Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

patricia1971
8. dub 2009

ahojte babulky!!!! som tu,ale neviem čo robí Lili v postielke,takže možno budem behať 😵

eri on je 5?to je začiatkom mesiaca,takže ak sa zuzi ozve,tak to už budem mať zmapované,ale všetky detičky sú do 11...to je zlaté 🙂

sasi a nerieš to,nehádaj sa,ja už ani neviem,čo to je a je nám takto lepšie.....my sme sa už dávno nehádali a tiež sa už neodúvvam za blbosť a viem,že je to tak lepšie 😵

daskak
8. dub 2009

sasi: kramy su svine... myslim tie chlapskeee, oni sa potom urazaju ako male deti a su prostivny ako vsi 😠 😠 😠 ... no ved ty si na meterskej, nie??? ved to nie je ziadna robota /ktory debil to nazval mazterska/???....a on chudatenko musi pracovat

saska.t
8. dub 2009

pati my sa hadame minimalne ale nemozem to stale prehliadat na to nemam nervy, nie som jedinaktora musi len makat a on nic 😝

patricia1971
8. dub 2009

sasi ja to poznám,,moj dnes prišiel s tým že mu asi nepredlžia zmluvu v robote,tak riešenie bude,že idem do roboty a on bude na materskej...no a to ma picne,lebo chodiť do roboty,potom nákup,varenie,no všetko tak asi odpadnem,sná´d to tak nedopadne,lebo už teraz mám z toho strach ☹a môj tiež prd robí doma,to len ja tu vrieskam a všetci si zapchávajú uši 😀

erika107
8. dub 2009

babulky preco mi to neukazalo vase psanicka ja tu cakam a cakam a prdlajz mi ukazalo ... to neni normalne

sasi: zajtra ked poslem chlapov von mozno nieco najdem aj ja ako co tom mam hladat ostern sms alebo co? a co sa tyka tych hadok tak u nas je to tiez bezne ze sa hadame koli tomu ze ja vsetko a lacino nic nerobi :(

pati: len si nebuchni pusu pri tom behani 🙂

dasi to mas pravdu tiez neviem ktory debo to vymyslel ten nazov

erika107
8. dub 2009

pati: a co si robila predtym ak sa mozem opytat? inac uz si bola pozret tu tetu na rehabilitackach?

saska.t
8. dub 2009

eri - ostern gedicht 😀

dasi tu sa to vola mutterschütz - materska ochrana - takze na matersku dovolenku sa nemozem vyhovarat 😀

pati to vazne a preco mu ju nepredlzia? zeby kriza?

patricia1971
8. dub 2009

eri som colníčka už skoro 19 rokov 😀 to by som už mala ta dostávať aj nejaké zotrvačné,som ta už skoro najstaršia 😀

saska.t
8. dub 2009

pati a to este existuje ked nie su hranice???

patricia1971
8. dub 2009

sasi nie kriza,ale jeden debil vedúci nevie zniesť to že máme BMW,byt,deti a úver...on si mýslí ako sa máme super a normálne nám závidí,len v to to je a on á zmluvu na dobu určitú.....ale on je šikovvný a robotu s určite nájde,ale jedno z riešení je aj to čo so písala 😉 😉

patricia1971
8. dub 2009

sasi by si sa čudovala,ale áno...dováža sa veľa z tretích krajín, napr. čína, amerika,....ale je pravda,že tá robota bola lepšia pred vstupom do EU.....ale ja som mala na starosti veci dovezené v rámci EU,to som spolupracovala so štatistickým úradom,tak snáď keď sa vrátim,tak budem robiť to, i keď v tých časoch ma chcel dať náš riaditeľ na iné miesto,trošku vyššie postavené,ale to by som musela sedieť niekde na centrále,takto som bola v prístave a ta bolo super 😵

patricia1971
8. dub 2009

kde ste???? si tu píšem sama???? 😠

saska.t
8. dub 2009

pati - no ludia su svine zavistlive to poznam ale co je vsetko za tym driny to ich nezaujima 😝

tak to si mala fajn pracu ale snad sa ti tam podari vratit 😀

patricia1971
8. dub 2009

sasi pokial tam bude ten vedúci čo je,tak určite áno,len on sa chystá tiež odísť,tak uvidím....ale je to dobré,že mi nemôžu dať výpoveď,že všetky marodky mám 100 percent platené asi 10 dní...no plat nie je plne super,ale je dobrý 😀

no idem tu upratať,nech doobeda môžeme odísť,tak vás prídem niekedy kuk----pekné sviatky 😵 😵 😵

beruska2x
autor
8. dub 2009

ahojky holky je tu jeste nekdo??

sasi jsme na tom uplne stejne, navic manzu prace nebavi, asi je tm prudej a ma porad spatnou naladu, uz mam toho plny kecky, nema energii na me na malyho na nic, porad jen dohady..meni plany na posledni chvili..

desny..

beruska2x
autor
8. dub 2009

eri ty jo moc dekuju a stydim se, my ti ani nepopraly, mrzi me to.. musim si to snad napsat doma ☹

saska.t
8. dub 2009

beru - no to sme na tom fakt rovnako uz ma fakt sere, som mu povedala ze mu napisem zoznam a bude to robit a on ze ano , tak som zvedava kolko vydrzi 😀

beruska2x
autor
8. dub 2009

no pracujici a urazenej chlap je katastrofa... 😝 😝
chudacek..

ani nechtel jet na vikend ale kdyz mu doslo ze mama vari kachnu a pece beranka oriskovyho a mazance tak si to rozmyslel...

jeste ze Sima ma zatim povahu po me a snad to tak zustane..

beruska2x
autor
8. dub 2009

dneska mu asi poprve nechutnal obed a kdyz jsem se potom ptala co mam teda udelat na zitra tak pry si da to same ze to slo 😝 😝 😝 😝
na zabiti, jezis holky jeste ze si mame komu postezovat ze?? 😉

beruska2x
autor
8. dub 2009

jste pryc tak jdu taky, nazitra nemame program tak musim neco vymyslet... 😉 dobrou a krasne sny vsem a pekne rano zrovna 😀

kisska
8. dub 2009

Ahojte, asi uz spinkate.

Sasi prisla som sa len pripomenut na ten zajtrajsi spln. Tak ked budete vecer pocut v spravach, ze zavijaju na mesiac, tak to nemusia byt len vlci... ale aj ja od hladu 😀 😎

saska.t
9. dub 2009

Caute holky 😀

kiss - tiez uz hladujem a to dnes D robim vyprazany syr no co uz , ja mam odlozene na zajtra 😉

beru - no to mas pravdu, no proste chlapi, ved pockaj ja ho teraz budem honit ako zdutu kozu aby vedel co je to makat v domacnosti 😉 😠

kisska
9. dub 2009

no radost s takou provokaciou... Inak s tym nahananim... nemate nahodou idealne pocasie na umyvanie okien? 😉
Vcera sme boli vecer na nakup v Madarskom Komarome. Kym sa maly dostal do postielky, tak bolo pol dvanastej, tak dnes vstaval o jedenastej a aj to len kvoli tomu, ze zvonil sused 😠 . Ale aspon som prespala pol dna bez toho, aby som sa tyrala 😉
Boooze babule, som vcera nechala za mesacny nakup 45 000Ft a to som navyse kupila len Milku a baldachyn do zahrady za 4999Ft. Som dokupovala aj take veci ako sol, doma nebolo uz voooobec nic...

Inak dnes idem skusit urobit malemu paradajkovu polievku, som zvedava, co na nu povie 😉

3558
9. dub 2009

caute 😵
kisska ides ju robit z pretlaku??? nebojis sa eciek??? 😕 😕

saska.t
9. dub 2009

kiss - no provokujem nim aj sama seba povedal mi ze mu ho mam urobit na veceru no to ma aj slahne, to bude najväcsia kriza asi mu poviem nech si ho vysmazi sam .... 😝 😅

no moje dieta zacina sabotovat poobednajsie spanie kazdy den ho len skracuje ale dnes ju natiahnem aspon do 21,00 inak ma jeb... 😠

no tiez musim ist nakupovat, to ja taketo nakupy ako ty robim väcsinou na SK lebo tu tie umeliny katastrofa 🙄

kisska
9. dub 2009

zuzi mam pretlak, kde je podla popisu len paradajka a sol, tak dufam, ze to tak je aj naozaj...

sasi - uz ma v sebe odrana dve jablka... a asi 5 litrov vody... uz som jak prietokovy ohrievac... stale som na vecku

saska.t
9. dub 2009

kiss - ja tiez len na wecku sedim jak taky idiot ja mam pol jablka a dojedla som po malej varenu zeleninku asi 3 lyzicky ale pit mi moc nejde dnes som len asi 1l vypila, dnes sa teda tazko trapim 😝 😅

beruska2x
autor
9. dub 2009

ahojte holky, no my byli cely den venku a jsem uplne vyrizena, usamtana, vyfoukana.. Sima usnul asi behem 10 vterin KO.. ted jsem mu uvarila pohanku s krutou, mrkvi a brokolici a peu mu pracku a myslim ze pujdu do hajan 😅

uvidim treba to rozchodim..

holky to drzite nejaky ocistovaci pust nebo co???

saska.t
9. dub 2009

beru - ano ocistovacia kura ked je spln mesiaca 😀 len pijes a mozes trosku ovocia a zeleniny 😀

no mala tiez odpadla bola od 2 hore a vydrzala do pol 8 zazrak som si myslela ze o 6 odpadne dufam ze rano nebude buntosit 😝 zajtra ideme na dostihy ta

beruska2x
autor
9. dub 2009

aha..

no Sima jede zitra k babi uz dopoledne a ja budu gruntovat - okna, kuchyn uklidit, podlahy, sedacku luxem... se tesim 🙄

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru