Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

dididi30
11. bře 2009

jaj, no tu sa chudne 😀 ale na stolicke a za pc, heej 😀 😀 javascript:addEmoticon('😀','vBody')

saska.t
11. bře 2009

cau did, aaale riesime dietu pri splne a kde si sa ty stratila posledne dni? 😀

dididi30
11. bře 2009

saska maly ma chore uska, konecne ma atb, sak vies ako to je v zahranici nedaju nic 😠
tak tatko sa trapime
a uplne ma biele dasna, len neviem kedy mu tie zuby pojdu, furt nic 🙄 😀 😉

kisska
11. bře 2009

no ked uz ma biele dasienka, tak to dlho nepotrva 😉 mu asi vyjdu vsetky naraz 😉

saska.t
11. bře 2009

jaj chuda male ale snad uz to bude lepsie ☹

kisska
11. bře 2009

no ved toto je asi najlepsi sposob vychadzania zubkov - vsetky naraz a nie sa trapit po jednom... ja keby som si mohla vybrat, tak pockam radsej do roka a pol, ale nech vylezie vsetkych 20 😉

beruska2x
autor
11. bře 2009

caute holky.. 😀

kisska
11. bře 2009

ahoj, kde sa tulate cely den? Sima uz spinka?

beruska2x
autor
11. bře 2009

cauky kiss jojo spinka, hele teba zrooovna potrebuju...
jak varis vlocky ovesny, myslim jak dlouho....

beruska2x
autor
11. bře 2009

jinak jsem byli venku ale pocasi nic moc, ted jsem uklizela koupelnu, policky a tak a zehlila... takze nic svetoveho 😀 jeste si pisu seznam na nakup na vareni na vikend..

saska.t
11. bře 2009

berus 1x som ich varila 10 min ono sa to rozvari velmi rychlo, v dnesnej dobe len zalejem na 20 min. vriacou vodou a sup jablcko alebo hrusku 😉
inak ahojte ...
juj to bola otazka pre kiss, prepac az teraz som si vsimla 😀

beruska2x
autor
11. bře 2009

jeeeeeee to prece neva 😉 hlavne ze jsem chytrejsi 😀

a se zeleninou a masem jsi je nedelala?
jak se mas,

saska.t
11. bře 2009

so zeleninou som nerobila, vzdy som to mala zafixovane bus ako ranajkys ovocim alebo svacu 😀 ale postup je ten isty aj dnes sme ich mali s bananom a hruskou 😉

jj dnes celkom fajn doumyvala som zvysne okna a mala cez obed spala 2,5 hod. tak som si dachla trosku pri nej a potom pri PC a vidim ze ty si dnes makala 😀 no to poznam ....

kisska
11. bře 2009

berus tiez ich nevarim dlho, ked uz je zelenina napoly uvarena, tak ich pridam, ak treba tak aj vodu... Akurat castejsie davam krupy, ale tie davam hned odzaciatku,lebo tym trva trosku dlhsie, kym sa uvaria 15-20 minut. Akurat minule som ih najprv namocila a islo im to ovela rychlejsie 😉

sasi trpim ako kon-pecienku som varila teraz vecer a este si drahy nakazal aj uvarit bocik (taky co potom obalis do cesnaku, papriky a soli), ale zatial sa drzim. Akurat som prave zosrotila jablko. Ale som na seba hrda... Asi dnes pojdem skoro spat 😉

beruska2x
autor
11. bře 2009

co mi zbyva 😖
asi mu je zkusim pristi tyden dat vis...

na okna je tady zima, nejsem sebevrah uz takhle me skrabe v krku...

saska.t
11. bře 2009

kiss - ja som zjedla jedno paradajku a pol pomaranca a to je vsetko 😀 tiez sa drzim ale celkom v poho mi to ide ale ja uz druhy krat drzim a to je vzdy lahsie ved uvidis, ved spln nie je tak casto 😀

beru-kloktaj slanu vodu to zabera najlepsie 😉 , jeden krat predsa prezijes navstevu len im povedz nech nechodia casto 😀

kisska
11. bře 2009

u mna sa stupnuje panika z vikendovej akcie... uz som dnes drhla aj zachodove dvere. Jaaaj som sa este nepochvalila. Minule co som umyvala okna - nadrela som sa jak kon, lebo mi nefungoval Ciff. 😒 Mi drahy oznamil, ze som si vzala univerzalny a nie ten na okna. Som si vobec nevsimla rozdiel na flaske... Drahy cez vikend behal okolo okien len s malou handrickou a flaskou Ciffu a okna sa lesknu jak psie gule 😒 jaaaaaj trubka som 😎

saska.t
11. bře 2009

kiss - to zvladnes len nestresuj ono sa to aj samo vyvrbi ... ide predsa o Adamka a nie o ostatnych 😀

daj pokoj ja uz mam terasky zasa zasrane lebo psice o oblizuju a cumaky otlacaju o sklo 😠

beruska2x
autor
11. bře 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 kiss tak to se me stat nemuze aby manza myl okna...

taky to budes mit vesely, hlavne dej vedet co a jak ale to by me trefilo z tokovy davovky 😅

beruska2x
autor
11. bře 2009

ja mam zase od Simy zapatlany zrcadla... 😉 miluje je...

saska.t
11. bře 2009

jaaaj tak to ste este nevidely Eluusku narcisku ta by stala pred zrkadlom cely den 😀 ked uz fakt neviem co s nou utekame k zrkadlu 😀
Kocky no budete to mat vesele ale vy to urcite zvladnete 😀

beruska2x
autor
11. bře 2009

holky jste pryc?

kisska
11. bře 2009

berus - to som sa aj ja divila, lebo vraj "sa boji vysok", ale toto bolo obrovske balkonove okno, kde nemusi klacat na rimse na druhom poschodi 😉 . To treba potichu prejst udiv a nechat ho realizovat sa 😉
Aj ja cakam, kedy ma picne, dokonca sa ohlasil aj jeden bratranec, ktory na rodinne akcie nezvykne chodit, ze pride, ale to sa uz v tom dave schova 😉 😉 Ale som povedala, ze radsej vsetkych naraz ako ich delit na viac dni... takto v sobotu vecer odpadnem mrtva a zobudim sa az v nedelu... ak boh a moj syn da 😉

kisska
11. bře 2009

este nie... cakam kedy mi drahy donesie maleho na papanie... uz su okupani, obliekaju sa... oni sa zvladaju sasovat aj teraz... a to ma ist spat... asi tato dostane poza usi...

beruska2x
autor
11. bře 2009

malej nabo velkej 😀

saska.t
11. bře 2009

kiss - veru tak my sa chystame na malej narodky na slovensko takze to zlizne moja mama ale ona sa rada realizuje v kuchyni takze co by neurobila pre svoje 1 vnuca? 😀
dnes mi pisali baby mail zo strednej skoly ze maju stretko nech pridem, joj tak mi je luto ze nebudem na SK, keby to nebolo tak daleko hned by som isla ☹
berus-tu sme ...
kiss - dnes drzis rekord ze pravidelne prispievas a nie az po 22,00 😀

beruska2x
autor
11. bře 2009

jsi vyplasila kiss 😲 😀

ja jsem tak unavena ze snad pujdu spat..

saska.t
11. bře 2009

berus - ak nemas naladu kludne chod a hlavne sa netrap 😉 ja si ta tu zajtra urcite najdem 😀

beruska2x
autor
11. bře 2009

pujdu, vezmu si paralen a snad to bude rano lepsi.. hlavne aby se to nerozjelo ☹

tak pap a dobrou 😉

saska.t
11. bře 2009

dobru... a hned si ho chod supnut 😉

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru