Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

beruska2x
autor
5. bře 2009

ja tabletky uz mam, bych bez nich nebyla 😎

erika107
5. bře 2009

saska: a chces ttabletky alebo vnutromaternicove? mne stale gyndos ponuka vnutromaternicove ale mam obavu z toho

beruska2x
autor
5. bře 2009

hele moji kamaradce to telisko vypadlo 😀

ten hrnicek mam od Aventu s hubickou je od 6m ale to nase pako je liny, on tak si s tim hrat to se mu libi ale na piti radsi flasu 😝 musi si zvyknout no...

sasi jak jsi to delala?

erika107
5. bře 2009

a ako jej mohlo vypadnut xixixi to musela byt riadna prca ... aha uz viem aky hrncek myslis aj Lovi ho ma ale myslim si ze moj by z toho tiez nevedel este pit 🙂

daskak
5. bře 2009

berus to fakt? riadny pruser 😝
sasi to ti verim aj jaby som si dala lieky, ale este kojim a rozhodla som sa ze vtedy ich nebudem...

beruska2x
autor
5. bře 2009

to nevim ja, nebyla jsem u toho ale byla z toho pekne vyjukana 😉

eri to se nauci... prave at si zvyka 😀

daskak
5. bře 2009

babulky idem kuk TV, ahooooojteee
dobru nocku 😉

beruska2x
autor
5. bře 2009

tedaaa vy zase vsechny mizite 😖

beruska2x
autor
5. bře 2009

dasi papa dobre sny 😵

saska.t
5. bře 2009

erika - pitie z hrnceka je odporucane ucit hned od skonc. 6 mes. 😀 , tiez mi dr. cpe furt vnutromater. ale pocula som ze dlhsie a viac krvacas a ze ostali po nom aj tehotne a tabletky mam osvedcene ze mi trvaju 4 dni aj s cestou, malo krvacam tak sa asi k nim vratim

dasi - ked som bola po 600nedeli na kontrole tiez mi ponukal tabletky a som mu povedala ze ked prestanem kojit tak si dam, takze som nutena tam bohuzial ist 😀

saska.t
5. bře 2009

berus - si sa na mna vykaslala? 😕

beruska2x
autor
5. bře 2009

neeem ja??

beruska2x
autor
5. bře 2009

co s tim hrnickem ? za jak dloho si mala zvykla? nebo ho chtela hned? 😲

beruska2x
autor
5. bře 2009

sasi ty jsi me opustila?

saska.t
5. bře 2009

jj chcela ho hned 1hod. jej trvalo kym pochopila ze musi tahat jak z dudla a potom uz vedela vo co go! 😀

beruska2x
autor
5. bře 2009

😖 tak to jsem na nej zvedava 😉

erika107
5. bře 2009

sas: no ja asi nebudem moct tabletky lebo v rodine mala babka aj teta rakovinu prsnika a maternice takze jedine do uvahy pada vnutromaternicove ale branim sa mu zubami nechtami 🙂 ... tak musim vyskusat teda ten poharik

saska.t
5. bře 2009

neboj on to zvladne ked budete trenovat 😉 dnes som kukala po obchodoch veci na seba a juj vsetko sa mi pacilo, potrebovala by som tak 250 euro aby som si vsetko kupila a manzu by jeblo 😀 (pardon) akurat ma stve ze budem vsetko potrebovat uz o cislo väcsie ☹

beruska2x
autor
5. bře 2009

eri moje kamaradka ted ma nejakou novinku - krouzek ktery dava malilinko hormonu primo do tkane, to by neslo?? je s tim moc spokojena 😉
nebo jsou injekce ale to mi neni sympaticky, pul roku bez MS 😒

beruska2x
autor
5. bře 2009

sasi ani mi nemluv pujdu si koupit ty dziny, to bude , nesnasim to, vzdycky zjistim ze mam taakovy boky a prdel 😲 😢

erika107
5. bře 2009

berus: neviem musim sa popytat lekara ale tak snazime sa davat si pozor 🙂 ixixix

sas: ja ani do obchodu nejdem za uceloom si nieco kkupit lebo nedostanem na seba nic :( mam 95 kg ☹ som ako maly slonik a tazko na seba nieco normane zozeniem

saska.t
5. bře 2009

ja som rozmyslala, ze by som si dala ten implantat do ramena, je na 3 roky a da sa kedykolvek vytiahnut a je tam malo hormonov tak uvidim ci mi to ponuknu aj tu v DE

eri ale ved tabletky su aj prevencia voci rakovine 🙂

beruska2x
autor
5. bře 2009

jeeeeeeeeee ERI vy mate krasny zoubky, a odkud mas ten zupanek ten je bozi 😲 😀

saska.t
5. bře 2009

eri - no to sa mi ani nechce verit ze mas tolko kg na foto to tak rozhodne nevypada 😉 ja mam 54 kg ale mala som predtym 49 takze som z toho dost na nervy 😠

erika107
5. bře 2009

sas tak to sa mylis... mne povedal doky ze akonahle je v rodine rakovina prsnika a vajecnikov tak tabletky su neni dobre lebo automaticky podporujem rakovinu

saska.t
5. bře 2009

eri - to nie je z mojej hlavy to mi povedal doky 😅 nejaka nizkohormonalna

erika107
5. bře 2009

ten zupan mu kupila babinka v kauflande ... no to sa mi podarilo nahodne mu zachytit aj zubalky 🙂 ...

sas. presne tak mam 95 a kotulam sa obcas xixiix ved po porode mi este stale ostalo 10 kg neviem ich zhodit... co by som ja dala zato keby som mala 70 ako ked som sa zoznamila s lacinom :( juuuj boli casi

erika107
5. bře 2009

no jo len ja mam este problemy s ladvinami a najnovsie dalsie diagnozi tak musi brat ohlad na vsetko

saska.t
5. bře 2009

ahaaa uz to chapem tak to ti naozaj zostava len to vnutromat. ale mozno tebe sadne treba vyskusat 😉

beruska2x
autor
5. bře 2009

juj musim mu nejaky sehnat na leto.. tenhle je krasny a fotky mate tedy super, malej je roztomilej, porad na nej koukam 😀 😀 😀 😀

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru