Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

saska.t
28. dub 2009

no dakujem za tipy paprikas s cestovinou to asi bude ste mi chutky narobili 😀
no mala akurat papa urobi, indiana, a ostatne sa mi len skeri do ksichtu a dnes mi cely den podavala dudusku do pusy ked som jej povedala ze aj mne daj podudlat, ale ja sa nevzdavam cvicime kazdy den a snad to raz zopakuje 😀

beruska2x
autor
28. dub 2009

jeee holky vy se muzete sejit ☹ se mate...

nekouse pac nema zuby ale kdyby mohl tak kouse, je to lotr.. bere mi brejle uz si je musim dat utahnout, cely jsou krivy..

patricia1971
28. dub 2009

jeej eri to je super, jasné, že sa stretneme, dam ti potom do IP moje číslo...no teším sa 😵 😵 😵

erika107
28. dub 2009

jasne ze to zopakuje sasi ved je sikovna 🙂 oni si z nas velakrat utahuju ze nic nevedia len si to nechavaju na lepsiu chvilku a potom sa predvedu 🙂 😀

daskak
28. dub 2009

ahoj holky 😉

beruska2x
autor
28. dub 2009

ahojky 🙂

erika107
28. dub 2009

pati: oky dufam ze mi manzel nevymysli iny program lebo nas bere do nemocky tam ale ved ja ho poslem niekam na kavu alebo do obchodov a my sa zatial poprechadzame 🙂

erika107
28. dub 2009

dasi: ahojcek

patricia1971
28. dub 2009

berus tak sa sem presťahuj 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

sasi ona sa všetko naučí,tá moja sa každý deň niečo učí a potvora už veľa vecí rozumie.... 😵

patricia1971
28. dub 2009

dasi ahoj

eri veď uvidíš,dáš mi vedieť 😵

beruska2x
autor
28. dub 2009

no to by mi manza dal 😀 😀 😀

erika107
28. dub 2009

berus: preco ved aj v BA je dobre 🙂

daskak
28. dub 2009

pati: vy uz mate kolko zubkov?
presne tak ucia sa veeelmi rychlo a hlavne vela veci rozumeju 😲 😲 ...

babenky hokej pozerate?

patricia1971
28. dub 2009

berus to simovi ideš piecť tú včelovú???? teda,no to ťa obdivujem 🙂 ale všetky vyzerajú super,mnam 😵

erika107
28. dub 2009

jaj ja som vam zabudla povedat nam uz idu dalsie dva zubalky preto bol maly hnusny ako vrazda 🙂 dnes som mu kukala do pusinky a uz tam trosku vykukuju biele zubalky 🙂

dasi: ved tento hokej sa uz ani neoplati pozerat ...

beruska2x
autor
28. dub 2009

nojo ale my tu mame moji rodinu, kamarady, manza byl dlouho bez zazemi tak si to ted uziva vis.. 😉

das jojo koukame jak se to da.. sleduju to to vis, snad to dobre dopadne, uz jsem nebyla na hokeji ani nepamatuju, naposled snad v 2 - 3 mesici tehu v Liberci

beruska2x
autor
28. dub 2009

pati jojo.. upecu 2 korpusy, udelam krem z ledovych kastanu a slehacky a pak se potahuje hmotou a vcelky jsou prekvapive jednoduche, no jsem na to zvedava jak to dopadne, moc se na to tesim, pekne me to chytlo 😉

erika107
28. dub 2009

ako sa potahuje hmota a aka? to si musis urobit alebo dostanes kupit uz hotovu tu hmotu?

beruska2x
autor
28. dub 2009

ja dneska taky koukala a po zubech ani pamatky, ten se chleba nedocka 😀

patricia1971
28. dub 2009

dasi máme 3,ale ten štvrtý už snáď zajtra vyleze,lebo už tam kuká,ale nejde von ☹

berus tvoj muz sa k vam pristahoval???

eri a vy mate kolko zubkov???to vyzerá už na dosť,že? 😵

saska.t
28. dub 2009

dasi ahoj,
jasne hokej pozeram, len neviem ci aj nadalej bude na co, lebo ked to poseru tak akueat domov ich poslu 😅

eri pati- setrite si energiu aj na august aby ste sa aj so mnou stretli 😀

beruska2x
autor
28. dub 2009

ja ji koupim, K se to jmenuje z obchodu pro cukrare, je to jako fondan, muzes to ruzne barvit jak potrebujes nebo muzes udelat z marsmelou bombonu dam ti linky... 😉

patricia1971
28. dub 2009

berus no ja pect nebudem, zda sa mi to moc tazke 😒 a neboj zuby prídu a čím neskôr tým lepšie 😵

erika107
28. dub 2009

pati tak mame 4 kompletne vonku a dva uz zacinaju vykukat ...

sasi: neboj sa stretneme sa istotne 🙂 ... je fajn ked mozes raz za tyzden alebo ako sa da stretnut aj s inymi maminkami a prepiesit ine problemiky 🙂 ...napriklad dnes sme riesili ten menstruacny kalisok a babenka je snim velmi spokojna tak zacinam uvazovat 🙂

berus. no tak to znie zaujimavo nikdy som nevedela ako take nieco robia

saska.t
28. dub 2009

kocky pomozete mi? moje krsniatko aj so psicou sutazia o naj dvojicu zahlasujete za ne? poslite mi maily do ip a ja vam to poslem vopred dakujem 😉
beru ty uz to mas.... 😀

patricia1971
28. dub 2009

sasi neboj,sa teším,len aby si mala na nás čas!!!!!!!!!! 🙂

beruska2x
autor
28. dub 2009

sasi uz mam zahlasovano 😉 zkousela jsem to i za R ale z jednoho PC to 2x nejde, kvuli IP adrese 😝 skoda no...

daskak
28. dub 2009

no veru... naozaj vyzera ze to dobre poseru 😝 😝 😝 😝 ....
sasi: v auguste prides na SK?
berus: ty si sikulka.... ty mi vzdy urobis take mlsne chutky 😉 😉 😉 ... neboj nic zubky naraz vylezu...
pati,eri : 🙂 🙂 ...

beruska2x
autor
28. dub 2009

eri jojo koukni do receptu na tema marcipanove dorty no jsem tim uplne pohlcena 😅

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru