Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

patricia1971
20. zář 2009

oki, ak dobrú noc 🙂 idem kukať tú superstar,sa nasmejem 🙂 🙂 🙂

erika107
21. zář 2009

bre ranko babenky

tak po tazskom vikende sa vam hlasim :o)) ... museli sme upratovat cely byt lebo dnes ku nam dojde navsteva z nemecka na tyzden takze sa tu neukazem lebo budu spat v izbe kde mame comp ... tak prajem vam krasny tyzden a aby deturence posluchali :o))

papapa

patricia1971
21. zář 2009

eri ahojky,tak to nejako zvládnite 🙂

ahojte všetky,no u nás noc jačanda,ale je chorá,tak to chápem,lebo som 100krát nalievala čaj 😒

pekný deň a ja kuk,veď von nechodíme,tak mám čas aj pozrieť sem 😵 na cez obed idem vybavovať,tk sa ž teším,že vypadnem 😵

beruska2x
autor
21. zář 2009

ahojte holky...

Kiss no s pindikem.. od kdy pretahujete a jak casto? Sima ma tu tkan porad mekou moc mu to nejde, ted to mel 2 dny nejak cerveny ale uz zase dobry, tak jsem z toho nejak na rozpacich co s tim... ☹ nerada bych mu ublizila ze to necham dlouho byt.. Dr mu to na kontrole delala a slo to a ja od te doby asi 3x a v poho jen ted posledne se nejak kroutil 😒

eri tak si to uzij a pak pekne prijd tesime se... 😵

pati.. no mi uz jsme nastesti zdravi, snad to vydrzi ale tech chripek vsude je... 😖 no a Sima uz mi zacal vic pit pri te nemoci tak mam trosku radost, uz to neni tak desny ze nic nechtel...

u nas je pekny babi leto tak chodime ven dokud to jde 😉 jen R me rozciluje 😝

saska.t
21. zář 2009

ahojky kocky

tak my noc katastrofa ma skoro jeblo, mame jacandu uz 3 dni takze nervy v prdeli, teraz zasa nechcela jest obed tak uz fakt neviem a este sa mi aj snivalo ze mi ellu auto zrazilo tak mam fakt fasa naladicku 😝
no snad ma to prejde, zatial pekny den 😉

beruska2x
autor
21. zář 2009

sasi 😠 jezis vas se to drzi 😢

holky ja mam taky nervy nadranc, Sima umi ode dneska vylizt na gauc 😕 jenze nemuzu ani na WC 🙄 furt mi utika, honi se se mnou pijdu si jak pes

saska.t
21. zář 2009

beru vitaj v klube ta uz vyleze vsade takze len striehnem bud rada ze vas to postretlo tak neskoro 😀
vynadala som elle aj D tak isli sami nakupovat aby mi dali pokoj a ja idem na 4 na gyndu a asi pridem velmi neskoro aby som aspon chvilu bola bez nich, lezu mi na nervy 😅
mala od 7,30 nejedla tak som kazala kupit hippku nech aspon nieco zje...

patricia1971
21. zář 2009

no ahojte 🙂
berus to poznáme 🙂 to ešte len budeš v strehu teraz 🙂 to Lili je vylezená všade tiež 😢 😢 😢

sasi tak mne Lili dnes vôbec nič nejedla,ráne asi 5kúskov chlebíka, obed nič,teraz spí,tak skúsim potom,tiež mi je do plač z toho,viem,že je chorá,ale mne aspon obed jedla...no ešte odšťavím aspon ocovko

no ja som bola dve hodky preč,len som skoro umrela od hladu,doma som sa nažrala a je mi zas zle 😝

no pekný deň 😵

beruska2x
autor
21. zář 2009

ahojky holky ja dnes nic nedelam tak jsem tu brzo, ten nas blazinek mi usnul dneska v sede na kocaru tak spal pres poledne a brzo odpadnul 😀

zitra budu pict svestkovy kolace tak dneska odpocivam, jee uz se tesim...

saska.t
21. zář 2009

ahoj kocky,

tak mala nakoniec zjedla o 2 hippku a poobede jeden banan tak aspon nieco...
na gynde som dostala nove lieky ze petibelle, vobec ich nepoznam tak uvidime co to spravi, snad to bude ok, potom som bola u znamej tak som si trosku pokecala a mala aspon chvilu bez jacania 😅 ale som uplne vydudlana nemam ani chut ani silu na nic 😝

beruska2x
autor
21. zář 2009

jejda tak aspon sis trosku odpocinula ne? nas Sima jeci taky ale on jen proste nahlas hulaka 😅 mam taky hlavu jak skopek, vubec doma venku je v poho, nevim co budeme delat az bude zima na to chodit na pisek 🙄
navic vubec nechce byt v kocarku, chce chodit ale tahnout jeho a jeste kocar je des 😠

saska.t
21. zář 2009

beru ona huci tak ani plac ale take kvilenie, tiez by som nepovedala, ze taky papkac ako ella nebude chciet jest no hrozne a este ide aj zima pre mna uplne depkove obdobie esteze je dnes D mily asi fakt vidi ze je zle 😅
jj mala teraz tiez len chodi uz som uchodena k smrti tak sa priprav na este horsie casy 😀

beruska2x
autor
21. zář 2009

no ja jen dekuju bohu ze nemame v byte zadne schody a balkon je super zabezpeny, ze smu nema v tomhle smeru kde co stat...
uz uim i slizat z postele a valendy pozadu po nohach ze nespadne tak jsem taky klidnejsi.. ja musela koupit normalne novy smetacek a lopatku na smeti, furt si s tim hral a ja mela uz stare spinave 😅
hracek ma a tohle nechce pustit z ruky 😝 😀

saska.t
21. zář 2009

no to poznam 😀 a este hrnce su u nas aktualne ale teraz najviac to chodenie 😅
beru prepac idem do postele najskor ma caka opät tazka noc tak sa idem na to psychicky pripravit a trosku naspat pa

beruska2x
autor
21. zář 2009

ja jdu do vany, R uz sel do race tak se nalozim do vany 😀 mam penu Pinacolada 😉 tak si to uziju 😉

beruska2x
autor
21. zář 2009

pap vsem dobrou noc 😵

beruska2x
autor
22. zář 2009

tak jsme to asi chytili od vas ☹ Sima teda ted spi ale od rana jeci a jeci, nyvic tady bylo hnusne tak jsme byli doma no des. uz se vyjasnuje tak pofrcime o obede ven 😉vecer uvidim jak to stihnu, musim udelat ty kolace tak pa 😀

patricia1971
22. zář 2009

ahojte 🙂 no nás noc strašná,stokrát revala,neviem aké zby jej idú,ale nejaká určite,lebo je to strašné.....a cez deň tiež len jačí a ja jačím na ňu 😠 no dnes ž aspoň trošku jedla,nebolo to veľa,ale včera nejedla nič,tak dnes to bol úspech......no my von nechodíme,berie to antibiotikum,tak asi vovn nemôžeme ani ísť.....som už doma na palicu,nervy mám riti 😠 😠 😠

pekný deň všetkým a tie naše detičky sa pekne opičia po sebe 🙂

saska.t
22. zář 2009

pati sme na tom uplne rovnako mame deti cez kopirak, prestala uz jest aj hippky takze zo vsetkeho dzobne 2-3 lyz. a koniec, neviem ktore zuby jej idu ale je to katastrofa, ma zachvaty revu kazdu polhodinu a moje nervy su uz tiez v prdeli, noc katastrofa,den katastrofa takze uz fakt neviem uz rozmyslam ze s nou pojdem k Dr. nech ju pozrie ci jej naozaj nic nie je, ale inak je uplne ok, ziadne priznaky choroby teplota proste nic
😒

patricia1971
22. zář 2009

sasi to budú zubky,lebo Lili má od soboty tie antibiotika,dávam jej aj na hrdlo nejaký sirup,ale tie záchvaty revu má asi ako tvoja Elli,to budú nejaké zúbky....my už ani sople nemáme,teploty žiadne,papá tiež len 2 lyž......no v chladničke mám všetko len pootvárané, milion jogurtov, výživy,hippky, no všetko postupne vyhadzjem,lebo nič nechce.........takže ja to pripisujem zubkom.....ja mám tak masážnu zubnú kefku,tak na tú jej dávam ten krémik,tak to hriže odušu......bože, pri tých dvoch starších som ani nevedela,že im vyšli zubky, i keď je pravda,že oni mali prvý zúbok až v 13 mes.,tak to nejako lepšie zvládali.....sasi,tak to musíme prekonať,ale úplne ťa chápem,aké máš nervy,lebo ich mám aj ja 😠 ☹

patricia1971
22. zář 2009

baby,tak mne sa Lili zas vyhádzala,to mám zas tú 6tu chorobu, to je o zúbkov,takže fasa, som volala doki,ale ž tam neni,lebo neviem,ale asi zbytočne berie aj antibiotika,ale čo už 😒 no picne ma asi 😒

saska.t
22. zář 2009

hm pati tak to mas pekne 😅 ...

beruska2x
autor
22. zář 2009

teda holky to je bes ty deti ☹ Sima teda v noci v poho ale jeci a jeci ajeci celej den, spal dneska akorat 3/4 hodky tak uz spi zaplatbuh ale mam hlavu jak skopek 😝 jdu si udelat silny preso at me to nakopne..
ted jsem dodelala ty kolace at ma deda taky neco dobreho, mamka mu vari ale pect uz nestiha 😔
babi se uz ani nepostavi sama 😢

jeste sem kouknu nez pujde R do prace ale pujdu dneska brzo spat 😕

beruska2x
autor
22. zář 2009

jezis holky me prijde zitra nebo pozitri Next na Simu ja se tesim jak o vanocich 😀 taky je nacase, chudak ma ty tricka uz tesna cvalda jeden 😝

saska.t
22. zář 2009

beru ahojky,

ako keby mi dnes D povedal ze chce este jedno dite tak ho jebnem po hlave a poviem mu nech si spravi inde 😀
dnes som si s malou lahla poobede spat a zobudila som sa po 1,5 hod. ako mala krici mama (uz sa nudila) 😅 vobec som ju nepocula bola som uplne ko
vecer este nacpala chleba so sunkou a mlieko tak aspon nieco ked uz ani hippky nechce
tiez pojdem po VKV do postele aj ked D slubil ze k nej bude vstavat v noci 😅

beruska2x
autor
22. zář 2009

me taky dal Sima dneska kapky 😠 asi 500x jsem mu davala backurky, furt si je sundaval, to jindy nedela a navic nechce byt vuubec venku v kocare, se vzteka a krouti ale jak s nim nekam dojdu, kdyz cape taktak a kocar k tomu 😝
tak jsme vzali dnes R do mesta at si taky uzije 😉 broucka
jedio to jidlo mame v poho, ten sni na co prijde 😅

saska.t
22. zář 2009

no tiez som si nikdy nepomyslela ze budeme mat problem s jedenim, ale vidis ani neviem ako me k tomu dosli 😝 no tajne dufam, ze sa to coskoro zlepsi a bude normalka jest, uz fakt nevladzem a som zo vsetkeho znechutena
dnes som si bola pre HAK v lekarni a zaplatila som 40 eur na tri mes. skoro ma piclo ake su drahe 😝

beruska2x
autor
22. zář 2009

40Eur?? ty jo to je fakt hodne ja platim na 3m 420,- Kc😲

saska.t
22. zář 2009

no len nech su aspon dobre ked uz su take drahe...
idem do hajan peknu noc mati pa...

patricia1971
23. zář 2009

dobré ránko,tak mi se boli aspon v obchode,lebo doma je to des....ale noc bola ok,len jesť mi nechce 😕

noo ja mám HAK za 49 EUR,to je strašné!!!!!! 😕 😕 😕

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru