Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

erika107
15. zář 2009

sasi: to by som chcela vidiet ako by sa vedel o maleho cely den postarat ved by si vlasy vytrhal nemal by cas kedy kavickovat a pofajcovat ...

beru: no nas odkedy sme doma konecne sa roziedol lebo za tie 4 dni mi schudol asi 1 kg tak teraz dobiehame :o)) ...

saska.t
15. zář 2009

no na malej to tiez nevidno ale ak to takto pojde dalej tak to vidiet bude 😝 uz teraz mam stres ako to dopadne zajtra...
zato svacu ovsenne s bananom a jogurtom zbuchala ako keby nemala dna 🙂

beruska2x
autor
15. zář 2009

ja zkusila dat Simovi Lipanka a teda mam pocit ze smetanovy jogurt bily mu jede vic 😨
ty jo ale jaky on dela xichty 😝 to je neco, dneska tady byl muj bracha a ty zase blbli to bymu slo 😝

erika107
15. zář 2009

no aj nas ako nahle je zo synovcom alebo s dedom tak robia blbosti a on je spokojny lebo nema steretyp od maminky :o)) :o)) ale srandicky sa nedaju robit cely den ved by som bola po hodine mrtva

saska.t
15. zář 2009

no to poznam ked blbne s D cely barak je hore nohami a mama len prevracia ocami nad tym jakotom a bordelom...
idem do hajan som ko ako cely den za nou utekam aby sa jej nic nestalo ale aspon je spokojnejsia odkedy chodi sa aj sama zabavi...pa

beruska2x
autor
15. zář 2009

no ke me o vikendu Sima nai nechce, babi s nim blne, deda s nim blbne, Jira s nim blbne, nosi ho, pujci mu varecky, mobil atd co mama ne.. 😝 😝 😝 😝
to je vsude stejny a asi to tak ma byt 😉

jo ale holky - vite co vcera Sima ochutnal v praci u me?? slovenske halusky 😀 no mel 1x na vidlicku a jak mu to jelo 🙂

beruska2x
autor
15. zář 2009

sasi papa peknou noc...
no ja musim rict ze Sima je ted lepsi, uz se sam zabavi, pohraje si s autickama, kolickama na pradlo... ze treba aspon neco udelam nebo mam chvilku na kafco 😉
ale zase chce furt chodit, za ruce tak taky beham jak pinclik

erika107
15. zář 2009

no maly chce tiez behat ale jemu to nejde nozicky ho este neposluchaju ... no co uz tak sa trapime pomaly snim ... no matesa vsetko bavi len chvilocku na porazku som najradsej ked pride cas spania

sasi: bru nocku

beruska2x
autor
15. zář 2009

no jen si nemysli, Simovi se pletou nohy jak po 5ti pivech 😀 jde za ruce ale jinak taky neeee, aspon neutika, ma cas, koukej jak je z toho sasi hyn 🙂

erika107
15. zář 2009

no hej len ja potrebujem dr. dokazat ze aj bez vojtovky sa da vsetko zvladnut :O))

beru ako budes riesit zimu budes maleho davat do kombinezi plus do fusaku alebo len v kombineze a prikrity dekou?

beruska2x
autor
15. zář 2009

no pokud bude mit kombinezu tak fusak uz asi ne, to by muselo byt treba -20 a jinak mu koupim jeste nejake oteplenejsi kalhoty asi.. uvidime kolik bude snehu 😅

no jsem na to zvedava jak se mu to bude libit 😀

erika107
15. zář 2009

no ved prave maly neznasal byt v kombineze tuto zimu tak predpokladam ze aj teraz bude mat stym problemy

beruska2x
autor
15. zář 2009

jenze ted uz bude se hybya to bude neco jineho.. 😉 uvidis, bude se prdelosit rad, hodis ho na sanky a bude to 😀

erika107
15. zář 2009

no tu v BA nebyva casto sneh :o)) ... skor mavame suche zimy ... a ked aj napada tak skoro sa roztopi

erika107
15. zář 2009

Beruska idem ja do hajan zajtra ma caka narocny den ideme upratovat cely byt lebo nasi prerabali balkon a cely byt je roztralalakany :( tak L zajtra vyfasuje maleho a idem pracovalny :o))

beruska2x
autor
15. zář 2009

aha no vidis, tak to je jine ale stejne.. ta kombineza mi prijde fajn.. nikde mu netahne na zada, atd.. jen nevim zase jak rukavice 😀 my je nosili prisite na gumicce 😀 dela se to jeste ?? prece jak uhlidam ze ma obe, uz ted vyhazuje vsechno z kocaru 😝

beruska2x
autor
15. zář 2009

no to jsem zvedava jak to kluci zvladnou 😀 poradne ho v tom nech vymachat, Mati to prezije a L se aspon zklidni 😝
ja jdu taky do vany papa 😉 a odpocin si na to 🙂

erika107
15. zář 2009

no ja som zvedava lebo on neznasa vela oblecka na sebe...ja to budem riesit tiez s gumickami ved by som kupovala kazdy den rukavice :o))

dik idem do hajan tiez bru nocku

patricia1971
16. zář 2009

ahojte všetky moje 🙂 tak sa hlásim aj ja,tiež po chorobe a 3dňovej migréne,som myslela, že ma jebne od bolesti....jasné že sople chytila aj Lili odo mňa,boli sme dnes u doki,lebo aj kašle,tak bdeme čakať do piatku,že či jej to prepuukne,alebo nie.....a jasné že nemáme chodiť von,takže veselo.......no som vás aj prečítala, 😵
sasi to ako keby si písala o nám a o mne,som sa nad tým až smiala,to isté je aj u nás 😝
eri tak si žívaj tú dovolenku a skús m navrhnúť,že ty pôjdeš do roboty nech dovolenkje doma ona...ale to y dopadlo,to by celé dni len ležkal s malým a nič nerobil a ty by si prišla z roboty a musela robiť všetko 😀 no chlapi,čo už 😀
berus neboj, snáď to s babi dopadne dobre 🙂

no idem variť malej,dám j spať a bdem oddychovať aj ja,potom príde moja mama j varovať a ja idem do banky pre papiere,čo sme vyplatili úver, pôjdem aj na nákup,nno hlavne budem sama aspon hodinku 🙂
pekný dník 🙂 🙂 🙂

saska.t
16. zář 2009

ahojky..

pati ved uz vieme, ze mame skoro rovnake deti a aj domacnost 😀 nechycete aj u nas vyplatit uver??? docela by sa mi to siklo... viete co mi zahlasil D ze chce na narodky???? plazmu... tak som sa pekne usmiala a povedala som mu nech spori 😀 😀

kocky uz teraz mam stres z obedu ze co mala povie tak nam drzte palce a ja potom napisem ako to dopadlo 😅

patricia1971
16. zář 2009

no sasi,tak tvoj muž je plne nenáročný 😀 😀 😀 obed bude aj nás strašný,teda obed mi zje normálne,ale nič iné nechce, žiadne ovocko,jogrt ani kašu,ak jej pchám aspon chlebík...no je to strašné......sasi a nám svokor požičial peniaze,tak budeme splácať jemu a hlavne bezúročne 🙂 len musím vybaviť aj kataster,aj poistku byt zruším,lebo zbytočne to platím,lebo sa na všetko sťahje domová poistka,tak naču budem platiť dve...do riti,stále mi blbne klávesnica ☹

beruska2x
autor
16. zář 2009

ahojte holky, no u nas dneska desbes, Sima jeci, spat jit nechtel ale musi, jdeme k te Dr a to bych si to mohla hodit 😝 prisel ten monter o 2 hodky driv tak snad ho nevzbudi 😅

sasi no plazmu ale ta desne zere elektrinu 😝 u toho muzes susit pradlo jak to hreje nechce radsi LCD?? my ho mame od prosince a super, mame ale velikou 107 uhlopricku zn. LG a vysla na 17500,- ono to slo i ted desne dolu uz se daji sehnat za veeelmi slusne penizky...
u nas je do toho blazen R, ja to zapnu jen Simovi na pohadku nebo kdyz prsi a jsme doma 😀 je uz nevidela vecer v klidu TV ani nepamatuju 😝

beruska2x
autor
16. zář 2009

jo holky my mame prodany byt 😀 to byla rychlost co?? uz jen prepis na katastru a zaplatit dane a je to hotovy 😎

saska.t
16. zář 2009

beru ja viem samozrejme chce LCD a presne 107 do obyvaku, no ale ako darcek to urcite nedostane kde by som na to vzala z matrskej 😝 a nasiel si philips za 600 eur 😅

tak obed bol katastrofa hned dosla na to ze to hipp nieje, tak ju krmil D a behal za nou po byte a nakoniec to zjedla ale za 45 min. 200 ml 😝 asi sa zblaznim

erika107
16. zář 2009

caute kocky

tak troska som poupratovala ale okrem toho som bola na nakup, potom som skladala stolik na balkon a malovala radiatorr --- troska som sa odreagovala aspon pritom :o))

sasi: tak to je vazne narocny xixii my sme si LCd kupili zo svadobnych vyzbieranych peniazkov :o)) ale tiez ju minimalne kukame :o)) lebo ju mame v spalni a maleho vecer ked mam cas nechcem rusit v spanku .o))

berus: tak ste riadne sikovny s tym bytom .O))

erika107
16. zář 2009

takze dnes tu budem asi sama :(

beruska2x
autor
16. zář 2009

eri ahojky, ja relaxuju a musim rict ze pred tebou smekam, fakt ti skladam hold co vse vydrzis, ja dneska byla se Simou na tech alergiich...
davali mu napredlokti kapky sera co mu zareaguje, no zkuste mu udrzet ruce 10 minut v jedne ploze v klidu, rve, vztekani no zpocena jsem byla az na prdeli 😝 navic nespal, rozhazenej celej den no jsem hyn fakt a to jdeme v patek jeste rano na krev ☹

erika107
16. zář 2009

beru: ja to mam ako relax ked nemusim sa chvilku venovat malemu ... zajtra rano ma caka este umyvat schodisko na bytovke tak to bude ina fusticka :O)) ... ale ked zacnem rano robit tak v poho ak az okolo obeda potom sa mi nechce a na vsetko seriem .:O)) ...

a aj mu zistili naco je alergicky? mne to raz robili ale zda sa mi ze som to mala cca 30 minut napichane ... a krv nic neni nas matthi si uzil uz naberania krvicky a je lepsie ked place sestricka mi to vysvetlovala lebo aspon mu rychlejsie tecie krvicka do ampulky.... matthi ked ide na krv tak automaticky berem nahradne oblecko lebo je cely mokrucky ako sa poti

beruska2x
autor
16. zář 2009

nene ja myslela jak zvladas ty nemocnice s malym a takovy, doktory i kdyz jsi urco sikula i jako naterac 😀

beruska2x
autor
16. zář 2009

no nevim na co je alergicky, v patek jdeme na krev a trva to 3 tydny, nez budou vysledky... zatim mu reagovaly vejce ale to pry kazdemu exematikovi 😝

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru