Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

beruska2x
autor
16. čer 2009

kiss mas to tam 😉

kisska
16. čer 2009

dakujem 😉

pancake
16. čer 2009

ahojte. tak ja zdravim po 100 rokoch. uz som o vas dlho nepocula. ahoj patka, berus a kiss.

kisska gratulujem k novemu clovieciku. 😵 😵 😵 aj ti trosku zavidim. dufam ze sa odhodlam aj ja. uz by som chcela zase, len sa bojim ze pri dvoch detoch uz nebude taky lahky zivot. biju sa vo mne dva poly.
jeden chce straaasne este jedno babo a druhy je lenivy a pohodlny. myslim na to 20 hodin denne a neviem sa rozhodnut. a bojim sa ze neskor budem lutovat ked sa nerozhodnem este pre jedno.
ako si nabrala odvahu ty????? 😕 😕 😕

patricia1971
16. čer 2009

ahojky zuzi!!!!!!ako sa máš???? určite pracovne si vyťažená ☹ a ako to zvládate???? 😵

kisska
16. čer 2009

Ahoj zuzi, vitaj 😉 Tu lenivu, pohodlnu a trochu sebecku polovicku mam aj ja, neboj 😀 ale som si povedala, ze kvoli nej nebudem mat jedinacika... teda uz ked mam toho jedneho cloviecika. Ale povedala som si, ze urcite nechcem byt doma 6 rokov a ked uz pojdem do prace, tak sa mi tiez bude tazko odchadzat na matersku... tak sme to skusili a vyslo to este skor ako s Adamkom 😉
Neboj, tiez vam to mozno nepojde na prvy sup, takze nie je na co cakat 😉 😀

kisska
16. čer 2009

jaaaj, chcela som este, ze chapem tvoju "schizofreniu", lebo uz chodis do prace... ale mne pred dvomi mesiacmi zacalo tak hrabkat z toho domaceho stereotypu, ze keby som nebola zostala tehu, tak urcite hladam brigadu...a uz sa tesim, ked deti budu vacsie a budem moct ist normalne do prace, aj ked este vobec netusim, co budem robit....

Ozaj ako ste sa dohodli s firmou? Prestahovali ste sa? Alebo mate obaja novu pracu?

pancake
16. čer 2009

no vytazena nie som len robim 40 hodin tyzdenne a potom som doma sama, lebo P.odchadza do prace. mi sa pri malom len vystiredame a spolu sa vidime ibe cez vikedny a v posteli v noci. 😀 😀 😀

da sa to zvladat v pohode. stiham piect raz do tyzdna, varim kazdy treti den, nie kazdy druhy ako kedysi, a malemu tiez stiham varit. upracem v sobotu ked sme spolu a to mame dom. stihame to za dve hhodiny takze super. a mam vygruntovane vsetko. akurat v sufloch upratujem po veceroch ked maly spi. stiham chodit aj po kamoskach, ale uz nevladzem po schoppingu chodit.aspon usetrim 😀
no a vlastne ked maly nespi tak sa venujem len jemu. ani nevarim ani nic. ideme von, alebo sa hrame na zemi, alebo mame navstevu.
len vam baby poviem ze neviem ani kolkateho je. zivot mi ide strasne rychlo. kuknem v telke pocasie na zajtra a to je vsetko. ziadne kavickovanie /chvalabohu nepijem kavu ani nefajcim./ ale ani necitam casopisy ako kedysi s vylozenymi nohami.
ked som nerobila tak som bola nervozna a nudila som sa doma s malym. a cakala na P.kedy sa vrati domov z prace. teraz si to viac uzivam s malym. som rada ze som s nim a ostatne ide bokom. teraz som nemala utrety prach 3 tyzdne a svet sa nezrutil. utrela som ho vcera vecer a hotovo.
tie deti tak rychlo rastu. teraz som bola tehotna a uz ma maly rok. 😢 😢 😢 😢

kisska
16. čer 2009

jaaaj zuzi si sikulka, normalne si ta viem zivo predstavit, ako fungujete, a aspon ste si aj s drahym vzacnejsi a nemate cas riesit hluposti 😉

patka by mohla prezradit, ako to robia maminy s dvomi detmi, ked uz s jednym nestihame,... alebo aspon mame ten pocit 😀 😉

dididi30
16. čer 2009

kisska joj jaka si ty dobra dusa 😵 🙂 niesme priamo z nitry, sme z babu, poznas? 😀 no tak uz nejako si poradime, mam tam kamosky tak nejaka karicka na tie 3-4 dni sa najde 😉 dakujem si fakt zlata 🙂

erika ka co ta nasa salamandricka?? nesvrbi ho to moc??

dididi30
16. čer 2009

bozinku a samozrejme, ahojteeeeeeee 😀 😔 😀

beruska2x
autor
16. čer 2009

jee vy se tu ale pomalu zjevujete vsechny, ja domyju nadobi, dam varit Simovi kedlubnu na zitra a dotahnu si sem zehleni 😉

kisska
16. čer 2009

dididi poznam len z pocutia, ale ked treba najdem 😉

berus prilozim ti zo dva kose? 😉

boooze, prave sa pokusam urobit cukinove placky a prve mi nejdu odlepit z panvice... tak som to kidla do pekaca a dala zapiect do truby... drzte palce, nech nemam na veceru suchy chleba 😒

beruska2x
autor
16. čer 2009

diky kiss ale mam toho za 2 tydny, jak mi bylo zle takze 😲 mam vystarano na vecerni zabavu 😝

ma kdyz se nechteji smazit bramboraky tak to taky vyliju na pekac 😉
ja ted dodelala leco, brambory uvarim zitra cerstve, manm uz se tesim...

dididi30
16. čer 2009

berus, tak ty pises ako taka spravna zenska, navari, uprace a este aj zehli a este aj pri pc 😀 😀 😀
a co je to kendlubna?? 😕 no kde ty na to chodis 😉 😀

kiss a aky mas pekac?? dobry na take teflon, ci aj na tom sa pripeka?? asi je v tom dost vody co?
mnam a ked sa ti podaria, tak smar jeden 😀

kisska
16. čer 2009

berus mame zajtra rovnaky obed, som dostala od susedy papriku s paradajkami... mam take zlate susedy, ktore maju kilometre foliovnikov a nas si chovaju ako deti z mesta 😉 😀

dididi30
16. čer 2009

berus, no dala som tomu,ze kendlubna 😅 😀 😀 😀 😀 myslela som tu kedlubnu 😀 😕

dididi30
16. čer 2009

kiss, aj ja chcem take susedy ☹ 😀 my sme mali take na sk, stale nieco cez ohradu smarili 😀

patricia1971
16. čer 2009

gali ahoj,ja viem kde je bab,ynámz tam majú chalupu,teda taký starší domček 🙂

kisska ja mám 3 deti 😀 😀 😀 + manžela - takže 4 deti 😀 ale dá sa to,teray sme všetci v izbičke a je to sranda,Lili robí bordel a decká ju upozornujú,ale sú fajn....no ja mám velké vekové rozdiely,takže je to dobré 😵

beruska ty ideš zas žehlit????prídeš aj ku mne???? a ako je simovi??? už lepšie????

beruska2x
autor
16. čer 2009

didi to je emancipace co?? kdyz ja pres den radsi blbnu s malym a pak vecer to dohanim a nevadi mi to.. v TV je stejne prd... 😠

kiss no ja koupila zeleninu ale zrovna meli levnou tak fajn ale uz se taky tesim az bude od nasich ze zahrady ale s timhle pocasim jestli vubec bude 😝

kisska
16. čer 2009

didi mam skleneny... panvicu mam teflonovu, ale asi bol problem v ceste 😒 ale uz je to mnaaaaaam, mas nalozene a kym sa dovalis, tak to bude ja jedle... ja som si prave spalila papulku (pahltna kuna)

beruska2x
autor
16. čer 2009

ahojky pati, asi dobre, cely odpo jsme tancovali, koupila jsem mu dneska CD a je tam 57 pisnicek.. pres hodinu hraje no neco na nej 😀
a usnul hned jak jsem ho polozila tak snad bude zitra pekne at muzeme ven dneska fucelo a prselo 🙄

patricia1971
16. čer 2009

kiss,nie je teraz tá cukina ešte vodová???? tak ako z nových zemiakov sa nedajú robit placky,tak mi naša zelovocárka povedala,že teraz je to všetko vodnaté...no neviem ☹

beruska2x
autor
16. čer 2009

pati kdyz mas ty male tak jsou dobre 🙂

kisska
16. čer 2009

pati je, ale ked uz neni, tak neni dobra. Som z nej vyzmychala asi liter vody 😒 ale mam vlastnu zo zahrady zltu a zelenu a je super, vcera sme ju mali grilovanu, dnes babu. Je taka jemna maslova, ze ju ani nesupem...

patricia1971
16. čer 2009

kiss ty si už tuším Adamkovi varila šošovicu...ako a s čím???? chcem už aj ja vyskúšať...ináč malá mi odmieta už aj jogurt,ale francúzke tlačila do hlavy o dušu 😉

berus ja kupujem len tie malé 🙂 sú fakt super 🙂

beruska2x
autor
16. čer 2009

pati a co davas do francouzskych ze je das i male??

beruska2x
autor
16. čer 2009

holky ja furt davam Simovi takovy detsky jidla 😅

dididi30
16. čer 2009

berus , tak co je ta kedlubna 😒 to si mi nenapisala ☹
no ved vravim, spravna zenska 😉

pati no vidis, aka nahoda 😉

kiss, nastartujem metlu a ficim 😵 mnam 🙂 😝

patricia1971
16. čer 2009

berus hlavne veľa klobásy!!!!! a vajíčka na tvrdo,smotanu a zemiaky 😀 ale neboj,som jej len z hora zobrala také zemiačiky, aj vajce a smotanu som odtial dala preč,takže len taký holý zemiačik...ja dávam veľmi pozor,čo jej dávam jesť...a ja málo solím,moje deti nemajú radi slané.....ale fakt to jedla len zemiačiky 😵

beruska2x
autor
16. čer 2009

no ja taky malo solim, R si uz zvykl a ani nedosoluje 😉 ...

didi kedluben.. jezis holky pomoc..

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru