Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

beruska2x
autor
3. bře 2009

aha to ja mam jaro rada, ja mam depky spis pred zimou 😖
http://shop.alpinepro.cz/vesty/damske/alpine-pr...

jsem si dneska koupila 😀

kisska
3. bře 2009

babulky, to bude asi nieco vo vzduchu, adam hulaka uz treti den. Dnes ma narodeniny, tak trosku spominam... No o tomto case som uz stresovala v porodnici 😎

Inak na taketo stavy i pomaha jedine cokolada... drahy dnes doniesol z nakupu aj Fidorku 😉 Inak v nedelu jak som ich poslala prec, tak boli cely den u kamosiek... ja som cely den lietala po byte a drhla a oni si to uzivali... prisli o pol sistej vecer ako keby sa nic nedialo....komedianti

kisska
3. bře 2009

jaaaj berus, kraaaasna 😀 ta by mi zarucene spravila naladu 😀

beruska2x
autor
3. bře 2009

jeeee kiss moc a moc blahoprejeme, posilame hubana a pekne hod potom foto z oslavy 😀

jeee cokoladu bych si dala Milku... 😢 😢 😢

beruska2x
autor
3. bře 2009

dekuji 😉 manza si objednal kolo vis.. tak at mu taky udelam skodu na karte 😀 ma vzadu vysity ornament fakt pekna, musim jit vyvencit ji do prace at slintaj 😉 uz je hnete ze jsem zhubla a ted tohle 😀

sasi nemuzes udelat neco podobneho?? to taky zveda naladu, kdyz nastves nekoho jinyho 😵

saska.t
3. bře 2009

kiss - gratulujeme adamkony a ellous posiela velku pusu 😀
berus - tiez by mi asi napravila naladu 😀 a milku som prave do seba natlacila takze chudnutie je v prde.... 😀

beruska2x
autor
3. bře 2009

no ja ji radsi ani doma nemam bych nemela chute, a na benzinku nepoletim ale chute mam jak slon 😅

saska.t
3. bře 2009

ja vzdy ked cakam MS zozerem vsetko co mi pride do cesty 😀 a preto som od porodu skoro nic neschudla 😅 😅

kisska
3. bře 2009

dakujeme, oslavu planujeme az buduci vikend...

inak dostala som dnes fotku - co sa moze stat, ked nechas bojoveho psa bez dozoru s dietatom... https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

beruska2x
autor
3. bře 2009

sas.. tak takove stavy jsem mela taky, ted se jeste nedostavily a doufam ze neprijdou,

kiss to je pekne 😀

saska.t
3. bře 2009

kiss - 100 bodov 😀 tohoto psa som straaasne chcela ale manza nee 😝

beruska2x
autor
3. bře 2009

jen kdyby to tak bylo vzdy, me to docela desy, ty psi, jak to muze dopadnout, babicka maji docela ostreho vlcaka, no spise rozmazleneho, je tam vic pan on nez oni a nechodime tam, bojim se kdyz malej zacne pistet... on totiz sel i po manzovi kdyz me chytil za ruku... ☹

saska.t
3. bře 2009

berus - bohuzial za taketo stavy mozu majitelia tychto psov ich neznalost a nezodpovednost 😒 kopnut do prdele by ich trebalo 😀

saska.t
3. bře 2009

kocky idem si hodit kratku vanu za 15 min. som tu tak sa mi nestratte 😉

beruska2x
autor
3. bře 2009

no jo to vim taky, jsou sami, je to mazlicek.. ze dedu uz asi 3x "chytil" za ruku az mu tekla krev... je mi to lito, jsou to moji prarodice, mam je moc rada ale proste tam s malym nejdu... meli si poridit kokra nebo neco ne takove tele co ma pres 50kg a neda se zvladnout...

kisska
3. bře 2009

ze? ja sice velmi nemam rada, ked sa psy trapia, ale tento veru nevyzeral, ze by nejak trpel 😉
kamoska ma takuto pitbulku a dve dcery k nej a su uplne v pohode... teda boli, pokial na psicu nejaky debil nevystrelil zo vzduchovky... odvtedy utoci po chlapoch... ale to by som aj ja... ale k detom a inym ludom, aj psom je uuuplne zlata, mazel najvacsi 😅

beruska2x
autor
3. bře 2009

kiss co ten puncak, je to slozity??

dididi30
3. bře 2009

caute
maly spi, konecneee si mozem nohy vylozit 😀
saska, my sme za letenku platili aj za malu aj maleho, asi zalezi aka spolocnost a tak....inak svinstvo, ze aj deti musia platit a najma tie malinke, ved cely cas mi sedi na nohach 😠 ked mala tamca rok a pol, tak sme isli prvy krat lietadlom a to veru neplatila, v tedy bolo do 2 rokov zadara....

ja tiez potrebujem zmenu, lenze ja ked idem domov ja sa namakam este viac, lebo svokra nestiha, svagrina mi ho nepovaruje ma svoje deti a muz sa mota na domceku, takze maly je cely den pri mne 🙄 takto tuna si ako tak oddychnem, ked necham maleho muzovi a idem na nakupy 🙂 lenze ten mi po 2 hodkach vola,ze maly pisti, on sa boji s nim ostat, taky je upisany 😔 😅

tak tak berus, nieco pekneho na seba, lezne ja mam uz toho tolko vela(byvam skoro v meste) ze sa uz neviem nicim potesit, mna by potesila taka kamoska na kave a aby som sa jej mohla vykecat, sakra 🙄

beruska2x
autor
3. bře 2009

didi jsem plne k dispozici, znam bezva kavarnu, maji i ruzne horke cokolady atd... 😉 staci zavolat a jdeme

saska.t
3. bře 2009

gali no to mna tiez nechcete niektora za mnou dojst na tyzden? 😀

kisska
3. bře 2009

berus neni zlozity, idem pohladat recept 😉

dididi30
3. bře 2009

baby dojdite vy, maju tu super mixovane cokoladky, napr s caramelom a frapucina, to je bomba najma v lete 😝 😀
inak my sme riadne rozhadzane, po celom svete 😀 😀 😀

beruska2x
autor
3. bře 2009

sas.. ja bych jela 😀

holky mam konstruktivni napad, zejedeme vsechny na vikend nekam kde delaji dobre koktejly, nechame deti chlapum a vypneme mobily 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kisss diky, otravuju vid.. manza to rad a moje mama taky a ma 21. svatek tak bych to udelala 😉

beruska2x
autor
3. bře 2009

napiste odkud ktera jste - tedy kde bydlite 😉

holky u nas sousedky ma kluka asi 3 roky - Huga a ted ma druhyho a dala jmeno Kvido... chapete to?? chudaci ve skole zkusej

saska.t
3. bře 2009

Berus - my byvame v Bremach pri hamburgu 😠 veeelmi daleko,
inak neverila by si ale mne sa tie mena pacia asi by som ich nedala ale pacia sa mi 😀

beruska2x
autor
3. bře 2009

no jo ale vis jaky posmesky budou mit u deti 😅

dididi30
3. bře 2009

juj a zabudla som, sakra....adamkovi vsetko naj k rociku, joj to je nadherne,ze 1 rocik 😵

ja som pri wales....gloucester 😉 to je asi 3 hodky autom za londynom 🙂 co by si kamenom hodila nie? 😀 😅

kisska
3. bře 2009

Puncove rezy - 6 vajec, 180g praskoveho cukru, 180g polohrubej muky, 1 kavova lyzicka prasku do peciva, 0,5dl vody, papier, muku a tuk na pripravu plechu. Plnka - pikantny dzem (ribezlovy), 0,5dl ovocneho sirupu (zahradna zmes), 0,2dl rumu. Poleva - 100g praskoveho cukru, 1-2 PL vriacej voy, cervene potravinarske farbivo (nalepsia je tekuta - 2 kvapky), 1 PL citronovej stavy.
Na velkom plechu upecieme bledu piskoty, ktoru po vychladnuti rozrezeme na 3 pasy. Jeden diel natrieme dzemom, prilozime druhy diel, ktory dobre pokvapkame puncom pripravenym zmiesanim sirupu a rumu. Povrch cesta potrieme znovu dzemom a prilozime treti diel. Mucnik na 2-3 hodiny zatazime a potrieme ruzovou polevou (cukor dobre vymiesame s horucou vodou, pridame citronovu stavu a potravinarsku farbu). Mucnik krajame na 2cm siroke rezy. Dobru chut 😉

Zo skusenosti radim piect piskotu na papieri, aby sa spodna piskoty dala dobre dat dolu, lebo potom tazko vsakuje lekvar a rum do kolaca. A davat dolu spodnu "supku" nozom je dost neprakticke, lebo je z toho akurat vela omrviniek, ktore zabordelia cukrovu polevu 😒

beruska2x
autor
3. bře 2009

to je neuveritelne jak to utika, rok ... budu mit problem vybrat dort malymu, maji toooolik krasnych 😅

odsud z prdelakova je to daleko vsude 😖

saska.t
3. bře 2009

juj ale vobec netusimkde by som to farbivo tu kupila ☹

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru