Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

beruska2x
autor
5. bře 2009

holky ja kila moc nesleduju, dulezite je jak mi sedi obleceni a citim se 😉

erika107
5. bře 2009

no ved uvidime xixiix

erika107
5. bře 2009

tak keby mali este v kauflande mam ti kupit a by som ti ho poslala? a dakujeme len frajerka nam chyba 🙂

saska.t
5. bře 2009

eri kde v BA byvas? Ja som byvala pri dostihovke v petrzke ....

jaaj berus to ja kila dost sledujem, som pako, vzdy som bola pysna aka som chuda a teraz mi ostalo brusko a prdel a dost ma to sere ☹

erika107
5. bře 2009

no ja byvam na rendezi vies kde to je? a z petrzky mam manzela

beruska2x
autor
5. bře 2009

ale to ano, taky jsem mela peknou poatavu ale nemuzes prece cekat ze to bude vse o.k. hned... vis co se rika? ze 9 mesicu tehu a 9 mesicu se telo z toho vzpamatovava... vydrz 😀 😉

jeee eri, to ne, ja kouknu tady, taky jsou v Kaufu akce, treba ho chytnu tez... to te nebudu otravovat..
prosim te, frajerek je vsude habakuk, jen vybirat 😀 aby k necemu byla

jee holky ja byla s malym v praci a rikam jim o nevestach a oni pry - vait umet nemusi, muze chodit jist k tobe hlavne aby dobre suk..a

saska.t
5. bře 2009

eri - tak to teda neviem musis mi povedat nieco zname co je blizko 🙂
berus kde si sa skovala? 😉

beruska2x
autor
5. bře 2009

😀 😀 😀 dešlam nejaky fotky 😉

saska.t
5. bře 2009

berus - no ty mas kolegyne 😀 ale ak sa mala pomami bude to dobry 😀 😀 😀
nechces mi povedat, ze za mesiac budem jak lanka, to uz teraz musim zacat hladovat 😅

erika107
5. bře 2009

berus: mne to neako neprekaza ved do kauflandu chodim skoro kazdy den 🙂 ... no potom ked bude starsi asi zoberem kalasnikov ked budu neake mrchy obsmietat sa okolo maleho 🙂

sasi: no vies kde je raca? tak medzi racou a vajnormi je rendez mame tu demar klub diskoteka alebo policajna akademia hovori ti to nieco?

saska.t
5. bře 2009

uz viem 😀 racu poznam vajnory moc nie ale viem kde priblizne 😉

beruska2x
autor
5. bře 2009

nee myslim ze az pak to res, ted bud v klidu , musis pomalu, necekat zazraky...

beruska2x
autor
5. bře 2009

jee holky vy uz planujete sraz ze jo?? 😀

saska.t
5. bře 2009

berus, mala ma za mesiac a 1 tyz. 9 mes., uz vcera bolo neskoro 😝 😠

erika107
5. bře 2009

babulky nebojte sa kila sa stratia xixi alebo nove pribudnu ked budete opat tehu 🙂 ... no bolo by fajn keby sme dali spicha ked budes v BA postesila by som sa 🙂 ... berus este dojdes aj ty do ba to bude parada 🙂

saska.t
5. bře 2009

berus - no neviem ci zraz ja sa domov nedostanem skor ako v lete 😀 aj ked rozmysla ze za mesiac by som s malou letela domov len si to neviem predstavit tasky, kocar, autosedacka a ja sama s malou do lietadla 😒

beruska2x
autor
5. bře 2009

😝 😝 😝 😝 vis dobre jak to myslim, kazdy to ma jinak...nejsi tlusta, pres leto se bude jist zeleninka a tak a pujde to samo 😉

saska.t
5. bře 2009

berus ty si zlato vzdy ma to tak povzbudi ....
eri - ak to vyjde nie som proti 😀

beruska2x
autor
5. bře 2009

hele a nemas tam nejake zname, kamaradku co maji teba kocar na pude po decku? sestrenka to tak dela ze si pujci kdyz lita ze Spanelska.. at to nemusis tahat, totez s autosadajdou a tak...

eri jee to by byla drbarna 😉 to by bylo bezva

erika107
5. bře 2009

saska: a co stoji cca letenka do nemecka?

erika107
5. bře 2009

sasi: ved malu mozes supnut do neakeho sportoveho alebo golfovych palic a mas to jednoduchsie... keby sme nepotrebovali kocik tak by som ti rada pozicaca :( ale mi sme este prtaty ...

berus: tak to si viem predstavit to by sme kvakali od rana do vecera 🙂

beruska2x
autor
5. bře 2009

manza tomu rika slety 😀 ale bylo byto fajn udelat si oddychovy vikend bez chlapu a prcku a vareni a vseho 😀

saska.t
5. bře 2009

berus - vsetky kamosky boli tehotne ako ja takze kocar potrebuju 😠 akurat by mi pozicali cestovnu postielku a prkotiny ale urcite nie kocar 😢 a sedacku musim vziat ale to je najmenej ...

eri- tak 100 euro musis pocitat, zalezi na tom skadial letis na SK, mam totiz 3 letiska na okoli 😀 ale je to aj so spiatocnym letom 😀

saska.t
5. bře 2009

to by bolo fajn sa vsetky stretnut asi by sme sa tak skoro do postele nedostali 😉

erika107
5. bře 2009

berus: no tak to by dopadlo keby som lacinovi nechala na vikend maleho to by bolo desne 🙂

sas: aha tak to stoji priblizne tak ako bus my sme vzdy chodili do San Galenu busom a tam nas dosli vyzdvyhnut znamy z Konstanzu ... a vyhoda lietadla je ze sa nemusis tak dlho tralalakat

beruska2x
autor
5. bře 2009

hm to je skoda, usetrila by sis drinu a starosti 😒

erika107
5. bře 2009

berus: ale ja mam stale v zalohe maminu ta mi ho rada postrazi kedykolvek 🙂

beruska2x
autor
5. bře 2009

😀 myslis ze by se nezvladl o nej postarat? urco jo.. ale je fakt ze ja jdu na hodku na pedikuru jednou za 5 tydnu a manza mi rika - Prijd brzy 😀 😀 😀

erika107
5. bře 2009

no mozno by sa vedel ale predsaj snim travi malo casu a nevie ako reaguje na veci 🙂 a ako zaspava ja mam vo vsetkom uz taktiku 🙂 ... inac perfekne fotecky berus 🙂 tie ramceky mas od vymyslu svete mas novu stranku tusim 🙂

erika107
5. bře 2009

berus: davas good night nutrilon malemu?

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru