Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

3558
7. bře 2009

kuk 😉

saska.t
7. bře 2009

kuk 😉 akosi nam to tu zapada ked tu nie je beruska, no mozme sa hambit 😀

3558
7. bře 2009

hanbit saska 😉

3558
7. bře 2009

nnic si z toho nerob. ja som este horsia a to som ucitelka 😔 😔

saska.t
7. bře 2009

zuzi - ani nerobim, ja som tiez ucitelka ale niekedy mi to uteka tie pismenka 😀

3558
7. bře 2009

ja sa zase ponahlam a necitam po sebe.iba tukam po pamati.a teraz som zase na slovensku a tu je inak klavesnica,napr. Z a Y a interpunkcne znamienka. a este doma mame lap top a tu pocitac, tak tiez taky nezvyk. 😠 😠

3558
7. bře 2009

inak ta pohanka je celkom fain.ja ju robim malemu, a nesmrdi mi.ale ze vraj su dva druhy.je prazena a obycajna.a ma sa davat ta obycajna.a co hovoris na pohankove vlocky? aj tie som kupila ale este nerobila. hned som si nakupila naspat do uk, lebo tu sa mi to zda take lepsie,no neviem 😕

saska.t
7. bře 2009

ja som vlocky este nemala tu v DE ich nedostanes tak mam iba obyc. pohanku ale urcite budu rychlejsie urobene kedze jadro je uz rozpucene 😉

kisska
7. bře 2009

sasi - viem, ze si to uz urcite pisala, ale odkial si? Ja by som ti kocik mohla pozicat. Mam dva a jeden nosim len v aute, ked ideme k babke, takze na tych par dni, co by ste tu boli, by som bez neho prezila 😉 .
Teraz mi dochadza, ze ty si z BA, ze? Mas tam aj rodinu, ze? Tak len daj vediet par dni predtym, ako pridete a necham vam niekde kocik, aby sme sa nemuseli koordinovat k vasmu letu... Nie zeby som sa nechcela 😉 My sme v Ba minimalne kazdy mesiac. Aj buduci piatok sa chystame 😉

saska.t
7. bře 2009

kiss - ty si zlato ak sa rozhodnem ze letim urcite sa dohodneme a dufam ze by sme sa uz aj stretli 😉 este raz dakujem za ponuku 😀
a ano som z BA a cela rodina tam zije 😉 pamätas si dobre 😉

beruska2x
autor
8. bře 2009

ahojky holky, zdarvim po vikendu, sand nektera zajdete 😉

saska.t
8. bře 2009

ahoooj Berus!!! 😀
tak ako??? kedze vcera tu bola nuda vymalovala som si celu obyvku jednu stenu kapucino, jedna strana hneda a boli sme kuknut novu kozenu sedacku aj som si vybrala ale stoji 1100 euro a mojho muza skoro slahlo 😀 ale povedal ze mi ju coskoro kupi 😎

inak mam dilemu ja som este stale nedostala MS uz 5 dni meska a mam z toho obavu aj ked si myslim ze nie je preco sa obavat ale ani som v noci skoro nespala to by ma fakt slahlo a co ty???? 😀 sa tesim ze si uz tu aspon to trosku ozije 😉

beruska2x
autor
8. bře 2009

no cauky, ja si uzila vikend se vsim vsudy 😀

v patek jsem si dala 2 sklenicky vinka a bylo vymalovano taky 😉 a v sobotu jsem byla v hospudce kde jsem delala brigadu pri skole, poprosili me jestli jim pomuzu, meli tam kanci hody 😀
tak jsem si to uzila, desne me to byvi, a zmena proste, spousta znymych lidi 😉

manza tam byl se mnou, oba dny romantika vecer 😎 parada ☹

ted varim Simovi ryzi s kutecim , brokolici, kvetakem a mrvickou a nam polivku hovezi...

akorat v utery s nim musim na to kozni ten flek na tvari se mu furt objevuije 😖 😠

ty jsi ale sikovna!!!! ja mam zase v obyvaku takovy oranzovy obrazec pres 2 steny... rada si to vymyslim taky sama..
no s MS neboj to prijde, taky jsem mela takovy stresy minuly mesic 😉 ale byla by to prca vid..

saska.t
8. bře 2009

tiez nemam cele steny ale iba obrazce ako keby boli v ramecku 😀
aspon si si to uzila zmena je zivot a nemala si stereotyp 😀 , malej varit budem az zajtra ale mali sme pseno a moc nam chutnalo ale kaku bylo cerny tak neviem co to bolo 😉

no dufam ze MS dojde lebo zacinam byt nervozna, ale bola som dost chora minuly mesiac tak snad to je z toho, este nie som pripravena na dalsieho prcka asi by som odpadla ale snad dojde, aj sa tak citim bedary po celej tvari tak snad uz coskoro ☹

beruska2x
autor
8. bře 2009

no toja taky necitim, tezko si to umi predstavit ze budu mit 2 sviste tak za 2,3 roky ted urco ne... 😝
malej zas dome jecel, jak kolem nej nejsou lidi a neobdivujou ho je zle ☹

beruska2x
autor
8. bře 2009

ten kapucino odstin je ted oblibenej, kamaradka rikala ze o vikendu budou malovat prave tim 🙂

saska.t
8. bře 2009

nuz mas spolocenske dieta bud rada aspon sa neboji 😉 idem pomaly ulozit malu potom popiseme 😀

beruska2x
autor
8. bře 2009

jasne 😉 me uz spinka oba kluci , malej normal a manza je z vikendu nejakej unavenej a rano vstava brzy 😵

saska.t
8. bře 2009

tak uz som tu 😉 mala mi dnes spala poobede 3 hodky taky sme boli s muzom spokojni ze sme sa k nej na hodinku pridali 😉
som dost nervozna z tej MS asi poslem zajtra Davida kupit test aby som sa ukludnila alebo zrutila 😒

beruska2x
autor
8. bře 2009

😉 😉 😉 taky mam jeden testi jeste od posledne doma a pak jsem supala pro prasky 😀
sasi ja dnes po obede s malym spala 2,5 hodiny 😎

saska.t
8. bře 2009

ja sa tiez chystam po prasky len aby uz nebolo neskoro ale pytala som sa aj D a povedal ze si je isty no tak snad to je fakt z toho dlheho prechladnutia ☹
jaj tak to sisi pekne schrupla, ja len hodinky a potom som dokoncovala obyvak, vcera ma totiz napadlo ho o 20,15 zacat len malovat ale o 22,30 sme boli hotovy 😉 no este tu sedacku a som spokojna uz s celym barakom 😀
dnes som varila plnenu papriku som sa nazrala ako prasiatko a este som musela robit tvoj kolac, lebo D straaasne chcel, uz ho viem naspamät 😀

erika107
8. bře 2009

ahojcek babulky

tak uz mame po vikende...tento vikend bol jeden stych horsich vcera sme boli u svokrusi...no viete si predstavit aka znechutena som bola cely den... viete co sa mi stalo? dosla zamnou do izby a pyta sa ma Erika ty sa namna hnevas ked sa somnou nerozpravas??? ja jej nato nie, preco by som mala... no tak somnou komunikuj ja jej nato.. a o com sa mam s vami rozpravat o POCASI??? ona nie mohla si sa ma opytat ako sa mam... domna sto certov ... a to vsetko bolo asi koli tomu ze som nechcela u nich ostat spat...zda sa mi to na hlavu postavene aby sme isli ku nim spat ked su z BA ako aj mi...

sasi: neboj MS dojde a ked nie zazijes opat krasne chvile s bruskom 🙂 ...potom odfot tvoje dielo ako si vymalovala

berus: tak to si mala akcny vikend

beruska2x
autor
8. bře 2009

😀 😀 😀 no vis mam uspech a ani ho nemusim delat, ja ted budu pect ten puncak od kiss tak jsem zvedava 😉

manza zacina drzet dietu, pry nemam varit, tak jsem zvedav jak dlouho mu to vydrzi 😎

saska.t
8. bře 2009

no to poznam ale D to vydrzi tak 3 dni a musim varit, ale teraz chodi uz 2 tyz. behavat aspon su psy dobre vyvencene 😉

erika107
8. bře 2009

jaj a este som zabudla napisat moj drahy dostal z toho take nervy ze sme tam nespali ... ze cely vecer prevracal... on vzdy z nervov vracia... a dnes ho bolela cely den hlava a to som chcela ist do incheby na vystavu :( takez pokazeny cely vikend

beruska2x
autor
8. bře 2009

ahojky Eri, ja vim ze ti tchyne ublizila ale je na tebe oskliva porad nebo se zlobis porad kvuli tomu tehu?? zkus ji trosku odpustit, vidat se musite a je to babicka... 😔

vim ze je to o sebezapreni ale nekdy to stoji za to..

jojo vikend byl fajn, zase jsem byla mezi lidma,moc me to bavi... 😉

sasi, myslim ze u nas to bude to same 😀

erika107
8. bře 2009

berus: keby to bolo take jednoduche s mojou svokrou neni z voza ani na voz :( ... kazdy kto ju coilen raz videl povie ze je to bosorka

saska.t
8. bře 2009

jaaaj eri a ty svokre vykas? no tak by som ju do zadku poslala a povedala do oci pravdu aby si uz mala pokoj 😠 jej povedz od srdca co si myslis ...
ja mam vybornu svokru, nemenila by som 😀

beruska2x
autor
8. bře 2009

😖 😖 😖 😖 tak to ti nezavidim, a manza je takovi citlivka, chudak, ale ja teda taky nerada nekde spim, u nasich jo.. ale jinak, doma mam pro sebe i maleho vse pri ruce, klid v koupelne a na Wc...

beruska2x
autor
8. bře 2009

sai kdyz to je tezke, vychazet musi, kvuli manzovi i malemu, je to babicka at chces nebo ne ale je blbe ze bydlite tak blizko 😅

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru