Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

saska.t
17. bře 2010

v skolke uz v pohode, rana su este horsie ale neplace, len je taka utiahnuta ale poobede nechce ist domov 😅
Naucila sa vsetky blbosti, robi sefku celemu kolektivu, pluje kope, a jej najoblubenejsie slovo je NIE.. No mas sa na co tesit 😀
neustale chodi spinava ako cune, nestiham prat a prezliekat ju kedze oni ich nechavaju samych jest a je jedno ci je to rukami alebo priborom 😅

V piatok mam volno takze ostane so mnou doma poupratujeme si pojdeme von a na nakupy 😀

beruska2x
autor
17. bře 2010

nojo, takovejch deti to kdo zavaha tak nezere ze 😀 to by se ucitelka zblaznila asi.... nez kdyz mas doma jedno ale nic si z ttoho nedelej, Sima dnesdka jedl polivku k veceri z pultiku na zidli a ne z talire - vylil ji hned jak jsem se otocila pro bryndak 😝

saska.t
17. bře 2010

no beru ich tam nie je moc, preto som ju nedavala do klasickych jasiel ale do sukromnych 2 ucitelia a aj s elli 8 deticiek + 1 praktikanka 😀

saska.t
17. bře 2010

beru odchadzam do hajan zajtra robim chvalabohu posledny den tak sa moc tesim, ze budem mat volno, pa a pekny vecer 😀

beruska2x
autor
17. bře 2010

no... ja krmila dneska 2 deti najednou polivkou dopoledne a byl to binec desnej 😀 na me je i 8 moc 😉

pancake
17. bře 2010

tak ked to nepojde stretneme sa zajtra na facebooku. 😎 javascript:addEmoticon('😎','vBody')

saska.t
19. bře 2010

ahoj kocky tak uz nam to ide 😀

kisska
19. bře 2010

Ahojte babulky, uz ficime v tajnych? idem kuk 😉

kisska
19. bře 2010

nenasla som este? Zuzi asi to tvoje skusobne zmizlo, ze? Tak dajte vediet, kde vam je pohodlnejsie 😎

pancake
19. bře 2010

kiss tam bolo napisane ze je to skusobne iba a a ked pojdu na ostro tak to zmizne. treba zalozit este raz. idem vyskusat. ale ak chcete byt tu, tak mne je jedno. len hento by bolo lepsie ze to nemoze nikto citat okrem nas. 😉

pancake
19. bře 2010

tak mate vstup kiss,beru,saska,erika,pata a daska. ak chcete este niekoho pridat tak dajte vediet.ok?

erika107
20. bře 2010

babulky a kde najdem tu temu? potom hodte link do IPcka

beruska2x
autor
20. bře 2010

cusik holky,j a to v uzavrenych taky nenesla, zuzi dala jsi to i na CZ priszupne? hod mi link kdyztak diky M.

pancake
20. bře 2010

ano je to aj na CZ.

saska.t
20. bře 2010

kocky tak mi dajte vediet kde budeme pisat, nebudem tu prezerat milion tem aby som vas nasla 🙄

patricia1971
21. bře 2010

ahojte,tak ja píšem to tej našej uzavretej témy na koníku a vy ste tu??? 😕 😕 😕 ja som tú čo založila zuzi našla hneďa zdalo sa mi to lepšie,tam nás nemože nikde čítať....tak kde vlastne budeme????

mukky
21. bře 2010

ahojte,pan ako sa máte ?už ste zdraví??

patricia som pozerala tvoje albumy a som v užase 😀 😵 tvoje deti tie staršie vyzeraju ako tvoji surodenci 😵 😵
asi si bola velmi mladá mamička 😵 😵 ,ste pekná rodinka...

patricia1971
22. bře 2010

mukky ďakujem, no taká mladá až nie, na tú dobu som mala 20, keď sa mi syn narodil,tak už skoro 21, no v dnešnej dobe si to neviem ani predstaviť, je to teraz úplne iné 🙂

beruska2x
autor
22. bře 2010

ahojte holky ve starem ale dobrem 😀 me uz se vzbudil Simako tak padime ven je kraaasne tak pa vecer 😉

patricia1971
22. bře 2010

ahoj berus, tak tu teda budeme pokračovať 🙂 no mne ešte Lili spí,ale bola hore,tak som ju ešte uspala a ja som ležala s ňou.....tiež pojdme von, sa u nás už konečne vyčasilo...tak pekný deň všetkým 🙂

daskak
22. bře 2010

aha tu sme 😀 😀 😀
ako sa mi mate??? babenky zajtra poctivo vsetko docitam a uz aj som tu,,,,
vyzara ze by sme uz mohli byt ok, tak dobru nocku 😉

beruska2x
autor
22. bře 2010

dasi tak to je super... 😉

zuzi to stehovani ti nezavidim, celou domacnost to si nedovedu predstavit, my mame deeeesne kramu 😨

me Sima nechtel spat 😝 jako by byl malo utahanej 😒

saska.t
22. bře 2010

ahoj kocky

tak D zarobil bokom 200 eur tak sme ich boli dnes rozflakat, malej botky, tatovi tiez, ja som si kupila prechodnu bundu a ponozky a este aj ostalo, takze celkom uspesne popoludnie...
dnes mi v skolke oznamili ze jedno dieta ma virovy zapal pluc a ze je to vysoko nakazlive a mali by sme ist vsetci na preventivku k Dr., ci su zdrave , tak mam opät radost, pri nasom stasti to urcite dostaneme, takze zajtra ficim k Dr. nech malu popocuva a aj tak trosku kasle, tak si vypytam sirup proti kaslu...
inak vsetko po starom... praca, varenie upratovanie a jedovanie sa s dietatom, lezu jej 2 zuby tak sa tak aj chova...

beruska2x
autor
22. bře 2010

je sasi aspon sis udelala radost 😉 to je dobre, ja uz nosim taky vestu, uz je teploucko a pry to uz zustane 😉 akorat to bahno nez vyschne no.....

nestras, to nemuzete snad dostat vsechno ne 😝

saska.t
22. bře 2010

No beru, len ma drzi to, ze mala nebola v piatok skolke tak snad to nechytila, ale radsej pojdem k Dr. istota je gulomet
a nejdu mi davat smajliky

beruska2x
autor
22. bře 2010

ani mi nemluv, vis co mi odepsal adm? ze uzamcena temata provazane na SK a CZ nejdou a ani to neplanuji 😝 , prijde mi to celkove neprehledne, driv jsi jasne videla kdo posledni pridal prispevek, bylo to zvyraznene, i temata aktualni - ted nic...
moc se mi ta nova verze nelibi, prijde mi to nedotazene, neprofi jak kdyby to delali 2 studenti v pokojiku 😲

holky uz tam psaly ze se jim ztratily prispevky a "vynorila " se 2 roky smazana IP posta 😖

beruska2x
autor
22. bře 2010

neboj to bude v pohode 😉

beruska2x
autor
22. bře 2010

ani mi nemluv, vis co mi odepsal adm? ze uzamcena temata provazane na SK a CZ nejdou a ani to neplanuji 😝 , prijde mi to celkove neprehledne, driv jsi jasne videla kdo posledni pridal prispevek, bylo to zvyraznene, i temata aktualni - ted nic...
moc se mi ta nova verze nelibi, prijde mi to nedotazene, neprofi jak kdyby to delali 2 studenti v pokojiku 😲

holky uz tam psaly ze se jim ztratily prispevky a "vynorila " se 2 roky smazana IP posta 😖

saska.t
22. bře 2010

no krasne, tiez sa mi moc novy kon nepaci ale co uz...

inak myslis ze neposrali tu objednavku z ceskej lekarne? poslali mi uplne nieco ine tak mi musia zadara poslat to co som si objednala

beruska2x
autor
22. bře 2010

fakt? 😲 to bych je zhulakala taky... aspon ze ti to zadaco "opravi" 😉 ja se upsala mame a budu delat ve ctvrtek vertniky, deda ma narozky 😉

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru