Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

beruska2x
autor
17. bře 2009

uz jsem tu manza chtel jist 😵 😵 😵 😵

my uz zloutek meli, jedl ho v pohode, to jsem spise zvedava na ty vlocky 😉

ja kupuju tady u nas vajicka primo v takovym okynku, maji denne cerstva, kdyz dojdou tak proste nejsou a nekdy mam od babicky domaci...

beruska2x
autor
17. bře 2009

taky mi na lednici stoji 2 krabice kase co jsem nedokoukla ze nejsou bezlepkove... tak je ted zacnu pomalu davat, vcera uz mel ke svace trosku, dneska ne...

erika107
17. bře 2009

no to mas super ze maly ti vsetko papa a najma domace to ten moj lotrik ani za nic :( takze mu nemozem skusat davat vlocky pohanku ani nic take :( ... mne dnes prcek spapal na veceru 210 ml mliecka som kukala ako puk 🙂 ... chcela som sa ta spytat pretacate sa lozite alebo stvornozkujete?

erika107
17. bře 2009

ze dobru chut prajem manzelovi 🙂 a co dobre si varila dnes? ja som varila sote s ryzov a zajtra sa mi nechce varit manza ide do roboty tak si spravim spagety

beruska2x
autor
17. bře 2009

ani nezkousis ho ani oblafnout ze mu smichas domaci s kupovanym??
Sima taky pije vecer a rano 210ml mlika..

pretaci se super, na ctyrech se udrzi kdyz ho tak dam ale jen par vterin a nevi co s tim a lezt - neleze ale kdyz mu rukou zapru nohy na brisku kdyz je tak se odsune ale je linej .. sily ma dost 😀

beruska2x
autor
17. bře 2009

ty jo to zni dobre, my meli od vcera knedlo zelo vepro, a ted jsem mu umichala vajicka na masle s cibulkou...

a udelalam palacinky asi zitra s tvarohem si preje 😉 mam na sladke taky docela chut..

erika107
17. bře 2009

nepomaha to uz som na neho skusala vselico :( ... zbytocne budem vyvarat ked stejne zje len hippku alebo hami... no ten nas co sa tyka pretacania tak ho to ucim lebo este sam nato nedosiel ale tak rehabilitacna mi povedala ze nemusi sa vediet pretacat ani plazit ani stvornozkovat mozno hned vyhupne na nozky a bude behat... no a co sa tyka stvornozkovania tak maly si krasne pod seba dava nozicky aj sa udrzi vzpriamene na ruckach ale nevie urobit ten pohyb dopredu :(

beruska2x
autor
17. bře 2009

ja dneska byla ve meste, koupila jsem Simovi knizku, ma rad takove ty s puzzle co na ne muze slintat, vypravim mu kazdy den podle nich pohadku ale maji vse pro holky - samy princezny a tak, pro kluky skoro nic!!! treba o piratech nebo loupeznikach kdyby meli 😝 😝 😝 😝

beruska2x
autor
17. bře 2009

no vidis a to Sima sam vuuubec neumi a je pravda ja teda jako mala nelezla vubec... neresim to, co chce to umi rychle a dobre.. prece ho nebudu mucit.. 😎

beruska2x
autor
17. bře 2009
erika107
17. bře 2009

my sme dnes tiez boli v Ikea na nakupoch trosku zase som prckovi kupila hracky a taky ulozny kos na plysacikov... a potom sme boli este C&A tam ma nic neoslovilo tak sme isli do H&M to tiez bieda :( tak nakoniec v caliope som mu kupila capicku taku rozkosnu 🙂 ... a v Takko som mu kupila tricko s dlhym rukavom... no a maly tiez ma rad knizky ale ked mu niekto cita tak na teba uprene dokaze pozerat xixi ako keby tomu rozumel 🙂 ... a rad je ked mu hra hudba a niekto mu spieva sa jasi vtedy 🙂

erika107
17. bře 2009

tak tieto knizky ani nepoznam 🙂 xixii my mame taku velku knizku kde je asi 15 rozpravok

beruska2x
autor
17. bře 2009

jee o zpivani mi nemluv, byla jsem nastydla a z toho zpivani jsem uplne ochraptela, mluvila jsem jak kacer Donald 😝

beruska2x
autor
17. bře 2009

no vis co jsou pekne, na kazde dvojstrane jsou puzle a hlavne daji se otrit plinou a oslintat 😀 a neroztrha je..

erika107
17. bře 2009

heee tak to mohla byt legrace 🙂 xixixi ja mam tu vyhodu keed nevladzem uz tak babicka pokracuje 🙂

erika107
17. bře 2009

tak budem muset skocit do knihkupectva pokukat 🙂

beruska2x
autor
17. bře 2009

no taky se manza nasmal neboj, pustila jsem malymu Pingu a bylo...

beruska2x
autor
17. bře 2009

koukni jestli neni u vas takovyhle obchod, v knihkupectvi je to drahe jak blazen...

beruska2x
autor
17. bře 2009

http://www.levneknihy.cz/DetailProdejny.aspx?p=55
koukni maji obchod v Bratislave 😉

erika107
17. bře 2009

no tak to budem musiet ist niekedy kuknut 🙂 mame to po ceste ku krstnej

beruska2x
autor
17. bře 2009

😀 😀 no slava zas o starost mene 😉

erika107
17. bře 2009

jj 🙂 a kde su dnes vsetky babulky? ako som si vsimla tak mame nove babulky aj v diskusii super 🙂

beruska2x
autor
17. bře 2009

jojo holky zacaly chodit do prikrmu tak jsme je se sakou pozvaly 😉 holky asi uspavaji a sasi tu bude urco cobydup...
dneska jsme fotili s manzou malyho jak sedi ve vanicce, uz nechce vubec lezet opicatko jedno... a z vody nechce...

cessy
17. bře 2009

ahojte, zase som tu len na skok, maleho som ulozila a teraz cakam, ze sa za pol hod. zobudi, inak vcera som uz nedosla,lebo maly sa nevedel neako ulozit, ma sopliky,tak sa mu aj zle dycha...inak ste toho popisali... 😅

erika107
17. bře 2009

tak to je super 🙂 je to tu lepsie netreba si davat pozor na slova 🙂 ... no tak potom prihod fotky 🙂 ... ja som dnes tiez maleho fotila 🙂 ale na serbliku je rozkosny ako sa mu tam pacilo ale curanicku nespravil :( ... no ani nas matisecek nechce z vanicky von a on si zato rad polezi xixiix je pohodlnej

cessy
17. bře 2009

erika107 ja som tu nova, len maly mi nedava moc casu na pisanie... ☹

cessy
17. bře 2009

dievcatu uz davate deti na nocnicek??tak to mi zatial nemame ani kupeny, budem musiet neaky pozriet 😲

beruska2x
autor
17. bře 2009

ahoj cessy...

erika107
17. bře 2009

cessy: vitame ta s matthiaskom 🙂 no ja tiez sa dostanem na net az vecer ked mi prcek zahaja

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru