Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

saska.t
10. srp 2009

ahojky kocky , no vidim ze prazdniny funguju a tu nikoho 😅

kiss ahoj takze krasne opalena oddychnuta a spokojna? 😀

dasi eri pati berus ahojky

beruska2x
autor
10. srp 2009

cusik kocky,
moc a moc a moc a moc dekujeme za gratulace, mam fotky z oslavy a zitra je zmensim a dam 😉 jinak jsme uz doma ale malinko nestiham, Sima chodi dyl spat tak jak delam vse vecer malinko nestiham 😅

navic ma R dovolenou jeste tyden takze i pres den mam zabavu 😀
ale zitra uz dorazim slbuju budu u vas zehlit 😉 mam tam toho jak za rotu, ted dovarim Simovi na zitra a jdu do hajan, zitra jdeme na rocni prohlidku k DR..
tak jsem zvedava klik vazi a meri, jako na potvoru ma stam pod okem 😠

kiss cauky dlouho jśi nebyla, dovolenka super ne? 😉

eri sasi dasi pati moc zdravim uz se tesim na poradnej pokec 😎

daskak
11. srp 2009

ahojki babenky

sasi: mas uplnu pravdu.. su prazdniny a nestihame pisat 😒 .. ale uz len kusok a vratime sa do normalu 😉 😉 ak neratam tento tyzden tak este dva a huraaaaa je tu september 😀 😀 😀 boze nikdy ba som si nepomyslela ze sa budem tesit na koniec prazdnin..

u nas dnes leje a je 15 stupnov.. takze uzas... 😝 😝

no idem nieco navarit... ale ani netusim co...

vecer nakuknem papapa

berus, pati, eri kiss : 😀 😀

saska.t
11. srp 2009

cauky kocky...

takze ako som spominala ze mala si nechce umyvat zubky uz to nie je pravda, vcera jej D strcil svoju elektr. kefku do pusy a dieta ukazkovo drzi a vyciera zubky...

dnes som malej robila brokolicovu omacku so syrom a cestovinkou no by ste videli ako sa po nej zaprasilo ani som jej nestihala strkat do pusy 😀 co vsetko narobi struhany syr 😀 😀 😀

inak mame stale jacandu a za vseto uz naozaj neviem co robit cokolvek jej nepasuje tak chyti hystericky zachvat a jaci, no dufam ze je to len obdobie a coskoro to prejde 😅 😠

Dufam ze sa vecer zjavite aspon na chvilu pa... 😉

patricia1971
11. srp 2009

ahojte moje, no fakt,sú prázdniny,už nech je po nich,lebo ja fakt nestíham,stále niečo vymýšlam,kam pojdeme,len aby sme neboli doma

sasi napíš presný recept,uverím aj ja zajtra malej 🙂
dasi viem o čom píšeš,už nech je škola 🙂
berus ja idem asi teraz žehliť,mám tam Mont Everest ☹ a nechce sa mi
kiss no ahojky 🙂 🙂 🙂 🙂
eri ahoj 😵

ak stihnem,večer prídem 😵 😵 😵

saska.t
11. srp 2009

pati uvaris brokolicu s mäskom, zlejes vyvar trochu odlozis, brokolicu s mäskom mixnes nahladko, do trosky zbytku vyvaru som rozmiesala 1 lyzicku muky (davala som ovsennu- zahustenie, uz nehustim bielou kvoli malej) a postavila na 2 min na sporak a nastruhala do toho za hrst tvrdeho eidamu a pockala kym sa rozpusti... dovarila som cestovinu (male kolienka) a bolo to fakt vyborne a mala by zozrala aj za hrniec 😀 (inak sol som ani nepridavala kedze eidam bol dost slany tak to ochutil ale kludne trosku mozes) 😉

ajala
11. srp 2009

baby aj vy mate na bokoch otlacene od ryfiel pasy?? mne to dost vydno ak som v plavkach, sa mi to nepaci ale s tym asi nic nenarobim 😅

erika107
11. srp 2009

ahojcek babulky
vcera som nevladala dorazit o pol osmej som sa zlomila s malim v postely :o)) ako sa mate?

beruska2x
autor
11. srp 2009

ahojte kocky 😉

R sel s kamarady na pvo a Sima usnul na prvni polozeni 😀 tak jsem tu...
dneska jsme byli na rocni prohlidce a mame 10,82 kg a 81 cm 😀 a ma pry malinko zvetsenou stitnou zlazu tak pujdeme 10. zari na testy na alerkologii tak mu udelaji nejake navic a budou mu brat krev 😅 to jsem na to zvedava, snad bude mit R volno a pujde s nami ☹

jinak u nas vse o.k. vcera jsem koupili malemu auticko, ze doma zadne nema, vse tahame na pisek a on se ho boji 😲 a to ho vybiral R a tak jsem dneska sla pro jine a toho se neboji 😉

jinak sasi diiiiky za receptik, taky zkusim zni to moc pekne, ja koupila takovou tu kasi do lahve od Sunarky, obilnou at ma zmenu na veceri a on ji nechtel ☹ zkusim mu to jeste nacpat k snidani.. za 30,- porce tak snad to nevyhodim 😝 nastesti mam jen 2

ja si tu ted davam ovoce a do zehleni se mi uz nechce ale musiiiiim tak pro to jdu a dorazte 😉

beruska2x
autor
11. srp 2009

ahojik eri kraasne fotky z ppsalvy mete, vidis jdu je hned udelat taky 😉

saska.t
11. srp 2009

ahojky kocky

pisem len ze pridem trosku neskor ale urcite pridem musim este malej dat papat a ulozit 😀
beru receptik je fakt super uz som rozmyslala ze by som taku obdobu aj nam urobila 😀

erika107
11. srp 2009

berus: no nas maly ma hotovu vozovnu dostal vela auticok a aj uz predtym mal neake do piesku :o)) ..cakame na fotecky rychlo nahadzuj

sasi: tesime sa a inac uz som poslala balicek tak o 3 dni najneskor by ste to mohlil mat :o)

kiss: prosim ta napis mi adresu aby som ti poslala to tricenko :o))

beruska2x
autor
11. srp 2009

uz jsou tam 😉

erika107
11. srp 2009

babulky maju zase zlavu na fotky vo fotolabe ... PREMIUM kvality sirky 10 cm len za 0,08 €. A pozor - bez poplatku za spracovanie pri vyzdvihnuti na zberni! a plati to do 23.8. treba vyuzit ...

beruska2x
autor
11. srp 2009

ani mi nemluv, ja musim uz nechat vytisknout a udelat to album 😲 jsem flinkk ale kdy ja nemam cas ☹

erika107
11. srp 2009

paradne fotky a torta vyzerala ozaj dobre :o)) ... no mne sa tiez nechce vyberat chcelea som sa teraz do toho pustit ale fuuu nemam chut sa stym babrat :o))

erika107
11. srp 2009

ten moj prcek je este stale hore L sa ho pokusa uspat ... vidim to tak ze o chvilku mozem nabehnut ja tam

saska.t
11. srp 2009

beru krasne fotecky , nechala som D ulozit malu ale babyphon stale ruci tak asi to ma tazke 😀

beruska2x
autor
11. srp 2009

hele Sima se taky zacina pekne vztekat, kdyz neni po jeho... uz jsem ho parkrat placla pres plinku... 😝 😅

erika107
11. srp 2009

no aj nas to robi ideme mi to vazne na nerva ked sa stale jeduje a musi byt po jeho... mam pocit ze zacina byt rozhickany...idem ho uspat dojdem pa

saska.t
11. srp 2009

no uz to ani neriesim dnes ked sa vztekala nechala som ju tak nech sa plieska o zem potom sa sama ukludnila 😠

beruska2x
autor
11. srp 2009

sasi ja mam ale strach ze ho necham a pak mi bude skakat po hlave 😒

saska.t
11. srp 2009

no beru uz som nevedela co mam robit inak by som ju musela prizabit 😀 nemozem ju stale mat na rukach a stale sa jej 100% venovat to by som sa ani na zachod nedostala 😅

beruska2x
autor
11. srp 2009

no prave, se bojim aby nebyl rozmazlenej a pak si revem vse nevynucoval 😅 ja se hnu z mistnosti a maalokdy je v klidu ale jinak je na 100% spolecensky, zase u Dr dneska deti rvali a on se smeje 😀

saska.t
11. srp 2009

no tiez som uz nastolila tvrdy rezim inak by sme sa doma zblaznili, uz jej nedam vsetko co chce ked je to nevyhovujuce... teraz sa naucila zliezat z manzelskej postele no ide ma slahnut, dame si ju rano k sebe do postele a ona po 5 min. zleze a vyhadzuje vsetky sufliky a robi len neplechu mrska jedna, ide nas z nej slahnut 😠

beruska2x
autor
11. srp 2009

no me se R ted porad vyptava kdy to jedu na to SK, jak dlouho tam budu, s kym, a tak tak doufam ze se dohodneme a skutecne ten wellness hodime holky 😀 😉

jojo sasi jinak to nejde, jsou to mrsky 😔 zkousej no... nekdy mi tecou nervy jak blazen a to jsem klidna povaha 😵

saska.t
11. srp 2009

beru - ja s tym pocitam 😀 tak dufam ze aj vsetky kocky s tym pocitaju 😀 jj R nech sa s tym uz teraz zacne psychicky vysporiadavat 😀

moje nervy su za posledny tyz. na prasknutie a rozhodla som sa ze tvrdo zacnem zhanat robotu na vecer uz ma nebavi stale sa obavat ci vyjdeme s peniazmi a este teraz ked je D PN a zacne dostavat iba 80% z vyplaty a bohvie kolko bude este doma v piatok ide zasa pod noz, idu mu vytahovat draty ☹

beruska2x
autor
11. srp 2009

jej tak hlavne at mu to dobre dopadne, aby to mel dobre srostle a tak ..
s penezma je to des asi vsude ☹ nam vytahne z paty trn ten byt, dneska jsem nechala 1200,- v lekarne za Simovi leky, mazani... no konec to jsou palby....

eri budu delat ten dort z plinek kamaradum se narodil klucina, tak dloufam ze neva ze obslehnu napad, uz jsi to delala??? jak to dopadlo??

saska.t
11. srp 2009

no tiez dufam ze bude vsetko ok, ale dnes bol na kontrole a povedali ze to vyzera ok tak snad to uz pojde vsetko rychle a aj peniazky budu

beruska2x
autor
11. srp 2009

ty jo jsem ted koukala na foto ze svadby a to je neco... jsem jim slibila v praci ze jim pomuzu udelat letak ,tak jsem hledala foto tabule..

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru