Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

beruska2x
autor
17. bře 2009

my mame 2, oba jsme dostali, jeden dokonce hraje a nedavam, je rad ze se udrzi v sede a ja si myslim ze z toho stejne ty deti nic nemaji, nevnimaji to o co jde... budu tak v roce az ..

cessy
17. bře 2009

ahojte, dakujem za privitanie 😅 😵 😅

cessy
17. bře 2009

no uz som myslela, že sme neako pozadu 😉

erika107
17. bře 2009

vies co ja som sa cudovala ze maly mi tam sedel chytil sa toho tucnacika alebo co to je a pacilo sa mu to 🙂 tiez nesedi uplne ukazkovo ale tam mu to islo prcek jeden 🙂 ... mame tiez hraci serblik dostal od deduska ked mal mesiac som sa smiala ze naco mu je tak skoro doma serblicek 🙂

erika107
17. bře 2009

cessy: preco ze pozadu?

cessy
17. bře 2009

my tiez uz sedime, ale tiez nie na 100%, obcas je hlavicka tazsia a maleho prekoti 😉

beruska2x
autor
17. bře 2009

to ne ale spis se pro neco natahuje a nema odhad a skonci na cumaku 😀

erika107
17. bře 2009

no to su cely chlapci lenivci 🙂 xixixi ... inac cessy malemu prajeme vseeetko naj naj naj k vymesaciu 🙂

cessy
17. bře 2009

no lebo maly je taky tucko,tak sme sa aj neskor zacali pretacat, aj sediet, tak preto, lebo ako citam,tak v nasom veku niektore deti uz lozia a maly alex nic ☹

saska.t
17. bře 2009

cauky kocky 😀
tak dnes som bola cely den sama s malou a mam dost, manza isiel hrat futbal 😠 a ja som sa trapila s malou fakt ma to vycerpalo, ale odkedy mame zubok aspon nalada sa trosku zlepsila malej uz nie je taka uhucana 😅 na noc som jej natrela dasna gelom na umrtvenie tak uvidime uz je chvalabohu v hajanoch 😝

cessy
17. bře 2009

erika dakujeme, aj vam k nedavnemu 7.mes vsetko naj

erika107
17. bře 2009

cessy: kazde dieta ma vývin indy-vindy ja to berem tak ... nemozu byt vsetky deturence genialne a sikovne vo vsetkom 🙂 maju cas kym nema este rok a pol to neriesim 🙂 ... moj je predcasniak takze teraz by mal podla spravnosti len 6 mesiacov a na plazenie ma casu dost 🙂

cessy
17. bře 2009

ahoj saska, tak prvy zubok,super

beruska2x
autor
17. bře 2009

sasi cauky, tak ten gel je dobry ne?? to mas od DR? cetla jsi jak jsem uvarila ty vlocky??

cessy
17. bře 2009

presne tak erika,len niektore mamicky sa tym tak chvalia...a potom my nas maly pripada ako najvacsi lenivec

erika107
17. bře 2009

ahojcek sasi 🙂 tak to ti veru nezavidim :( ... ja som mala dnes manzu doma a prd mi pomohol :( ... no co uz... a tiez prajeme Elle vsetko naj naj k vymesaciu

cessy: dakujeme
babulky idem vyvencit psa o chvilku dojdem

cessy
17. bře 2009

dievcata neviem si predstavit, ze by som mala este psika, ako to zvladate??

saska.t
17. bře 2009

kocky nerobte si starosti mala sa pretaca od 5 mes z chrbtal na brusko, v siedmom sa aj z bruska na chrbat asi mes. stojime na styroch ale este nesedime, ale sediet sa ma az ked sa babo samo posadi (hrozi skolioza)a staci az v 10 mes. takze to ani neskusame 🙂

cessy
17. bře 2009

uz sa mi blizi pol hodina co maly zaspal,tak o chvilu sa zas odmlcim 😠

beruska2x
autor
17. bře 2009

cessy treba bude spinkat, nezakrikni to...

saska.t
17. bře 2009

beru - normalne si ich uvarila sa mi zda ze som ta niekde citala 😀
cessy- ja mam 2 psice ale aj barak so zahradou takze ked je nutnost len otvorim terasky a normalne chodia so mnou von ked idem s malou 😀
eri - len venci poctivo 😉

cessy
17. bře 2009

berus bodaj by si mala pravdu 😒 , ale uz pocujem nieco suchorit, uz sa urcite mrvi na posteli

cessy
17. bře 2009

saska aj my byvame na dome a muzik si chce prisadit psa, tak satoho obavam 🤐

saska.t
17. bře 2009

cessy- zijem so psami od 14 rokov uz si ani neviem predstavit zit bez nich, aj ked doteraz som zila iny zivot kym zu mala nebola ale uz teraz viem ze ich budem mat do konca svojho zivota ...
Inak som sa vam nepochvalila, to som bola este 8 rokov majitelka 2 koni ale odkedy som odisla do DE tak som ich musela predat ... ☹

beruska2x
autor
17. bře 2009

no a co rikal manza ze ti musi koupit saty??

beruska2x
autor
17. bře 2009

kone jee to by chtel bracha muj..

saska.t
17. bře 2009

ze ma v satach videl iba na svadbe ze si mam vybrat nieco co budem nosit 😀

beruska2x
autor
17. bře 2009

tak si vyber nejake pekne pradelko at z toho mate neco oba ne?? 😀 😀 😀

jsem uvarila kedlubnu, mrkev a do toho nasypala vlocky a mixla tak dam vedet jak to chutnalo 😉

saska.t
17. bře 2009

jo to bude v poho a on je jedlik takze mu urcite chutit bude 😉

saska.t
17. bře 2009

kocky kam ste zmizli? no tak ja sa idem konecne najest 😖

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru