Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

krista
25. čer 2009

Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista

beruska2x
autor
25. čer 2009

kristo diky, vime a jsme rady 😉

sasi no, to jsem ti moc platna nebyla ☹ ja jsem ted zjistila ze nase sousedka u nasich dela ve firme co vyrabi plinky, takze mi je bude vozit za 2Kc/kus 😉 tak taky neco usetrim 😵

jdu umyt nadobi a hodim Simovi neco uvarit, uz mi pekne dochazeji napady 😅 a prijdu 😉 potrebuju klukum udelat diplomy ny hasicske zavody tak u to stravim vecer...

erika107
25. čer 2009

ahojcek babulky idem vas precitat

inac dnes sme boli konecneeeeeeeeeeeee vonku

erika107
25. čer 2009

maly sa vytesoval z hojdacky ved chudatko sa 10 dni nehojdal potom som snim bola trosku v piesku ale len sa hral s autickom ... a dala som ho na lavicku postavila a drzal kocik no take lumparny snim robil aj s kamaratom timuskom sme sa smialy lebo opakovali co spravil jeden to urobil v zapätí druhy :o))

saska.t
25. čer 2009

ahojky
takze kedze mala chuda nic dnes nenaspala tak uz je v hajanoch nechcem vidiet kedy bude zajtra rano vstavat...
Tuto noc som zasa nic nenaspala ja takze je to katastrofa len som sa hadzala z boka na bok uz mi fakt dochadzaju napady ako sa trosku vyspat ☹

erika107
25. čer 2009

sasi: ahojcek a neskusala si ist ku gyndovi nech ti vymeni HAK

saska.t
25. čer 2009

eri nie HAK beriem dlhsie ako mam problemy so spanim a uz som tym raz presla a HAK som nebrala 2 roky preto si myslim ze to nemam z toho 😒

dididi30
25. čer 2009

ahojte
a sasi ty co nespis? doma vsetko ok, nemas nejake stresy? nepijes vecer kavu ci kolu? tiez to moze byt tou antikoncepciou, aj ked je to jedna znacka, zlozenie sa moze zmenit a napr na teba zle posobit 😒

ako sa mate baby? 😀

beruska2x
autor
25. čer 2009

ahojte holky ta jsem tady,

sai ta nespavost je asi vekem 😀 .. nee vazne, promin, co zkusit neco jineho nejaka homeopatika nebo uklidnujici veci, mliko s medem, teplou koupel, masaz at ti da D at se uvolnis pred spanim 😅

saska.t
25. čer 2009

gali - kavu pijem len rano ak sa colu vobec vazne nechapem cim to je... asi stres akosi sa vsetko na nas ruti ked sa sere tak sa sere urcite to poznas, konci mi materska a neviem co bude dalej a robotu na vecer na par hodin neviem zohnat v tomto zapadakove 😝

beruska2x
autor
25. čer 2009

sasi neboj, bude lip, prece vas nemuzou nechat jen tak, nejaky prijem s malou mit musis, no s tema brigadama a tak je to ted na prd, moje mamina bude cely cervenec doma tak jsem myslela ze bych si taky neco nasla ale ani nahodou... 😅 😔

saska.t
25. čer 2009

beru - praveze nas mozu nechat bez penazi mame barak auto D velmi slusny prijem ale ze mame aj uver a ine platenia ich nezaujima ☹ uz mi povedali ze mi ju o pol roka asi predlzia ale kolko nam daju a ak vobec nieco neviem

beruska2x
autor
25. čer 2009

to vubec nechapu ze na to nejsou nejake pevne pravidla, ze to delaji kazdymu od oka 😅 ...
tady je dany ze kdyz tak udavas jak prijmy tak i vydaje a musi ti zbyt tzv. zivotni mimnimum, ktere je stanovene na dospeleho i dite...

saska.t
25. čer 2009

beru - tu ich to nezaujima povedia predaj auto nastahuj sa do mensieho bytu a hotovo ☹ a duplom ked si cudzinec akurat nemozu robit nic kedze mala ma nemecke obcianstvo, no snad sa to vyriesi vzdy nejak bolo a nejak bude snad len lepsie 😉

beruska2x
autor
25. čer 2009

no je pravda ze CR ma jeden z nejliberalnejsich soc. siytemu v tomhle ... s par detma navic z toho vyziji cele cikanske rodiny 😀

sestrenka na Malorce ma materskou myslim 3 mesice a pak je nezajime jestli pujdes pod most, nebo pracovat nebo te bude zivit manzel 😅

saska.t
25. čer 2009

no tak nejak to je aj tu este poziadam o rodicak na SK mam nan narok ale to je tiez len 150 eur ale momentalne aj to pomoze 😉
musim sa pustit do poriadneho zhanania nejakej brigady
a kde su vsetky ostatne kaslu na nas?

erika107
25. čer 2009

tak uz som tu znova... maly sa mi zobudil tak som mu dala znova mliecko a troska som ho este vybesnila a uz haja :O))

beruska2x
autor
25. čer 2009

no jo jenze je problem ze firmy nemaji praci ani pro sve zamestnance tak co s brigadniky 😅

asi ano a to poradne, no ja tu nebudu cely vikend 🙂 tak nemuzu nadavt 😀

beruska2x
autor
25. čer 2009

eri to on ji takhle navickrat??? 😕

erika107
25. čer 2009

sasi: tak to neni teda ziadna vyhra ... aspon ze vam zo SR budu posielat ... a ty by si nemohla poobede tam v tych stajniach napriklad cesat a upratovat konikom?

saska.t
25. čer 2009

baby cyyta ma nostalgia mala bude mat za 2 tyzdne rocik normalne mam pocit ze mi chyba to babatko ale to je asi tym stresom, dnes som ju stiskala ako blazon az protestovala a bila mam pästickami ze "mama nerob" 😀 a kricala nenene

erika107
25. čer 2009

beru: nie to posledne dva dni s mamickou takto cvici co vydrzi :o)) vcera sa zobudil s uskrnom o desiatej vecer a chcel jest skoro ma rachlo

sasi: no hrozne ten cas ubehol :o)) nas ma o necele dva mesiace rocik tak rychlo to zbehlo ze som si nestihla ani uvedomit kedy tak vyrastol a stale ho berem ako keby bol v perinke .o))

beruska2x
autor
25. čer 2009

no ai mi holky nemluvte, me to mimi taky chybi, tohle uz je chlap 😀

erika107
25. čer 2009

tak co tak zamiesat mimi?

saska.t
25. čer 2009

kocky idem sa pokusit spat aj ked to vidim dost blede ale za pokus to stoji pretoze telo unavene je tak uvidim ...
prajem krasnu noc pa

erika107
25. čer 2009

sasi: tak ti prajem krasnu dobru nocku

beruska2x
autor
25. čer 2009

hm nedky me to bere a pak kdyz se na me Sima vesi a jeci tak me to zase rychle prejde 😀 😀 😀 aůe dneska bylo konecne slusny pocasi, oteplilo se a byli jsme venku a ryma uz je taky na ustupu tak je to o moooc lepsi...

potkala jsem dnes kamaradku t ak jsem pokecala, pak jsme si dali s R kafco na zahradce...

erika107
25. čer 2009

berus: aj ja som sa dnes vytesovala s takeho krasneho pocasia ked uz mozeme chodit von hned sme to vyuzili aj doobeda aj poobede :o)) ...

erika107
25. čer 2009

kde ste kto?

beruska2x
autor
25. čer 2009

no prave, zitra hned jdeme na zahradu na chalupe 😀

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru