Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

patricia1971
14. črc 2009

no moji sú vo vani,tak snád Lili aj zaspí,lebo cez den spala dosť málo ☹

sasi jasné,ked budeš môcť,daj vedieť a môžeme hodiť stretko,ja auto mám,tak sa viem dostať hocikedy a hocikde.....teším sa 🙂 a Elli ako???? robí pokroky v chodení????alebo je lenivá????mne písala kamoška,má o 3 dni mladšieho syna ako Lili a nechce jej chodiť,len tak 10 krokov a padne.....ale každé dieťa je iné,bratov syn začal chodiť v 15 mes., a v 24 mes.vedel už pomaly čítať......no Lili behá ako šinter a je staršne zlatá,normálne nechápem,ako už skoro všetkému rozumie 🙂

saska.t
14. črc 2009

eri ziadny problem urcite sa stretneme... a tricka kludne objednaj...

pati - no elli sa este nepusti ale rychla je jak hovado a neuveritelne rozumna, vsetko co jej povies rozumie 😀 svinucha mala aj to co nechcem aby rozumela 😀 na chodenie ma este cas ja som chodila az v 16 mes. a D tiez tak ze ak je po nas ma casuuuuu 😀

erika107
14. črc 2009

sasi: neboj elli sa coskoro pusti a bude sprintovat sama :o)

pati: mne nastastie dnes zaspal uz o 19.00 :o) a tiez toho cez den vela nenaspal

patricia1971
14. črc 2009

eri a kedy idete do nemocky????jasné,píš mi sms a ja budem baby informovať, a jasné,že triško chcem 😵 no sme na kuchajde stále,lebo tam hodí aj moja mama a tá aspon behá za Lili....ale Pauli je u mojej mami na tento týžden,tak tm sa stretávame...no my sme boli tak vychovaný,že ceé leto ako detičky sme boli pri vode,tak je to vo mne,tiež som rada pri vode...no voda je fajn,teplá,ale dosť špinavá,ale ja sa vždy len tak namočím a lili do vody nechodí,dnes si konečne namočila nožičky po kotníky,sa jej to páčilo 😵

sasi to príde zo dňa na deň,ja som sa len tak opýtala,lebo som si to ešte tu všetko nestihla dočítať, ale nemám tiež rada keď sa detičky porovnávajú,že tvoje vie to,tvoje to a tvoje nevie to atď....každé je iné...no uvidíme,ako sa budú k sebe jačandy chovať 🙂

erika107
14. črc 2009

babulky neviem ci ste to videli ak nie tak je to rozkosne kuknite :o)

https://www.youtube.com/watch?v=XQcVllWpwGs
patricia1971
14. črc 2009

eri to je zlaté 🙂

erika107
14. črc 2009

pati: ideme na suuuuuuuuuuuuuuuper kramare neviem sa dockat toho prostredia :o( bleeee... a dufam ze viac ako 3 dni nas tam nenechaju lebo aj to bude pre mna vecnost ...nemozem ist von no proste teror :o( ... ale maleho tam sameho isto nenecham
ja vodu neako moc nemusim jedine ked sme na dovce ale tu v BA ma to neako veru nelaka

presne ako pises aj mates sa zo dna na den rozbehon na 4 az sme cumely a teraz ani nechce inac byt aj za spanku sa mi dal na 4 a nevedel sa dat na spat tak mrncal

a uz ti mala zaspinkala?

babulky neviete nahodou ked pojdem rano s malym do nemocky povedali ze mu budu brat krv a ma ist nalacno no neviem si to predstavit ked do 8.00 bude mat prazdny zaludocek vraj moze len toooosinku cajika ale zakaz takemu prckovi nejest :o( ... kedy by asi tak naposledy mohol este papat v noci?

saska.t
14. črc 2009

eri to je mile ale take dieta mat doma to sa radsej zabijem 😀

pati - neboj jacandy to zvladnu v pohode mala je teraz na deticky zatazena takze toho sa nebojim 😀
som sama doma D isiel z roboty na gril tak sa im urcite vystazuje ako ho boli nozka ktora ho skoro neboli ale ved poznate chlapov 😀

erika107
14. črc 2009

sasi: tak to poznam aj s komara urobia somara mam takeho pacienta tiez doma :o))) ... ale to je len naanimovane cele kde by taky maly prckovia take nieco dokazali :o)

saska.t
14. črc 2009

eri po 22,00 by uz nemal takze mozno skusit zobudit dat najest a potom ho chudacika nechat hladovat ☹ to je system tu nemusia ist deti nalacno....

beruska2x
autor
14. črc 2009

holky moc dekui, byl tu bracha tak jsme kecali 😉

eri .. no on to mel dlooouho v norme az ted se mu to tak rozjelo, snad to brzo polevi, koupila jsem mu kosmetiku s konopim, fetackovi malymu.. 🙂

tak jdu zehlit konecne...

sasi.. to mas taky veselo vid.. to ti taky nezavidim..

jinamy malymu bych eri dala suchy rohlik, to muzes i v tehu kdyz jdes na krev...

erika107
14. črc 2009

bozeeee to je teror a on mi zvykne o takej tretej jest a potom okolo siestej no neviem si to predstavit 😠 😠 😠 to bude revu kym dorazime do nemocky a az o osmej mu budu brat krv porazi ma vazne

patricia1971
14. črc 2009

eri to je strašné,neviem si to predstaviť,že by som Lili nedala jesť a piť,veď tá sa nadája celú noc....no ja neviem,ale trošku určite môže vypiť,ale voda je asi najlepšie...noi Kramáre,to je des,som tam ležala s Paui dosť krát,ked si zloia ruku a operovali ju,tiež by som ju tm nenechala samú,to bolo minulý rok,mala 8roko,ale ked som videla ten prístup tých užásných sestričiek,tak som tam radšej ostala,ale to by som tam bola aj tak,aj keby sa o nu starali 😵

sasi no teda,ked ho ty už nelutuješ,tak musia ho iní 😀 😀 😀 😀 😀 ale super si to npísala,chlapi sú takí 😀

saska.t
14. črc 2009

beru - ani nemluv tiez uz padam na hubu, som deprimovana, stale nevyspata a skacem okolo nich jak debil ale uz fakt nevladzem ked pridem domov hodim to na krk babickam urcite budu nadsene a ja si konecne trosku dachnem, uz som objednana na kozmetiku, pedikuru a kadernicke a neskutocne sa na to tesim... 😅 uz ani neviem co tie slova znamenaju este taka dobra masaz by bodla a som ako nova 😀

patricia1971
14. črc 2009

sasi moja svokra je masérka 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 a vie to super 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 no ti závidím 🙂 🙂 🙂 🙂

eri ja viem,že Pauli pred operáciou nemohla jesť tak 5 hodín,lebo ked si zlomila ruku,tak ešte jedla o 15tej a až o 20 tej ju mohli operovať....takže tie časy sú rôzne

berus ahoj 🙂

saska.t
14. črc 2009

pati a robi v BA ze by som aj tu masaz absolvovala? 😀

erika107
14. črc 2009

no ale to mu idu len brat krvicku a myslim si ze by to zistili aj keby papal lebo co chodime do predcasniackej poradni tak malemu beru az okolo 10.00 krvicku a robia mu vsetko a vtedy zaujimave nevadi ze papal ... prosto su to kramare sproste :o( ... ale nemam na vyber co uz .o(

baby my by sme asi vsetky po tom roku uz potrebovali oddych poriadny bez deti aspon par dni neake welnes relax a basta :o) potom by sme boli opat nastartovane na 10000000000000000000000% fungovanie

saska.t
14. črc 2009

tak vyhlasujem akciu na dalsi rok si dame spolocne 1 den welnes bez deti manzelov a problemov!!!! 😀

patricia1971
14. črc 2009

sasi áno,tu na Pošni,v budove ako bol kedysi Tuzex,je to tuším Kerametal,taká zvláštna budova,od septembra ale ide do iných priestorov,tie sú pri starej IKEII,ceny ti môžem zistiť,robí všelijaké masáže,ale fakt to vie a má všetky kurzy...nato že je operná speváčka a má VŠMU jej to ide 😀 😀 😀 😀 😀

eri áno,máš pravdu...a to ja mám doma 3 deti´,teda 4 🙂 🙂 🙂 🙂niekedy mi už z toho peken šibe 😝

patricia1971
14. črc 2009

sasi dobrý nápad,ja by som potrebovala aspon 2 dni 😀

patricia1971
14. črc 2009

sasi, to je svokrina stránka,tak si kuk,ja om to ešte ani raz nepozerale,nás masíruje na chalupe 🙂
http://masaze.bernadetta.sk/?hlavna-stranka,23

beruska2x
autor
14. črc 2009

hele pristi rok uz budou velci, to nebude problem je nekde nechat u babi ne? na vikend, to by slo Sasi 😉

patricia1971
14. črc 2009

berus na další rok prídeš aj ty!!!!!!! musíš!!!!!!!

erika107
14. črc 2009

tak berem ta za slovo sasi nabuduce ideme do welnes bez deticiiek :o)

pati tak idem to kuknut aj ja a mozno ju navstivim lebo som total vyriadena tiez krcnu chrbticu si ani necitim no prosto des

patricia1971
14. črc 2009

baby,ja jej nedohadzujem kšefty,ale ona to vie,pozná každý ten bod,má to nejako v rukách,ja som vždy spokojná 🙂

saska.t
14. črc 2009

pati zisti cenu a ci ma v dalsom tyzdni volne.... 😀

kocky presne tak som to mylsela prckovia uz budu velki a keby boli peniazky mozme aj na 2 dni vikend, kazdy rok som 2 tyz. v auguste na SK a babce by postrazili a my by sme si uzili pokecali popili a oddychli 😀

erika107
14. črc 2009

juuuuj to by bolo fajne :o) ...

pati asi som uz dlho nebola na masazach a ked som videla tie ceny tak som zirala to tak zdrazelo? fuuu sila :o) ale raz za cas si to mozem dovolit :o)

beruska2x
autor
14. črc 2009

me masiruje bracha kdyz ma naladu, vzdycky u toho usinam, musim si mu zase rict jeee to je pohadka.. 😉

v patek jdu se Simou k zubari, me se na susence vysypal zub 😢 tak jsem zvedava, zatim nechce kartacek ani videt, vsechnio strka do pusy a kartacek zrovna ne....

o.k. holky beru vas za slovo a s tim vikendem pocitam 😉

saska.t
14. črc 2009

pati cennik som nasla, takze si prosim klasicku a reflexnu masaz na 60 min. neviem sice kde je byvali tuzex ale snad to najdem ked mi to vysvetlia alebo si zoberiem navigacku po 20.7 mozem kedykolvek 😀

saska.t
14. črc 2009

beru len s tym pocitaj a neopovaz sa povedat ze nie!!!! mame rok na planovanie kam pojdeme a co vsetko si uzijeme tak zacnite sporit !!!! nech to stoji za to!!!!!

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru