, vzteka se a zmoula vse co najde, docela ho uklidnilo studene kousatko ☹

saska.t
21. únor 2009

tina, monkula aby ste pochopili v teme prve prikrmy nas admin upozornil aby sme neodbiehali od temy tak sme si zalozili tuto temu a samozrejme ste vitane 😀

tinaa
21. únor 2009

aha vy sa tu asi vsetky poznate.

amatula
21. únor 2009

vobec nie 🙂 ja som tu nahodou 😉

tinaa
21. únor 2009

ano dosli mi, ze vas niekto od niekal nasmeroval na novu temu, no ved nevadi.

beruska2x
autor
21. únor 2009

zatim jsme tu 2 a radi poznavame nove lidi 😀

saska.t
21. únor 2009

berus - urcite su u nas to teraz preslo ale mala je stale soplava a ja tiez uz som si dala aj teple mlieko s medom co moc nemusim ale mozno to zaberie, uz je so mna fetacka na nosne kvapky.... uz sa mi 2x stalo ze som bola na nich zavisla tak teraz sa bojim ze budem zase ☹

tinaa
21. únor 2009

takze ste v teme prve prikrmy odbocili ktorym smerom, ze vas vysupli sem? Aby sme vedeli nadviazat 😀

beruska2x
autor
21. únor 2009

to je musis menit, nedavat porad ty stejne pak nezaberou... a dej varici vodu do umyvadla a hooodne soli a rucni pres hlavu a dychat to, naparit se... je to maso ale pomaha 😉

tinaa
21. únor 2009

no nosne kvapky, môj manzel bez nich uz nevie dychat nosom, je to uplny zavislak. Berie ich uz dlhe roky.

beruska2x
autor
21. únor 2009

no proste normalni pokec o cemkoli co se nam ten den deje a tak, proste aby nas nidko nedirigoval 😀

beruska2x
autor
21. únor 2009

to je asi duvod proc mu nezabiraji 😉

tinaa
21. únor 2009

pozeram ze mate vsetky mensie deticky, my uz mame velku kofu 😉

saska.t
21. únor 2009

tak presne ako berus napisala .... 😀

no ja som uz bola tiez zavisla a uz sa toho bojim ja neviem proste dlho dychat ustami musim nosom 😀

dididi30
21. únor 2009

no caute 😀 😀 😀 😀 😀

tina, ja mam este vacsiu kofu 😀 😀 😉

beruska2x
autor
21. únor 2009

a nechrapes v noci?? manza jo a desne 😝

tinaa
21. únor 2009

no ano tamarka vedie 😉

dididi30
21. únor 2009

monku, mozes 😀 a co chces? 😀 😀 😀

baby, boze kukali ste spravy?? ta havarka autobusu ☹

saska.t
21. únor 2009

ano sme vsetky s detickami tak po mesiaci rozdiel 😀 , zoznamili sme sa ked sme zacali prikrmovat nasich prckov 😀 a odvtedy sme kamosky spolu varime, chvalime a ohovarame manzelov a tesime sa z novych kuskov nasich prckov 😀

beruska2x
autor
21. únor 2009

ahoj didi...

malej ma taky trosku rymu ale ted s tou novou odsavackou to je pohoda - aspon pro me, on urvanej neni

dididi30
21. únor 2009

beruska, ja chrapem od kedy som porodila deti 😅 fakt, strasne ma vedia unavit a ked lahnem , katastrofa 😀

tinka, sak ona je aky dirigent, este aj v skole, kofa jedna 😀

beruska2x
autor
21. únor 2009

sasi proboha mam certa dost na takove 2 roky urcite a to si manza mysli ze budeme mit 3!!!! 😀 😀 😀 😀 😀

tinaa
21. únor 2009

no ta havaria je brutal, zajtra je statny smutok ☹

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru