Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

kisska
28. únor 2009

Ahojte babulky, vidim, ze sme nacali peknu temu 😉 romanticku 😎
ale u nas dnes ticha domacnost - poprve som cely den sama - Tomas isiel do prace a este stale sa nevratil 😠 , cez tydzen je najneskor o siestej doma aj s nakupom a dnes sa neviem vymotat. Take mam nervy, ze to nevidel. A este som jak sprosta sa nervacila s malym, lebo som sa snazila urobit obed (fasirky) a samozrejme, ze maly mal iny nazor... skoro mi vypadol zo stolicky, nastastej sklopenej na zemi, ale aj tak som ho musela zdrapit spinavymi rukami od zmesky a chudak tak som nanho navrieskala... Sa snazim jak sprosta a ani mu nestojim aby aspon zavolal, ze nepride 😠 😠 😠 kurnik este stale zurim...
Kurnik a vcera sme mali taky dobry sex ako uz davno nie... dala by som si repete a on nie je cely den doma... jaaaaj, porazi ma

kisska
28. únor 2009

uz som im vymyslela program na zajtra, nabalim tatinkovi pekne maleho a nechcem ich vidiet cely den. Byt surne potrebuje urgentny zasah...a hned potom si pojdem zaplavat, uz to potrebujem ako sol....

saska.t
28. únor 2009

dididi - promin ale musim aj muzicka pustit ku compu aby ma nezozral, uz si tu asi neni tak peknu nocku prajem 😉

saska.t
28. únor 2009

kiss 100 bodov mas pravdu a uzi si to 😀 u nas sa asi schyluje tiez k peknej noci 😉

myska0123
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
3558
28. únor 2009

kisska tak to ti nezavidim. ja si konikujem a drahy kuka telku a ked nahodou maly zaplace da mu dudel a ja som nerusene na nete. no ale zajtra ide na poobednu tak budem sama. nevadi pojdem ku kamoske na pol dna. nech sa pohra s malym 😀 😀 😀

3558
1. bře 2009

tak baby ja som chcela len pozdravit, ale kukam ze vy este varite. ja idem ku kamoske lebo prisla zo slovenska z dovolenky tak dufam ze ma pre mna aspon horalku 😀 😀 😀 pa

saska.t
1. bře 2009

Ahojte kocky 😀

tak kde ste dnes vsetky ste sa stratili? No snad sa po vikende tu trosku stretneme a pokecame 😀

erika107
1. bře 2009

ahojcek tak ja som dosla na skok lebo som utahana po vikende ako kon :(

saska.t
1. bře 2009

ahoj eri 😀

a co si robila cez vikend ked si taka ko? 🙂

erika107
1. bře 2009

no mali sme na vikend synovca takze vcera sme behali po obchodoch a dnes som od 4 hore som chystala chlebicky tiramisu a este jeden kolacik lebo dosli svokrovci gratulovat malemu a Lacinovi 🙂 a poviem ti ze som neskutocne rada ze uz tu niesu 😎

saska.t
1. bře 2009

tak to poznam ked som uz rada ze su vsetci prec a je uz doma klud 😉 no ale aspon si sa odreagovala. Ake tiramisu robis ???

erika107
1. bře 2009

no ani som sa moc neodreagovala ked tu boli svokrovci vies ja ich moc nemusim :( ... potom co mi povedali ked sm bola tehu ☹ ... no a ja robim take falsovane tiramisu tu na konikovi som si to nasla ... s tvarohom je to lacnejsie ako s mascarpone

a co si robila ty cez vikend?

dididi30
1. bře 2009

ahojte 🙂

co porabate?? ja som tu dnes ani nejako nebola, nechcelo sa mi 😅
a tusim sa aj lucim,dobru nocku 🙂 😉

saska.t
1. bře 2009

co ti povedali v tehu? Ja dokopy nic cez vikend klasicke upratovanie a varenie a uzivanie si volna s manzelom 😉

saska.t
1. bře 2009

dididi a kam hned utekas ty mrska 😉

erika107
2. bře 2009

ahojcek babulky

dnes som od jednej v noci hore padam uz teraz na pusu a to je len rano ☹ ... dnes ma caka kontrola u nefrologicky zase mi vynada ze som tlsta 🙂 xixi ako keby som si nieco s nej robila 😎 😎 😎 ...

saska: no a svokra mi povedala "to ste si nevedeli davat pozor!!!!" tak s touto vetou to ma u mna prehrane na cely zivot ... asi tak v skratke 🙂 ...ja by som mohla pisat knihu o mojej svokrusi

Inac dala som nove fotecky prcka do albumceku tak mozete pokukat 🙂

papa pekny dnik vecer hadam sa tu zastavim

saska.t
2. bře 2009

eri - aj tebe drz sa 😉

dididi30
2. bře 2009

ahojte
sasurka ahoj 😀 ako sa mate? co robi moja nevesta🙂

erika, videla som fotecky uz vcera 😉 malicky je fesacik 🙂
kasli na nefrologicku, zavidi ti,ze sa mas dobre 😉 😀

dididi30
2. bře 2009

jaj a erika pis o svokre, nech sa posmejeme 😅 😉

saska.t
2. bře 2009

gali, mame sa fajn dnes mame vybavovacky v meste tak bude zhon a mala musi s nami kedze babky su strasne daleko aby varovali 😠 , ale mala miluje ruch mesta a svetielka takze sa jej to urcite pacit bude akurat spaci rezim bude trosku rozhodeny, no ale co uz 😀

berus,kiss, vy ste sa stratili??? 😅

dididi30
2. bře 2009

saska ja obe deti som vsade so sebou tahala este aj ku gynekologovi 😀 tiez ma rad ruch a ked nabehnem do mcdonaldu tak hned zaspi a to je tam stale tak preplnene 🙂
tak my mavame spaci rezim rovnaky to je jedno, lebo on vacsinou spi v kociku a ja s nim vonku lovgujem 😅

veru kde su babky, kaslu na nas 😠 😀 😉 berus asi rozbaluje, perie a kiss tu nabehne vecer 😉 ci uz bola svadba? 😉

beruska2x
autor
2. bře 2009

ahojky kocky, zdravim po vikendu, manza ma odpoledni, takze dopo hlidal maleho, potrebovala jsem uklidit lednici, koupelnu a takove veci....

jinak jsem hyn, malej uz spi, za den totiz naspal 1,5 hodky, takze odpadl, usnul u jidla, krknul si jak cune a ani u toho neotevrel oko.... 😝 😝 😝 😝 😝 😝

pres den se mu nechce spat a pak je protivnej jak cinze...

jinak dneska jedl kralika (dedecek dodal 😀) s pohankou, kukurici a domaci presnidavku, jablicka s boruvkama ale ta mu moc nejela.. ta kupovana je slazena a tahle byla surova - malinko kyselejsi a ten se ksiiiichtil, no rozmazlenej chlap 🙂

erika107
2. bře 2009

ahojcek berus a ja ze si ostala u maminky 🙂 .. no tak to moje trdlo dnes dospava to co v noci nespal ... ale zato teraz sa mu este nechce hajat mrnci tu :( ale ved jeho to prejde a dufam ze skoro zahaja... krpcek tiez ma rad kralicka i ked len hippkoveho...

babulky vy si tu pohanku varite aj pre seba? a ako si ju pripravujete?

beruska2x
autor
2. bře 2009

ja jsem to jedla eri jen s malym pohanku, manza by mi to nejedl a pro kazdeho zvlast varit nebudu... 😝 😝 😝 😝 😝
😝

nezstala jsem tam, prosim te porad- proc mu nedas tohle a tohle.. mela jsem hlavu jak balon v sobotu tam jede Sima sam, budeme mit romantiku doma 😀

beruska2x
autor
2. bře 2009

me prijde ze s tim spanim maji ted takovy prechodny odbobi, kolem pul roku nez se to nejak ustali ten denni rezim tak je to desny...

erika107
2. bře 2009

ale no nieeeeee takze si uzijete burlivy vikend 🙂 xiixix hm hm hm normalne vaam zavidim 🙂 u nas taka divocina nehrozi xixixi lebo maly pokazde ako zacneme tak uz otvori okale a uz sme dototo ☹ ale uz sme dosli nato ako snim odabat 🙂

beruska2x
autor
2. bře 2009

no jen doufam ze mi skonci do soboty MS 😖 jinak to bude jidlo a vinko bez divociny 😀

beruska2x
autor
2. bře 2009

a jake bylo tiramisu? z toho tvarohu jsi delala nebo ten syr?

erika107
2. bře 2009

babulky aj vasi prckovia si vyzaduju aby ste snimi si isli lahnut inac nezaspia?

berus: no tak hadam to budete mat zo vsetkym co k tomu patri ... hej s tym tvarohom a bolo to perfekne

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru