Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

beruska2x
autor
27. srp 2009

to zkousi no...ale dobre vi co nema, andilecek 😀 😀 😀 uz se tesim jak ho zitra prenecham babi 😝

saska.t
27. srp 2009

tak to ti fakt zavidim, tiez by som ju niekedy babcam strcila aby som mala pokoj 😒

oki idem do hajan som ko tak snad cez den este pisneme pa 😀

beruska2x
autor
28. srp 2009

dobre rano 😵

me vcera vubec nesla pridavat odpoved sem 😅

my mame jakz takz sbaleno, nesmim zapomenout na chuvicky a jeste pujdeme koupit Nutrilon ..
Vypada to ze bude pekne, tak se tesim.. akorat chodit nemuzu, vzala jsem si vcera nove zabky a mam taaaak
sedreny nohy ze jsem myslela ze nedojdu domu 😖

preju vsem moc moc fajn vikend a pristi tyden zacina skola tak snad uz bude i tady vse o.k. 😀 😉

saska.t
28. srp 2009

dobre ranko,

tentokrat som mala noc ok kedze este stale spava D pri malej povedal ze jemu to nevadi ale pri nom robi mensi bordel mrska jedna 😠

beru prajem pekny vikend a snad mas pravdu a aj ostatne kocky normalne zacnu chodit 😉

saska.t
28. srp 2009

davam do pozornosti stranku www.varime-detem.cz je fakt dobra hlavne clanky tak urobte kuk 😉

beruska2x
autor
28. srp 2009

jee sasi to je prima, dochazeji mi napady 😉 ja jdu ulozit Simu nez prijedou nasi, douklidim a je to 😀

beruska2x
autor
28. srp 2009

tak zrovan jsem domluvila Simovi strihani vlasu, ma to husty, dlouhy, poti se, to zase bude rev 😅 😀
tak papa kocky...

patricia1971
28. srp 2009

berus tak pekný víkend 🙂

sasi dobré nápady na varenie 🙂lenže Lili sa hrá teraz na Ellu,nechce mi nič jesť,akurát to,čo jem ja....včera mmala pangasius na masielku,zeleninku a zeiak,takú mňamku a ona to moc nechcela......dnes so jej urobila tú sviečkovú ako berus,tiež zjedla len polovičku,zato zjedla celú palacinku...necchápem 😉

no Lili v noci ok, to len tak 2-3 krát zamrnčí,šupnem jej flašu s čajom a ona pí dalej,takžee je to ok a ja sa vyspím 😵

no ja vás tu vôbec nestíham,večer som zas žehlila a včera som ako krava umývala okná cez deň, dnes so zas vyumýala chladničku a mrazák,no len makám,ale aspon si to konečne porobím 😝 😝 😝

a kde ste kiss a dasi????nejako vás tu tiež nevidím,tiež to teda pekne flákate 😠

saska.t
29. srp 2009

kocky tak mam novy recept tak davam na zvazenie malej velmi chutilo, robila som kuraci perkelt- nakrajala som porik a osmahla na oliv oleji , pridala som kuracie mäsko (lepsie su stehna su stavnatejsie)osmahla podliala vodou, nakrajala som rajcinu stiahnutu z koze jednu papriku a zelenu fazulku s mrkvou,majoranku, malu lyzicku vegety bez glut. a petrz. vnat vsetko som nechala prevriet v tlakaci 20 min, zahustila som celozrnnou mukou a mixla, dorobila som kolienka a zajtra bude mat k tomu zemiak, zvysok (bolo toho dost) som zamrazila do hipp flasticiek a mam vystarano 😀

(inak dosla som nato ze tak zle papala preto ze je vadia kusky mäsa co sa hned v puse nerozpadne napr. ako zemiak, tak som to zasa zacala mixovat)

patricia1971
29. srp 2009

ahoj sasi,no super recept,skúsim to aj ja robiť, nás bola ešte pre Lili dnes sviečková,my sme mali černohorské rezne 😵

ináč po 20 hod.ide M na pivo,tak dám Lili spať a dorazím,ale asi tu ani nikdo nebude,ve´d je víkend,čo?????

tak pekná večer všetkým 😵 😵 😵

erika107
29. srp 2009

ahojcek babulky

sasi fajn recept musim si ho zapisat a skusit :o)) ... celozrnna muka? a to je aka? mozno som hlupa ale ja pouzivam len hladku a polohrubu :O))

pati: ja tu budem :o)) kludne doraz :o))

patricia1971
29. srp 2009

ahojte, už som tu 🙂

eri ja som tu múku kúpila,aj som raz s ňou zahustila našu fazulovú polievku a M aj s Erikom mi povvedali,že ako keby jedli hlinu,nejako tam ostali hrudky....no potom som ju už nepoužila a svine mole sa mi tam nejako dostali,tak som vyhádzala zo skrinky všetko.....a ako sa máte???? A Mathy ako???? Aké robí pokroky????? 😵

erika107
29. srp 2009

a nemoze sa este zahustovat s hladkou alebo polohrubou?

no mame sa docela fajn len s L mame neake obdobie debil zase ... som unavena z maleho cele dni je urevany ale on to nepochopi lebo je nateseny ze je v robote a ma pokoj od nas ... ale cez den vyvolava ako dili a mna to zvytocne len znervoznuje odpovedat mu na tie sproste otazky ako sa mame :O( ... matthi konecne ked ho drzime cupka ale obcas sa hojda ...je lenivy ako voz pod chrastou ...

patricia1971
29. srp 2009

je lepšie zahusťovať tou múkou,alebo solamylom,to saska poradí,ta to ovláda 🙂

no super,že Mathy robí také pokroky 🙂

no u nás tiež všelijako, s M super,len tiežž Lili je niekedy ako čert,to ked vidí,že si sadnem na sedačku,tak hned leze na mňa a vála sa po mne,ale ináč je už zlatá...a vonku je to des,to behá stále na opačnú stranu a zbiera špaky z cigariet,no des 😒

erika107
29. srp 2009

no u nas take ze zbieranie spackov este nehrozi a asi ani tak skoro nebude realitou ... maly by hrozne chcel chodit ale tie nozky ho neposluchaju .(

patricia1971
29. srp 2009

neboj,aj to príde,chce to čas,veď niektoré deti chodia až v 15 mes.,aj bratov syn tak začal a je to malý eistein,múdry ako neviem čo,takže možno aj vás to čaká 🙂

erika107
29. srp 2009

no nema byt po kom taky mudrc :O) ... ale som sa rozhodla asi pojdem o rok na vysku skusit 🙂

patricia1971
29. srp 2009

to kokos,to mňa tiež stále niekto nahováral,ale serem na to.....no možno budeš erikova spolužiačka 😀 😀 😀 😀 😀

erika107
29. srp 2009

asi na socialnu pracu nepojde : )

patricia1971
29. srp 2009

no to nevie ani on,chce ísť na niečo ľahké a to si robí teraz každí,koho poznám 🙂

erika107
29. srp 2009

no vraj je to najlahsia vs

patricia1971
29. srp 2009

eri idem do vane a do postele,tak dobrú nocku 🙂 🙂 🙂 🙂

erika107
29. srp 2009

bru nocku pekne snicky

saska.t
29. srp 2009

ahojky kocky, pouzivam ovsennu celozrnnu muku a nechuti ako hlina 😀 alebo solamyl(pozor treba ho rozhabarkovat v studenej vode inak sa zgrcne), jasne mozte aj normalnymi mukami, ale tieto alternativy su zdravsie 😀

inak mala dnes ochutnala ozajstnu tortu, boli sme na oslave by ste videli ako ju do seba nasukala mrcha jedna teraz nebude vidiet sladke aspon tyzden, ale nemohla som povedat nie aby som nevyzerala ako krkavcia mat 😅

tak prajem krasnu noc pa 😉

saska.t
30. srp 2009

ahojky kocky

tak som pridala par fotiek z nasho spolocneho plavania a novych hraciek tak urobte kuk 😉 a dufam ze vecer aspon nakuknete

patricia1971
31. srp 2009

sasi ja som to s tou múkou nemyslela v zlom, to mne sa nejako nerozvarila a boli tam také hrudky maličké a moji to tak okomentovvali,viem,že je najzdravšia,tiež musím kúpiť pre Lili nejakú takú,ale ja jej nezahusťujem nič,dávam jej všetko vymixované a husté,to jej chutí najviac.....tiež som jej dala vtedy pangasius na kúsky a nechcela to,len vymixované.....ale je to haluz,pretože ked jej dám z môjho taniera napr.ryžu s mäskom,tak to papá v celku a nič jej tam nevadí,no sú to vychcané detičky.....ináč sasi pekné foto....Elli už aj chodí,že???? nejako som to nepostrehla,lebo sem aj pomenej chodím

ináč ahojte všetky 🙂 🙂 🙂 🙂

patricia1971
31. srp 2009

baby ináč včera som varila tú červenú šošovicu a to sa mi hneď rozvarila,som mala nervy z toho...to sa tak má???? 😕

saska.t
31. srp 2009

pati presne to iste elli s papanim uz som z toho na nervy a ano cervena sosovica sa hned rozvari 😀

elli urobi sama len 2-3 kroky este 😀 sa boji tak len za ruku a popri nabytku

saska.t
1. zář 2009

ako kocky to snad uz sem chodim len ja a asi uz prestanem... 😠 ☹

beruska2x
autor
1. zář 2009

teda tady to jede 😀 😀 😀 😀 😀

dneska jsem udelala Simovi prvni pudink - koupila jsem lahvove mliko, BIO pudink a jen 1 lzici cukru 😉 a bramorovou kasi s pangasem a mrkvi tak jsem zvedava jaky budu mit uspech 😉

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru