Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

daskak
15. dub 2010

ani nie,,,,,ale to je mozno tym ze ma brata,,, na patkovi je stale nalepeny,,,
ok papa

beruska2x
autor
15. dub 2010

nikdo 😕 ja jdu umyt nadobi a dorazim 😉

daskak
15. dub 2010

berus: my zas mame z nicoho nicteplotu 39,,,, ☹ ☹ ☹
takze aj ked som dnes chcela byt tu nevyda mi,,,
tak papa zajtra sa ozvem

beruska2x
autor
15. dub 2010

😲 juj dasi ty jarni chripky 😠 hlavne at to brzo prejde chudacka 😔

saska.t
15. dub 2010

ahoj dasi a nemate opät aktualne zubky (stolicky)?

beru ja som sa na to vys...la a strcila som to do mycky 😅
dnes som prisla na to ze som dokonala zena a matka, rano s dietatom do skolky, potom rychlo do prace, z prace vyzdvihnut malu, ulozit spat, vyvesat pradlo, pospratat bordel po zobudeni urobit nakup potravin a este aj s malou supom do drogerie, uvarit veceru, opät pospratat bordel po 2 detoch 😠 a teraz som si konecne sadla s carom a cumim do telky a PC no nie som dokonala???? akurat padam na hubu a o romantike som uz mesiac ani nepocula a D ma za chvilu za to zabije... 😅

beruska2x
autor
15. dub 2010

sasi ahojky, jsi dokonala 😉 on se D dela ale urco to chape taky ale touha je touha 😉

erika107
15. dub 2010

ahojcek zlaticka idem vas docitat

beruska2x
autor
15. dub 2010

eri cauky 😉

beruska2x
autor
15. dub 2010

sasi ale R tu nahlas "posloucha" Ruzovku tak nejsi v tom sama 😀 😀 😀 😀 😀 😀

saska.t
15. dub 2010

beru no niekedy si tak naozaj pripadam ako supermanka 😉 som zvedava dokedy to vydrzim 😝

eri ahoj

beruska2x
autor
15. dub 2010

no, nakonec padnes na pusu 😅 vid... ja dneska sla se Simou veset pradlo, chtal samo na balkon taky tak jsem mu dala mikcu a cepici, no co myslite? cepici hodil dolu z balkonu...
tak jsme mazali ven stejne 😝 deti jsou poklad 😵

erika107
15. dub 2010

beru: topanky su uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuzasne ja cakam na kamosku ona chce tiez tak ked mi posle link posielam to tej pani do obchodu v BA ci ich maju a ak hej tak kupujem ... chcem tieto na doma http://eshop.fare.cz/inshop/detska-obuv-celoroc... vyzeraju suprovo a sandalky? no neviem sa rozhodnut takze s tym este musim pockat stejne financne teraz nemam nato :( ... ale ked sud dobre dopadne tak mi bude musiet L doplatitt vysku vyzivneho na maleho xi ... inac Simca je bohovsky na tych fotkach 🙂 ... maly mi este sam nepapa jedine ak ma parecky tak tie si da na vydlicku ale s lyzickou mu to este nejde :(

sasi: a co ma D robit? neako mi to uslo niekde v kancli?

dasi: to mi je luto drobceka hadam sa mu polepsi 🙂

beruska2x
autor
15. dub 2010

eri ty jsou moc pekne, taky jsem na ty kecky koukala ale uz jsme mela koupene jine a tolik jich v 1 velikosti mit zase nemusi 😝 ale nebude se mu v tom doma potit noha???? Simovi se desne potej nohy, i v otevrenych backorkach , no furt a to ma slabounke bavlnene ponozky 😅

erika107
15. dub 2010

som hladala a ma to otvorceky takze si myslim ze v poho ... sandalky mu nechcem moc davat aby mal tu nozku dobre zafixovanu ... uvidim ked si ich vyskusa...

beruska2x
autor
15. dub 2010

to mi pak musis rict jaky jsou, doufam ze mu je koupim pristi rok na leto 😀

beruska2x
autor
15. dub 2010

ted ma naven dvoje, sandaly tyhle a pak jedny obyc kecky jen na pisek tak uz mu vic jich nekoupim 😝 a jaky ma Mati ted cislo???

saska.t
15. dub 2010

eri D ma opravovat nejake stroje on je vyuceny zamocnik alebo nieco podobne, hlavne chce prec od koni uz je stary na to 😀

saska.t
15. dub 2010

baby tlacim cipsy a uz zasa mi bude tazko ale dotlacim ich a zalejem to vinkom a hotovo

erika107
15. dub 2010

tie prve som kukala uz tiez ale 23 nemaju :( pacia sa mi taky styl ako ma Simca ale nie zelene lebo tu moc neoblubujem i ked papucky takej farby bude mat :( ... ale navon ma vacsinou vsetko modre veci tak by to bolo desne zladene 🙂

beruska2x
autor
15. dub 2010

jeeeeeeeeee sasi ty jsem nemela ani nepamatuju, a dala bych si je 😅

beruska2x
autor
15. dub 2010

http://eshop.fare.cz/inshop/detska-obuv-letni/d... 😉 ale jaky ty ceny jsou sileny, mit dvojcata tak asi zeru zeleny 😝

beruska2x
autor
15. dub 2010

a boty neosidis, ty kvalitni koupit musis 😔

saska.t
15. dub 2010

beru tiez som ich dlho nemala a preto ich zozeriem cele 😀
kocky musim do hajan naozaj padam na hubu 😅 pa zajtra dufam, ze sa tu niektora objavite 😉

erika107
15. dub 2010

babulky idem off zajtra ma caka super den idem na kozu xixi neskutocne sa tesim 😒 bru nocku

beruska2x
autor
15. dub 2010

sasi tak papa 😉 ja budu do tech 14:00 na prijmu pak jedeme 😉 mam sraz od zakladky zitra tak se tesim a v sobotu jdeme dedovi umyt kona na baraku, a opeceme si tam toho burtika 😉
takze v nedeli asi papa 😵 pekne si o vikednu odpocin!!!

beruska2x
autor
15. dub 2010

eri tak pa taky peknou dobrou 😵

beruska2x
autor
16. dub 2010

cauky holky,
dneska je u nas slunicko ale fouka deeesne studenej vitr, tak jsme museli hrat venku fotbal at se zahrejeme 😉
uz balim a pojedeme az Sima procitne 😀

vsechny si uzijte krasnej vikend 😵

daskak
18. dub 2010

ahoooj dievcata 😉 😉 😉
dufam ze aj vy dobre vikendujete,,,
my uz sme od vcera zdravi a dnes poobede sa chystame na in-line 😝 😝 😝 ,,, tak dufam ze sa nezabijem a ze somto nezabudla,,, tak sa mi majte a zajtra sa ozvem
papapa

pancake
18. dub 2010

ahojte baby. tak som rozbehana ako hovado nestiham ani prd a dufam ze sa to coskoro ustali lebo ma ide slak trafit.
chuti mi papkat slovenku stravu tak uz som ako balonik ale neriesim... 😝
nemame stale net, ale uz zmluvu mame podpisanu tak ze o dva alebo tri tyzdne nam pridu zapojit....
zatial pisem iba od svokrusky...
zacala som chodit na vodicak.... musela som-p.si dupol... 😢 😢
a podala som si prihlasku na VSkolu tak od septembra idem na to. aby som sa nahodou na tej materskej nenudila. 😝
inak je tu super, stale mame navstevy aj tri krat denne, ale oproti UK drazoba ako hovado a tie mizerne platy...no teraz sa na tom smejem ale o chvilu sa dosmejem. ☹ ☹ ☹
dufam ze sa mate dobre, a deturence su zdrave.... asi nemam sancu vas docitat tak ked budem mat net tak mi to v skratke vsetko poviete.ok?? uz mi chybate... 😵 🤐 😅

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru