Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

beruska2x
autor
7. dub 2009

ahojte holky 😉
dneska opet nadherne, uklidila jsem si balkon tak je opravdu jaro 😀

Simovi jsem udelala ryzi s kurecim, hraskem a kukurici..

pati Dr at mele co chce, on pribira pekne a chutna mu tak nevim proc do nej cpat mouku, ona je fajn ale v tomhle malinko mimi, se me ptala co ji.. tak jsem ji to vyjmenovala a koukala jak puk nad jahly, pohankou a tak... asi neni zvykla ze to maminy tak resej nebo nevim... 😝

erika107
7. dub 2009

ahojcek babulienky

tak dnes bol uplne bajecny dnik mali sme konikoveho spicha z race s babenkami bolo superne aj fotecky narobili babulky tak som hned omrkovala 🙂 ... dnes sme stravili vonku od desiatej do druhej a potom sme sa len napapali obediku a isli sme opat von a dosli sme az o pol siestej domov ... mooooooooooooooooc som rada ze je teplucko uz 🙂

a dnes sa podarilo uplne krasne zrozumitelne povedat malemu MAMA a zaklincoval to tym ze mi poslal pussinku no ja som sa skoro rozplakala 🙂

pati: vies co skus sa pozret v protetiky na topanky ak potrebujete kamoska mi dnes hovorila ze su tam velmi dostupne a hlavne su ortopedicke ze si prckovia neznicia nozinky

beruska2x
autor
7. dub 2009

ahojky eri...

no fakt maly je taak sikovny... no t musela byt krasa ja chci taky..

erika107
7. dub 2009

no ako on si mrmloce ale dnes mu to vazne krasne vyslo tak som ho vystiskala a vypusinkovala mojho nezbednicka 🙂

prave som citala ze ste boli na ockovani a ake ste mali? pneumokoki?

saska.t
7. dub 2009

Ahojte kocky

aj my sme boli este poobede vonku mala bola hrozne podarena a konecne stale nemrncala lebo mala stale nejaku zabavu
co sa tyka vecernej romantiky tak nebude 😝 som D vypucovala hlavu lebo ked ma nieco pre mna vybavit tak to ofrfle a este to aj na hov.. vybavil, tak sme sa chytili a som urazena 😠 aj tak ma boli hlava tak si pojdem do spalne kuk TV a on isiel na futbal a nemam nanho vobec naladu 😝

mate sikovne deticky, niekedy mam pocit ze ellous je velky lenoch ona sice rozprava ale vobec nie urcite slova len tak blaboce 😅 a to sa mi zdala fakt sikovna ale ked vas pocuvam zacinam pochybovat 😅

beruska2x
autor
7. dub 2009

jojo eri Prevenar, 2 davku... jen breknul kdyz si to uvedomil a pak uz klid, za 5 minut o nicem nevedel.. 😉

sasi bud v klidu, Sima jen jeci jak lodni sirena a to je vse.. jinak manza se urazil taky, ze jsme mu rekla at necpe malyho taky brzo spat, pry soi to mam delat teda sama, romantika tedy taky nehrozi 😖 a me by se tak chtelo 😝

erika107
7. dub 2009

ahojcek sasi: nemysli si ze moj prcek je sikovny to sa mu zadarilo 🙂 ale potesilo moc 🙂 ... a inac co sa tyka lozenia nic ani plazenie nic takze neni sikovny vobec ...zato dnes bola kamoska s tak isto starou babulkou ako moj vonku a uz jej chodi mna skoro porazilo ☹ tak tomu ssa povie sikovne dievca

beruska2x
autor
7. dub 2009

eri no nevim jestli je o co stat, az zacnou capat tak si nedojdes v klidu ani na WC 😕 na to je cas... nas teda pohyblivej je hodne ale pak se sekne a nevi jak dal 😀

erika107
7. dub 2009

babulky tak nic sa nebojte u nas romantika nehrozi uz ani neviem pomaly co to je

erika107
7. dub 2009

uz ti lozi berus?

beruska2x
autor
7. dub 2009

hm eri to neno optimisticke 😀 manza je z tech nocnich hotovy, do toho kolo, nejake skorpeni a kde nic tu nic 😝
si pripadam jak v klastere

beruska2x
autor
7. dub 2009

lozi...nooo... toci se na brichu, a drzi na 4 , jednu nohu pod sebou, jednu natazenou dozadu a nevi co dal... 😀 az na to prijde tak to bude mazec 😎 nekdy to vypada nadejne a pak padne zase na cumacek 😵

erika107
7. dub 2009

ja tiez ale co mi ine ostava xixxi novy chlap sa koli tomu neoplati 🙂

berus: a maly ti chce v pohode mat tie suprove okuliarky, a co ta vysli?

erika107
7. dub 2009

no nas maly tiez vydrzi byt na 4 ale je ako porazenko viac sa nepohne :( ... no ved to isto dojde deti robia prekvapenia z dna na den su insie a sikovnejsie

beruska2x
autor
7. dub 2009

zatim jo, on je manekyn a myslim ze kdyz vidi bryle na me a na babi tak se opici a zvykne si.. a jsou na suchy zip tak nema sanci je sundat 😉 ..
uvidime mel je chvilku zatim... staly 360,-

saska.t
7. dub 2009

Kocky dnes som citala taku studiu o chodeni deticiek a nie je moc dobre ked deticky taak skoro chodia klby na to nie su pripravene a mozu utrpet do buducnosti dieta by malo zacat chodit medzi 12-16 mesiacom, to ze chodia skor je to stylom zivota dnesnych ludi vsetci dospievaju skor ale nie je to spravne. Takze mne vlastne ani nevadi ze sa mala len plazi aj ked dnes si sadla do polosedu a tiez som bola pysna 😀

daskak
7. dub 2009

sasi: to je skoda 😒 ... ale presne to poznam ... aj moj je dnes ofrflany 😝 😝 😝 ... vobec nepochybuj ze ellous je sikovna...moj David sa tak rozbehol posledne tri tyzdne 😉 😉 😉 ... takze to pride
berus: no s tymi kozami sa vcera naaaramne bavil moj Patko... 😝 😝 😝 inak krasne vazite 😀 😀
eri: to je nadherne 😀 😀 😀 ..... my sa teraz havkujeme 😎 😎 😎 ... mama zatial nic.. 😒
pati: uz ti je lepsie??

beruska2x
autor
7. dub 2009

eri co ty pohlednice na velikonoce?? jas se povedly?
presne tak ja to neresim, kdyz neleze dneska tak bude zitra nebo ...vubec ja nelezla vubec takze jsem zarny priklad 😉

beruska2x
autor
7. dub 2009

das to vis mama dobre vari 😉

saska.t
7. dub 2009

dasi - no to jak ked vela ocakavas a tak to dnes vyzeralo pekne 😅
baby boli ma hlava jak kona, asi preto ze som cely den na ne pozerala, tak mi to uz chyba trosku si zajazdit a este sa ma aj vsetci pytali ze kedy uz konecne dojdem a ja na to ze za 2ROKY 😝

juj nevadi aj tak si myslim ze je mala sikovna 😀 kamoska to iste a v jeden den sa jej mala aj posadila aj postavila 😉

kisska
7. dub 2009

Ahojte babulky, ako zijete?
My sme konecne zdravi, teda uz aj ja, maly ten uz po 3och dnoch ani nevedel, ze mu nieco bolo... Prave mi prisiel oblek, ked sa mi podari, dam nieco do albumu....
Aaaaa, vcera a dnes uz Adam urobil prve naozajstne kroky (nebol to len pad od mamy k tatovi) a bolo ich viac ako 3... Akurat ho treba vzdy niekam poslat, sam sa este boli pustit 😉

daskak
7. dub 2009

sasi a vody si pila dost???? alebo zeby naozaj s tych koni??? 😝 😝 ozaj kolko je u vasmaterska??
berus: ved ked citam co maly papkava tak aj ja by som si vzdy dala 😀 😀

erika107
7. dub 2009

ahojcek dasi: a mate doma havina ked je taky inspirovany psom?

berus: pohladnice su uplne suprove uz som ich aj posielala len mam dilemu neviem co napisat nemcom na pohladnicu :( neviem ziadnu riekanku nemecku :(

sasi: no ja som lozila v 4 mesiacoch a tiez som skoro chodila mna nevedeli udrzat v klude 🙂 bola som certovidlo

beruska2x
autor
7. dub 2009

ahojky kiss 😉 chybela jsi nam...

das no dneska to taky vonelo pekne 😀 bych si taky dala.. tak jsem si radsi udelala caj.. 😝

kisska
7. dub 2009

eri - to je krasne, prva MAMA je vzdy uzasna... u nas to uz Adam zneuziva, lebo ked vykrika MAMAAAAA z postielky, tak tomu neviem odolat 😉 😀

beruska2x
autor
7. dub 2009

no aspon vis po kom malej je 😀

beruska2x
autor
7. dub 2009

kiss to jsem na ten oblek zvedava, je pekny??

erika107
7. dub 2009

ahojcek kiss: super ze ste zdravucky aspn nas dojdes castejsie pozriet 🙂

sasi. a ty chces znova jazdit po tych dvoch rokoch alebo chces sa niecomu inemu venovat?

daskak
7. dub 2009

eri:praveze doma nie... ale sused o poschodie vyssie ma take velke neidentifikovatelne cudo... a ma ju naozaj rad 😀 😀 😀 ... kazde rano ked pocuje ze ide von musimmu otvorit aby sa povypravali... sused sa rehoce...vraj uz sa tesi kedbudedavid vacsi ze ju bude vencit on

kiss: ahooojj... no to gratulujeme ku prvym ozajstnym krocikom 😀 😀 😀 😀 ....

kisska
7. dub 2009

berus si zlata 😉

dievcata ja som dnes uuuuplne hotova, uz dva dni chodim s malym von s trojkolkou, vzdy vydrzi vonku aj dve hodiny... len ja sa nevladzem dobit... akurat dnes uz je v posteli a to je rekord... dufam, ze sa zobudi o pol piatej rano 😒

sasi - aj ja by som isla na romanticku prechadzku...len som si nie ista, ci je to len pocit, ze by som isla jazdit... ci som uz vsetko nepozabudala, by som uz asi nevysla ani z rancu 😒 😉

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru